Jump to content

Par parking sensoru instalēšanu


Kitai
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Gribēju parunāties par parking sensoriem, par to uzstādīšanu mašīnai, kurai komplektācijā to nav. Cik tie, kas iegādājami atsevišķi ir nopietni/uzticami? Kādi labāki? Kas jāņem vērā viņus izvēloties, instalējot? Varbūt kāds pats ir licis? Un vai vispār šādu aftermarket ķirurģiju ir vērts taisīt?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un vai vispār šādu aftermarket ķirurģiju ir vērts taisīt?

Neredzu iemeslu, tāpat izskatīsies pēc miskastes.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Vizuāli būs pretīgi, ja vien esošais bamperis nav melns un pats neesi labs rokdarbnieks. Vēl jau risinājums salonā, divus aftermarketus esmu redzējis, abi sēdēja sedanam uz plauktiņa pie aizmugures loga starp tumbām, ķērca ausī aizmugurē sēdošajiem un spīdināja kādas 5 līdz 7 lampiņas. Vispār kretīniski. Un aftermarketi neķēra mazāka diametra stabus un zemus priekšmetus, piemēram, zālājā saliktus akmeņus.

Link to comment
Share on other sites

Kas par auto modeli?  Daudziem jau vadi ir iekšā un nekas daudz jau nav jādara lai tiktu pie tā prieka

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Esmu instalējis 2 mašīnām. Pirku ebay-ā krietnu laiku atpakaļ. Par pēdējo škiet samaksāju laikam kādus padsmit Ls.

Nekādas rocket science tas nav. Ja vari noņemt aizmugurējo bamperi - tad vispār īzī-pīzī. Pirmajai mašīnai varēja tikt klāt arī bez bampera noņemšanas.

Obligāti pērc 4 gab., lai aptver lielāku skenējamo lauku. Komplektā parasti ir urbis ar ko izgriezt bamperī caurumus.

Savieno pa taisno pie atpakaļgaitas lampas un lieta darīta.

Vizuālajam displejam es neredzu nepieciešamību, man pietiek ar skaņas indikāciju. Atpakaļgaitā tāpat sanāk galvu grozīt un nav laika skatīties displejā.

Krāsu paleti vari piemeklēt pats. Krāsa man bija gandrīz pie kājas (nu rozā gan es nepirktu :) )

Link to comment
Share on other sites

Man šite galīgi nepatīk.Varbūt viņi,kā regulēja,bet man x5 sāk bļaut jau 90cm atālumā.Nu nav patīkami pa šauru mežaceļu braucot klausīties.Kā arī pilsētā,kur mierīgi atpakaļ gaitā var noparkoties viņš visu laiku ņemas.Sākumā pat lieku diskomfortu radīja pāris dienas.Ok ja sistēma strādātu tikai uz centimetriem 30 būtu labi.(neesmu pētījis iespējams var atregulēt) Bet visā visumā uzskatu par nevajadzīgu fīču un kurnu vēl speciāli likt un līdzekļus ieguldīt.P.S. uzskatu,ka pie mašīnas pārkošnai nav vajadzīgi vienkārši ir ,,jajūt,, savs auto.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
Bet visā visumā uzskatu par nevajadzīgu fīču un kurnu vēl speciāli likt un līdzekļus ieguldīt

Katram savs. Man personīgi šī fīča ir must have. Pilsētas šaurajās/īsajās parkinga vietās, manuprāt, ļoti noderīga fīča.

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

 

 

Varbūt viņi,kā regulēja,bet man x5 sāk bļaut jau 90cm atālumā.

E60 viņi ir atslēdzami ar pogu. Iksam pirmā paaudze?

Link to comment
Share on other sites

2003.gads. Nē nu vispār atslēgt var.Bet es vienkārši pieļāvu domu,ka jūtības atālumu iespējams var arī regulēt.

Labots - Tufjord
Link to comment
Share on other sites

es sev no ebaja esmu uzlicis, arī padsmit USD maksāja. Uzlikti tikai aizmugurei, jo tieši tur ir problēmas saprast attālumu. Strādā nevainojami.

Link to comment
Share on other sites

Un šis piedāvātais Ķīnas lētucis arī darbojas un nebūs tā, ka kādam ieliksi iekšā?

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Nu vismaz man tāds pats lētucis līdz šim (3 gadi) strādā nevainojami.

Link to comment
Share on other sites

Pats uz savu galvu ieliku parkošanas sensorus darba mašīnai (bulku vāģis) un ne brīdi neesmu nožēlojis iztērēto naudu (kaut kādi padsmit lati). Tagad baigi esmu pieradis, ka parkojoties pīkst un rāda attālumu, ka dažreiz tikai pēdējā brīdī atceros, ka citai mašīnai taču nav parkošanās sensora. Man ir apmēram šāds ar bezvadu displeju. Ja tagad pirktu, varbūt izvēlēts vienkāršāku modeli, kurš tikai pīkst, bez displeja. Nekad nepirktu ar displeju, kurš pie sensoru bloka slēdzams ar vadu. Nu i nafig plēst mašīnas apšuvumu, lai kaut kā noslēptu to vadu. Tad jau labāk, samaksāt 2x vairāk un nopirkt wireless, vai vispār bez displeja. Būtu interesanti pamēģināt šādu parkošanās sensoru. Mārruts viņu ziņa vai tāds vispār strādā. Tā jau būtu forši - bamperī nekādu caurumi nav jāurbj.

Labots - Firza
Link to comment
Share on other sites

Kanibaals

Pēc maniem novērojumiem galvenais, lai sensori nav ar lielu aizturi un attālums ir reālā laikā, tas ir viens no iemesliem kāpēc to atslēdzu. Otrs ieurbjot tomēr nevajag stingri vadīties pēc instrukcijas un vienādos attālumos, jo tad malējie sensori ir pārāk tuvu malai un tas arī ir kaitinoši, ka ziņo par šķērsli, lai gan tas ir sānos nevis aizmugurē.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un šis piedāvātais Ķīnas lētucis arī darbojas un nebūs tā, ka kādam ieliksi iekšā?

Tu ar kādu švunku parkojies?!

Link to comment
Share on other sites

nu nē...

kā uzikt viņu, lai viņš nebļautu par mašīnu, kura ir sānos nevis aizmugurē?

Link to comment
Share on other sites

Tad, kad Tu ar bampera stūri apskādēsi svešu auto, kas nebija aizmugurē, bet sānos, tad atcerēsies, ka tomēr labāk būtu bijis, ja arī pabrīdinātu ka bampera stūrim tuvu ir škērslis.

Link to comment
Share on other sites

Pirms gadiem 4iem mātes A6 C5 liku, bampera krāsā rimbuļi,neizcēlās, bet lietderīgums nulle, nu, ja nav oridžinal sensori tad nav. Bet vrb kāds ir dikti apmierināts ar tiem pašliktajiem.

Link to comment
Share on other sites

Jibajā var atrast jebkurā krāsā, piemeklēt praktiski jebkuram autiņam. Cik ir dzirdēts kalpo normāli. Brālis teica, gan ka reaģē ar nelielu aizturi. Viņam ir bez displeja, tika ar skaņas signālu. Principā ir apmierināts ar pirkumu. Viens paziņa lika uz sava dranduļeta arī tos pašus ebay lētučus, arī ir apmierināts.

 

Pašam man tie parkošanās sensori pat ļoti labi patīk, palielam sedanam pilsētas apstākļos ideāli, man gan ir oriģinālie. Otram autiņam arī gribēju ielikt, pat esmu ebajā nopircis, bet izskatās ka tā arī braukās bagāžniekā, hečam tas nav tika aktuāli un galīgi nav lustes krāmēties ar uzlikšanu.

Link to comment
Share on other sites

Kanibaals

 

 

Tad, kad Tu ar bampera stūri apskādēsi svešu auto, kas nebija aizmugurē, bet sānos, tad atcerēsies, ka tomēr labāk būtu bijis, ja arī pabrīdinātu ka bampera stūrim tuvu ir škērslis.

 

Tam ir domāti spoguļi, protams ir labi ja nedaudz ķer uz sāniem, bet ne jau ar pārāk lielu rezervi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...