Jump to content

Sieva grib karaoke. Ko man darīt?


 Share

Recommended Posts

Sievai 22. decembrī ir dzimšanas diena. Saka, ka labprāt dāvanā gribot karaoki. Šodien, pa ceļam uz mājām, nobraucu gar Euronicu. Teicu tirgonim lai rāda karaoke, kas ņemami. Jams saka, sorry, netirgojot tādus. Nedrīkstot bodes tirgot, jo karaoke neesot valsts valodā vai kaut kā tā. Lai skatoties, moš internātveikalos kaut kādus variantus vai vēl kaut kā. Tā nu ienāca prātā apjautāties, ko varētu ieteikt, kas būtu dabūjams līdz nedēļas beigām. Saprotams, ka kaut kādi šaraškinas kantori internetveikali, kas sola mantu "rītdien", bet reāli nez vai mēneša laikā dabūs, neder, it īpaši ņemot vērā to, ka tuvojas xmas.

Par prasībām- obligātā prasība, lai būtu divi mikrofoni. Vēl viena problēmiņa, kurai varbūt varētu ko ieteikt- kā noprotu, to karaoke jamā gribētu dzīvojamā istabā, kur televizors no audio sistēmas atrodas kādu 6-7 metru attālumā (iespēju aizvilkt vadus no viena uz otru neapsveru). Nez, vai ir kādi risinājumi pa wirlām vai kaut kā tamlīdzīgi. Nu itkā pagaidām sliktākajā gadījumā pie tā teļuka varētu nolikt kaut kādas plauktinieces un kādu stiprekli, bet nu,. Kas attiecas uz vēlamajām izmaksām, itkā gribētu ierakstīties simtiņā, bet tas nav akmenī iekalts, ja ir saprotama argumentācija kāpēc tādu igralku vajag dārgāku..

Pie vienas izdevības gribu uzdot pāris oftopika jautājumus- ja nu kādam ir kādas idejas.

1. Priekš viena tuNbu projekta vajadzētu īsu (līdz kādiem 25cm), gludu cauruli 26 līdz kādu 33cm diametrā (iekšējā).

2. Vēl nepieciešami tūristu paklājiņi līdz 1cm biezumā (nevis Sportlanda pa 30EUR gabalā), bet pēc iespējas lētāki (paredzēti sagriešanai). Esot izmantojams tāds materiāls, kas saucas "izolons".

Jau iepriekš paldies par idejām!

Labots - Luke
Link to comment
Share on other sites

1. Jā.

2. Droši vien, ka ejošākie arī ir DVD+ karaoke risinājumi. Problēma tāda, ka jevronikā man grib iestātīt, ka bodēs tādi risinājumi nav un vajag salīdzinoši ātri. Pats galīgi neorientējos tajās lietās..

Link to comment
Share on other sites

Interneta veikalos arī skatos- piedāvājums  ne kāds.. Vismaz, ja meklē pēc "karaoke".



Vēl viens glups jautājums- un kur tie karaoke diski ir nopērkami?

Link to comment
Share on other sites

ieraksti googles tantei jautājumu - karaoke diski  :)  bet kur tā aiziet un paņemt , gan nezinu.

Link to comment
Share on other sites

tnx! :)

Pa tiem 20 lašu DVD atskaņotājiem gan jāsaka, ka pirmspēdējais mans pirktais apmēram pa tādu cenu, ilgi neizvilka..

Link to comment
Share on other sites

Ja pareizi saprotu, mājas versijai derēs jebkurš lētā gala DVD ar MIC ieejām, kurš atrodas, salidzini.lv raxtot DVD karaoke.

Mic tur laikam bija dinamiskie, ap 7 Ls jebkurā EuroElkorTehnoland bodē.

Diskus - nezinu, tajā pat Elkorā, Randomā, varu rīt piezvanīt uz Micrec apjautāties, vai noliktavā nav kāds LV aizķēries, ā, vēl tajā Videoplanet vai kā jamo sauc, vēl ALFA viens veikals ir. Ārzemju repertuāru pilns Amazons un eBay.

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Tā karaoke tiks izmantota divos mājas tusiņos, un pēc tam krās putekļus stūrī! 

Labāk atrunā sievu no tām muļķībām!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pa tiem 20 lašu DVD atskaņotājiem gan jāsaka, ka pirmspēdējais mans pirktais apmēram pa tādu cenu, ilgi neizvilka..

 

Tad kā variants - atsevišķa mikšerpults. ar kādiem 3 kanāliem, bet tur bez 100-padsmit Ls nekas nesanāk.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tā karaoke tiks izmantota divos mājas tusiņos, un pēc tam krās putekļus stūrī!

Tādā ziņā ieteikto aparātu cenas iepriecina! Baidījos, ka man teiks, ka bez 200 lašiem nav ko iesākt..

Torni, ja sanāk, no pāris diskiem neatteiktos- protams, ja nav baigi jāiespringst..

Link to comment
Share on other sites

Konstatators
Tā karaoke tiks izmantota divos mājas tusiņos,

 

Ņemot vārā autora pieredzi, tas agregāts varētu diži ilgāk arī neizvilkt. Tak što divas trīs reizes un miers no karaokēm mājās => visi, t.sk. kaimiņi, laimīgi. :mrgreen:

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Vai es pareizi saprotu, ka karaoke atskaņošanu veic jebkurš DVD atskaņotājs, tajā skaitā kāds no tiem, kas man mājās plauktā mētājas? Tb, tas karaoke ir vajadzīgs tikai, lai varētu iedziedāt un iemiksēt, dziedamo skaņu?

Mafij, vai Tu biji domājis kaut ko tamlīdzīgu: http://www.semicom.lv/Preces_b%C4%93rniem/B%C4%93rnu_datori/Karaoke_mikseris_ar_dinamisku_mikrofonu_MIK0115_CIT__1839962_1051.html

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Plauktā putekļus krāj viens DVD ar karaoke funkciju. Pāris reizes palietos, pirkts diezgan pasen. Ja interese tad PM.

Link to comment
Share on other sites

Karkoe - lai var pieslēgt mikrofonu, un tad jau tālāk caur audio izeju padod  uz pastiprinātāju kopā samiksēto ar mūziku.

Es gan biju domājis kādu pulti no diskomania. bet pāris reizēm varbūt ari tāda der .

Link to comment
Share on other sites

Mafij, vai nevar, lūdzu linku?

He, skatos, biedrs JJP arī ko līdzīgu tirgo. Būs rītdien jāuzzvana..

Link to comment
Share on other sites

ja DVD atskaņotājam ir pie katras mikrofona ieejas līmeņa regulētājs, tad, protams micus var iemiksēt un principā pietiek. Ja gribas krutāk, mans bračka ir savācis iekš bufetes mikseru un efektu proču naborčiku. Tur viņš gan micus, gan giču, sintiņu un ar efektiem var samiksēt

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Mājās tiek jūzots itentāds agregāts, ar karaokes funkča ir. Nekad nav bijusi interese par tādām izvirtībām, bet pieļauju, ka šamajā iebarojot signālu no kāda CD vai DVD, izlaižot caur šito un saslēdzot miķus, var iegūt to vajadzīgo efektu un pēc izdzerta 0,7 maut līdzi kā negudram. :sarkasms:

 

540x405_technics-shge-equalizer-17051292

Link to comment
Share on other sites

Tnx!

Vēl vai kādam ir kādas idejas kā vislabāk varētu, ieteicams pa wirelesu, dabūt vai nu skaņu no DVD/karaoke līdz audio centram, vai arī, labāk bildi no DVD atskaņotāja uz teļuku?

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, tāpat vienkārši nevar maurot līdzi rādžiņam? Nah vēl miķus vajag?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

ivo

 

Nu gribas takš Olgu Rejecku vai Mirdzu Zīveri pārbļaut... :mrgreen:

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

žopoi čuju, es beidzu šeit aktivēt.

 

p.s. es domāju, autors lai kaut vai Beringer cenu līmeni apgūst.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

 

 

avtor, uz kādu kapeiku Tu gatavs ielidot?

Nu pirmajā postā biju minējis kaut kur ap 100 lašiem, bet nu, kā jau iepriekš teicu, teorētiski to budžetu var stiept (itkā nauda ir). Jautājums tikai par to, vai vajag, pieņemot, ka tāda risinājuma izmantojuma biežums varētu būt apmēram tā, kā biedrs Konstatators un vēl kāds jau minēja..

Link to comment
Share on other sites

Ks123, nu šajā gadījumā baidos vai bezvadu mikrofoni te būs panacēja, jo, kā jau sākumā minēju, problēma ir aizvilkt vadu nevis no mikrofona līdz audio sistēmai, bet gan no audio sistēmas līdz teļukam..



Itkā jau varu mēģināt iespring un kaut kā caur piekaramajiem griestiem mēģināt izvilkt vadu no audio sistēmas līdz teļukam, bet tādā gadījmā tas vada garums sanāks ap 10 metriem apmēram..

Link to comment
Share on other sites

@ Luke

 

Es savai kundzei Xbox & kinect ieziepēju ar Let's Dance komplektā.

Tobiš ar vienu šāvienu 2 zaķi: ģimenes tusiņā šī ar viesiem uzdanco, bet es ik pa laikam kādu šuteri uzlaižu.

Link to comment
Share on other sites

Uz ātro internātā sagooglēju: http://www.ebay.com/bhp/wireless-video-transmitter

Vai kāds ir ko tādu mēģinājis? Ja vien tāds wireless video raidītājs strādātu bez aizturēm..

Tad faktiski atliek mikser pults, divi mikrofoni un kāds DVD disks..



Skatos, mikserpultis sākas no 40 lašiem: http://www.salidzini.lv/search.php?q=mikserpults&cn=30&cl=465

Nez vai, piemēram, lūk šāda būtu puslīdz normāla: http://www.muzikasveikals.lv/Mikserpults-Neomix-202

Labots - Luke
Link to comment
Share on other sites

1) Sieva rezēm jāiepriecina. Arī ar Karaoke aparātu. Tā ka viss normāli.

2) Jāpiekrīt Piepei par putekļu krāšanos. 1x, 2x palietos un putēs plauktā. Tātad normāli ja nopērk 20 Ls štruntu. Ja būs gribēšana, tad ar laiku varēs skatīties uz kaut ko nopietnāku un draudzēties ar Frīdi.

 

3) Nav tik traki ar tiem diskiem. Vienreiz vai divreiz saksāros ar Nash Hujhsmasung vai kā tur viņu. Jamais pirmkārt sagriež pretfāze signālu starp L un R kanļiem ar domu ka tā izmetīs lielajam vairumam ierakstu balsi (diemžēl, kopā ar daudzām citām instrumentālām lietām). Tad vēl tups DSP filtrē un tālāk čakarē skaņu. Vienu labu lietu gan ievēroju. DSP jūt kad ar sākas saite (feedback) starp skandām un mikrofonu un nomet skaļumu. Tāpat samazina mūzikas skaļimu ja dzied mikrofonā. Galu galā kāda tur nafig mūzika, galvenais ka lokālā zvaigzne mauro dzied istabā. Pie tam tas viss jautrā bariņā ar iedzeršanu. Vārdu sakot nekāds HiEnd nespīd, bet jautrība garantēta.

 

No šis vietas uzmanīgi. Nav tā ka sludinu pirātismu, bet tomēr:

Kas attiecas uz mūziku, tad torrentos (pamatā krievu) var atrast MP3 fonogrammas (saucās mix minus krieviski). Tāpat tas 20 Ls brīnums mācēs MP3 utml draziņu spēlēt, varbūt pat kaut kādus .kar (teksti dziesmām) nolasīt.

 

Tā ka. Jau rīt no paša rīta mizo pa elkoriem,erdēelektroniķiem utml bodēm un apčamdi klātienē. Paņem savu DVD disku ar kaut kādu šnagu+video kā arī jau šonakt pameklē fonogrammas (saka ka te arī DC++ vai revconnect tīkls var palīdzēt). Tātad izmēģini to verķi klātienē ar pieslēgtām plastamas skandām un mikrofonu.

 

Kā JJP teiktu. Nāciet klausīties. Varbūt pat pie JJP šņagas plauktiņos ir kaut kas tml nopērkams...

 

Ja tā lieta aizies pa nopietno, tad:

1) Atradīsi domubiedrus un sakartosi lai ir labāka kvalitāte. Kaut vai padraudzēties ar Vējabrāļu Frīdi vai dažiem krieviņiem, kuri vasarā spēlē Jūrmalas kafūžos

2) Tev sieva būs neliela mēroga zvaigze.

 

Tā ka, nenovēlēšu priecīgus Ziemassvētkus, novēlēsu priecīgu papardez zieda meklēšanu ziemas sezonā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Uzklausot ieteikumus, šobrīd sliecos:

1. Iegādāt mikserpulti ( vai tā par 55 lašiem ir puslīdz ok?)

2. divus mikrofonus (nezinu kādus. Vai ir vērts īpaši iespringt, izvēloties?)

3. Pirmajam dzimšanas dienas tusiņam nostiept DVD atskaņotāju, stiprekli + kaut kādas plauktinieces, ko nolikt pie televizora. Pasūtīt kādu wireless video transmiteri.

Labots - Luke
Link to comment
Share on other sites

Izklausās sarežģiti un ar maziem panākumiem. Es ieteiktu tomēr izmest miskastē to daždesmit latus par karaoke DVD brīnumu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Zinot, cik bieži mana sieva izmanto esošā mūzikas centra karaokes iespējas, aizdoma, ka visi tavi pūliņi un lielie ieguldījumi mikrofonos, mikserpultīs nedos cerēto labumu un krās putekļus, ja vien neesi pats nolēmis katru nedēļas nogali vai rītu izvingrināt balsi (piemēram, dušā) :) Man ir parastais LG mūzikas centrs.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Neietektu pirkt mikserpulti un citus hlamus. Kas tā par dāvanu, kad Tu stundu lamādamies piņķerējies ar vadiem, staipi visādas kastītes un vispār laupi sievai dzimšanas dienas sajūtu. Paņem praktisku iekārtu ar kuru var ikdienā skatīties DVD, kura nav liela un stāv zem TV. Ļoti iesaku papildus nopirkt arī īstu dāvanu, jo DVD tomēr ir saimniecības prece. Tām sievietēm, kuras pazīstu es vairāk patīk nepraktiskas lietas un ar pārsteigumu.

Link to comment
Share on other sites

jā mans setups lauku pjanku karaokem - vecs mūzikas centrs ar 2 mic ieejām + dvd + teļļuks. Liec DVD diskus vai dideo CD ar karaoke - uz dziedi vesels. Pareizajiem karaoke ierakstiem pa vienu kanālu vārdi - pa otru mūzika . ja piespiež uz centra to karaoke pogu - "vārdi neskan" . torrentos karaokes var dabūt + kaut kādi aldara un R.Paula karaokes ar ir. vietējie diski. 

Link to comment
Share on other sites

Es arī ieteiktu pirkt DVD ar karaoke funkciju  un jo lētāku, jo labāk. Tas standarts tak ir miris un DVD nekādas nākotnes nav. Ja jau sieva visu kaiku iztika bez dziedāšanas, tad visdrīzak viss tas ir mirkļa iegriba. Tev viņa vispār toni noturēt var? Citādāk, sapirksies krutos aparātus un vēlāk dabūsi ausu aizbāžņus pirkt. Jo sliktāki aparāti., jo ātrāk apniks tā māžošanās. Video aizraidīt ar analogo raidītāju nav iespējams. Neviens radioviļņu izplatīšanā nav  atcēlis interferenci un kā pastaigāsi pa istabu, tā bilde raustīsies. Savukārt digitāli videoraidītāji bildi dod ar aizturi un tas šai gadījumā Tev nederēs. Nē, protams,ir verķi bez aiztures, bet tad budžets ar daudzam nullēm jāraksta. Nomet aiz gultas garāku videovadu un neķer krenķi. Nekas beiesmīgāks, svētku pasākumā, par karaoke dziedāšanu nevar būt. Jo ātrāk tas stulbums apniks jo labāk. Tie cilvēki ,kuri toni noturēt var, sen jau koros un ansabļos dzied! 

Labots - Didzis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...