Jump to content

Dreamsky Hd2


imiss
 Share

Recommended Posts

Lietojam! :)

Paris dienas atpakal uzstadiju vienu shadu kasti uz 36.0; 19.2; 13.0; 4.9.

Viss iet griezdamies....

 

Ja ir kadi konkretaki jautajumi - raksti priv. msg.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki, gribēju pakonsultēties. varbūt varat palīdzēt.

Lai neveidotu jaunu tēmu rakstu šeit...

Šodien nopirku Dreamky HD2 kasti kurai bonusā gāja 1 gada abonements uz 36.0 caur G-Share.

bet tā kā man jau ir aktīvs pieslēgums no cita servera uz 4.8E ko līdz šim uz sava dreambox klona(kurš nosprāga) lietoju caur newcamd.

vēlējos uzzināt vai ir iespējams pievienot šo papildus serveri ar visām adresēm pie esošā gada abonementa???  

 

vai varbūt var caur kaut kurieni dabūt 4.8E klāt pie šī G-Share kaut vai no cita meduspoda, jo esošais abonements ir aktīvs līdz 14/02/2014

Link to comment
Share on other sites

janispauls

Kaut desmit podu,vai zini bonusā visus medus poda radu rakstus?Mēģini

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

Ar jaunāko softu kaut 39 medus podus!!!


Un tas 4.9E arī iet tajā gada abonamentā!!!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Liels paldies goicis par palīdzību!

 

Tikko veiksmīgi pievienoju savu šāri pie iekārtas un pusnaktī varēšu ar paceltu šampja glāzi klausīties LV himnu!

 

Laimīgu Jauno 2014. gadu!!!  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Cik es esmu novērojis,tad uz Dreamsky HD2 šāre bieži vien iefrīzo,it sevišķi viasat pakai.NTV+ paka turējās labāk.Daudz ko var redzēt no Astras19,2E kā arī klubnička no Hotbirda.

Link to comment
Share on other sites

Jau noskaidroju. Iefrīzošana ir deļ nekorekta (neesoša?) priority lista. Aparāts tak ģošons un nav jau linux, kur pats kaut ko var pielabot.

Link to comment
Share on other sites

uz 4.8E arī pie kanālu pārslēgšanas lielāka aizture pie pārslēgšanās ir.

 

 

 

P.S. Ja viens šķīvis stāv virzienā un 4.8, bet otrs uz 36.0 vai var vel kaut ko citu redzēt bez šīm stacijām?

Labots - goldie
Link to comment
Share on other sites

vel jautājums par skaņu.

 

pievienoju pie tv caur komplektā esošo HDMI kabeli un tagad samērā periodiski pazūd skaņa uz 1-2sek.

 

Vai vadā vaina - sliktas kvalitātes?

 

Pirms tam drīmboxu caur scartu skatīju un tādas lietas nebija...

Link to comment
Share on other sites

Uzdošu mazliet muļķīgu jautājumu.

 

 Ar ko atšķiras Dreamsky HD2 no Dreamsky HD1?

 

Informācijas ir ļoti maz,izmeklējos netā,neko īpašu neatradu,vienīgi tikai

 

1.cena

2.iesaiņojuma kartona kārbas krāsa

3.softs neatbalsta G-Share

 

Kāds varbūt lieto Dreamsky HD1, un var ko pastāstīt vairāk  :yes4: 

Labots - formens
Link to comment
Share on other sites

janispauls

Dreamsky HD1 nav LAN,labi neatceros,nevar pa taisno dabūt pie interneta

Labots - janispauls
Link to comment
Share on other sites

OK,paldies,viss skaidrs.Papētot aizmugurējā paneļa bildi,tiešām secinu,ka nav LAN.Līdz ar to interese par HD1 ir pilnībā zudusi.Vienkārši aureola.tv apraksti abām kastēm bija identiski.

Link to comment
Share on other sites

Labvakar! Šodien nopirku dreamsky hd 2, un negrib slēgties vispār iekšā...Kas varētu būt par vainu?Tālāk par valodu izvēles lapu nekur netiku...Pat valodu neļauj izvēlēties...Panelī deg on...

Link to comment
Share on other sites

janispauls

Varbūt pults nestrādā,no paneļa pogas arī neslēdzas iekšā?Kad iesprauž vadu rozetē butojās?Ja nekas nenotiek maini nost

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Šodien aiz bezdarbības pārmeklēju Astru 4.8 un ejot pāri HD kanāliem atklāju,ka divi veras vaļā uz saucamā abonamenta!Tie ir VIASAT FILM HD ACTION UN VIASAT EXPLORER HD!!!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jautājums par subjektu.

Vai no šī uztvērēja var viegli izvilkt stropa un medus parametrus, lai tos izmantotu citā uztvērējā? :pooh_honey:

Ieejot servera iestatījumos parole ir redzama, vai slēpta aiz zvaigznītēm (kas liedz šo paroli izķeksēt) ?

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

:D Šas viņi atvērs :D

 

Laikam bus jāštepselē caur kompi un ar wiresharku jāmeģina pārtvert komunijācija. Gan jau viss tāpat pleintekstā iet. Ja brīvdienās tikšu tik tālu un izdosies, nopublicēšu "How to".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Labrīt! Viens jautājums.Man ir dremskay hd2.Gribētu viņam pievienot Amos 4.w pavadoni ar visām viņa frekvencēm.Kāds ir to darījis???

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kādam ir uzstādījumi,kurus no fleša var iemest uztvērējā...

Link to comment
Share on other sites

Kādi uzstādījumi? LNB/Disecq ?

Tak ieskenē (ar uztvērēju) vienkārši attiecīgā pavadoņa kanālus un viss bumbās!

Vai arī es kaut ko no Tevis nesaprotu. :SOH:

Link to comment
Share on other sites

Nopērkot dremskay hd2 uztvērēju,viņam nebija uzstādīts amos 4.w.Frekvences nevienas.Vakar mēģināju vadīt ar pults palīdzību,bet tas tak ilgi.Visiem iepriekšejiem aparātiem,jau bija amosa frekvences .Es negribētu 49.frekvences vadīt ar pulti.

Link to comment
Share on other sites

Es neko nevadīju ar roku. Ja pareizi atceros, tad amoss (pavadonis) tur vienkārši ir savaāk nosaukts.

Kaut gan.. Varbūt ir atšķīrības dažādās firmwarēs. Vakarā mājās varu paskatīties.

Link to comment
Share on other sites

Man uz w grādiem vispār neviena pavadoņa nav uzstādīts.Visi ir tikai dienvidu puses e  ...Ja vari tad atsūti Volter...

Link to comment
Share on other sites

Pfff :D Tikmēr, kamēr noresetoju tuneri. Man arī vairs nav :blush:
Laikam bija ielikts manuāli. Nu neko. Būs kaut kad jāpieliek ar roku atpakaļ. Tur jau galvenās frekvences no katra provaidera transpondera, manuprāt pat pietiek. Ar tīkla meklēšanas opciju vajadzētu atrasties pārējiem.

Link to comment
Share on other sites

Priekskam vajadzigas visas 49.frekvences?Ieraksti kuras ir vajadzigas!

Link to comment
Share on other sites

Sveiki. Vai tas 1 gada bezmaksas g-share medus uz Dreamsky HD2 ir iekļauts softā? Ja es to Dremsky HD2 nopirkšu aureola.tv un pats pāršūšu ar softu no westsat, bezmaksas medus darbosies, jeb to tik pult.lv piedāvā?

Labots - raivkreic
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...