Jump to content

Pērku: Kabatas Fm radio uztvērējs


JDat
 Share

Recommended Posts

Ir tādi mazi mikrobi FM radio uztvērēji ar divām pogām: SCAN un RESET bez nekādiem displejiem. Savajadzējās vienu +/- strādājošu. Ja ligzda izčakarēta, tad pofig. Austiņas nevajag. Ka tik strādā. Ir kādam saglabājies? Gan jau kādam kaut kur mētājas plauktiņā. Varētu paņemt no kāda Rīdzinieka par simbolisku samaksu. Cik tur sanāks? 1 lats? 2 lati? Aliņš? Kas vēl? Varbūt Svētdien (2013-12-08) pa dienu varēs sarunāt savākšanu Rīgā? Varianti ārpus Rīgas garlaicīgi. Kontakti iekš PM.

 

Kaut kas līdzīds šitādam sdarbības principā, bet korpusi var atšķirties:

FM--auto-scan-radio-with--earphone--and-

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Lūdzu piedod, JDat, bet uzlodēt to uztvērēju pats nevari? Detaļu nav, jeb vienkārši nav laika tam visam?

 

Man, protams tāda aparātiņa nav, bet es vienkārši domāju, kāda problēma (parasti jau jums ahujennajiem čaļiem ir visādas liekas detaļas, no kurām sanāk pats vells :))

 

 

P.S. - zinātu - pateiktu! bet nezinu... :(

Link to comment
Share on other sites

1) Tā mikrene ir raritāte un nev manā mīļajā http://lv.farnell.com

2) No ebreja pārāk ilgi gaidīt

3) SMD uzlodēšana+PCB paņems vairāk laika ne kā modificēt esošo

4) Ar esošajiem krājumiem ir par maz. Vienmēr ir viss, izņemot to, ko vajag.

5) Man kaut kur mājās bija tāds uztvērējs, bet nevaru atrast.

6) Diemžēl, tu nevis domā, bet nedomā. Tā ir tava lielākā problēma.

 

PS: TDA7088 mikrene. Jāpamēģina pārskaņot uz 144 MHz un jāamputē SCAN/RESET funkcijas.

 

PPA: LED lukturītis, kas nāk klāt ir ahūna nepieciešamība. :D Tiem, kuri nesaprata. Tā ir ironoja. Lukturītis neinteresē.

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Un tad tu domā, ka sagaidīšana forumā to visu paātrinās? Šaubos! Sūti vien no ēbreja un dari pats - tā teikt, galu galā nebūsi arī vīlies par biedra iesmerētu krāmu. (nu par šo apgalvojumu neesmu īsti drošs, ēbrejā arī viss kas gadās) Bet pagaidām ir ok!

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

 Reiz vienu lētā gala (pirms 10 gadiem maksāja 3Ls) ar vienu lielu scan pogu tādu testēju - mēsls totālākais, jo atrod tikai frekvences, kuram gandrīz 100% signāls. Vismaz SWH Rock nedzirdēt kā savu pirdienu, ja nav tiešā redzamībā tv tornis :)

 

Viens ar displeju kaut kur dziļi mētājās, tikai problēma, ka pogas nočakarētas un vēl kaut kas viņam nestrādāja. Darbojas uz 2xAAA aķiem. 

Link to comment
Share on other sites

Ņemot vērā, cik tie sūdiņi maksā, tad lodēt pašam priekš profesionāļa ir ļoti garlaicīga un nelietderīga nodarbošanās. Pat mazkvalificēts halturščiks pat to laiku nopelnīs naudu priekš vairākiem tādiem.

Platīti kā liksiet gatavot- pašam skrāpēt, kodināt, vai pasūtīt, lai izgatavo. Varbūt ar vadiņiem?

Labots - Aigars
Link to comment
Share on other sites

Mežavecis, zinu, bet tik un tā man vajag. Šodien vēlreiz parakšos pa krāmu kastēm ar cerību atrast.

 

Aigars. Tieši tā, taisīt nav vērts. Tāpēc arī gatavu meklēju.

 

Pa darbdienām nezinu kā būs ar savākšanas laikiem. Vispār jau... Neviens niesprigst uz tāda sūda meklēšanu mājās. PM vēl nav atākuši.

Link to comment
Share on other sites

Vēl pirms pāris gadiem gandrīz katrā centrāltirgus kioskā tirgojās šādi ekseplāri pa 2, 3 ls gabalā. Ieteiktu paskatīties gan jau kaut kur palicis ir.

Link to comment
Share on other sites

nu pēc datašita  - max ieejasF = 110Mhz, var jau būt ka pavilks 144...tik jautājums cik jēdzīgi

Link to comment
Share on other sites

@@osscar, tieši tāpēc arī jāpamēģina.

Arī TDA7000 ir līdz 110 Mhz, bet čaļi saka ka tīri labi strādā uz 144 MHz.

 

@@ricijs,@@Zuxters,  

Par tirdziņu ideju paldies. 

Labots - JDat
Link to comment
Share on other sites

man sīkais šādu izmanto, viss butu kruta, ja vien stacijas pašas neparlektu. bet nu man ir tāds lielāks variants, antena nav slikta. 2Xaaa batereja rij.

Saubos ka viņš gribētu šobrīd notirgot.

Link to comment
Share on other sites

@@gix, danke par pūlēm. Meklēšu tirdziņā un savos AK. Vai arī nopirkšu divas cigarešu paciņas pa akciju kopā ar rādžiņu (ja atradīšu akciju).

 

Lai tautai būtu interesantāk:

http://www.circuits.8m.com/Fm-radio.htm

http://www.unisonic.com.tw/datasheet/TDA7088.pdf

 

Pofig visu to uzskaņošanu. Amputējam MUTE un autonastroiku. Ar spolīti paceļam frekvenci un gaidam aplauzienu uz 144 MHz. Raidītājs jau sagatavots un notestēts.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...