Jump to content

BITE + 4g


Ronalds
 Share

Recommended Posts

binladens

Vopšem jau 2dien būs divas nedēļas, kā cīnos ar biti, kur un kā viņi regulē torrentus nav ne jausmas- te iet te neiet, seriāli velkās, ganjau daudzi sūdzējās uztaisīja "whitelisti" , streamingi protams neiet, bet arī- to iet to neiet.

Bet tagad jauna problēma- Nets Po rass****niu - 00:30 >9:30 no rīta, pa dienu praktiski nelietojams, pat lapas verās čerez 3 raza, to timeouts to name not resolved.
Zvanu šiem saku kas notiek, šie saka, atzvanīs pāŗbaudīs, un ar pirkstu acī iebakstīs..., protams neviens ne zvana ne ziņas, Pievienoju traceroutus ko taisu, jau nedēļu biggrin.gif
Sākās precīzi 2dien pēc vētras (nevis kas bija bet vienu iepriekš),
Ja nu kādam līzīgas problēma varētu atrakstīies.

Galvenais, ka ar torni signāls stabils un turās vienmēŗ -95/-77 robežās (4g), 3g un 2g ir labāki rādītāji.

post-57518-0-61107500-1450623983_thumb.jpgpost-57518-0-91184200-1450624000_thumb.jpgpost-57518-0-64760800-1450624015_thumb.jpgpost-57518-0-51532800-1450624029_thumb.jpgpost-57518-0-78430800-1450624053_thumb.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vopšem jau 2dien būs divas nedēļas, kā cīnos ar biti, kur un kā viņi regulē torrentus nav ne jausmas

Cik tas mēnesī izmaksā? 

Link to comment
Share on other sites

Tavā skrēnšotā nifigā nevar redzēt, kādā režīmā telefons strādājis.

 

Manā skrīnšotā labāk redzams telefona režīms, bet tests paņem ap 100Mb.

 

 

 

ops! sorry, Tev puļķis. atliek vien ticēt, ka viņš strādāja 4G režīmā.

post-64762-0-01382900-1450896029_thumb.png

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
LilKarums

Nekā neattieksies, tur viss skaidri un gaiši rakstīts.

Link to comment
Share on other sites

Bite pieder finanšu investoriem. Un pasaules mērogā diezgan nabadzīgiem investoriem.

To mērķi parasti ir uzpumpēt atsevišķus kompānijas rādītājus, pēc kuriem skatās tās tirgus cenu, un pēc tam to pārdot. No biznesa viedokļa tas nav nekas nepareizs. Tomēr no klienta viedokļa ir jārēķinās, ka par zemajām cenām būs jāmaksā ar kaut ko citu. Minimums kvalitātes, lai klienti nesāktu gaudot; maksimums PR, lai klientiem uz ausīm makaronu kalni.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Sveicināti!  Ko sakat par BITE 4G++ jeb LTE Advanced PRO visātrāko mobilo bāzes staciju Latvijā, cik saprotu tā atrodas t/c Domina tik nesaprotu ar kādu viedierīci varu notestēt solītos 1Gb/s.

Lietuvā BITEi šī gada februārī bija 700Mbit/s stacija kā ir tagad nezinu.

Avots: http://www.bite.lv/4-5g/

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Cik noprotams, tad pagaidām ne ar kādu. Bite pati sākšot tirgot 4.5G modemus kaut kad līdz gada beigām, bet tie nespēs visu gigabitu paņemt, tik kādus 40%. Pilnas jaudas modemi būšot tikai nākamā gada vidū vai kaut kas uz to pusi.

Link to comment
Share on other sites

Brīnums,izskatās ka bite sākusi perifērijā priekš 4G izmantot ne tikai 20 frekvenci,vismaz Jēkabpilī arī parādījās 4G uz mana ķīnieša kur iepriekš tikai Rīgā tiku to manījis.Patīkami ka uz tikko uzsūtītā ZUK Z2  vismaz ne tikai Rīgā būs 4G bites tīklā.

Labots - zynoj
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ko sakat par BITE 4G++ jeb LTE Advanced PRO visātrāko mobilo bāzes staciju Latvijā,

 

ātrāk sasniegsi brīdi, kad Bite tev piegriezīs ātrumu

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Arī man ir "savāda kompānija" un tikko atklāju jaunu "triku" -  man ir pāris admin lapas ar nestandarta portiem - 10101 vai 6666 un nevienu no tām never vaļā uz telefona. Mazliet saskumu... 

Link to comment
Share on other sites

Uzzvani un pajautā, vai griež portus nost? Ja griež tad tas ir dīvains internets!

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Pirms pāris gadiem ļāvos pierunāties un paņēmu no Bites planšeti Huawei MediaPad T1 10.0 (T1-A21L) komplektā ar neierobežotu internetu. Lai saprastu, kas tas ir un, vai man tādu vajag, jo līdz tam ne ar smartfoniem, ne planšetēm nekāda darīšana nebija bijusi. Kopumā nekādā īpašā sajūsmā neesmu, planšete galvenokārt tiek izmantota kā rūteris, kad esmu darbā kaut kur objektā. Bet pēdējā laikā, nevaru pat pateikt, vai tas ir mēnesis, divi vai varbūt pat visi trīs, esmu novērojis, ka tajā vietā, kur tiek rādīts zonas stiprums un arī tīkla veids, vairs neesmu manījis zīmīti 4G. Arī līdz tam 4G nebija visās vietās, bet tagad to vairs neredzu pat tur, kur iepriekš droši zinu, ka tas bija. Zvanu Bites suportam. Prasu - vai mana planšete pamazām klājas nost, vai varbūt brīdī, kad mainījās tarifi, kaut kas mainījies arī interneta pieslēguma nosacījumos. Meitene prasa, vai internets iet. Internets iet, ātrums īpaši nav mainījies, uz leju kādi 5-6 Mb uz augšu ap 2 Mb. Tad ko es uztraucoties, viss esot kārtībā, un arī tarifa maiņas brīdī nekas cits neesot mainīts.  Izskatīju cauri visus iestādījumus, varbūt pats nejauši esmu izslēdzis 4G, bet nē, 4G joprojām ir prioritārā izvēle. Tā nu tagad nezinu ko domāt. Vēl vairāk mani samulsināja tas, ka no Bites mājas lapas pazudusi pārklājuma karte. Interesanti, vai tāda lieta tikai man vienam, jeb arī citiem Bites klientiem.

 Uzrakstīju, un iegāju Bites mājas lapā - pārklājuma karte tur atkal ir. Manā atrašānās vietā 4G pārklājums definēts kā ļoti labs. Laikam jāpiesakās vizītē pie trako mājas daktera.

Labots - M_J
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...