Jump to content

BITE + 4g


Ronalds
 Share

Recommended Posts

Touareg

Kāpēc neviens nedalās ar BITEs interneta ātrumiem?

4387638384.png4387667820.png

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāpēc neviens nedalās ar BITEs interneta ātrumiem?

 

Es izstestēju un nonācu pie secinājuma, ka priekš telefona kā reiz 4G, datorā ni un ni,

Link to comment
Share on other sites

Touareg, švaki tev tie ātrumi. Es patestēju. Bija ~40/40 manā krajā. Pagaidām atdevu atpakaļ - neesmu izlēmis.

p.s. Man šķiet ar ātrumiem mērās citā topikā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāpēc neviens nedalās ar BITEs interneta ātrumiem?

Vai tie ir 4G ātrumi?

Link to comment
Share on other sites

man netīk kad bite prioratizē p2p trafiku, ja ir pieejams LV VPN kur tā nav tad viss oki, var lietot, neraizējoties. 

centrā Elizabates ielā ap 30mbps pīķa stundās, 

Grīzņkalnā 60mbps arī pīķa stundās. 

Link to comment
Share on other sites

Šorīt aktivizējās mana Bite. Tarifs piektdiena, kuru te cilvēki ieteica kā izdevīgu.

Līdzšinējais Amigo telefonā rādīja 3G un 4G, bet Bite H vai H+... noskaidroju, ka Bitei mazliet savādāki apzīmējumi, H = 3G, H+ = 3G+ (līdz 15 Mbps) un 4G nemaz manā pusē nav un kad būs nezinot.

Ātrumi... 2 vietās Jēkabpilī mēģināju - manā raj. down 1,1, up 0,02. Pilsētas centrā 9,5 uz 2,2. Laukos vēl neesmu bijis, kad ietestēšu, tad padalīšos. Atzīmēšu, ka vasarā biju pieslēdzis Biti manā rajonā totāla bezzona bija, kad atrodies bloku mājā.

Pazvanīju un pajautāju, kur atrodas AP - Jēkabpilī ir 3 spoti un Salas pag. tikai viens - pašā Salā, kas ir jokaini, jo Salas pagasts ir paliels un to lielākoties klāj meži. Pat adreses nosauca, zinu kuros objektos atrodas "stropi".

Link to comment
Share on other sites

@@Kitai, tas no operatora nav atkarīgs, tas ir atkarīgs no paša telefona. Man ir LMT.. 3G apzīmē ar H un H+, 4G ir 4G. Turklāt.. 4G jābūt aktivizētam.. un atbilstošai SIM kartei.

Link to comment
Share on other sites

Nea, man telefons iepriekš radīja 3G vai 4G.

SIM ir atbilstoša.

Link to comment
Share on other sites

Nepatīkami pārsteidza, ka Bitei vairākās vietās nebija zona uz Liepājas šosejas, Saldus-Skrundas apvidū. Lai nu kur, bet Kurzeme nav nekāda purva elle, kurā būtu attaisnojami, ka mēdz būt "aklās zonas".

Link to comment
Share on other sites

Piektdien savam s5 beidzot izmocīju 4g :) kaudze ar apdeitiem, un aiziet. Nu ko lai saka Mežciemā pa cmuko :

 

post-66631-0-53541000-1433082960_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
(labots)

Kā tur ir - bite dod uz testu sim? 

 

Tie lmt ātrumi ir apnikuši...

4399231877.png

 

Jāmēģina ķert biti no Ikšķiles vai Ogres... 

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Es laikam dzīvoju kaut kādā LMT leiputrijā, vai arī visi sīkie deportēti uz dziļiem laukiem un nekačā:

vdr5ca8.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kurā vietā Latvijā tad ir tas Leiputrijas miests?

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Ādažu novads. Neprasi man kāpēc tik daudz, pēdējā laikā tā ir praktiski vienmēr :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Piebalsoju par Ādažu novadu :)

Man gan nedaudz mazāki ātrumi, bet nākamajā w/e beidzot būs laiks pagrozīt antenu :)

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kādēļ man no telefona uzreiz nerāda speedesta shārētās bildes, bet....

 

Šāds ātrums ir paša BITE AP pakājē. Vieta - Jēkabpils.

http://www.speedtest.net/my-result/a/1300248948

 

Aizbraucot uz laukiem, kur arī citiem operatoriem ir problēmas (LMT ļoti knapa zona, Tele2 nav) arī BITE rāda krustu. Bet paeejot turpat  ~100 m līdz Daugavai uztveršana ir diezgan o. k., un ātruma tests rāda sekojošo... Vieta - Salas pagasts.
http://www.speedtest.net/my-result/a/1302082348

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

Printerim uz printserva nekādu draiveri nevajag.

Lielāku par 32Gb routerim slēgt klāt nevajag

Interneta ātrums atkarīgs no antenes līkuma.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Elvis_preslijs

Paņemu Bites 4G internetu ar E5186s-22a ruteri. Ātrums labs kamēr viņi tev neko nebloķē. Speedtestam ir uzlikts izņēmums , pareju visu sheipo. Darbs caur RDC ir nereāls(0.5mb/sec) jo viņiem liekas kad tev mājas ir kameras kas pieslēgtas pie 3389 porta... Katru dienu ātrums ir piegriezts dēļ 5GB diena. Meitenes pa trubu tikai stāsta jokus , un nekādu nopietnību nevar no viņiem sagaidīt. Pat izsaka aizrādījumus par skypu kad lūk tas izmantojot p2p. Pagaidām jutos apčakarēts..... Redzēs ko teiks biznesa menedžeris, ja par neko nevienosimies tad bus jāraksta sūdzība ptac

Labots - Elvis_preslijs
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Labdien.

 

Testēju Bite mājai, taču lieka ka tās 14 dienas var būt par maz. Man jau pāris gadus ir LMT - vai būtu droši mainīt operatoru? Ar LMT nebija pa lielam nebija problēmu vis itkā darbojās, tikai tās viņu ip adreses ik pa laikam blacklistos bija iekšā.

Link to comment
Share on other sites

VIL labāk salabojt to savu blacklist problēmu :) kādu laiku ir labi un tad atkal gādas padarbojas :D 

 

vai ar beidzot sākat ipv6 izmantot 

 

Bitei viss oki tikai daudz agresīvāk griež p2p trafiku nost 

 

gana stabils bija vismaz manā vietā 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bitei viss oki tikai daudz agresīvāk griež p2p trafiku nost 

 

Par šo man ar viens klients stāstīja, ka ātri vien dēļ torrenta lietošanas nets atslēgts - itkā ok, nodrošina ātru netu visiem 24/7, bet ja sienas klāt pie skype, tad tas jau kļūst absurdi. 

Link to comment
Share on other sites

Es vakar testēju abus. ātrumtests (līdz rīgas ltk) abiem bija līdzīgs (bitei nedaudz lielāks, taču realitātē Bite bija par trešdaļu līdz pusi lēnāks.

Testēju ar failu no Ubuntu lapas.

Http lejuplāde:

Bite ap 300-400kbps

LMT: 500-600kbps

Torrents tas pats fails:

Bite 100-300 kbps

Lmt: 1-1.5Mbps

 

Biti lietoju apmēram nedēļu, uz internetu tā nejūt, tomēr man likās ka Netflix rāda mazliet zemākā kvalitātē nekā ar Lmt - vismaz skatoties plakandatorā. Jūtube reizēm mēdza apstāties un /b/ webemi ielādējās ar aiztur. Tas vis it kā netraucētu un būtu akceptējams jo domāju ka tīkls attīstas un kļūs aizvien labāks, tomēr man nebūtu pieņemami ka pēkšņi man kāds pakalpojums tiek ierobežots un līgums ir uz 2 gadiem - tiesa es varētu izmantot veco rūteri, bet tam nav USB kuru laikam es nekad neizmantošu.

Iemesls maiņai

Bite 18 eur

LMT 27 Eur

Link to comment
Share on other sites

No manas pieredzes...
Kamēr bija BITEs testa periods ar viņu rūteri - tās pāris reizes, kad pamēģināju, torenti gāja uz urrā (liekas, ka dažreiz ierobežoja no 18:00-24:00).
Kad noslēdzu beztermiņa līgumu (lietoju ar 4G USB puļķi), torrenti jau no pirmās dienas jebkurā diennakts laikā velkas kā gliemezis (~300kbps laikam). Tai pašā laikā speedtest mērījumi joprojām ir veselīgi :D Torrenti nav prioritāte, taču jāpiekrīt augstāk minētajam - 24 mēnešu līgumu šādam pakalpojumam slēgt būtu baigais iegrābiens.

 

Tā kā - biedri... testa periods BITEi un gan jau arī citiem operātoriem nav nekāds objektīvais pasākums. Pēc testa perioda beigšanās - slēdziet beztermiņa līgumu un testējiet vēl pāris mēnešus. Un neļaujiet spraust batonus ausīs par izdevīgāku cenu vai bezmaksas rūteriem komplektā! :yahoo:

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

Netflix rāda mazliet zemākā kvalitātē

Netflix kvalitāte nemainās. Ir vai nu "HD" ar 4Mbit vai "SuperHD" ar 6Mbit. Ja nevarēja izvilkt 6Mbit, varēja arī nomesties lejā uz 4Mbit.

 

@@Koalīcija, neaizmirsti arī par ārējo antenu. Mobilajam tīklam signāla kvalitāte nosaka ļoti daudz. 

 

Man LMT torrentus nekad nav graizījis. Jau vairāk kā gadu lietoju. 

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

 

 

@Koalīcija, neaizmirsti arī par ārējo antenu. Mobilajam tīklam signāla kvalitāte nosaka ļoti daudz.


Paldies par norādi.

Ne velti norādīju, ka lietoju puļķi. Testus gan veicu, kur zona ir ĻOOTI laba, bet tā kā nav ārējās antenas - varbūt salīdzinājums nav gluži objektīvs.

Link to comment
Share on other sites

Ja zona ir laba, tad antenu nevajag, ja tālāk no torņa - bez antenas ir švaki. Tāpēc domāju, daudzi arī lamājas ka 4G nav tik labs kā cerēts.

Tiesa, ne visiem puļķiem un rūteriem ir paredzēts pieslēgt ārējo antenu.

Link to comment
Share on other sites

Aizvakar no rīta pamostos, skatos telefonā parādījies 4G. Runa ir par Jēkabpils pusi... 

Nomērīju ātrumu TX - 23 Mbps , RX - 8 Mbps...

Link to comment
Share on other sites

Kuldīgā arī ir kādu laiciņu. Palēns gan, manuprāt. ~20/20. Tas jau nekas, ka up reizes 50 ātrāks par mājas DSL.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
binladens

Kādam vēl ir pēdējās 3 sutkās nogriezti torrentu porti visi???

Stabili 150kbit/s
Vrode youtube arī bija žo., bet tagad normāli
 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...