Jump to content

Spēļu konsole - PS3 vs Xbox 360 - ko izvēlēties?


martinno
 Share

Recommended Posts

@@Simsons2, šitādas es neatzīstu...

 

Vēl viens jautājums, kurš ir vienkārši kā hvz kas... Konsolē ir 500GB - a kam?! Nevar gadījumā, ja ir pieejams disks, to noripot uz HDD un spēlēt bez tā?! 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • martinno

    20

  • Pirkss

    8

  • raivix95

    7

  • arabs

    5

Var "noripot" bet tik un tā diskam jābūt iekšā lai spēlētu (drošības dēļ), atrāki loadingi tikai būs.

Link to comment
Share on other sites

esmu parliecināts backup speletājs, bet šitās vecas konsoles pa 50ls lauzt nav verts, ieguldi labak 10labās speles tos 50ls un neterē naudu lauzienam. ode vienigais ko es vispar apsvērtu.

Link to comment
Share on other sites

Pag, pag... Neticu, ka šis nav apiets...

 

EDIT: http://www.techinferno.com/2011/04/26/how-to-jailbreak-your-ps3-backup-games/

Cik paskatījos netā, tad no 4.xx uz 3.55 var downgreidoties...



 

 

pa 50ls lauzt nav verts

Jautājums kā salasās tie 50Ls? Man kaut kā izskatās, ka tas viss ir softiski atrisināms pasākums, imho... Salīdzināt to varētu ar telefonu remontniekiem - par softa pāršūšanu prasa 20Ls, kaut arī to var 5 min laikā mājās izdarīt...

Link to comment
Share on other sites

nu slikti esi informējies. gan xbox gan ps3 ir jalauž ar hardwarisku risinājumu. xbox gadijuma ar RGH, ps3 ar 3key, kas abos gadijumos tev maksās naudiņas + instal (pat ja pats lodēsi.) softiskās haljavas esi nokavējis 3 gadus atpakalj. JA esi uz 3.55 pāri, tikai un vienigi ps3 hardwariski laužams, tas ir 10500% uz 2013 gada decembri vari palasities te http://www.ps3hax.net/forumdisplay.php?f=127 te xbox versija http://team-xecuter.com/forums/showthread.php?t=78885

Labots - gix
Link to comment
Share on other sites

PS3 HDD var tikt izmantots arī spēļu instalācijām - kur tad tās PSNā pirktās spēles un to demo citādi paliks? :D

Spēļu seiviem.

Visādiem audio un video failiem - šams tak prata spēlēt ne tikai plāceņus.

Link to comment
Share on other sites

Xbox 360. Iemesls - kontrolieris. Kad veikalā stendā paturēju rokā PS3 kontrolieri, sapratu, ka X360 tas ir daudz labāks un ērtāks. Un darbojas uz AA baterijām, Daulshock 3 ir aķis, kuru, kā jau visus akumulatorus, pēc laika nāksies mainīt. 

Bet atkodētu konsoli pirkt es tev neiesaku. Arī man kādreiz bija atkodēta, bet tad man vienkārši apnika tā visa čakarēšanās ar to disku rakstīšanu un jauno anti-pirātisma sistēmu apiešanu. Tagad, cik man zināms, vispār vajag īpašus DVD rakstītājus, lai rakstītās spēles ietu uz X360. Tāpēc apdomā labi! Spēles, sūtot no UK, nav nemaz tik kosmiski dārgas. Vecākas spēles vispār var dabūt par kapeikām (līdz 5 Ls). Protams, ja gribēsi kādu GTAV, tad būs jāatvadās no saviem 20 lašiem. Nopērkot, spēlēm ir cita vērtība. Ja sarakstīsi kaudzi ar bez maksas iegūtām spēlēm, pats nezināsi, ko gribi spēlēt un nebūs tā prieka. Bet nopērkot gribās spēli izbaudīt līdz pēdējam sīkumam. :)

Link to comment
Share on other sites

Viss kārtībā... PS3 ieķerts... Uz vietas bija tikai mega super komplekts ar to kustības kameru... Ja kādam ir vajadzība - notirgošu :)

Link to comment
Share on other sites

maarcis86

konsoles viennoziimiigi labaakas par pc. Man pasham ir labs speelju pc, bet nav jau ko speeleet, jo uz pc neviens netaisa labas speeles, tikai kautkaadus simus un tamliidziigus meeslus. 

Link to comment
Share on other sites

*rāda ar pirkstu un smejas*

 

uz PC ir desmitiem, ja ne simtiem vairāk spēļu nekā uz konsolēm, tikai jāprot atrast to, kas interesē.

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

 

 

tikai vai visas tas speles iet uz 2004 gada mašīnas kā tas ir konsolēm!?
Varbūt ne īsti, taču PC lietotāji var atļauties biežāk nomainīt dzelžus, un viņiem ir daudz augstākas grafiskās prasības kā konsoļu zombijiem.
Link to comment
Share on other sites

 

 

PS3 ieķerts

Nav slikti, esmu dzirdējis, ka var izmantot saimniecībā kā puķu poda paliktni :)

Biju kaut kad jaunības dullumā to verķi aizņēmies, pat tad viņš krāja putekļus :lol:

 

Bet nu katram sava taisnība un katram sava pieredze. Āmen.

 

JesusP_small.jpg

Link to comment
Share on other sites

nevertell

PS3 ir vērts kautvai tikai Gran Turismo 5 un 6 dēļ. Jo uz PC ir tikai Project CARS, bet nekas cits nenāk tuvu.

Link to comment
Share on other sites

Cik tagad varētu maksāt neatkodēts xBox 360(nav vajadzīgi vadi, pults utt, ka tik speli saglabāt un nebūtu hardware problēmas)? Interesē tikai pāris ehkluzīvi xBox 360: 

Grand Theft Auto V
Gears of war 2-3
Halo 3-4

p.s. Ka tik iziet un "izmest" ārā...

Link to comment
Share on other sites

 

 

PS3 ir vērts kautvai tikai Gran Turismo 5 un 6 dēļ. Jo uz PC ir tikai Project CARS, bet nekas cits nenāk tuvu.

Tu gribēji teikt "būs". :) Vispār Forza tiek uzskatīta par labāku esam, jo GT6 tika novērtēts diezgan kritiski - ilgs laiks pagājis kopš GT5, bet uzlabojumu maz.

Link to comment
Share on other sites

Čoms iedeva kaudzīti ar spēlēm - būs garajās brīvdienās ko darīt...

 

Sapratu arī par atlauzšanu - problēma ir tajā, ka nav iespējams civilizēti downgreidoties līdz 3.55 - tas arī ir tas, kas uztaisa problēmu :)

Link to comment
Share on other sites

Ps3:
Blu ray lasitajs
Bezmaksas online pieeja
Daudz vairak ekskluzivas speles (piem. Beyond two souls, Last of Us, Uncharted, Gran Turismo un daudz daudz citas)
Atkodet var softiksi un nav janes uz servisu, bet jaunakas versijas diemzel nevar, nezinu vai nakotne bus iespeja...

Xbox360:
parastais Dvd lasitajs
Jamaksa par xbox live
Maz ekskluzivo spelu
Ja gribi atkodet jalode klat cips vai janes pie sashas uz servisu

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik tagad varētu maksāt neatkodēts xBox 360

sodien veikala UK redzeju pa 120 gbp ar 4GB HDD + Minecraft, sagribejas nopirkt, jo man vel 15% atlaide, bet beigas paldies dievam naudas palika zeel :D

Link to comment
Share on other sites

Kādu laiku atpakaļ secināju, ka mans C2D 2.66/GTS8800/4GB negrib vairs vilkt jaunās spēles. Uzmetot uz lapas iespējamos PC apgreida ciparus, tika nolemts par XBOX360 iegādi. Tagad mācos no jauna staigāt, dzenājot CRYSIS 3 un HALO 4. :)

XBL kontu LV uztaisīt var, bet zūd specpiedāvājumi/paypal/demo spēles.Diskus sūtu no UK. Salīdzinot - GTA5 iekš UK 28GBP (ar piegādi), Latvijā - 39LVL. Var sadzīt rokā lietotas spēles iekš ss.lv vai konsoles.lv Modificēt pagaidām netaisos, jo tīklā padzenāt kādu spēlīti ir tīri interesanti.

Link to comment
Share on other sites

 

 

pats atkodēju
Tu lielies vai tikai informē biedrus,ka nevari atļauties iegādāties spēles?

 

 

spēlēju spēles onlainā.LT+3.0
Tātad tas vairs nav ekspermentam.

 

 

Cik tagad varētu maksāt neatkodēts xBox 360
Varbūt varu aizdot,ja labi sarunā uz kādu mēnesi.
Link to comment
Share on other sites

Viss bija tīri experimenta vārdā.Spēles pirku,pērku,pirkšu.xkasti uzdāvināšu zsvētkos sīkajam bračkam lai rambā,jo viņam spēles neviens nepirks.

Link to comment
Share on other sites

Kurš zin par UK amazoni - ja es sūtu lietotus geimus no dažādiem tirgotājiem uz LV adresi, kā īsti tur būs:

a) amazone visu sakomplektēs un kā vienu paciņu man atsūtīs?

b) katrs tirgotājs atsevišķi sūtīs man uz LV un es maksāšu kosmosu par viena CD piegādi?!

 

Iepriekš pateicos par atbildēm!

Link to comment
Share on other sites

Amazone nav tā labākā vieta, kur geimus sūtīt. Pats sūtu no game.co.uk un shopto.net. Abi veikali ļoti labi. GAME var dabūt lētus lietotus geimus, bet ShopTo ļoti ātri piegādā un pre-orderi atnāk relīzes dienā. :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

GAME var dabūt lētus lietotus geimus

Izvēle gan tur diezgan smieklīga, salīdzinot ar Amazoni un ebay. 

Link to comment
Share on other sites

Piegādes maksa būs tā, ko redzēsi amazonē, neatkarīgi no tā, būs viena paciņa vai vairākas - tā ir amazon problēma, nevis Tava.

Var būt vairākas.

Link to comment
Share on other sites

Ar tām lietotām ir,kā ir.Ebay 4 paņēmu un 1vispār neizdevās nolasīt lai uzkopētu uz cietā.Tā spēlējot arī pie pēdējām misijām nokarās un miers.Pie 78%procentiem apstājās un viss.Uz diska bij pavisam neliela mikro švīka.Un nespēja nolasīt pat pilnīgi svaiga spēļu kaste.Tā kā zināms risks pastāv ar tām lietotām un nolēmu vairāk necensties ietaupīt.

Link to comment
Share on other sites

@@Tufjord - nu pirkt no kaut kāda privātā man nemaz i doma nebija.

Skatos Amazonē ir viens paliels pārdevējs, arī ebay.co.uk vienu atradu - no tiem, imho, var droši (drošāk) sūtīt, jo tas, kā nekā ir viņu maizes bizness... Nemēģinās apzināti ietrīt neejošu disku. 

Link to comment
Share on other sites

Tieši no Game pirktais GTA IV lasījās brīžiem slikti uz pavisam jaunas konsoles, no amazon visi pirktie (ja pārdevējam reputācija vismaz 98%) visi lasās bez problēmām. Tā kā tas ir kā paveicas. Pats arī vairākus diskus esmu amazon atpakaļ pārdevis. 

 

Un skrāpētie diski labi pulējas, gan jau LV to arī dara. Es biju xbox-u izksutinājis vienreiz ar pilnīgi jaunu Kinect Sport 2 spēli iekšā, un dabūju klasisko iedobi diskam pa vidu pilnā diametrā. Pēc pulēšanas uz HDD uzkopēt nevar, bet paspēlēt var.

Link to comment
Share on other sites

@@andza, nav vēlme līdz pastam aizstaigāt un man spēles uz LV atsūtīt? :) Amazones šipings, maita, maigi sakot dārgs sanāk...

6 spēles par summu 18£, piegāde 24£  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

serioussam909

Uz PC pēdējie normālie bija Mortal Kombat 2 un 3, 90-jos. DOSā!

Kopš tā laika - čušs.

 

 

Street Fighter IV un Mortal Kombat 9 jau sen ir uz PC.

 

Racing spēļu uz PC arī ir čupām.

 

Izstrādātāji patiešām nav dumji tāpēc konsoļu ekskluzīvus pa lielam taisa tikai paši sony un m$.

Labots - serioussam909
Link to comment
Share on other sites

 

 

Izstrādātāji patiešām nav dumji tāpēc konsoļu ekskluzīvus pa lielam taisa tikai paši sony un m$.

Muļķības! NHL uz PC nav jau kopš 2008. gada, GTAV arī nav, arī Skate franšīze. Man tāda nojausma, ka ar gadiem PC geimings izmirs pavisam. Paliks tikai tāda draza kā WOW, LOL un pārējie mazu bērnu grabuļi.

Link to comment
Share on other sites

serioussam909

Visas GTA sērijas spēles no sākuma bija tikai uz konsolēm - GTA V noteikti būs tieši tāpat.

 

 Man tāda nojausma, ka ar gadiem PC geimings izmirs pavisam.

 

Protams, un to nokaus konsoles kurām selling fīča ir iespēja reizē skatīties TV un spēlēt spēli.

Link to comment
Share on other sites

 PC gaming jau "mirst" kadus 15 gadus ;)

 

 Nez Steem useru jau ir vairak par XBox live, bija raksti gameru portalos pirms kāda laika...

 

 Jā protams daudziem deviem pofig PC...jo casual gamer lielais piķis nāk tieši no consolem..

 

 Bet nu ir arī pietiekami PC exclusive contenta:

 

1) Modings - Modotu Skyrim, Falloutus var gadiem spelēt, protams modings nebūs visiem pa spēkām prasa zināmas zināšanas un pacietību...

 

2) Būs Elite, Star citizen kas Space simu faniem būs must have spēles kuras varēs gadiem spēlēt...

 

3) Uz PC nepastāv iepriekšējo paaudžu limiti, var arī vecas spēles spēlēt...nav kā uz konsolēm uz PS4 neiet PS3 spēles...

 

Protams ka  grafikas faniem - tikai PC, jo pat jaunas kosoles cīnās ar FullHD izšķirspēju - atkal jāapgriež grafika lai vispār ietu...kamēr uz PC jau pēc paris gadiem domājams 4k būs tīri pieejams par daudz maz ciešamu naudu...

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...