Jump to content

Izdevīgākais all-in-one lāzerprinteris mājas lietošanai?


Arnolds Piepe
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Ņemot vērā ka pēc trīspadsmit gadu nepagurušas kalpošanas ar nedēļas starpību aizgāja pie tēviem abi līdzšinējie mājas printeri (HP 1100), ir vajadzība iepirkt tiem aizstājējus. Tā kā tehnoloģijas ir pavirzījušās uz priekšu, metu acis uz all-in-one kombainiem.

 

Prasības pret dzelzi:

  • Melnbalts lāzerprinteris
  • Vismaz 15 lapas minūtē
  • Ciešams skeneris

Ideāli, ja ir iespēja pildīt vai pirkt neorģinālos tonerus (priekš krāsu aparātiem es nekad mūžā neņemšu neorģinālos, taču melnbaltajam lāzerniekam, uz kura nekas glauns tāpat netiks drukāts, var atļauties iemīlēt kādu kapeiku, un vēl ņemot vērā, ka agregāti vēl piedevām ir divi..). Vēl kā pluss būtu iespēja tos pieslēgt tīklam (ideāli, ja ar WiFi).

 

Pašlaik metu acis uz lētā gala Brother un Samsung (attiecīgi DCP-1510 un M2070W modeļiem), bet abiem iztrūkst tīkla karte. Ko labu/sliktu par šiem varat pateikt - kā ar toneru pieejamību, resursu un cenām? Varbūt kāda cita zīmola lētais kombains ir īpaši iecienīts mājas lietotāju vidū?

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

Kad man bija aktuāla līdzīga vajadzība paķēru kaut ko no Samsung SCX sērijas, ar wifi. Savu uzdevumu pilda godam, un ne reizi nav bijušas problēmas pieslēgties viņam caur tīklu, par ko sākumā bažījos. Neesmu gan mēģinājis kaut ko skenēt caur tīklu, bet man tas īpaši aktuāli nav.

 

Tonerus viņam pilda visi kam nav slinkums. Vienīgā īpatnība (nezinu vai tas ir jau vismaz 3-4 reizes pildītā tonera dēļ, vai šī modeļa dēļ)- drukājot kaut ko melnu pa puslapu, uz nākošās lapas paliek tonera nospiedumi kaut kādu piespiedējruļļu formā.

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

 

 

drukājot kaut ko melnu pa puslapu, uz nākošās lapas paliek tonera nospiedumi kaut kādu piespiedējruļļu formā.
 Visticamāk pārkart krāsns rullis.

 

Konkrētu modeli var palūgt?

Link to comment
Share on other sites

Vai man par to vajag satraukties?

 

Parakos pasūtījumu vēsturē: Samsung SCX-3205W. Nākamnedēļ beidzas 2 gadu garantija.

Link to comment
Share on other sites

Tagad printeru ražotāji katru gadu maina modeļus, tāpēc atsauksmes jāmeklē plašākā lokā. Varētu būt, ka brālītim jāveic zināmas darbības, lai noresetotu pēc uzpildes. Pameklē pats : Refill Заправка

Link to comment
Share on other sites

man ir Samsung 3405W

ar wifi.

pēc uzpildes tik visu laiku rāda, ka tukšs (deg dzeltenā lampiņa), bet tā drukā.

vispār es pats nelietoju, sieva. puse kā printeri, puse kā kopētāju. skanēt arī var.

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

 

 

Samsung 3405W
Palasījos apskatos, un pašlaik šis izskatās pēc līdera - laba drukas kvalitāte, čipotie kārtridži 1500 lapām par 18Ls, ir viegli piepārojams WiFi, ātrs laiks līdz pirmajai lapai. Ja neskaita to, ka solīto 20lpp/min vietā tas izspiež vien 12lpp/min, un dizains drusku neglīts, visādi citādi apsveru tieši šī modeļa iegādi.

 

Paldies par ieteikumu.

Link to comment
Share on other sites

Par to Samsungu 3405W - viņam ir firmware updeits. Neiesaku likt. Pēc tā viņam dikti nepatīk neorģinālie kartridži.

Un iespējams, arī uzpildītos sūtīs bekot.

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza

Labas atsauksmes ir par Canon i-Sensys sērijas aparātiem - pārbaudīts praksē.

Tiem (multifunkcionālajiem - laikam visiem) ir klāt piekabināts arī Fax, bet tas jau milzīgi netraucē.

Iepriekšējam modelim nebija tīkla funkcija, bet jaunajam (MF4890dw), ko nesen paņēmu, ir bezvadu tīkls.

Kārtridži pa lēto - strādā bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

 

 

ne tik daudz dēļ printēšanas bet gan dēļ skanēšanas kas parastajiem USB nav novērota tīklā.
Nu, ar jau nav problēma - var kādu printera serverīti ar USB paņemt - http://www.neostore.lv/item/EC-00623861/ - gan printēsi, gan skanēsi, gan vēl USB diskus var piemest. Tas tā - kā piemērs, ka viss ir risināms :). Protams, zināmu sumu maksā, bet vai ta printera ar tīkla karti ar nav dārgāki (nezinu, slinkums meklēt, tikai štukoju? Pats tādu lietoju - kompju čupiņa namā ir, tā kā tā rūteri vajag, ta visas WiFi utt. lietas uz viņu.
Link to comment
Share on other sites

Jautājums ir par printēšanas ilgumu, esmu dzirdējis no cilvēkiem, ka multifunkcionālajiem (visdrīzāk lētajam galam), tinti patērējot daudz (ātri beidzoties),

Nepieciešams printeris (skeneris un kopētājs ar vēlams būtu klāt), tiesa takā daudz jāprintē, tad kā ir?..

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

 

 

ka multifunkcionālajiem (visdrīzāk lētajam galam), tinti patērējot daudz (ātri beidzoties),
 Es runāju par lāzernieku, nevis tintes lētučiem!

Pēc krievzemes un citu forumu apskatīšanas, izvēlējos pasūtīt augstāk ieteiktos Samsung 3405W.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...