Jump to content

Dazi ? par nekustamo ipasumu.


Rs84
 Share

Recommended Posts

Bonifacijs

OK, lai veicas tikt cauri sveikā

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Ceru, ka autoru uzvilks uz desas pēc pilnas programmas. :) Ienīstu šitos ībļu dauzītājus, kas lepojas ar savu prasmi risināt konfliktu...

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu priekš kam tik stingri? Ja autors ir "ārstējams" tad ar to kas jau ir pietiks lai pardomātu dzīvi, nu a ja nav.... tad jebkurā gadījumā sabiedrība iegūs jaunu noziedzinieku, ar vai bez specapmācības noziedzības arodskolā



Tu tak nopietni nedomā ka cietums kādu "izarstē" no iedzimtas pataloģijas? :black eye:

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Живем по понятиям. :hunter: 

Link to comment
Share on other sites

Piepe - interneta karavirs, izskatas, jau visu noskaidrojis vai negrib uzspelet speli "kamolins", uz jautajumu, kas jadara - nekas ipass, vienkarsi tinies

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Rs - tādi jauni drosminieki kā tu liek man smieties vēderu saķērušam. Savulaik armijā tādiem ātri tika aizdarītas mutes.

Varbūt tu vēl piedāvā atbraukt mani pārmācīt - būs fantastisks skats, kad jauns gudris mēģinās sirmgalvi spārdīt.  :TPON:

Varonis atradies...

 

No visa lasītā caur un cauri saprotu, ka tu tiešām esi pelnījis, lai tevi iesūdz un iztiesā no panckām.

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

 

 

Pievienots Pirms 34 minūtēm Bonifacijs, on 20 Dec 2013 - 17:25, said: skatos liela dala te sedejusi - skaitas vel it forums PSC
 

 

Diez kā tas nākas ka šeit uzrādās tā itka to frāzi būtu teicis es, a tas ir cita biedra komentārs īstenībā?!?!?!? Kaut kāds gļuks?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...