Jump to content

WP desktop app alternatīva?


Pacharulzis
 Share

Recommended Posts

Hei, pašķirstiju forumu, neievēroju meklēto..

 

Jautājums tāds - vai ir alternatīva programma datu, multimediju sinhronizēšanai, pārvietošanai starp WP8 un Win7? 

Pagaidām izmantoju Windows Explorer :D vienkārši tas WP desktop app ir tik nožēlojams.. ai, pieklājīgi nav iespējams izteikties.. he, un man vel Zune pirms tam likās $ūds..

Link to comment
Share on other sites

Kas nesaprotams piesleedz tel pie pc un no datora lien pa mapeem, taapat kaa flash karti piesleedzot. Nu ja esi ....., tad tev nevajag tehnologijas.

Link to comment
Share on other sites

Pacharulzis

Paldies ProBook par debilu komentāru.. Ja lasīt nemāki tad necenties rakstīt. Es teicu, ka izmantoju Windows explorer - jā, tas ir piespraust telefonu pie datora un līst pa mapēm.  :fuck:

 

 

Edit:

Emīl, k-kas man minēja ka tur tik' 7 vai cik tur GB bezmaksas, pēc tam k-kas jāmaksā ? 

Hmm, telefonā drošvien kādu app vajag, lai tur piekļūtu? Njam, neesmu kursā par to "mākoņstumšanu".. laikam būs jāpaskatās, kas un kā..

Labots - Pacharulzis
Link to comment
Share on other sites

debesdiskam ir jābūt iebūvetam @WP8, windows 7 gan softu vajadzēs. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

webiskais interfeis no kompja puses Sky drivam pilnīgi pietiekams, arī telefona savienojums ar datoru bez liekām programmām pa vidu ir ok, kas pietrūkst ir nevarēšana telefonu izmantot kā modemu caur vadu (stacionārajam PC bez WI-FI)

Labots - vilnz
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...