Jump to content

Dreamsky Hd2


imiss
 Share

Recommended Posts

Uz Dremskay hd2 Amosa 4.w. nevaru uzstādīt biss key RTR un NTV mir.kanāliem.Hokeja kanālu man izdevās atvērt,bet pirmos 2.manis minētos ne.Vai kādam ir idejas kā to izdarīt???

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Labvakar! Kādu laiku nebiju lietojis Dreamskey hd2,bet ir kau tkur pazudusi šāre viašrotam.Vai kāds nav saskrējies ar šo problēmu???Šāre bija uz gadu,bet nekas nenotiekās...

Link to comment
Share on other sites

Atjaunini iešuvi. Tikko piedarbināju aparātu, kas pusgadu bija stāvējis offlinā. Viss darbojas. Nezinu gan, cik kanāliem no siriusa jāatveras, bet vajadzīgā latvieša "klasika" točna strādā.

P.S.

Visi centieni izjakarēt ārā datus no iešuves man beidzās neveiksmīgi.

Link to comment
Share on other sites

kaut kā uz šā aparāta man nekad nav izdevies redzēt vi@šrotu caur g-share.

Lietoju sevis pirkto abonementu caur dāsnajiem provaideriem .

 

Varbūt kāds var ielikt screenshotu no antenas un servera iestatījumiem, jo arī cilvēki westsatā saka, ka vajadzētu atvērtam vi@šrotam būt...

Link to comment
Share on other sites

janispauls

westsatā tak neraksta pianisti softu priekš Dreamsky Hd2,tev tur tak teica uzliec pareizi LNB iestatijumus 9750/10600,ja neiet,kā teici,tad LNB nav unversalā

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

Paņem pēdējo iešuvi no šejienes

http://westsat.net.ua/showthread.php?t=3769

Iestati pareizi LNB. Ieskenē vajadzīgo pavadoni.

Izdari visu kā šeit http://www.vovan.lv/Dreamsky_HD2/sharing.php

Strādās mgcamd. Tur arī viss iet. Nekādu g-share nevajag.

 

P.S.

Nekas ar serveru iestatījumiem nav jādara vispār.


Lasi iepriekš. Viss darbojas ar westsat iešuvi un mgcamd, kas jau iekšā. Par pulti neko nezinu, nekad neesmu zinājis.

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

Nupat uzliku uz galda paskatīt šo brīnumu,sen nebiju to aizticis,ieliku jaunāko 11069 softu,bet neatver TK haļavu.Tik vien kā dzeltenais šrifts nomainīts pret sarkano.Tad ierakstīju veco 9984 softu un tas arī never vaļā TK.Vai kādam ver vaļā šos trikolor?


Pieslēdzu pie interneta un kādu stundu patestēju,nu sūdīga tā šāre.Tad izrāvu ineta vadu,lai atstātu pa nakti,mož atkodējas un skatos,ka šis jau iet.Tā kā TK daži kanāli vēl uz haļavu ir redzami.

Link to comment
Share on other sites

Kaut ko no Tricolor rāda, kaut ko nē. Bet tas ir sīkums!

Ir viens nesmuks gļuks. Visticamāk dēļ tā, ka 36 grādos kanāli ir gan uz lineārajām pozīcijām, gan ar cirkulārajām. Galva, protams, cirkulārā. Viss šancē, bet tad, reizēm, slēdzot kanālus, pēkņī pazūd visi ieskenētie HTB+ kanāli. Ieskenējot no jauna, viss atkal iet. Līdz nezināmam brīdim.

 

Kā esiet risinājuši problēmu ar vienlaicīgām šādām polarizāciju kombinācijām? Man pie galvas stāv 10750. (Cik saprotu, tas ir vienīgais pareizais frekvences iestatījums cirkulārajai galvai.).

Link to comment
Share on other sites

Man gan vēl ir Disceq (1.0) ar Astra un Hotbird... Varbūt tas jauc prātu polarizācijām :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Izmēģini bez slēdža,saliekot pa tiešo.Vēl vari pamainīt Diseq-C ieejas vietām.Man reizēm ir bijis,ka divu,vai vairāku galviņu nesaderība.

Link to comment
Share on other sites

Doma pareiza, paldies. Vienīgi grūti noķert to momentu. Nenotiek tik bieži.

Izejas jau vietām mainīju. Nepalīdz.

Labots - Volters
Link to comment
Share on other sites

Vai kāds var man atsūtīt Dreamsky hd2 jaunāko softu, jo nevaru piereģistrēties westsat.net.ua???

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Labdien!

 

Jāizpalīdz vienam cilvēkam. Vai Dreamsky DSR-6000 var nomainīt pret HD2 nemainot neko citu esošajā sistēmā (antenu, galviņas u.t.t.). Cilvēkam nav nepieciešamas (vismaz patreiz) nekādas kodētās programmas, skatās to, ko var redzēt bez maksas. Pieslēgts TV caur veco labo SCARTu. HD1 neder, jo tam nav SCART izejas, ir tikai tulpes. Vai būs nepieciešama šķīvja regulēšana?

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

'Varētu būt precīzāk jānoregulē šķīvis HD kanāliem.Tikai bezmaksas labu kanālu gan nav, ne SD, ne HD, tā ka neko daudz vairāk jau neredzēs kā ar veco uztvērēju.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt varat ieteikt veikalu, kurā nopirkt HD2?

 

salidzini.lv piedāvā tikai divas iespējas: oga.lv un 1-veikals.lv

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Labdien! Man te iedeva testēšanā Dreamsky hd2.Ir reizes ka bilde apstājas un ar pulti neko nevar izdarīt...Izslēgt var tikai atslēdzoties no strāvas.Ir kaut kas darāms vai tas nav izdarāms???Softs 2015.12.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Volters

Iespārdu vecu topiku, bet šķiet, ka tūlīt radīsies vitāla vajadzība reanimēt veco Dreamsky HD2.

Ja vēl kāds lieto, tad pirms meklēju rokā un ceļu augšā, jautājums sekojošs:

Vai ar kādu no iešuvēm bezmaksas medus uz 36 grādiem reaītātē vēl tek? Piemēram, ar iešuvi no westsata Dreamsky HD2_encrypt_V1.09.15222_20151211 ?

Kas vēl mainījies pa šo laiku? Esmu atpalicis.  :TBS: 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Pēdējie softi no 2015.08.13 ir lēni.Haļava ir tikai tad,ja pērk jaunu un ar nestabilu medu.

Link to comment
Share on other sites

Volters

Iekurbulēju, pāršuvos uz pēdējo, ko atradu westsatā, viss notiek. Sarakstīju savus medus iestatījumus, sūdzēties grēks.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
jurkins19702

Sveiciens. Varbūt kāds vēl darbina šo  ierīci.Interesētu ,kā uz dreamsky hd2 iespējams saglabāt net link iestatījumos iptv adresi, katru reiz jāraksta pa jaunu.

Link to comment
Share on other sites

Vot neatceros. Bet zinu, ka varēja. Turpat ar pulti. Ar krāsainajām pogām. Viena krāsa izveidoja, viena krāsa saglabāja. Sen to darīju, no galvas neatceros.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...