Jump to content

Bootistu svētku egles 2013 -bildes obligāti!


osscar
 Share

Recommended Posts

Žaks Noriss

Vai nu tev tā egle aiz auto vilkta 50 km vai arī no pagājušā gada stāv. Tāda... pašķidra...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Da kādu tur egli vajag uz 2 nedēļām, lai smukie koki aug, a šķidrie lai tiek cirtsti

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

post-73842-0-41312000-1387643901.jpg

Labots - Žaks Noriss
Link to comment
Share on other sites

jap, es smukos neņemu. lai aug, es ņēmu brāķi.


žakam smuka!

Link to comment
Share on other sites

Rezervēju bildei, pirmīt iestiepu telpā un uzstādīju, tagad tiek apkārta, ceru, ka nav par agru, pagājušo gad uz `krievu ziemassvētkiem` apkalta (svinu 2 jaunos gadus un 2 ziemassvētkus).

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Tā pirmā egle :D

Būtu labāk pāris zarus vāzē ielicis.

 

Man šogads pa tukšo. Egļu te nav, nopirkt maksā ap sotaku..iztikšu ar mandarīniem un karstvīnu, un beibi, kura šobrīd lido šurp. Skāde, ka aizmirsu par piparkūku mīklu. Arī tās šeit nav.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Eh, man ar sogad eglītes nebūs, zato būs daudz egļu.... pāris tūkstoši km būs pa BY mežiem jāpabraukājas šurpu turpu, atskatīšos līdz vemšanai

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

jāizdzer vēl viens kausiņš ar ''rūgto brāli'', un jādodas uz blakus esošā zviedra īpašuma meža pēc egles

 

nē, vēl viens jāierauj, kamēr beidzas ''skorpiona'' disks...un tad gan

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Šogad eglīte tika meklēta mežā, ir skaidrs, ka egļu tirgū prasītā cena ir laba, jo nostaigājot pāris h pa mežu, izvēle nebija diez ko laba... Ok, cita lieta fiziska aktivitāte utt.

 

Bildējot pirmo reizi pamēģināju "light painting", iepatikās :)

 

ykv5jg0w0prdejzvqkhe.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man šogads pa tukšo. Egļu te nav, nopirkt maksā ap sotaku

Austrālijā?

Link to comment
Share on other sites

 

 

nepatīk, ja daudz spīguļu.
Reāli ierēcu.

 

 

 

Man šogads pa tukšo. Egļu te nav, nopirkt maksā ap sotaku..iztikšu ar mandarīniem un karstvīnu, un beibi, kura šobrīd lido šurp
Kas tā par tādu vietu Ogres/Rīgas apkārtne, kur egļu nav un tur var nokļūt tikai ar lidmašīnu?
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Starp citu, cik ilgā laikā egle no stāda izaug lietojamā izmērā ap 1.5 m? Ir viens pleķis laukos mežmalā, tur varētu ik gadu pāris iestādīt tīri pašpatēriņam.

Link to comment
Share on other sites

ilgi ... kautkur biju lasījis, ka no 8-12g, bet tas laikam bija uz ~2m,  piekam jāvaktē, lai kāds egļotājs pirms tevis nenofenderē :D , nu jebkurā gadījumā, ja jau gabaliņš zemes ir, tad tā nav jau problēma reizi gadā aizbraukt un pāris stādus ierakt ;)

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Ir viens pleķis laukos mežmalā, tur varētu ik gadu pāris iestādīt tīri pašpatēriņam.

nav jēga pūlēties, ja var ieiet dziļāk mežā un paņemt gatavu 

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Reāli ierēcu.

Kas tā par tādu vietu Ogres/Rīgas apkārtne, kur egļu nav un tur var nokļūt tikai ar lidmašīnu?

Tā nu ir sagadījies, ka esmu ASV!

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Simsons praktisks, dāvinās kādam durvis :D

post-68703-0-45795300-1387874809_thumb.jpg

Bildes kvalitāte atbaidoša

Labots - Domugrauds
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Sveicieni ZSVētkos ar vien. skaist, dziesmiņ, mazliet pat atgādinot šos laikapstākļus :)  slinkums fochēt un njemties :)

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Pagājušā gada egle...

Link to comment
Share on other sites

(es atvainojos, bet kas jums tie par eglīšu rotājumiem??? te kāds datoriķi ar stilu un izdomu ar ir vai tik tie kas krāmē eglei virsū vecmāmiņas mantojumā atstātos spīguļus???)

 

 

geek-up-your-holidays-with-these-10-nerd

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kaut kā ieradums katru gadu to egli uzstādīt, lai arī mazu bērnu mums jau sen kā nav...

šogad kaut kā arī uz "šķībo kropli" sanāca trāpīt... nekā cita atbilstoša izmēra ņemama nebija... parasti gan trāpās tāda smuka...

post-64753-0-82004000-1387913626_thumb.jpg

P.S. uz mežu pac neeju, pietiekami jau sacirstas, nelaidīs tak postā... :D

Link to comment
Share on other sites

ujmyogni5nzxbg801aay.jpg

 

Šogad iegādājos eglīti stādiņā, citādāk žēl katru gadu izmest. Labāk pavasarī iestādīšu kaut kur un lai aug tālāk :)

Priecīgus visiem  :hi:

Link to comment
Share on other sites

Ideja par stādu jau jauka, bet man jau ir pieredze ar vienu tādu - pods jau bija normāla izmēra, bet sakne bija tik stipri apgriezta, ka tā egle knapi izturēja līdz jaungadam.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...