Jump to content

Iespaidi par jauno Operu


Arcane
 Share

Recommended Posts

Uzliku jauno Opera 18 versiju un...[cenzeets + bez komentaariem]!!! :shok: Vai tieshaam visur tagad modee Google Chrome dizains?!? Ir iespeejams uzlikt pierasto v12+ dizainu ar graamatziimeem un visu paareejo(izveelnes utt) un importeet graamatziimes neveicot aatro zvanu mapes un vsp atgriezt visu pa vecam nezaudeejot jauninaajumus? :wtf:  Jaunaa versija buutiski atshkjiras no ieprieksheejaam! Shitaadi cunduri liidz shim netika noveeroti. Vieniigais labums ka jaunaa v18 uzliekas blakus un atstaaj ieprieksheejo neskartu(netaisa update) un var lietot abus .exe Te tev nu bija izslaveetaa Opera - taads pats browseris kaa visi paareejie. Laikam jaadomaa par paareju uz citiem. :not_i:

Link to comment
Share on other sites

Tā tas ir.

Sen vairs neapgreidoju Operu uz jaunākām versijām - nav jau arī īsti motivācija to darīt.

Link to comment
Share on other sites

Wow! Mekleejot veidu kaa uzlikt Presto uz jaunaas Operas atradu sho rakstu Opera ir mirusi. Tad priekshkam vispaar vajag Chromium ar Opera nosaukumu? Vareeja vienkaarshi izlikt visas Opera versijas maajaslapaa un aizklapeet to lapu ciet kaa arhiivu un lai cilveeki paariet uz orgjinaalo Chrome!

Labots - Arcane
Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

 

 

Vai tieshaam visur tagad modee Google Chrome dizains
 Protams, jo tas ir viens no ērtākajiem un intuitīvākajiem. :p
Link to comment
Share on other sites

Pēdējais laiks mesties uz maxthon,

opera pē'dejā versija kas bija lietojama 12.16 opera. mega met ārā ka vecs pārlūks.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Stepselis

 

 

 Protams, jo tas ir viens no ērtākajiem un intuitīvākajiem

Tikpat truls un nepielāgojams, kā IE.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

 

 

Protams, jo tas ir viens no ērtākajiem un intuitīvākajiem.

Tas tev tāds humors ir? Kaut ko vēl nelietojamāku grūti iedomāties. Googlei vispār ir lielas problēmas ar lietojamu UI izstrādi.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • Speed dial (jā, jā, visiem ir ar addoniem)
  • Tabu satura thumbnaili
  • Ctrl+Z
  • paplašinājums "Instant-Dictionary"
  • Opera, ja pie kāda failu tipa pirmās lejuplādes norāda, lai automātiski atver ar kādu programmu, tad tā arī dara..
  • ērta tabu grupēšana
  • ielādē lapas ātrāk nekā uzvārās kartupelis :D

Es gan, kamēr jaunās paaudzes opera nav izaugusi no autiņiem, pārgāju uz FF (daudz kam jēpiever acis :/ )

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Jūs tos pārlūkus izmantojat lai pašapmierinātos, kafiju gatavotu, vai galu galā internetu brovsētu?!  :blink:

 

Mans čeklists -

  • minimālistiska apdare - ir
  • sinhronizējas starp visiem maniem datoriem un android/ios iekārtām - ir
  • developmenta un palīgrīku spraudņi - ir, atliektiem galiem
  • nerij resursus vājprātā - ir
  • ātrākais JS/renderis - ir
  • thumbnaili un pielāgojama sākumlapa ar sīkrīkiem (laika ziņām un RSS) - ir

Tik vien, kā olas nekasa manā vietā - tas pašam jādara...

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tikpat truls un nepielāgojams, kā IE.

 

Vispār gandrīz beidzot aizvācos no chrome uz IE, kurš pēdējā versijā ir diezgan lietojams. Tik 2 spraudņi nebija,(bet adblock gan ir). Vēl tik IE store lapa ir kā skolnieka taisīta :(

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ātrākais JS/renderis - ir

Patiesībā, Presto ir (bija) visātrākais. Visādas hromes un faierfoxi iet maliņā papīpēt. Tas arī ir tas, kas man šajā browserī vislabāk patīk, un kāpēc pie tā pieturēšos, kamēr vien varēšu.

 

(Tāpat arī UI ir vissakarīgākais Operai. Daudzas lietas kā, piemēram, tabi, vēsturiski vispirms ir parādījušās Operai, un tikai tad citiem browseriem.)

 

Tātad, ja kādam vēl ir Opera 12.x (kā man), tad viņa automātiski neupdeitojas uz hromisko. Paliek uz 12.16. Vai būs vēl kāds updeits - nezinu. Kur atvilkt arī nezinu - Operas pašas lapā nevaru atrast.

 

Taču uz Androīda gan vēl vecā versija ir pavisam labi dabonama. Saucas tagad Mobile Classic. Opera Mini gan nav mainījusies.

Labots - Vilx-
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es gan, kamēr jaunās paaudzes opera nav izaugusi no autiņiem, pārgāju uz FF (daudz kam jēpiever acis :/ )

Kaapeec paariet uz Fx? Shaados briizhos pameegjinaat ko jaunu ir tieshi laikaa jo arii starp mazpopulaarajiem ir feini uztaisiiti softi:

http://www.softpedia.com/get/Internet/Browsers/

Ko sakiet par Avant Browser Ultimate kas skaitoties "3in1"(IE+FF+Chrome engine)?

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Nevertell - pārlūki ir reliģija, tāpat kā Ābols vs PC, PlayStation vs Xbox - te argumenti, testi, statistika ir lieki - cilvēki taču rīkli viens otram pārgrauzīs, lai pierādītu savu taisnību..

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kas jums chromā nav lietojams ?

Daudzkas! Vai tieshaam ir tik gruuti iedomaaties ka viens paarluuks neder visiem? Ka pastaav gaumes lieta un izveeles briiviiba? Nav tas Chrome tik eerts un piemeerots visiem kaa reklamee. Tieshi otraadaak - Firefox shajaa jautaajumaa iekabina Chrome - daudz vairaak user friendly.

 

 

Karavāna jau sen aizbraukusi, bet suņi tik rej un rej..

Ir mazi meli, lieli meli un statistika...

 

 

Nevertell - pārlūki ir reliģija, tāpat kā Ābols vs PC, PlayStation vs Xbox - te argumenti, testi, statistika ir lieki - cilvēki taču rīkli viens otram pārgrauzīs, lai pierādītu savu taisnību..

Neviens neko necenshaas te pieraadiit bet nevajag arii preteejo galeejiibu uzspiest - tagad redz Chrome buus jaunais IE pagaatnee - monopols. Citi paarluuki un varianti neeksistee. Smiekliigi to teikt tieshi muusdienaas kad visam ir alternatiivas..

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Man īsti neinteresē ir vai nav Presto, jo patiesībā jau tagad vismaz nav problēmu, ka ir lapas, kas tiek attēlotas galīgi nekorekti. Ātrāka arī palikusi.

 

Bet, jā ir kaudze fīču, kas man pietrūkst, uzkatāmākais - Ctr+Z. Nu prieškam tas bija jāizvāc (funkcija kā tāda gan vel laikam ir, tikai ar citu taustiņu kombināciju).

 

Bet mainīt pārlūku gan netaisos, esmu mēģinājis pāriet gan uz Chrome, gan uz FF. Nu nē, tad tāpat Opera jaunā versija ir daudz parocīgāka un ērtāka.

 

Vot to Chrome popularitāti gan nesaprotu, es viņu vispār liktu pēdējā vietā. Te jau drīzāk tīri brends nostrāda.

Labots - neJANIS
Link to comment
Share on other sites

Stepselis

 

 

Tātad, ja kādam vēl ir Opera 12.x (kā man), tad viņa automātiski neupdeitojas uz hromisko. Paliek uz 12.16. Vai būs vēl kāds updeits - nezinu. Kur atvilkt arī nezinu - Operas pašas lapā nevaru atrast.

Man ir saglabājusies Opera 12.15, kuru pēc uzinstalēšanas var atjaunot uz 12.16. Ja kādam interesē, ...

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe
Firefox shajaa jautaajumaa iekabina Chrome - daudz vairaak user friendly.

 

Cilvēki mīļie - par kādu diez User friendly ir runa?!

Tas ir pārlūks nevis virtuves kombains - tam ir adreses josla, kurā ierakstot adresi tam ir jārāda lapa, jāmāk ielikt grāmatzīme ik pa laikam. Caurmēra lietotājam nekad neko vairāk nevajadzēs. PUNKTS! Un visi pārlūki ar šo uzdevumu tiek galā vienlīdz labi (pat pēdējie IE, kas jau gremo CSS3). Chrome ir minimālistiskākais, that's all.

 

Viss pārējais, par ko šeit cilvēki cepās, jau ir vairāk vai mazāk advancētas fīčas, un te jau - kuram māte, kuram meita, kuram kleita.

 

A globālā statistika savukārt parāda, ka lai ko te kādam labpatiktos demagoģēt, Chrome tomēr ir pasaulē vadošais, un Opera ir apakšā - še tev user friendly. Fakts paliek fakts, ko tur stīvēties. Davaj miers, un turpinat par jauno Chrome Operu ar webkitu apakšā.

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es uzliku uz datora operu, bet tā kā nekādā MS supportlistē tā nav un vajadzīgais web softs uz tā nestrādā, līdz ar to neredzu tai praktisku labumu. Uz Apple produktiem lietoju Safari, jo uz tās tiešām labāk strādā, bet uz Linux labāk funkcionē Firefox. Galvenā izvēle krīt uz to, kas strādā efektīvāk un pilda savus uzdevumus. 

 

Bet kas jāprot web pārlūkam? Spēt kvalitatīvi un ātri attēlot web saturu ar minimālu un viegli sapratomu lietotāju interfeisu, lai netraucētu saturam. Pārējais ir fetišs. 



Faktus studijā. 

 

 

Daudzkas!
 
Link to comment
Share on other sites

Stepselis

 

 

A globālā statistika savukārt parāda, ka lai ko te kādam labpatiktos demagoģēt, Chrome tomēr ir pasaulē vadošais, un Opera ir apakšā - še tev user friendly. Fakts paliek fakts, ko tur stīvēties.
 

 

Pasaulē vadošais nekad nenozīmē labākais. Globālā statistika tikai parāda ieradumus, domāšanas spēju, mārketinga veiksmes un daudz ko citu, tikai ne labāko.

Bet katrs lieto pēc savām prasībām.

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

A globālā statistika savukārt parāda, ka lai ko te kādam labpatiktos demagoģēt, Chrome tomēr ir pasaulē vadošais

Būtu dīvaini, ja pie tik agresīvas uzbāšanas kampaņas tā lietotāju vairums neietu uz augšu. Jau labi sen kā vairs pat nošķaudīties nevar, lai kāda lapa tev nekārtu makaronus, ka tu lieto novecojušu/sliktu pārlūku, un tikai Chrome dos tev atpestīšanu un debesu valstību. Un šī iemesla dēļ, pluss pie tā, ka šamais ir neērts (es piederu pie tiem, kuriem vajag bik vairāk par tevis uzskaitīto), es vēl tīri emocionāli nespēju šamo paciest, jo tas man associējas ar mēģinājumu piespiest mani ko lietot.

Labots - Huan Kaktus
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe
Būtu dīvaini, ja pie tik agresīvas uzbāšanas kampaņas

Chrome un uzbāzīgas reklāmas? Vispār neesmu redzējis nevienu saitu, kas rādītu tos bannerus kādam citam, kā vien veco IE lietotājiem (kuriem arī VAJAG rādīt tādus bannerus). Vienalga - lai apgreidojas uz FF, Chrome, Opera, lai tikai prom no IE 7/8.

 

 

 

Jau labi sen kā vairs pat nošķaudīties nevar, lai kāda lapa tev nekārtu makaronus

Interesanti gan - lietoju AdBlock+ ar pāris custom filtriem un blacklistēm, un pēdējos pāris gadus neesmu redzējis vairāk par uz pirkstiem saskaitāmām reklāmām kopumā. 

 

 

 

es piederu pie tiem, kuriem vajag bik vairāk par tevis uzskaitīto

Tev pat adblocka nav, Tu skaities power user'is?..

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

Es neteicu  "reklāmas". Vismaz normālā izpratnē, ar kurām brīnišķīgi tiek galā visādi addbloki. Gan programmu izstrādātāji installeros bāž iekšā opcijas "uzstādīt chrome", gan dažādu lapu izstrādātāji bāž iekšā ziņojumus, ka mēs gan tā pa īstam tik chrome atbalstam, gan vēl n dažādos veidos tev mēģina iemānīt chrome. Var jau būt, ka tieši man veicas ar kaut kādiem īpašiem Chrome piekritējiem, kaut tas šķiet šaubīgi ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pilnīgi pietiek ar neizbēgamo ļaunumu flash player, kurš parasti mēģina iesmērēt vai nu bezjēdzīgo mcafee, vai chrome

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus'am taisnība... Chrome kā papildus opcija (pēc noklusējuma - "ieķeksēta") nāk līdzi vairākiem free softiem. Arī man šī uzmākšanās izraisa negatīvu (maigi izsakoties) pretreakciju. A useri supervulgaris jeb next>next>next spaidītāji ir tie, kas veido šo chrom'am "pozitīvo" statistiku. :king2:

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

A globālā statistika savukārt parāda, ka lai ko te kādam labpatiktos demagoģēt, Chrome tomēr ir pasaulē vadošais, un Opera ir apakšā - še tev user friendly. Fakts paliek fakts, ko tur stīvēties.

Neiešu nevienam uzbāzties ar savu pārlūku. Tas tiešām būtu smieklīgi. :D Man viņš patīk, un es viņu lietoju. Kāda šķirba, vai viņš augšā vai apakšā? :) Ir arī cilvēki, kas pieturas pie Lynx. :D
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Lietoju chromium ar pepper flash, flash neko neuzbāžas, gūgle ar spiego tik, cik tai ļauj. Vismaz tā šķiet.

Man plebeju hroma problēmas neintresē.

Link to comment
Share on other sites

nu atkal atraduši "problēmu" :D pats darbā darbam lietoju IE, citām lietām FF.. mājās tikai Chrome.. :D Opera cik senos laikos esmu lietojis.. nez, nepieķēra.. toties mini opera iekš E51 savā laikā bija cool.. :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nu kāpēc atkal veidot pesteļotāju un šarlatāna kultu? Kur un kādas problēmas? 

 

 

Man plebeju hroma problēmas neintresē.
 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Shaados briizhos pameegjinaat ko jaunu ir tieshi laikaa jo arii starp mazpopulaarajiem ir feini uztaisiiti softi:

Daudzi izprovēti. FF bija otrais tīkamākais

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu vispār tos ļautiņus, kas visur sludina sava vienīgā brauzera ūnikumu un neatkārtojamību. Lietoju paralēli visus populārākos - chrome vietā gan ir iron. Katram ir savi plusi un mīnusi - ilgi turējos pie 12. operas, bet ir vietnes, kaut vai tā pati mega.co.nz, kur šamēju vairs negrib ņemt pretīm, tāpēc uzliku arī jaunāko. Nepatīk tas, ka joprojām pilnvērtīgi neatbalsta opera link, bet tas joprojām atrodoties izstrādes stadijā, un pie būkmarkiem klāt tieku. Nu ko, pagaidīsim.

Bet nu ātrums ir, konkurenti krietni atpaliek.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kitai, vai nu klāj vaļā konkrētus argumentus, vai arī iesi atpūsties par tukšu muldēšanu. Ja kaut kas ir sūds, tad pamato to. 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Uz vindulja lietoju FF uz Linuksha arii FF, andriisha gan Operu. Tur Chrome un FF resursus daudz rij un biezhi karaas. Svariigaakais lai browseris ir funkcionaals un aatrs.

Link to comment
Share on other sites

Bet kas jāprot web pārlūkam? Spēt kvalitatīvi un ātri attēlot web saturu ar minimālu un viegli sapratomu lietotāju interfeisu, lai netraucētu saturam. Pārējais ir fetišs. 

Vot shito darbu arii Opera dariija eleganti - ja buutu iebuuveets AdBlock - vispaar buutu pa pirmo - uzliec theme un iesleedz bookmarks bar un prozit! Paldies ka noreklameeji 12.x operu prieksh visiem! Vieniigais kas 12.16 kaitina atshkjiriibaa no 12.02 ir taa dzeltenaa bookmarks bar zvaigzne pie katras graamatziimes. Kaadreiz Firefox arii bija lietojams pirms saakaas mode apkraameet defaulto instalaaciju ar nevajadziigiem hlamiem.

A globālā statistika savukārt parāda, ka lai ko te kādam labpatiktos demagoģēt, Chrome tomēr ir pasaulē vadošais, un Opera ir apakšā - še tev user friendly. Fakts paliek fakts, ko tur stīvēties.

Globaalaa statistika ir uzkachaati meli..un kaa jau mineeja - visaas malaas to Chrome reklameeja - logjiski ka visi to lietos.

Link to comment
Share on other sites

Kādu pusstundu intereses pēc jau lietoju to Maxthon. 

Iespēju pārsteidzoši daudz - liekas jauki noslīpētas. Viss darbojas visai ātri, izņemot pie teksta ievades dažreiz mēdz atpalikt.

Stabilitāte gan nav tā labākā - outlook.com jau 2x ir iefrīzojis uz labu laiku. Sistēma gan tajā laikā bija visai noslogota, bet citi browseri no tā tādā veidā netiek ietekmēti.

 

Uz doto brīdi gan pēdējai versijai nestrādā/pilnvērtīgi nestrādā arī adblock.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...