Jump to content

Vai Acer datoru slikta slava veljoprojam pastav?


Swift
 Share

Recommended Posts

Ja datora lietotājs ir kretīns , tad viņam neviens dators nebūs labs - visus sap**īs un vainīgs būs datora ražotājs un ne jau tas , kas sēd starp krēsla atzveltni un datora monitoru  !  

Labots - marter
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Vēl argumentētāks būs teiciens ka ja ražotājs nav paredzējis ka viņa izstrādājumi tiks arī lietoti, neviss stāvēs sekcijā aiz stikla, tad tas ir uzskatāms par kretīnu.

 

Lai nu kā lietosana jau daudzus gadus ir vairāki ThinkPad aparāti, ir tikusi sisti, mesti dauzīti, apkārt staipīti, no galda gāzušies saulē cepinati un salā saldēti - nobeigt vai kaut vai kaut drusciņas sabojat nav izdevies nevienu. Tad nu domāju turpmak pie tiem arī pieturēties

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kāds vispār datora modelim sakars ar veikalu? Vai tad Elkor šos datorus ražo? Tāds iespaids, ka  dzīvo kaut kādā mītu pasaulē un izdomā savus stāstus un šie visi teksti par pieredzi ir vienkārši izdomāti. 

 

 

Izlamājos no sirds ELKOR servisā ko tirgo tadus draņķus un kas tā par lietu ka nenovelk pat gadu un tas viss lūk uz garantiju neattiecoties. Laikam lieki teikt ka iekš ELKOR arī vairs nekad neko neesmu pircis
 
Link to comment
Share on other sites

Personiigi es lietoju Thinkpad laptopus un joprojaam kcalitaate ir liimenii. Un arii pietureesos pie Thinkpad. Visi kas man bijusi, joprojaam straadaa kaa sveices pulkstenis. Es nerunaaju par Thinkpad Edge modeljiem. Tie tajaa kategorijaa vispaar nez kaaderlj iesprausti.

Labots - ProBook
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Normāli cilvēki lieto tam paredzēto taustiņu uz klaviatūras, nevis risina problēmu caur malvāres dibsni-žīdu lolojumu- tildi. 

Protams, tas ir gadījumā, ja ir īkšķi. Ja to nav, tad ir jāpazemojās žīdu priekšā.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

 

 

Thinkpad nepieļauj tildes vai apostrofa uzinstalēšanu?

 

 A kapēc lai nepieļautu? Nekad neesmu mēģinajis, Tilde jau ļoti, ļoti sen nav bijusi vajadzīga, pietiek ar to kas ir iekš WIN. Bij tak kaut kāda vietejā guru ražojums, vairs neatceros kā saucas, nu tipo brīvi dabūnama supermaziņa programmiņa, liekas kaut kāds lācis vai kas tur taisijis bij brīvajā laikā - tā arī neiet?

Link to comment
Share on other sites

 

 

ir tikusi sisti, mesti dauzīti, apkārt staipīti, no galda gāzušies saulē cepinati un salā saldēti

Vispār jau šādu apiešanos ražotājs normālam laptopam nav paredzējis. Priekš tam ir speciāli modeļi, kas domāti armijas vajadzībām un taml.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Nu itkā jau tā, tik nogāzt no galda kad kāds ir garām ejot aiz vada aizķeries kaut reizi gadīsies jebkuram kas porķiku lieto portatīviem mērķiem. IBM/Lenovo par to ir padomājušia Acer izliekas par strausu. Nu galu galā auto ietriekšanu kokā arī nu nekādīgi nevar uzskatīt par normālu lietošanu, taču autiņam nav jabūt armijas lai būtu konstrukcijā paredzēti drošibas elementi šādām situācijam un diezgan bieži jūtami pārsniedzot to kritēriju minumumu, kas nosaka ka šo autiņu drīkst izmantot satiksmē - labais tonis. Tad lūk Aceram ir absolūts labā toņa trūkums, ko es personīgi  varu atļauties uzskatīt par elementāras cieņas pret paterētāju trūkumu. Nu, a ja tā - tad nah tos Acerus!!!



Nu a ELKOR, ir šito mēslu importetājs, pārdeva to mēslu man labi zinot ka tas ir mēsls, atteica garantijas remontu tapēc ka "Jūsu datoru (mēslu) nav vērts labot, tas būs dārgak kā jauna iegāde, taču mēs to netaisīsim par garantiju jo garantija uz šīm datora (konkrētā mēsla) daļām neattiecas un vispār jūs nemākat pareizi lietot mūsu notirgoto mēslu. Nu ja reiz tā tad nah Elkor, galu galā viņi tak apzināti iesmērēja man nelietojamu produktu. Nu kurš no jums vēl kaut ko pirktu tirgū pie gaļas pārdevēja kas būs iesmērējis  iepuvušu gaļu, desu ar tarpiem vai ko citu tikpat jauku????

Link to comment
Share on other sites

Nee man ticiiba nelauj lietot. Mlee ko var piesieties, tas, ka esmu latvietis nenoziimee, ka obligaati nu man tagad jaizmanto apostrofs, labais Alt, vai vienalga kurs taustins. Neizmantoju nevienu, arii iebuuveetaas iespeejas un neplaanoju turpmaak lietot.

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgs kretīnisms neattaisno datora lietošanu.

Link to comment
Share on other sites

Par Thinkpadiem un Tildi - Kāaaadreiz, sensenos laikos, tāltālā galaktikā...

Erm... aizrāvos. Piedodiet.

90-jos kāds no Thinkpad (imho ekstra taustiņu konfig/vadības utilis, ja neviļ atmiņa) tūļiem konfliktēja ar Tildes WinLogu.

Apostrofs toč nestrādāja.

Tilde atšāvās ar "sam durak" bet kaut kad beidzot pratās un pa kluso salaboja.

Bet tas bija sen. Nedomāju ka tas vairs ir aktuāli.

 

Par HP runājot - nu sorry, man pēdējos 10 gadus sanācis ir lietot tikai EliteBook un NC sērijas.

Strādā gadiem, nav par ko sūdzēties. Lai HDD nomainītu pret SSD nav pusdators jāizķidā kā Dell inspiron.

Link to comment
Share on other sites

pēdējos 10 gadus sanācis ir lietot tikai EliteBook un NC sērijas

un tajos 10 gados ir cik darbstundas? :D

(pirms 10 gadiem nopirku NC (athlon xp.sempron? :D ), palietoju 5 gadus un nopirku Elitebook. Noliku NC plauktā. Šodien NC aprit 10 gadu kopš viņš man ir- tpc saku ka lietoju 10 gadus) Labi, ar smiekliem piekrītu, lai jau ir 10 gadi :D bet kā ir izdevies lietot Elitebook 10 gadus, tas gan man nav skaidrs :D

 

Elitebooki (xx30p/w) parādījās 2008 gada vasaras beigās. Un lielākā daļā zin cik aptuveni tāds varēja maksāt tajā brīdī. Nē, nu varbū tev 500 latnieki cik man toaletespapīrem sheeti :D

Labots - Lappy
Link to comment
Share on other sites

Kur es teicu, ka esmu lietojis vienu datoru 10 gadus?

Pateikt neko jēdzīgu nevari, tāpēc ķēries pie tavuprāt sakarīgākā letiņu argumenta - diršanās?

Ja tu pat nespēj saprast frāzi "pēdējos 10 gados ticis lietots X un Y" tā kā viņa ir domāta, tad vienīgais smiekla vērts esi pats.

 

Visi bijuši darba datori. Ja tas tik aktuāli. Bet te runa bija par kvalitāti nevis par to kurš konkrēti datoru pērk.

Bija NC6000, nokalpoja man darbā, pēc tam mājās. Tad tika atdāvināts radiem, kalpo vēl joprojām. 2003. gada modelis.

Tālāk bija nc6400. no 2006 līdz 2010. gadam bija man ikdienas darbazirgs, tad mājās, patreiz Kama sencis moka. Cik zinu vēl dzīvs.

Elitebook 6930p no 2010. gada, joprojām darbojas mājās.

Visi augstāk minētie ir bijuši ne tikai man vienam bet visam kantorim, ne vienā vien valstī.

Patreiz darbā ir 8740p.

Visi lapši ir tikuši staipīti apkārt pa saitiem, ņemti komandējumos utt.

Link to comment
Share on other sites

Redz ja peerc daargaa gala modeli, tad ne tikai paarmaksaa par brandu, bet arii, kaa taadu lietu - dizains. Pareiza komplektaacija. Saakot ar pareizi saderiigiem dzelziem. Un to pareizu izvietojumu. Otrkaart par garantiju jau. Nez kaadeelj tad atsevishchi datori maksaa saakot ar 900Ls uz augshu. Nejau taadeelj ka ir i7 procesors vai Quadro video karte.

Link to comment
Share on other sites

Aceriem kādreiz bija vēl viena (Latvijas specifika, lai cena mazāka droši vien) īpatnība, proti OS. 

Pareizāk sakot, tās gandrīz neesamība, nopērk cilvēks Aceru, ieslēdz un ķer pie sirds, kad windows vietā ierauga sērīgi mirgojošu FreeDOS promptu.

Aaaa kur ir mans Windows!1111111

Vai arī tikpat sērīgi mirgojošs Linpus Linux CLI. Bez x-logiem. GUI  sistēmā vispār nav, bija jāpieslēdz lapsis netam un jāpalaiž process, lai novelk GUI.

Ja Acers gribēja cilvēkiem iemārketēt Linuxu, tad viņiem tas neizdevās. Šādā veidā var tikai radīt nepatiku pret Linux.

 

Ceru, ka arī šajā jomā viņi ir labojušies.

 

ProBook - kā reiz HP nc un Elitebook sērijai ir samērā necils dizains, ja salīdzina ar spīdīgajām egļu mantiņām Pavillioniem.

Link to comment
Share on other sites

lol, nevis iemārketēt linux, bet savu produktu ar zemāku cenu kā konkurentiem uz windows rēķina, mārketings bija ļoti pareizi izskaitļojis, ka austrumeiropas bāleliņi labāk nopērk lētāku dzelzi un uzliekt zagtos logus.

Bet cik apgrābstīti daži aktuālie acer modeļi, tad kvalitāte bišķi cēlusies, cik tieši to rādīs laiks, lai gan ir dzirdēts, ka acerim izteikti dēļ lāmeriskās konstrukcijas pastiprināti ģībst cietņi no pārkaršanas, kamēr garantija protams pofig, bet nu tomēr..

Un vēl, cik ar lielu pompu tirgū ienāca acer lētais brends packard bell, tik pat klusi šis nozuda, palikuši laikam tikai kaut kādi vairumnieku noliktavu atlikumi.

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

 

 

"pēdējos 10 gados ticis lietots X un Y"

 

Visi bijuši darba datori. Ja tas tik aktuāli. Bet te runa bija par kvalitāti nevis par to kurš konkrēti datoru pērk. Bija NC6000, nokalpoja man darbā, pēc tam mājās. Tad tika atdāvināts radiem, kalpo vēl joprojām. 2003. gada modelis. Tālāk bija nc6400. no 2006 līdz 2010. gadam bija man ikdienas darbazirgs, tad mājās, patreiz Kama sencis moka. Cik zinu vēl dzīvs. Elitebook 6930p no 2010. gada, joprojām darbojas mājās. Visi augstāk minētie ir bijuši ne tikai man vienam bet visam kantorim, ne vienā vien valstī. Patreiz darbā ir 8740p. Visi lapši ir tikuši staipīti apkārt pa saitiem, ņemti komandējumos utt.
vispirms noskaidro kāda tipa laptops un auditorijai ir paredzēts Elitbooks.

Pēdējos 8 gadus man čoms lieto DV61xx. Super laptops :D NC6xxx NX6xxx, kas ir viens un tas pats kā teikt - ir pilnīgi MĒSLI ar freez problēmām MB`dā.

Link to comment
Share on other sites

Ko nu tās sūda starptautiskās korporācijas ar 50000+ useriem jēdz no lapšu lietošanas, vajadzēja uzreiz  Lappy darbā ņemt :D

Link to comment
Share on other sites

nevertell

A  linpus(sy) linux virsū ir tāpēc, ka EU vai kas aizliedza pārdot dzelzi bez OS. Stulbi, bet ko padarīsi. Ubuntu vai ko tamlīdzīgu neliek, jo tad to vajag saskaņot ar Ubuntu. Bet Ubuntu cilvēki negrib ļaut  ubuntu lietot uz dzelža, kur varbūt visas fīčas nestrādās, tas taču būtu sūdīgs mārketings. Dell's pārdeva lapšus ar ubuntu, tiem visas fīčas strādāja. 

Link to comment
Share on other sites

Lai HDD nomainītu pret SSD nav pusdators jāizķidā kā Dell inspiron

 

Sorry, lai vai kā patreiz neesmu Dell inspirion fans, bet manam gadu vecajam modelim Dell inspirion 5520 R15 nomainīt uz ssd, tikai vāciņš bij jānoskrūvē. Tas pats ar ram. Par tildi, tiem žīdmasoniem no Microsoft ir tāds keyboard neatceros, ar to es savu klavas izkārtojumu esmu uztaisijis, kā man vajag, ar papildsimboliem.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Protams katrs dizainu uztver savaadaak. Ja runaajam par aareejo dizaina pusi, tad visu cienu Lenovo par Thinkpad dizaina saglabaashanu. Jaa izskataas kaa no 80 gadiem, bet man taads patiik. Nav bling, bling 101 lampinjas un bum bum hlamu klaat. Par dizainu buutu atsevishchs temats jaataisa ar balsojumu, tad preciizaak redzeetu, kadi patiik lielaakai tautai.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tu kāda lētticīga cērpama aita, ka tev var kaut ko iesmērēt? Vai tad pērkot preci neapskatījies, ko pērc? Vai tad nelasi atsauksmes un preces parametrus? Kurš tevi apzināti veda uz Elkor (tā bode LV pastāv jau sen) un spieda pirkt to sūda datoru? Varbūt savu stulbumu nevajadzētu projicēt uz pārdevējiem. 

 

 

viņi tak apzināti iesmērēja man nelietojamu produktu
 
Link to comment
Share on other sites

Vispār ieteiktu par tādu ciparu ņemt desktopu. Var salasīt jaudīgāku. Uz zini, ka nebūs problēmu ar dzesēšanu. Portiki nav domāti geimošanai.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja Acers gribēja cilvēkiem iemārketēt Linuxu, tad viņiem tas neizdevās. Šādā veidā var tikai radīt nepatiku pret Linux.
 

 

Kad kaut ap 2007. gadu pirku vienu Acer dator, tad tur bija izvēle vienam un tam pašam modelim, ar vai bez Win, cenas starpība bija 50 Ls. Kurš tad ir vainīgs ja cilvēki nemāk lasīt un pēc tam pārdzīvo. To Acer palietoju kādu 1.5 vai 2 gadus. Nekas nenobeidzās un nenokrit, tikai plastmasas vāks viegli skrāpējās. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...