Jump to content

Serveriem.lv nedienas


Infernal
 Share

Recommended Posts

Labu laiciņu tika lietots serveriem.lv hostings. Suports, protams, nereālais (par to gan ir runāts šur tur), bet manām vajadzībām derēja. Nu kādu laiciņu pēc pakalpojuma vairs nav vajadzības, uzraksīju e-pastu ar lūgumu slēgt pakalpojumu. Te nu sākās problēmas - no response vispār. Kontaktos minētais skaips arī nav noķerams. Līdzīgu problēmu atradu arī sudzibas.lv portālā, kur viens cilvēks bija pat Dmitrija telefonu ieraksījis. Zvanot uz šo numuru pirmo reizi pacēla, solīja visu izdarīt, kas, protams, nenotika. Tālāk arī zvaniem ignors.. 

Kā rīkoties ar šādu pakalpojumu sniedzēju? 

Drīz būš kārtējais rēķins. Vienkārši nemaksāt? Bet to tak var pēc tam pret mani arī pagriezt? 

Link to comment
Share on other sites

Nemaksāt. Ko tur var pagreizt? Meils sūtīts, tā jau nav klienta problēma.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mūsdienās domēna vārds datīvā jau vien daudz ko par servisu liecina.

Labots - YouMan
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Esmu rakstījis kādas piecas reizes, ka man tas pakalpojums nav vajadzīgs, nekādas atbildes. Rēķini nāk un nāk, bet nost arī neviens neslēdz.

Link to comment
Share on other sites

Rakstisks līgums jums ir noslēgts? Vispār kāds līgums ir? Kas tur rakstīts par laušanu?

 

Ja nav rakstiska līguma, tad neko viņi nevar pret jums pagriezt.

Link to comment
Share on other sites

Manarī savulaik tur bija viena lapa. Aizsūtiju e-pastu, nekādas reakcijas. Vienkārši pārstāju rēķinus apmaksāt un viss. Kad atslēdza i nezinu, bet rēķini vēl labu brīdi nāca.

Link to comment
Share on other sites

iesaku uzrakstī iesniegumu un aizsūīt ar ierakstītu vestuli uz juridisko adresi, viss pectam varam neuztraukties 

Link to comment
Share on other sites

Ataust atmiņā kā šī foruma vietējie varoņi mani nolika kad es šo pašu teicu un ieteicu citiem izvairīties no šī kantora... :D

Link to comment
Share on other sites

Jo-ho-ho, tomēr izdevās kaut ko iekustināt, šodien akkaunts tomēr tika slēgts. 

Nu nekas, varbūt šis topiks palīdzēs izbēgt no druskas gemoroja kādam citam, kurš būs hostinga meklējumos. 

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

 

 

iesaku uzrakstī iesniegumu un aizsūīt ar ierakstītu vestuli uz juridisko adresi
Nekad neesmu sapratis šīs ierakstītas vēstules nozīmīgumu - es taču varu aizsūtīt tukšu aploksni un teikt, ka nosūtīju 1000 Ls nākamajiem rēķiniem.
Link to comment
Share on other sites

@@_dunduks_, ne parastā ne ierakstītā vēstulē naudu nedrīkst sūtīt!

Ierakstītas vēstules priekšrocība ir tā, ka tas ir reģistrēts sūtījums, to var saņemt tikai personīgi un parakstoties par saņemšanas faktu, savukārt, ja adresēts nav sasniedzams, tad vēstule tiks atgriezta arī piereģistrējot šo faktu, ko vēlāk var izmantot, piemēram, tiesā, kā apstiprinājumu, ka esat mēģinājis vai sazinājies ar konkrēto personu.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Es zinu, ko nozīmē ierakstīta vēstule - bet nekur nav minēts, kam tajā vēstulē jābūt iekšā.

Es varu pateikt, ka tur bija ziemassvētku apsveikumus, un rēķinus tev turpināšu rakstīt kā parasti.

Link to comment
Share on other sites

Šajā gadījumā, kad savstarpējā līgumā ir rakstīts, ka līgumu var lauzt nosūtot epastu, bet tai pat laikā šis līdzeklis tiek ignorēts, ierakstīta vēstule varētu būt pietiekams mudinājums.

Protams, ka ierakstīta vēstule nav panaceja un, ja gribēs, apstrīdēs arī līgumu kurš parakstīts liecinieku vai notāra klātbūtnē, bet tas ir jau ir cits stāsts.

Ja gribās modulēt situāciju, tad hostinga īpašnieks, liek mīksto, turpina izrakstīt rēķinus, pēc mēneša sāk aprēķināt soda procentus, un tā kādu teiksim vairākus mēnešus, līdz summa sasniedz jūtamu ciparu, un iesniedz prasību tiesā.

Tiesā izliekas par dunduku (atvaino, nesaskati līdzību:)) - es nav saņēmis nekādu epastu un iepūtiet man, ierakstītu vēstuli saņēmu, bet tur bija balts pulverītis un to sadedzināju.

Tad praktiski distances līgumu vispār nevar slēgt, lai gan kāda starpība distances vai klātienes līgums, ja vēlāk pakalpojuma sniedzēju nevari dabūt rokā.

Kāds tavs ieteikums ko līdzīgā situācijā darīt? Policijā iesniegumu rakstīt?

Link to comment
Share on other sites

versatile

Pus4os naktī neatminu, bet bija kaut kāda vēstule - ne ieraksīta, bet nākamais levelis, kur pasta darbinieks piefiksē un pavaddokumentos ieraksta kas tas par papīru ko sūti - tas bija laikam ar piegādes paziņojumu vai kaut kā tā.

Un tad pašam paliek kvīts ar aplieciniājumu, ka esi sūtījis iesniegumu par atteikšanos no pakalpojuma - galvenais dokumenta virsrakstu tā arī uzrakstīt, nevis prasti iesniegums u tad uz 4lpp iztirzājumu, bet srazu - iesniegums par atteikšanos.

Link to comment
Share on other sites

Kā tad tie distances līgumi tiek kontrolēti? Nav parakstu, nav līguma? Tad jau es randomā varu sākt visiem rēķinus izsūtīt, pamatojoties uz to, ka mēs it kā esam distances līgumu noslēguši. Bet visitcamāk jau, ka var PTAC painteresēties ko darīt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...