Jump to content

i3 laptopu liste


MaurI
 Share

Recommended Posts

Sveiciens pirmssvētku noskaņās!

 

Ir nepiecešams dāvanai laptops - nekas mega kruts, bet ne arī pats lētākais kreps. Esmu pārmalis pārmlis visu un domāju, ka kaut kas uz i3 + 4GB rams, varētu būt gana adekvāts. Esmu jau izkristalizējis sarakstiņu, bet trekno punktu uzlikt nevaru - svārstos.

 

Tātad:

 

1) Dell Inspiron 15-3521 (i3-3217U, 4GBRams versija)

2) Lenovo Idealpad Essential G500 (i3-3110M, 4GBRams)

3) Acer V5-572 (i3-3217U, 4GBRams versija)

4) Asus X550CC (i3-2365M, 4GB Rams)

 

 

Kaut kas ir bik dārgāks, kaut kas bik lētāks, kādam tur bik labāks webcams (pilnīgi pie kājas), kaut kas ir pieejams uzreiz pie Latvijas tirgoņiem, kaut ko varēs saņemt tikai vēlāk. Vienvārdsakot, ko jūs varat nokomentēt?

 

P.S. Es tos laptopus sarindoju tā kā es viņus uztveru - lielākā svārstība starp Dell un Lenovo.

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

intervall

Visi lētie konsūmeri,nav ko īpaši komentēt.

Vizuāli patīk V5.Performances ziņā labāks Lenovo,kvalitātes ziņā Dell,Acer(korpusa).

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Atver 1A portatīvos datorus, ieķeksē ķekšus "HP", "Dell" un "Biznesam" un būs Tev zolīdāki nedārgi datori. Citiem vārdiem - jebkurš HP ProBook vai Dell Vostro.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

D_L, man pašam besī HP, bet ProBook ir diezgan savādāki par parastajiem consumer. Un diemžēl Dell Vostro arī ir nolaidis līmeni.

Link to comment
Share on other sites

intervall

450,455,470,475? šie jau arī ir konsūmeru līmenī,dikti līdzīgi pavilion(esošajai) sērijai.

43xx,45xx,64xx,tie vēl bija puslīdz lādzīgi.

Vostro 3560,ja var dabūt,to gan var droši ņemt,pašam bija,nebija pie kā piekasīties.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

dāvanai laptops

dzimums, vecums, cik peles nobeigtas un vai ir kāds apgrūtinājums?

 

bet nu teicama izvele - Acer Aspire 5830, 4830 - diezvai atrast vēl.

Labots - Lappy
Link to comment
Share on other sites

Nju tak kāda starpība, ja es aprakstīšu, kam domāta dāvana? Prasības man ir skaidras - pietiek ar i3-3217U, ja ir bik labāks procis,  vēl jo labāk...

Bet nu labi - vienam jaunajam zinātnieciņam vajag - nu matlabu, mathematica padzenēt, origin, ofisu, kādreiz kādu photošopu piešķilt (kādu ilustrāciju uzcept), kaut ko paprogrammēt - nu nekas pārāk sarežģīts un prasīgs.

 

Biju jau pasūtijis to Dell 15-3521, bet mani piemānija un es laikā nedabūšu to kasti. Dell izvēlējos, jo 3gadu garantija. Tagad esmu domīgs...atcēlu pasūtijumu.

 

Ir versija, ka varētu dabūt uz rītdienu Asus X551CA ar līdzīgiem parametriem, bet nu nezinu. Šitiem pseidolētajiem jau droši vien nav normāla LCD matrica - visi dzīvo uz TN? Aķīša ietilpība un darbības laiks vēl varētu būt biki, kas viņiem atšķirās. Vispār par to Asusu 551 nevar nekādas sakarīgas atsauksmes atrast un mana iepriekšējā pieredze ar Aususu bija, ka noklājās video, bet neatceros uz kādas platformas tas kompis bija savākts. Tā ka vēljoprojām domāju... bet laika nav daudz.

Link to comment
Share on other sites

Tagad, pirms Ziemassvētkiem un jauno gadu, daudzviet "piemānīs". Pagājšgad izbaudīju, kad gribēju sev uzdāvināt SSD.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā - vienvārdsakot, laikam pasteidzos un iegrābu Asusa X551CA - verķis ātrs, win7 draiveri jālasa pa kaktiem, monis galīgi garām un man vēl uzliekot Intela USB3 kontroliera draiveri met ārā BSOD. Būs vien jānodod dāvana as is - ar vienu jautājumzīmi Device Managerī - lai pats domā, ko darīt.

 

Paldies par komentāriem!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...