Jump to content

BITE + 4g


Ronalds
 Share

Recommended Posts

Elvis_preslijs

Vot man ari rodas jautājums kas ir godiga lietošanas politika ? Ja es skatos torrent tv tad man noslēdz atrumu ? kaut kads stulbums...

ja es metu failus uz gdrive , tad piegriež ?

ja es kaut ko velku ar max 5mbit/sec ari nogriež ?

neredzu kad kaut kur tas butu definets!!!

cik diena drikst GB izmantot ?

ja zinātu cik un ko tad bitei varētu iet pretīm un definēt šis lietas mikrotika... kaut definēt šis lietas iekš kādas "laika politikas" ko var darit šaja laika intervata kadi protokoli atļauti...

 

bet cik sapratu no bites tad šis lietas ir "TOP SECRET" tad kāda jēga...

Labots - Elvis_preslijs
Link to comment
Share on other sites

Tāpēc sēžu uz sava VDSL 20/5 un nepsihoju:D Pilnībā pietiek VISAM, varbūt upload varēja būt 10, bet nu OK, pirms tam bija 10/0.7, tā kā - tagad jau ir baigi OK - un neviens mani neierobežo un arī uz tīkla noslodzi pajāt:D 

Bet mob.operatori varēja neaurot ar saviem 100down utt. - nah tad reklamē, ja reāli piegriež visu - iedod normālus 25/25 uz lietotāju un miers - pietiek atliektiem galiem!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Elvis_preslijs

Figņa  jau tur kad šaja addrese dslam 5mbit ir max , tapēc cepiens.

Labots - Elvis_preslijs
Link to comment
Share on other sites

Nu, cik zinu, tad lmt neko negraiza, pie datu apjoma ap 500GB mēnesī!

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Nevis kā paveicas ar torni, bet kā paveicas ar tiem, kas ir ap torni :D

 

Vakar zvanīja bite, kā klientam viņi tagad piedāvā pa 18eur bezlimita netu + planšete dāvāna, līgums uz 24mēn.

Link to comment
Share on other sites

Ja ir pāriets uz biti, bet kaut kāds pēdējais LMT rēķins atnācis kaut manslmt vairs nevar ielogoties pēc pāriešanas, viņš ir vai nav jāsamaksā? It kā neviens vairs neko nav rakstījis, bet negribētos pēc laika kaut kādas problēmas ar creditreformīgajiem.

Link to comment
Share on other sites

@@Edzhua, uz epastu vai tad nenāk rēķina info? Un, protams, ka saistības ir jāveic.. ja ir kādas neskaidrības aizraksti LMT un noprecizē info, savādāk vēl ieliks melnajos sarakstos..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pēdējais rēķins ir jāsamaksā.

MansLMT var pieslēgties caur internetbanku SEB/Šwedbank/Cita dēle/Dnb/Nordea/Norvik.

Rēķina numuru un summu var uzprasīt info@lmt.lv vai arī 80768076.

Ja bija pieteicies rēķinus saņemt pa epastu, paskaties paskastē un atradīsi linku uz PDF.

Link to comment
Share on other sites

Rēķins ir epastā, vienkārši nesapratu to, ka ir atslēgta pieeja manslmt kontam, līdz ar to sāku šaubīties par vajadzību to rēķinu maksāt ja man vairs nekādas saistības ar viņiem it kā nav.

 

Samaksāju, lai nav pārsteigumi.

Labots - Edzhua
Link to comment
Share on other sites

labāk gan samaksāt, savādāk pēc 2-3 mēneši gaidi dusmīgo Creditreform *iršanu telefonā, epastā un citur:D

Link to comment
Share on other sites

Labāk samaksāt - man bij jautri, kad sen jau kā biju aizgājis no Tele2, pēc 3 vai 4 gadi uzkrita Creditreform kaklā par it kā nenomaksātajiem ~20 Ls. Viss bija nomaksāts, bet kaut ko pierādīt ir dikti grūti un laikietilpīgi pēcāk.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vairs nav tik jauki... piektā lietošanas diena... iegūts līguma 1.5 mbps limits

 

Man arī.

Link to comment
Share on other sites

 

 

īdz ar to sāku šaubīties par vajadzību to rēķinu maksāt ja man vairs nekādas saistības ar viņiem it kā nav

Tev ir rēķins ar pozitīvu apmaksas summu. Kādas šaubas par saistībām? - vienīgās saistības ir parāda apmērā. Tiklīdz parāds tiek segts, tā arī saistības ir dzēstas.


 

 

Labāk samaksāt - man bij jautri, kad sen jau kā biju aizgājis no Tele2, pēc 3 vai 4 gadi uzkrita Creditreform kaklā par it kā nenomaksātajiem ~20 Ls. Viss bija nomaksāts, bet kaut ko pierādīt ir dikti grūti un laikietilpīgi pēcāk.

 

Konta izrakstā pierādījumi kā uz delnas.

Link to comment
Share on other sites

Nē nu a priekš kam konts tiek slēgts? Ķipa, ja es eju atpakaļ uz LMT man būs cits konts? Vai kādēļ tādi pasākumi.

Link to comment
Share on other sites

Gan jau ka piesaiste pašapkalpošanās portālam ar rēķinu sistēmu ir pēc telefona numura, bet telefona numurs jau tiek atslēgts rēķinu sistēmā portācijas dienā. Tāpēc būtu labāk, ja būtu ieeja arī pēc kaut kāda cita identifikatora.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nē nu a priekš kam konts tiek slēgts? Ķipa, ja es eju atpakaļ uz LMT man būs cits konts? Vai kādēļ tādi pasākumi.

 

Vispārīgā gadījumā Tavs konts ir piesiets pie unikāla identifikatora - personas koda.

MansLMT piekļuve tiek realizēta pēc pieslēguma numura. Ja šis numurs tiek atdots citam cilvēkam vai citam operatoram, tad jaunais klients bauda pieslēgšanās priekus, bet vecajam paliek vienīgais identifikators - personas kods.

Otra iespēja ir uztaisīt speciālu lietotāja vārdu un paroli, un pieslēgties ar to. LMT šādu fīču nav uztaisījis.

Link to comment
Share on other sites

Ar pēdējo rēķinu jāapietas, kā ar tikko piedzimušu bērnu. Tas jau daudzreiz izrunāts. Bijušos klientus, kuri pamet pakalpojumu sniedzēju, mēdz "uzdāvināt" inkaso kantoriem. Tā dara daudzi pakalpojumu sniedzēji. Kad pirms 4 gadiem gāju prom no LMT, pēdējais rēķins man arī netika prezentēts man ierastajā formātā. Līdz bija brīdinājuma vēstule. Par laimi, līdz inkaso nenonāca. Nebija manos plānos nesamaksāt pēdējo rēķinu, vienkārši gaidīju to ierastajā formātā e-pastā, kā savulaik bijām vienojošies. Izrādās, pēdējais rēķins bija sūtīts papīrā pa pastu, kuru savā pastkastē neatradu. Bet līdzīgi rīkojas daudzi pakalpojuma sniedzēji.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Tā kā mazi bērni.

 

Obligāti, obligāti beidzot sadarbību palūdzat, lai iedod jums rakstiskās vienošanās kopiju, par to, ka viss ir kārtībā un pakalpojuma sniedzējam nav pret jums pretenziju.

 

Nebūs nekādi inkaso un citi parādnieku brīnumi.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Jā, es arī vienmēr prasu papīru kurā rakstīts, ka visas saistības nokārtotas un pretenziju nav!  Ja ir kaut kādi parādi, to parasti var uz vietas kasē samaksāt un nākotnē problēmu nav!

Link to comment
Share on other sites

LMT divi pieslēgumi-Internets 10GB planšetei un Mans Mini pieslēgums telefonam. Aprīlī telefonu pārslēdzu uz Biti, internets palika pie LMT. Interesanti, ka pēc pēdējā rēķina man būtu jāpaliek parādā 2.84 eiro par Mans Mini. Tos dažus eiro samaksāju pa virsu. Redzēs, kas būs.

Labāka ir pieredze ar Baltcom. Māsa 12 gadus Baltcom televīzijas kliente cītīgi maksāja abonēšanas maksu pēc kaut kādas abonenta grāmatiņas. Tad vienā brīdī maksa pieauga par 1 latu. Pēc viena mēneša lieta tika atdota Creditreformai-1lats +35lati! Pats zvanīju tam kantorim un vienojos par 25 latiem.

Beigās viss bija nokārtots un dabūta izziņa papīra veidā par visu saistību nokārtošanu un televīzijas atslēgšanu.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Ir jocīgs jautājums. Man ir LTC, no kura neatteikšos. Bet upload ir šausmīgs - 0,37 . Dažkārt foto vajag uzpumpēt augšā, tas ir kā zobusāpes. Rūteris atļauj "load balance". Jautājiens: kāds ir lētākais mobilais pieslēgums, kas dotu kaut 0,5 - 1 Mbit, bet bez jebkādiem apjoma ierobežojumiem? Vēl vienus 20 EUR mēnesī šim nolūkam maksāt netaisos. Ja būtu par 5 EUR, labprāt piepirktu klāt papildus "joslas platumu", ko LTC nespēj nodrošināt. Bet cik skatījos, tad mobilajiem nekas tāds nav. Testa nolūkos paņēmu LMT priekšapmaksu 10 Gb, bet tā "aizgāja" 1,5 dienas laikā - galu galā lietotāji mājā esam 4 gab.

Labots - VebKamera
Link to comment
Share on other sites

 

 

bez jebkādiem apjoma ierobežojumiem? Vēl vienus 20 EUR mēnesī šim nolūkam maksāt netaisos.
 

 

Šie abi izslēdz viens otru, ja nekļūdos vislētākais bezapjomu internets mājai ir LMT pa 17 eiro

 

tāpēc nesanāks "bezapjoma"

 

 

Ja būtu par 5 EUR

 

 

 

Ja tev ir lmt pieslēgums tad par papildus 10 eiro var pieslēgt neatkarību, bet to laikam pēc noteikumiem nedrīkst dalīt uz datoriem (varbūt kļūdos)

Link to comment
Share on other sites

Eernijs

Neesmu skatījies noteikumus, bet esmu dalījis uz datoriem (lmt neatkarību)

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Bitei atceros redzējis kaut kādu 15 EUR ? vai 15 Gb? , pēc kuriem viņi sāka ierobežot ātrumu. Mēģinu atrast kaut ko līdzīgu, bet vēl lētāku. Šitam ir 17 EUR.

Link to comment
Share on other sites

@@Eernijs, LMT neatkarību var izmantot tikai telefonā, pretējā gadījumā LMT var ierobežot vai pat bloķēt netu..

Link to comment
Share on other sites

man neatkarība ir planšetē jau pusgadu. Ik pa laikam hotspotu uztaisu. Pašlaik viss ir ok!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mēģinu atrast kaut ko līdzīgu, bet vēl lētāku. Šitam ir 17 EUR.
 

 

Tam "šitam" izlasīji apakša noteikumus   :sarkasms:

 

 

 

Megatel Internets 12 € 17.07 ∞* - Megatel Internets 17 € 24.19 ∞** -

 

* Datu pārraides ātrums līdz 2 Mbit/s, uzstādītais limits datu pārraides apjomam 20GB, pēc kuru izlietošanas Interneta ātrums tiks samazināts .

** Uzstādītais limits datu pārraides apjomam 40GB, pēc kuru izlietošanas Interneta ātrums tiks samazināts

 

 

Pievērs uzmanību zvaigznītēm, neko lētāku neatradīsi par LMT, bite, tele2 piedāvājumiem mobīlajam internetam

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Izlasīju, un man tas ir o.k. Neatbildēts man ir daudz svarīgāks jautājums - līdz kādam ātrumam tiek samazināts? Ja zem 0,5 Mbit, tad bezjēga.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja zem 0,5 Mbit, tad bezjēga.

 

Nu rēķini ja viņi sola datu pāraidi līdz 2 mbit tad uz kādiem ātrumiem samazinās pēc tarifa parsniegšanas, gan jau, ka būs mazāk 0.5 mbit 

Link to comment
Share on other sites

 

 

īdz kādam ātrumam tiek samazināts? Ja zem 0,5 Mbit, tad bezjēga.

uzraksti epastu un apjautājies.

Link to comment
Share on other sites

Atkinsons

Bites testa internets atdots atpakaļ... kamēr nebūs aprakstīts mistiskais GLP, tikmēr bez interneta vakaros var palikt...

Pa telefona saku kaut ko vienu... klientu centrā kaut ko citu... sajūta ka viņi paši nezin kā tas strādā.

 

Bezcerīgais LMT pēc vairāk kā 1.5 gada arī lauzts, sēdēšu tālāk uz DSL.

Labots - Atkinsons
Link to comment
Share on other sites

Gaidīsim DSL vectoring tad teorētiski 20/5 ātrums būs pieejams 2km no centrāles un tas jau ir pieklājīgs ātrums mūsdienām

Link to comment
Share on other sites

Atkinsons

Šobrīd ir pieejams 20/5... interesējos par DSL vectoring, saka ka rudenī būs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vispārīgā gadījumā Tavs konts ir piesiets pie unikāla identifikatora - personas koda.
Pat ne klienta numura?
Link to comment
Share on other sites

Vispārīgā gadījumā klientam nevajag numuru. Pietiek ar esošu unikālu identifikatoru.

 

//tas atbilst datubāžu 2. normālformas prasībām

Link to comment
Share on other sites

Laika trūkuma (un nedaudz arī slinkuma) dēļ jautāšu tiem, kas aktīvāk seko līdz tīklu tehnikai.
Jautājums kā reiz Betona lauciņā. Demagogu VIL gan palūgšu atturēties.

Vai Bites bezmaksas siers jebšu Huawei B315 rūteris ir savas cenas (t.i. 2 gadu līguma) vērts?
Uz papīra jau izskatās diezgan labi - Gigabit WAN/LAN porti, USB2.0 ports printerim vai storage (<32GB?), LTE, SIM kartes slots (tb nevajag vēl  papildus modemu, kā citiem 3G/4G lētučiem).

 

Esmu vadu mīlētājs, tāpēc tie "švakie" teorētiskie 150 Mbit pa gaisu (Wi-Fi) mani it kā baigi nesatrauc. Ar DDWRT, OPENWRT u.tml. krāmēties arī neinteresē.

 

Mīnusi.... i-netā neko daudz nevar (vai nemāku) par subjektu sameklēt, turklāt, pārsvarā info ir poļu valodā. Piemēram, nevaru atrast hardware speceni, atbalstīto printeru sarakstu utt. No poļu valodas noprotu,  ka storage arī atbalsta tikai FAT32 un ne lielāku par 32GB.

Cik varētu maksāt lētākā alternatīva šim rūterim pērkot bodē par saviem līdzekļiem?

 

Bija vienulaik bums, kad, slēdzot ilgtermiņa līgumu, provaideri dāvanā deva rūteri (ja nemaldos TL-WR740N vai līdzīgu) :mrgreen:  Vai šis bites piedāvājums ir tāds pats iegrābiens?

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

MartiniB

 

 

Esmu vadu mīlētājs
 

kaa liidziigi domaajosh nekad neizveeleetos iekartas kuraam nevienu antenu nevar pieskruuveet -

pirms gada izveeleejos Asus ac66 + Huawei e3276s-150

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...