Jump to content

Conax CAM modulis priekš Samsung LED TV


Snoop Cauna
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Lietoju Samsung UE40ES6100WXXH , ir vēlme skatīties Lattelecom virszemes televīziju, bet izpētot google saprotu ka to karti TV ielikt nevar. Ir nepieciešams CAM modulis. Protams internetā šie moduļi ir daudz un rodas neskaidrība kurš modulis atbilst mana TV prasībām. Un vai ar šo moduli būs gana, lai virszemes TV karti lietotu?

Piemēram šis CAM modulis?

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Moduļa aprakstā skadri un gaiši uzrakstīts - "Conax CAM modulis virszemes televīzijas (DVB-T) maksas TV kanālu dekodēšanai uz televizoriem, kas atbalsta MPEG4 formātu". Vai tad ar to nepietiek lai saprastu? Un veikala darboņiem pajautāt arī salbo, ja tomēr šaubas māc?

Kaut gan tajā linkā,kur skaidrā lietvēnu valodā aprakstītas Tava samazunga fīčas, nekas nav teikts par MPG-4, bet nu 90%, ka vajadzētu atbalstīt.

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

superKrona

Takš der visi, kurus te tirgo veikalos vai pie kabeļoperatoriem. Vairāk interesē pārsteigums, ka pašā TV nevar iespraust karti. Vai tad ir arī tādi TV?

Link to comment
Share on other sites

-> superKrona

Neesmu interesējies par jaunākajiem TV modeļiem, bet man ir pirmā dzirdēšana, ka eksistē, un Latvijā tiek tirgoti, televizori, kuros jau no rūpnīcas ir iebūvēts karšu lasītājs ar Conax. Būt jau tas var, bet laikam taču zvaigznēs nav ierakstīts, ka visiem DVB-T operatoriem kodēšanai jāizmanto vienīgi Conax. A kas notiks, ja kāds sāks raidīt citā kodēšanas sistēmā, atkal būs jāpērk ārējā kastīte?

Labots - Firza
Link to comment
Share on other sites

superKrona

 

 

Būt jau tas var, bet laikam taču zvaigznēs nav ierakstīts, ka visiem DVB-T operatoriem kodēšanai jāizmanto vienīgi Conax. A kas notiks, ja kāds sāks raidīt citā kodēšanas sistēmā, atkal būs jāpērk ārējā kastīte?

Tieši to es arī jautāju, vai mēdz būt TV, kuros var pa taisno iespraust kaut kādu karti!

Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu pirkt moduli elkora. Maksa 24.99 tas ir pa latu letak ka pie pasiem lattelecom un firma ir flexbox. 99%derees

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ieteiktu pirkt moduli elkora. Maksa 24.99 tas ir pa latu letak ka pie pasiem lattelecom
... bet par 3 Ls dārgāk nekā ff.lv. Kādēļ maksāt vairāk?
Link to comment
Share on other sites

@maiss pirmais links autora topikā bija ff.lv ja kas ;)

Link to comment
Share on other sites

Snoop Cauna

Paldies par Jūsu atbildēm un ieteikumiem!

 

Skatoties Lattelecom piedāvājumu, CAMEX modulis bez maksas kopā ar abonementu. Noteikti izmantošu šo piedāvājumu, jo nekā cita kā Lattelecom tajā nelikšu.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...