Jump to content

igo primo "krešo" pie ieslēgta gps


j@nis
 Share

Recommended Posts

nezinu, kur meklēt problēmas cēloni..

 

paņēmu no tā paša avota IGO primo ko jau biju veiksmīgi palaidis uz sony tipo..

(vajadzēja tik atbilstošo izšķirtspējas failu nomainīt)!

 

iekopēju mapi uz sd kartes, apk failu telefonā, palaidu apk, viss smuki palaidās un instelējās līdz galam!

(kartes ir, valodas ir, nu viss kā vajag, tik gps bij izlēgts!)

 

jautrība sākas ar GPS ieslēgšanu..

 

a) jau iepriekš palaistais igo nokaras aļa "aplikācija ir apturēta" vai

b) mēģinot palaist no jauna, netieku tālāk par home skrīnu(pirmā bilde ar ielādes stabiņu) - uz beigām stabiņš apstājas, nomainās apgaismojuma spilgtums un fona bildei proporcijas un atkal "aplikācija ir apturēta"!

 

kādas idejas?

Link to comment
Share on other sites

Risinaajums ir, nopeerc applikaaciju. Un tad nebuus jaasekso. Ja zodz, tad noveelu noraut arii sifilus un rezultaataa bagaatu telefona reekjinu.

Link to comment
Share on other sites

radix: samsung trend ar 480 x 800, bet vajadzīgais fails bij jau komplektā(jaarī nebūtu - nav problēmu palabot notepadā)..

 

probook: grūti nozagt to ko oficiāli parastiem mirstīgiem nepārdod..un ne es vairumnieks, ne mai aifonis..

Link to comment
Share on other sites

Es arī labprāt iGo Android smārtam nopirktu,ja būtu pieejams ar Latvijas kartēm,bet kamēr nav,tad nākas ķīmiķot ar dažādām Indijas,Turcijas un Izraēlas versijām.Uzstādīju šo http://forumas.gps.lt/viewtopic.php?f=44&p=65391#p65388 .Kartes,balss norādes,valodas faili ir jāievieoto pašam.

Man cits kreņķis,nekā nevaru piedabūt, lai darbojas junctionview...

post-77149-0-14516800-1388164590_thumb.jpgpost-77149-0-97226500-1388164611_thumb.jpg

Varbūt kartes ne tās,skins?Nesaprotu...

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...