Jump to content

Winamp seko Operai un arī pārstāj eksistēt


Arcane
 Share

Recommended Posts

Heh kā sāku klausīties winampu ar classic skinu kopš ~2k gada, tā joprojām griežu šamo katru dienu

Nu projekts nomira, žēl protams, bet instalācijas paliks un winamps turpinās rullēt kā audio playeris ;) video protams vlc ;)

Paskatījos uz to foobar2000 netā ... kam man tas gemorojs ;)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Apstajies vai atpalicis esi tu jau sen ir vairākas versijas izgajušas pašlaik jau ir v3.55 1324 (15.11.2013) AIMP regulāri tiek atjaunināts kā pēc datuma redzams pēdējais atjauninājums bijis pirms 6 dienām un interneta radio jau var tikuntā klausīties...

Baigais gudrinieks izliecies? Atpalicis esi tieši tu! Kur tās versijas ir izgājušas? Uzpīpēt?

Tā ir pēdējā versija, kurā ir tas Internet Radio Browseris, ko tu nesaproti? Kāda jēga, ka turpina mainīties versiju numuri, ja nav šīs svarīgās funkcijas? Klausīties jau tu vari, bet ar pāris peles klikšķiem tev nebūs playlist-ā i-radio saraksts no konkrēta žanra.

Skolā vispār esi gājis ģēnij? Pirms raksti iemācies lasīt.

Link to comment
Share on other sites

Man vajadzīgās lietas winamp izpildīja bez problēmām..Sainstalēt arī varēja tikai to, ko vajag.. un visu lieko noinstalēt.. nekad neesmu lietojis modern winamp skins..

 

un kamēr manis lietotā OS atbalstīs šo programmu, tikmēr arī lietošu tās pēdējo versiju..

 

lejupielādēt jau nevarēs tikai no winamp.com.. failu serveri/vietnes ar winamp instalāciju tāpat ir pilns.

Link to comment
Share on other sites

lejupielādēt jau nevarēs tikai no winamp.com.. failu serveri/vietnes ar winamp instalāciju tāpat ir pilns.

Shajaa sakaraa man ir jautaajums - kautkad atpakalj kaads reklameeja tieshi Winamp 2.97 versiju BET nekur nevar atrast instalaaciju tai versijai..jaasaak shaubiities vai vispaar taada ir.

http://www.filehippo.com/download_winamp/history/ un http://www.oldversion.com/windows/winamp/ sarakstos taa nav. Arii failu murdos, softpediaa un shajaa saitaa taa nav. Protams ir veel citi bet shie ir diezgan stabili liideri un ja tajos nav... Varbuut bija domaats 2.95?

@RudeWolf: Iemaacies lietot BB kodus! Tas palags ir nevietaa!



[spoiler]bilde[/spoiler]

Vispaar zheel ka FoxyTunes tika likvideets..nekas vairaak arii nebija vajadziigs. Nekaadi SongBird nebija vajadziigi - uzliec un miers. Nu var jau izmantot Arhiivu bet nav jeegas un jaunajiem browseriem..

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau fubāru sāka taisīt kekss, kurš piedalījās winampa izstrādē līdz 2.xx versijām, un ja kādam nepatīk defaultās ādiņas ir tak kaudze ar custom tēmām šim iebarojamas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man vienīgajam rādās resaizota bilde?

 

Jap, tas kaut kāds kārtējais foruma gļuks kā jau mēs nesen noskaidrojām :grin:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Heh kā sāku klausīties winampu ar classic skinu kopš ~2k gada, tā joprojām griežu šamo katru dienu

Jaa. Winamp 2.x, 3 bija smuki skini bet bija arii paaris feinas custom aadinjas kaa piem MMD - pa taisno var reguleet basus utt.

 

MMD3.gif

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Internet Radio Browseris


Ko tagad nu pasaules gals? Ne visiem šī opcija vajadzīga

 

winamps turpinās rullēt kā audio playeris
 
 

Diemžēl rulēšana iet strauji mazumā tamdeļ jau tiek slēgts projekts

Link to comment
Share on other sites

intervall

Iespraukšos šeit,liekas puslīdz atbilstoša sadaļa.Jaunu topiku nevēlos cept.

Tika izveidots sistēmas spogulis,aizvakar atjaunoju sistēmu no šī klona,skatos,daudziem softiem nākuši atjauninājumi,mozillu jauninu manuāli un rezultāts...Bildes nekādas caurspīdīgs logs :D

21boa3sa3qnpp6ytw01v_thumb.jpg

Automātiski neesmu vēl ļāvis jaunināt-negribas atkal atjaunot no klona.

Kādam ir tāda šaize?Varbūt,ja automātiski jauninātu,tad nenobruktu.Pēc restarta sāk strādāt,bet regulāri nokaras,shockwave arī sāk kārties.

Kļūdas ziņojums:

Faulting application name: firefox.exe, version: 25.0.1.5064, time stamp: 0x5282f204

Faulting module name: xul.dll, version: 25.0.1.5064, time stamp: 0x5282f10e

Exception code: 0xc0000005

Fault offset: 0x00118f87

Faulting process id: 0xe84

Faulting application start time: 0x01cee60a74dadf5d

Faulting application path: C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe

Faulting module path: C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\xul.dll

Report Id: bf42d238-51fd-11e3-bb17-206a8a7da403

 

EDIT:

Krešošanu izraisīja AdBlock,atjaunoju no klona,veiksmīgi visu atjaunināju un izveidoju jaunu spoguli.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Izlasīju vienā krievu lapā, ka Microsoft taisās Winampu pārpirkt. Drošivien analoģiski kā ar Nokia, Skype tiek aizlāpīti savi gļukainie un morāli novecojušie softi, un, visticamāk pienākusi kārta Windows Media Player. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tomēr AIMP3 arī nav bez trūkumiem, pēdējās versijās ir izņemts Internet Radio Browser , tā ka AIMP3 arī ir apstājies pie versijas 3.50.1277. Jūzerim tagad jārokas pa interneta dzīlēm pašam, tā vietā, lai ar pāris peles klikšķiem klausītos ~ 10 000 rādiostaciju. Marasms.

Ja tu buutu aciigaaks tad ieveerotu zilo tekstu -> Data provided by http://dir.xiph.org <- ieliec graamatziimees sho adresi un vareesi lietot jebkuraa pleijerii ievadot adresi! 

Ko tagad nu pasaules gals? Ne visiem šī opcija vajadzīga

Patiesiibaa taadai opcijai IR jaabuut. Tachu tas nenoziimee ka AIMP uz visiem laikiem atteicaas no taas - projekts ta nav miris un iespeejams atgrieziis kaadaa no naakoshajaam versijaam, it iipashija forumaa kaads ieteiks. Nee nu ja tevi apmierina E-Radio uz priekshu! Bet advanceetiem klausiitaajiem vajag ko sherpaaku..

 

 

Izlasīju vienā krievu lapā, ka Microsoft taisās Winampu pārpirkt.

Nebriinos. Vispaar jau fani veido arii petiiciju lai uztaisa Winamp par atveertaa koda programmu arii lai var turpinaat uzlabot.

Labots - Arcane
Link to comment
Share on other sites

 

 

Izlasīju vienā krievu lapā, ka Microsoft taisās Winampu pārpirkt. Drošivien analoģiski kā ar Nokia, Skype tiek aizlāpīti savi gļukainie un morāli novecojušie softi, un, visticamāk pienākusi kārta Windows Media Player.


Neesmu drošs (lasīt- ļoti šaubos), ka Winamp ir/bija pārāks par WMP.
Link to comment
Share on other sites

@@Arcane, tas nu nekādīgi neatrisina problēmu. Es arī zinu dažādus resursus, kur ir i-radio adreses.

 

Algoritms (peles klikšķi):
1.2. Internet Radio Browser
3. IceCast
4. (var izlaist, ja ir jau bijis) Refresh
5. Genre: Trance [Enter]
6. Iekš lista Ctrl+A
7. Add to playlist

Rezultāts:
tracks 124 (ap 100 radio, dažiem mainās bitreits)
Un tālāk jau viens pogas spiediens un klausies.

 

Kā man var palīdzēt dir.xiph.org?
Nav saprotams, kāpēc ir izņemta tik laba lieta. Tagad tā kā būtu speciāli jāver vaļā browseris un jāķeksē tās radiostacijas no dažādām lapām?

Es biju domājis, ka ar katru jaunāku versiju programma tiek uzlabota, nevis apgrieztas funkcijas, kas līdz šim strādāja lieliski.

Link to comment
Share on other sites

Kā man var palīdzēt dir.xiph.org?

Bilde runaa skaljaak aciimredzot...nekas nav jaameklee. Programma datus njem no vienas adreses ko var apmekleet uzreiz!

24m6fe1.jpg

Shito source var ievadiit arii citos pleijeros...voila!

Labots - Arcane
Link to comment
Share on other sites

Winamps no manām kastēm pazuda reizē ar xp, tātad jau pirms pāris gadiem. Fūbārs kaut kā neiepatikās, toties iepatikās Aimps - pietiekoši "staipāms", personalizējams un automatizēts, lai varētu izmantot par defaulto pleijeri.

Ka šamam ir bijis tāds interneta radio, to pat nebiju ievērjis.

Link to comment
Share on other sites

Softi kas likvidējušies sunbelt firewall pašam patika , mūsdienās ugunsmūri izgājuši no modes

jo reti kāda aplikācija pārkāpj notiekumus kopumā atzīts par lieku softu.

Winamp bija sakarīgs playeris žēl ka vairs nav modē.

Tagad sežu uz Vlc playeri(vismaz kāda alternatīva)

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām neviena pc vairs tādu winapu nesu redzējis sen visiem jau AIMP , ja jau visiem ir tas AIMP un tas nozīmē arī to ka tā radio opcija ir reti kuram vajadzīga:)

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu cilvēkus, kuri jau winamp meklē alternatīvu.. 20.11.2013 iznāca pēdējā versija.. vai tad pēc mēneša tā pārstās darboties? VLC manā skatījumā der tikai video.. pats gan izmantoju media player classic.. tiesa.. pamatā jau video strīmoju un skatos iekš TV.. un cik tad daudziem ir lokāli mp3? Pamatā viss ir online. Tiesa darbā winamp izmantoju online radio klausīšanai.

 

aber par foobar.. kaka, kas kaka :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

... tādu winapu nesu redzējis sen visiem jau AIMP , ja jau visiem ir tas AIMP..
Nespried par visiem pēc sevis. Tas AIMP uz mana datora nodzīvoja labi ja pāris stundas. Kas ir vajadzīgs labam pleijerim ?

Lai viņš dotu ārā precīzi to, kas skaņas avotā, tīrs LineOut, bez absolūti nekādiem sačak..., ak piedotiet, uzlabotājiem protams :yahoo:un tālāk laba skaņaskarte (jau kādus 8 gadus

'> lietoju šo

, kvalitatīvs amps un tumbas .  Un tiešām kvalitatīvi skan tikai Foobar2000 un vēl varbūt Apollo 37.  Protams, ja par skaņas avotu kalpo mp3 vai interneta radio - no sūda jau šokolāde nesanāks un vienalga, kas to troksni atskaņo.

Bet jā - ko tad mūsdienu jaunatnei ar mp3 diskotēkām sabojātu dzirdi nozīmē laba skaņa - ka tikai lielāks troksnis :butcher: .

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus
aber par foobar.. kaka, kas kaka

Laikam viengais audio formāts, kuru tā "kaka" negremo ir A-DVD image. Visu citu, ieskaitot SACD image, atskaņo perfekti. Māk ASIO lietot, kas iepriecina. Iespējams, ka bik paburoties, var dabūt arī A-DVD spēlēt ;) Tā ka es tiešām nezinu reālu konkurentu foobāram. Bet var jau būt, ka ir.

 

Kļūdījos, arī to gremo :)

Labots - Huan Kaktus
Link to comment
Share on other sites

 

 

Shito source var ievadiit arii citos pleijeros...voila!

Atslēgas vārds ir - citos pleijeros. Pat VLC ir tāda iespēja jau defaultā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nespried par visiem pēc sevis.


Kā minēju nespriežu pēc sevis bet pēc citu pc redzētā:) 
Link to comment
Share on other sites

Nespried par visiem pēc sevis. Tas AIMP uz mana datora nodzīvoja labi ja pāris stundas. Kas ir vajadzīgs labam pleijerim ?

Nav taisniiba..atskanjotaajam jaapilda taas funkcijas kas nepiecieshamas konkreetam lietotaajam. Tavaa gadiijumaa tev AIMP varbuut arii neder jo tu esi specifisks tieshi uz kvaltaati bet tev arii ir atbilstosha skanjas sisteema uz kuras ir jeega mekleet kvalitatiivu pleijeri. Visiem citiem AIMP ir pareizs un nav nekaads fufelis jo ir defaultaas tumbas, skanjas karte un vairaak vai mazaak standarta .mp3. Ieprieksheejiem naaca liidiz veel failu konverteetaajs BEZMAKSAS un citas fiichas kas ne Apollo ne F2K nava. Bet ak jaa..latvieshu forumos par gaumi tomeer striidas.. Man piem foobar2000 neiet pie sirds jo klausos arii iradio un vsp dizains vairaak saista un galugalaa uz standarta datora ar standarta sisteemu galiigi nekaada atshkjiriiba nav vai lietosi winamp vai foobar vai kmplayer vai ko citu.

 

P.S.Gadiijumaa nekomenteeji "pieziimju blocinjaa par sho teemu?

Labots - Arcane
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

 

 

Tā ka es tiešām nezinu reālu konkurentu foobāram
Nu gan var parķi laist :) Reāli un pavisam reāli konkurenti ir visi šeit pieminētie. Vienkārši tāpēc, ka viņus lieto, un ne jau nu vien vai divi fanāti. Es pats katrā konkrētā lietā - medijas parādītāji un atskaņotāji, virtuālie diski, utt. utjpr - esmu ieciklējies uz vienu konkrētu, manis iecienītu un pārbaudītu softu, ko mainīt netaisos, bet tas jau neozīmē, ka viņiem nav konkurentu. To pašu foobāru savulaik atzinu par nelabu esam, jap, lietoju to pašu WinAmp, un neredzu iemeslu ateikties - ja nu būs kādi jauni audio formāti, gan jau WinAmp cienītāji pluginus "pietaisīs" klāt, un viss būs štokos.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Un tiešām kvalitatīvi skan tikai Foobar2000 un vēl varbūt Apollo 37.

Jums neliekas smiekliigi shito sviestu dziit ja pat pashi izstraadaataaji to noliedz maajaslapas FAQ?

 

 

Does foobar2000 sound better than other players?
No. Most of “sound quality differences” people “hear” are placebo effect (at least with real music), as actual differences in produced sound data are below their noise floor (1 or 2 last bits in 16bit samples). foobar2000 has sound processing features such as software resampling or 24bit output on new high-end soundcards, but most of the other mainstream players are capable of doing the same by now.
Link to comment
Share on other sites

Nekā smieklīga tur nav un Apollo 37 izstrādātājs to nenoliedz. Nezinu kā tagad, bet, kad vēl uz mana datora atradās Winamp, Windows Media Player skaņa bija daudz labāka, un atšķirība bija jūtama (dzirdama). Varbūt tie, kam nav muzikālās dzirdes, arī nejūt atšķirību.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Apollo 37 izstrādātājs to nenoliedz

Apollo ir outdated! Lasi no maajaslapas:

 

 

The End (2007/04/26)
After 91 released versions (and a few weird versioning schemes), I have finally decided to stop all Apollo development for good. And, unlike in the past, this time I really mean it. I will not be releasing any updates anymore.
Big thanks to everyone for the great support over the past nine years!

Pa shitiem gadiem taa vairs nebuus taisniiba jo neba citi pleijeri paliktu buut neklausaami pat ja taa buutu taisniiba. Smiekliigi tomeer ir.

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

 

 

Reāli un pavisam reāli konkurenti ir visi šeit pieminētie.

Hm, kurš no viņiem spēlē SACD un A-DVD disku imidžus? Nu ok, AIMP it kā teorētiski, izmantojot tos pašus foobara pluginus. Winamp spēlē?

Link to comment
Share on other sites

Ir nu gan problèma kasīties par vienu softu, kas iet pa burbuli, ja vietā ir daudzas alternatīvas visām gaumēm un visiem dzīves gadījumiem. Bērnudārzs!

Link to comment
Share on other sites

Winampam bija defaultā āda laba un tas ka varēja visādu štruntiņus plugin izskatā pielikt. Izmantoju COMctrl. Bija arī pieliekami ASIO uc liberiņi ja vajag. Tā arī tālāk par 2.95 netiku.

 

Kas tur ir ar to fublu? Zinu ka fublai ir SoX plugins, kas ir patīkami. Būs jāpaskatās. Ja jamais būs tik pat ērts manām perversajām prasībām, tad id izskatīšu kā alternatīvu. Gribētus tur COMCtrl analogu un GUI, kurš līdzīgs WinAmpam.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ko tur raudāt par kaut kādu softu, cik tādi brīnumi nav izbeigušies, kaut vai tas pats Netscape, ko sākumā gandrīz tik vien visi lietoja. Un interesanti, ka Netscape arī kādreiz nopirka AOL, un tad nolaida podā.

 

Atceros, tas N burts man kādreiz asociējās ar Neatkarīgo Rīta Avīzi  :D

Link to comment
Share on other sites

Kaut kādu laiku atpakaļ nomigrēju uz Winamp Lite, jo secināju ka neko vairāk kā mp3 atskaņošanu uz winampa neveicu.

Softs, ar nelieliem tvīkiem, ir ok ikdienas lietošanai.

Labots - janni
Link to comment
Share on other sites

Lietoju Winamp 2.81. Apmierina pilnībā. Prasības? meklēt dziesmu, Shuffle, random, playlist. Kāpēc neapdeitoju? Jo visas jaunākās versijas tērē vairāk resursu dēļ pievienotajām funkcijām ko man nevajag.

A ar operu gan ir sūdi. 12.16 versija man un šonedēļ google ir atslēgusi man iespēju google docs rediģēt. Parāda pirmo lapu un fakuci, ka pārāk vecs browseris. Ja winampa gadījumā mp3 faili nemainās, tad operas gadījumā webi gan mainās.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...