Jump to content

Spēļu konsole - PS3 vs Xbox 360 - ko izvēlēties?


martinno
 Share

Recommended Posts

Jau kādu laiku ir ideja iegādāties kādu no spēļu konsolēm...

Jaunākos modeļus pirkt netaisos, tāpēc izvēle starp PS3 vs Xbox 360.

 

Internetā ir ļoti (pārāk) daudz info par šiem te verķiem, tāpēc būtu pateicīgs, ja kāds varētu man norādīt uz +/- katrai no konsolēm un pamest atbildes uz šiem jautājumiem:

 

1) PS3 ultra slim 12GB - cik nopratu, tad šitajā bez problēmām var iebāzt jebkāda izmēra 2.5" HDD?

2) Kas vajadzīgs, lai uz PS3 varētu spēlēt "pirktās" spēles - softwārisks vai hardwārisks risinājums?

3) Vai XBOX var atčipot "pirkto" spēļu spēlēšanai?

4) Kas vēl būtu jāņem vērā?

Labots - DAFUQ
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • martinno

    20

  • Pirkss

    8

  • raivix95

    7

  • arabs

    5

3) Var - biolats 
4) Ekluzīvi geimi kurus gribi spēlēt abām konsolēm dažāda izvēle (Forza , Gran Turismo , Tales Series un citas) , ja tiek pirkts lietots XB360 - iesaku ņemt jasperu - kā atpazīt google iedos atbildi.

Link to comment
Share on other sites

xbox jamaksa par spelešanu neta(precizak lai vispar varetu izmantot internetu(youtube,interneta brovseris utt)jamaksa ps3 tas esot par velti,perkot lietotu xbox var meklet ar lt+x.x tad var pats zīmet diskus un spēlet+saglabajas online spelešana un visas interneta iespejas ja ir samaksats gold konts(konkreti es izvelejos kad pirku šo variantu,bet ir paris nosaciti minusi vajag DL matricas pedejas pirku 10 gb 9.50ls un dwd rakstitaju ieteicams lite on ar konkretiem serijas numuriem kuru izdevas pec lielakas daļas interneta bodu izrakašanas ari dabut)jeb jebkuru citu un ka jau mineja biolats palidzes ja jau nav palidzets tur,tik pazud online un visas interneta iespejas cik ir dzirdets

ps3 ir vajadzigs hardvarisks risinajums,un pec nesen paradijušas informacijas ir paradijusies iespeja jebkuru ps3 pielabot ~ +100ls pie ps3 cenas bet vai ta ir patiesiba nemaku teikt jo labu laiku ps3 nebij iespeja pielabot(godigi sakot tapec ar paņemu xbox)un tie kas bij pielaboti,bij lidz kautkadai konkretai partijai ražoti...

vel ka minusu var minet ka pielabojot pazaude garantiju...

Link to comment
Share on other sites

 

 

vel ka minusu var minet ka pielabojot pazaude garantiju...

Nu tas galīgi nav mīnuss... Pilnīgi pajāt :) 



Un man kaut kā izskatās, ka PS3 ir arī softwārisks risinājums... vismaz pēc tā info, ko atradu googlē...

Link to comment
Share on other sites

ja intresee varu piedavaat xbox slim(4gb) neatkodeets,bet kuru var atkodeet, komplektaacijaa konsole, barosanas bloks, pults wireless, banaani un vads prieks monitora(vga)..

staav maajaas un kraaj puteklus :(

Link to comment
Share on other sites

Man ir abas.

Ja runājam tīri par spēlēm (ekskluzīviem), es ņemtu PS3. Uncharted, Keidža spēles (Heavy Rain, Beyond: Two Souls utt.), Last Of Us pret XBox'a Forzu, Halo un Gears of War.

PS3 softiski ir viegli uzlauzt, ja FW versija ir 3.55 vai mazāka, kas mūsdienās vairs nav reāli atrodamas, ja vien kādam jau 3 gadus nestāv zem gultas. Pārējās jālauž dzelziski (visas nevar) un tajā pašā Biolatā tas maksā 75 Ls un uz augšu. 

XBox laušana ir daudz ķēpīgāka (Slimiem tie paši 75 Ls, vecie var pārkarst) tādā ziņā, ka vajag konkrētu rakstītāju un ies konkrētas spēles līdz konkrētai softa versijai. Tādēļ vien es negribēju čakarēties ar XBox laušanu.

PS3 salauz, uzliec Multiman, kopē spēles cietnī un rambā cik uziet.

My 2 cents.

Labots - Senteevs
Link to comment
Share on other sites

Tad nu tā - jaunajai paaudzei ir PS3.

 

1) 12GB versija ir priekš dīvainajiem cilvēkiem, jo (1.) tāpat pirksi cietni. (2.) ir vajadzīgi stiprinājumi priekš nopirktā cietņa. (3.) nosprāgšanas gadījumā vajadzēs pierādīt, ka neesi līdis iekšā un uz savu galvu izpildījies. Un, ja pareizi atceros, PS3 atbalstīja līdz 500GB disku tikai. Rezultējot to visu, tika pieņemts lēmums iegādāt 500GB versiju.

2) hvz. Tiek lietots amazon.co.uk priekš spēļu iegādes, tas filtrē nevajadzīgu spēļu iegādi + vēl jaunā paaudze ir drusku konservatīva un saka, ka labāk grib uz diskiem (oriģinālajiem ar grāmatiņām) , nekā downloadotu kontentu.

3) hvz. par xbox jaunā paaudze saka, ka sux.

4) nu vēl jaunā paaudze saka, ka ps4 ir pārcenots un ps3 spēles uz viņa neies, tb kādu gadu vismaz nebūs aktuāls parastiem mirstīgiem :)

Labots - x_rays
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Ņem vērā, ka onlainā spēlēt nevarēsi ar lauztu konsoli. Tāpēc skaties, kuras single-player spēles tev patīk vislabāk (uz ps3 uncharted, last of us, god of war, gran turismo, uz xbox halo, forza, gears of war), un no tā arī izriet kuru konsoli vēlies. Ja vajadzēs arī media pleijeri, tad ps3. Viss pārējais ir tufta.

Link to comment
Share on other sites

1) Jā, bet kā jau teica - būs jāpasūta stiprinājumi, tur tāds dzelzs rāmītis, to vajag.

2) Vai LV beidzot var bez ākstībām pierakstīties PSN? Agrāk bija jāmelo ka esi UK.

4) PS3 var piestrādāt kā BD un DVD pleijeris - ja tas ir aktuāli. Tik pults jāpiepērk ja negribas ar geimpadu ākstīties lai filmu palaistu.

Link to comment
Share on other sites

@@JoNEs*, atmet PM ar piedāvājumu.

 

 

 

Ņem vērā, ka onlainā spēlēt nevarēsi ar lauztu konsoli.

Es esmu noobs - pēdējo spēli, ko spēlēju, bija Crysis pirmā daļa... Online spēles galīgi neinteresē...

 

Lielos vilcienos - kaut kādas mašīnu spēles, kāds šūterītis, kāda stratēģija... I vsjo...

 

 

 

BD un DVD

Šitam manās acīs nav nekādas vērtības..

 

Pa lielam viss skaidrs:

1) Atsķirās tikai pieejamāms spēles.

2) Xbox mīnuss ar lauzto versiju - lielāks sekss pēc tam ar spēļu nodrošināšanu...

 

P.S.
Tikko sāku meklēt stratēģijas uz PS3 - piemēram, Starcraft un Company of Hereos neatradu... Izskatās, ka nemaz tādas neeksistē...

 

Moš labāk par tiem 200Ls salikt kaut kādu game PC? Kaut kas tur sanāk vispār?

Link to comment
Share on other sites

Starcrafts ir tikai PC un MACam.

Stratēģijas īsti nav konsoļu lauciņš.

Nevar teikt ka visas PC mega stratēģijas būs uz konsoles.

Tiec skaidrībā kādas tad spēles gribi kapāt un tad skaties.

Konsolēm patīk šūteri, faitingi, visādi racingi. Aktīvās spēles ar PS Eye vai Kinect kamerām.

Dancemat spēles. Sporta spēles. 

Vēl visādas Final Fantasy uc anime-based spēles - vairāk uz PS3, dēļ japāniskās izcelsmes.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lielos vilcienos - kaut kādas mašīnu spēles, kāds šūterītis, kāda stratēģija... I vsjo...

 

2 no 3 nav normāli spēlējami uz konsulārija, moš galda datoru un kWII izklaidei? :>

Link to comment
Share on other sites

@@Gestapo, es pieņemu, ka šūteri un stratēģijas...

Bled...

 

Toč laikam jāpadomā par game PC, kaut arī baigi negribās...

Link to comment
Share on other sites

DAFUQ, pa ~200 ls tu tik kasti varēsi salasīt (bez monitora). Piemēram, G3220, HD7770, 4GB RAM, 500 GB HDD.

Pieskaiti vēl monitoru (ja nav), peli, klaviatūru, HDMI vadu un salasīsies vēl 100 klāt.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 

 

Spēlēt šūterus ar kontrolieri, pieļauju ka būs kā mācīties staigāt no jauna

A ta nah vispār tos šūterus izlaiž uz konsolēm?! :)

 

 

 

Xboxim ir labaaks kinects

Nav plānots...

 

 

 

pa 200 ls tu tik zema līmeņa kasti varēsi salasīt

Nu līdz 300Ls varētu pakāpties (PS3+uzlaušana ap 3 sietiem sanāk)

 

 

Izskatās, ka brīvdienās būs ko darīt - burties cauri visam šitam...  :mrgreen:  un beigās nopirkšu bezvadu klavieri ar peli un spēlēšu 2000 gada spēles uz sava NAS  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

@, man jau arī šķiet, ka labāk ir kāds labs dators, kuru piejūgt ar hdmi pie TV nekā tās visas konsoles, kuras ir samērā ierobežots risinājums.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

@ DAFUQ

 

Xbox ar freeboot/rgh/jtag nopērkams par 150 Ls un ar spēlēm nav pilnīgi nekādu problēmu, pieejams arī online (ne microsoft).

Link to comment
Share on other sites

visas konsoles, kuras ir samērā ierobežots risinājums.

Konsoles pērk dēļ ekskluzīviem - taitliem kuri eksistē tikai konkrētajai konsolei. Parasti arī šiem taitliem nav analogu uz PC. 

Datoriem nav faitingu. Raļļuki arī ir labāki konsolēm.

Visādas sporta spēles (nav mans lauciņš, nesaprotu kā var raut komandu spēles konsolē).

Spēles, kurās fiziski jākustās, jāvicina tas daiciņš - Motion Controller, komplektā ar PS Eye kameru protams.

Tiesa, aktīvo spēļu visvairāk ir Nintendo Wii konsolei.

Tad vēl visādas spēles ar stroķi - noslēpies aiz dīvāna un var šaut ekrānā :mrgreen:

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Tad lasi vien PC.

Ar manis iepriekš minēto komplektāciju (vai lasi kaut ko līdzīgu) lielu daļu spēļu varēsi uz FHD izšķirtspējas spēlēt, atlikušo uz 720p (tik pat cik konsolēm).

Nopērc vēl labas pultis un viss būs bumbās.

 

Un atvainojos par monitora pieminēšanu. Gan jau ka tev ir TV, uz kā to xkasti vēlējies spēlēt :)

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nav plānots...
 

 

Es uzreiz pirku kompletu ar kinectu, saakumaa beerni leekaaja, peec tam, kad iesilam :), iesaistijaas arii peaugushie. Plikai konsolei neredzu pievienoto veertiibu, taa pati seedeeshana pie datora vien ir un acu bojaashana...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Plikai konsolei neredzu pievienoto veertiibu, taa pati seedeeshana pie datora vien ir un acu bojaashana...

Tieši tāds arī bija mērķis - plika acu bojāšana... Citiem vārdiem - neliela relaksācija :) 

Link to comment
Share on other sites

@@Pirkss, izstrādātāji jau nav dumji.. un pamatā tomēr konkrētas lietas ir pieejamas visām vidēm.. xbox/ps/pc etc.. tikai atšķirās kad parādās konkrētai iekārtai :)

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau priekšstatu var gūt Sony lapā:

http://uk.playstation.com/ps3system/

@Cap

"izstrādātāji jau nav dumji.. "

Pareizi pateici! :)

Tieši tāpēc ekskluzīvus taisa konsolēm, kur tās tomēr pērk vairāk nekā PC, kur visu momentāli nopiratē.

Piedevām, konsolei rakstīt spēli ir vienkāršāk - jo visas PS3 ir vienādas un ar zināmu jaudu ar kuru vienmēr var rēķināties katram PS3 eksemplāram.

Toties PC - jāparedz daudzas dzelžu konfigurācijas+kaut kāds "aritmētiskais vidējais geimera PC".

Nevar atļauties rakstīt spēli, kura ies tikai uz jaunākās paaudzes AMD/Nvidia karšu augšējā segmenta.

 

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

 

 

A ta nah vispār tos šūterus izlaiž uz konsolēm?!

A kas pirks iekārtu, kur ir tikai pāris gonkas? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Konsoles pērk dēļ ekskluzīviem - taitliem kuri eksistē tikai konkrētajai konsolei. Parasti arī šiem taitliem nav analogu uz PC. 

 

 Ne tikai, jo konsole ir Plug and play, nav jāčakarējas ar PC "problēmām", draiveriem utt...

 Ari daļai devu pofig PC izlaiž neoptimizetos bagainus games...    

 

 Un cilvēkam kurš uz PC hardware/software ir uz Jūs, tas čakars būs par smagu..

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vispār jau priekšstatu var gūt Sony lapā: http://uk.playstation.com/ps3system/

Njā... Paskatījos Strategy sadaļu pie Games... Tārpi, tārpi un tārpi... un vēl dambrete  :mrgreen: 

 

OK, šī tēma izsmelta... :)

Secinājums: priekš pāris gonkām var nopirkt PS3 par lētām naudām... Priekš normālas spēlēšanas ir vajadzīgs PC :)

Link to comment
Share on other sites

Pēdējais teikums teju vai kā kara pieteikšana :D

Tūlīt konsolisti ar putām uz lūpām tev metīsīs virsū

Link to comment
Share on other sites

Man liekas daudzi ir iestrēguši uz domas, ka konsoli vienmēr vajag uzlauzt un diskus rakstīt pašiem (ķipa lielāka brīvība un lielāks vecis), bet:

Vai tas tiešām ir tā vērts?

Neizklausās, ka tu būtu super geimeris, Cik spēles tu spēlēsi? Kādas 10? Lielu daļu lietotu var nopirkt pa 5ls gabalā, kas kopā ir ap 50ls. +vari spēlēt onlainā +nav čakara +paliek garantija.

 

Lielākā problēma būs atrast kaut ko interesantu spēlēšanai. 90% jauno spēļu ir notrulināti mēsli vieglai spēlēšanai bez izaicinājuma, sižeta, domas, intrigas.

Labots - groove
Link to comment
Share on other sites

 

 

Neizklausās, ka tu būtu super geimeris, Cik spēles tu spēlēsi? Kādas 10?

10 spēles 4 gadu laikā - tas izklausās ticamāk...  :mrgreen:

 

Tīri teorētiski - konsole būtu ok, ja es varētu Starcraftu paspēlēt... BET - nav jau jamā...

Link to comment
Share on other sites

Ir arī interesanti taitli, bet tā ir japīšu specifika. 

Konsoles lauž arī tāpēc, lai varētu spēlēt citiem reģioniem domātas spēles.

Īpaši raksturīgs PS, jo japīšiem šajā ziņā ir sava republika, kur daudzi taitli nav pieejami ārpus viņu reģiona.

Tur ir nikna konkurence un interesanti geimi, tiesa, atkal - ja fano par attiecīgā reģiona kultūru.

Aņimešņikiem aktuāli. Pārējiem - gaumes lieta.

Link to comment
Share on other sites

Ko taisies spēlēt? No amazon-a es X-kastei esmu sūtījis daudz lietotos diskus, un nekad nav radusies vajadzība krekot konsolit. Protams, ka dažas spēles, kuras ļoti patīk un gribās uzreiz jāpērk pa pilno cenu, bet nu tā ir viena spēle gadā. Nav jau tāds kosmoss.



P.S XBox Slim 4GB versijai derēja tikai noteikti Seagate HDD. Man tieši tāds no viena lapša mētājās skapī un ieliku.



 

 

Lielākā problēma būs atrast kaut ko interesantu spēlēšanai. 90% jauno spēļu ir notrulināti mēsli vieglai spēlēšanai bez izaicinājuma, sižeta, domas, intrigas.

 

Šim es piekrītu. Es x-kasti nopirku dēl Kinect. Tas apnika pāris mēnešu laikā (nu kad atnāk ciemiņi tad dažreiz palietoju). Tad Mafia II, GTA IV. Tagad izgāju GTA V (kura laikam ir vislabākā spēle, kuru esmu spēlējis) un nav jau vairs ko spēlēt.  Vēl Portal, Lara Croft, Forza un HL padzenēju. Bet tos minimāli.

Link to comment
Share on other sites

 

 

2) Xbox mīnuss ar lauzto versiju - lielāks sekss pēc tam ar spēļu nodrošināšanu...

ja xbox ir pielabots ar freeboot tad tikpat liels kā ar ps3 met speles cietaja vai fleškā un spēlē

Link to comment
Share on other sites

 

 

JRPG spēles

Nepazīstu šitādas... Es tik zin' - braukt, šaut, celt pilsēt/karot. 

Link to comment
Share on other sites

Nu vēl jau ir augstāk pieminētās sporta spēles (futbols, hokejs), bet es arī nesaprotu kāds prieks ir tādas dzenāt.

 

Vienreiz iegājām krogā, bet tur bars aurojošu cilvēkveidīgo (kādi 50 skaitā) ap TV stāv. Nu ātri uzmetot aci, likās, ka šie tur skatās īstu futbola spēli. Pēc kādas 1h aurošanas un ovāciju gan izrādījās, ka viņi uz PS3 dzenāja to futbolu. Un tur bija kaut kāda Youtube zvaigzne no Londonas atbraukusi ar vietējiem uztaisīt mačus.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...