Jump to content

BITE + 4g


Ronalds
 Share

Recommended Posts

Tu vajag palasīt to rakstu, kā reāli lietojas.

Kādas problēmas operatoram uz tiem mērītājiem uzlikt loģiku, lai tad iedala visu "trubu", uz pārējo lai ir kā ir.


Ak jā, LMT taču arī pašlaik visiem iedevis bezlimitu uz svētkiem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tēma nedaduz pieklususi, te kāds apskats par esošo 4G situāciju ar mērījumiem.

 

Absolūts fufelis!

Reāli būtu jāmēra attiecība torņa caurlaidības spēja /  abonentu skaits uz torni. Diemžēl šādi dati nav un nebūs publiski pieejami, jo ir komercnoslēpums! 

Es pat nespēju sameklēt teroētisko maksimālo cauraides spēju vienam 4g sektoram!  

 

Mani novērojumi - pašlaik inets telefonā vislabākais ir tele2 - dēļ tā ka viņa strādā pa lielam 800mhz frekvencē, zona ir laba ļoti daudzās vietās un internets ir lietojams praktiski visur. 

Par internetu mājai - tur jāskatās konkrēti pēc vietas - jāņem uz testu iekārta un jāskatās - kuram operatoram strādās labāk.

Link to comment
Share on other sites

Elvis_preslijs

Bites 4g Rīga - āgenskalns

ko teiksiet par šo ? esmu biz klients un ta jau ir 5 dienas... supportam pilnigi po... katru reizi atbildes "rakstiet iesniegumu 15dienu laika izskatīsim"

post-68762-0-47498300-1447776453_thumb.jpg

Labots - Elvis_preslijs
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
Absolūts fufelis! Reāli būtu jāmēra attiecība torņa caurlaidības spēja / abonentu skaits uz torni.

 

Šobrīd Tu pats taisi fufeli!

 

Tas nav laboratoriajs teorētiskais mērījums, kur kāds mēra, cik kruts ir 4G un cik labu tehniku ir salicis operators!

 

Šeit tiek smuki parādīta REĀLĀ situācija, kāda ir katram operatoram konkrētā laikā un konkrētā vietā, kāds ir ātrums, ja esi patērētājs konkrētajā vietā/laikā! Ko lietotājam dot mērījums 1k users=40Mbps; 2k users=35Mbps ?

--------------

 

Elvis_preslij kāpēc Rīgā vispār būtu jālieto mobilais nets ? Optika ir, nav optikas ir kabelis katrā stūrī, ja ne LTC, tad citam darbonim, kas nav salīdzināms ar pilno Rīgas ēteru un nk lietotājiem uz to.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

ko teiksiet par šo ? esmu biz klients un ta jau ir 5 dienas...

Vairāk, ka izskatās, ka ir piegriezts ātrums. Vismaz šādus ciparus esmu dzirdējis no Bites klientiem, kuriem ir bijusi vēlme kačāt torrentus un tad Bite ir piegriezusi ātrumu.

 

 

 

Tēma nedaduz pieklususi, te kāds apskats par esošo 4G situāciju ar mērījumiem. http://www.la.lv/4g-...bas-neattaisno/

Es to mērīšanas metodi nesaprotu - Rīga ir daudz plašāks jēdziens par vienu vietu un ja pārbaudi veiktu 10 dažādās vietās Rīgā, tad mērijumi kardināli atšķirtos, jo torņi ta katram pa savam salikti. Tāpat Jaunsiši!

Es varētu Bernātos nomērīt interneta ātrumu un zinu vienu - Tele2 būs stabils 4G, pārējiem tur būs švaka zona par ar 2G, par internetu nerunāsim.

 

Raksta beigas vispār episkas:

Taču labā ziņa ir tā, ka mērījumu rezultāti lielākoties neatspoguļo reālo situāciju, katru ierīci lietojot.

Tātad Bitei ir labākais ātrums Rīgā (cik kvadrātkilometi???), bet tam tāpat nav nozīmes.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Kas tā par konkrētu vietu Jelgava un Rīga? 

Rīgā ir pilns ar vietām kur lmt sūdīga zona, bet bitei ideāla! Paejam 200m un viss ir pilnīgi savādāk!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Rubenis nelietoju torrentus.

Es tev tikai saku, ka tas ir tas ātrums uz kādu Bite ierobežo... :D

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Bites 4g Rīga - āgenskalns ko teiksiet par šo ? esmu biz klients un ta jau ir 5 dienas..

 

biznesa klienti biti nelieto.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bitei viss ir labi ar standarta vajadzībām internetam 4G diapazonā.

 

Kolīdz uzkāpsi uz p2p adatas, tā ātrums būs mierā. Un jāsaka, arī pareizi ir. Nav ko aizkakāt tīklu citiem, kuriem tā ir vienīgā normālā interneta iespēja.

 

Rīgā man no planšetes ar Ookla aplikāciju bija 40down/20up

 

Mājasvietā - 10/10

 

Bet kolīdz ieslēdzu planšetē hotspotu uz laptopu, tā p2p bija mierā :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Šodien saskāros ar problēmu, ka bite bloķējusi p2p piekļuvi ?? Ar LMT un TELE2 itkā torrenti lejuplādējas.

 

Var būt vēl kādam šāda problēma ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Šodien saskāros ar problēmu, ka bite bloķējusi p2p piekļuvi ?? Ar LMT un TELE2 itkā torrenti lejuplādējas.

LMT tīklā torrentus var izmantot

Link to comment
Share on other sites

 

 

Šodien saskāros ar problēmu, ka bite bloķējusi p2p piekļuvi ?

 

vispār jau tu saskāries ar problēmu, ka neesi iepazinies ar lietošanas noteikumiem.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

LMT tīklā torrentus var izmantot

Cik man bijusi pieredze ar LMT 4G tad jā, torrenti strādā tikai ar samazinātu lejupielādes ātrumu 8-10Mbit/s kaut gan speedtest uzrāda stabilus 20+Mbit/s.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Cik man bijusi pieredze ar LMT 4G tad jā, torrenti strādā tikai ar samazinātu lejupielādes ātrumu 8-10Mbit/s kaut gan speedtest uzrāda stabilus 20+Mbit/s.

tas nozīmē, ka links līdz p2p sūtītājiem/saņēmējiem ir lēnāks par linku līdz speedtesta serverim.

ja visi donori ir Brazīlijā, nomēri pirms tam ar kādu Brazīlijas destināciju. Delta vairs nebūs tik pamanāma.

Link to comment
Share on other sites

LMT strādā brīvi ar pilnu ātrumu!

Link to comment
Share on other sites

Paldies par info, būs jāpāriet uz Amigo priekšapmaksas internetu.

 

Ar biti pusgada laikā esmu novilcis kādus 500gb tika, bet jau represijas

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
500gb tika

 

Tie ir ap 83gb mēnesī, daudz tas ir, labi, ka ierobežoja, jo kāds noteikti tajos brīžos nebija priecīgs, kad tu pumpēji sev tos gb :D

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tie ir ap 83gb mēnesī, daudz tas ir

2.5GB dienā. Ja izmanto kā internetu datoram, normāls dienas patēriņš.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es tādu kā tevi negribētu LMT tīklā, tu tik piekakāsi visu ar saviem torentiem un vēl pietam par 10 eur mēnesī, jā, es pats izmantoju to 10 eur mēnesī un es par viņu te visu sarakstīju forumā, bet es neizmantoju viņu lai p2p vilktu, tu vari noka4āt 86 gb vai cik ar P2P vai es varu 172 GB ar video noskatīties youtube utt pakāpeniski, ir liela atšķirība LMT vairāk mani paņemtu ar 172 GB nekā tevi ar P2P un 86 GB. Un es šaubos vai viņiem patiks tas ka tu p2p vilc ar Amigo telefona plānu, man jau skābekli piegrieza 8 dienas pirms tarifa beigām un es pat p2p neizmantoju, pazvanīju viņiem un man pateica varbūt tāpēc ka izmantoju datorā netu, pieslēdza atpakaļ viņi, bet tevi pasūtīs di...

Link to comment
Share on other sites

Paeksperimentēju ar mobilo netu (ne bite), torrenta izmantotāji lika just, nabaga youtube gāja ar ķeršanos, kā patstāvīgs risinājums, būtu diezgan nepateicīgs. Runa iet tieši pa vakaru, pa dienu viss bumbās.

Labots - AVilks
Link to comment
Share on other sites

Tūr jau tā sāls, ka viss lielākais neta kontingents taisni slēdzās klāt vakaros, kad darbi/skolas darbi apdarīti.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēki darbā strādā. Naktī guļ. Tīklam paliek vakari.

Pie tam darbs reizēm atrodas no mājas atšķirīgā vietā.

Link to comment
Share on other sites

Tīklam paliek vakari.

 

Šo laiku tad arī derētu kaut kādā veidā limitēt ar P2P tīklu izmantošanu arī LMT (tiesa cik zinu, tad vadība šo negrib ļaut, kaut tehniskā daļa ir par to), Tele2, bet laikam tad labāk izmantot Bites netu, to gan neesmu vēl testējis, kas notiek ar 4G laukos, pilsētā nav šaubu, ka ies.

Labots - AVilks
Link to comment
Share on other sites

Svētais Ezītis

LMT tīklā torrentus var izmantot

 

Citāts no LMT mājas lapas:

LMT interneta pakalpojumi nav paredzēti reālā laika pakalpojumu izmantošanai, piemēram, IP telefonijai (balss un video zvanu veikšana internetā) un Peer to peer izmantošanai (programmas dažādu mūzikas, filmu un tml. failu apmaiņai). Ja LMT pakalpojumi tiek izmantoti tam neparedzētā veidā, sistēmas automātiski var ierobežot vai pat pārtraukt noteikta pakalpojuma sniegšanu. Lūdzam iepazīties ar LMT pakalpojumu godīgas lietošanas principiem.

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

derētu kaut kādā veidā limitēt ar P2P tīklu izmantošanu arī LMT

 

p2p failu vilkšanas tīklu izmantošanas ietekme ir diezgan pārspīlēta. Maz cilvēku tos šodien lieto. Lielākā daļa cilvēku vairs nevelk pie sevis visu to drazu, ko var paskatīties un daudz vienkāršāk onlainā.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

No tīkla noslodzes viedokļa kārtīgs p2p vilcējs būtu visideālākais, kārtīgs, tāds, kuram p2p iekārta ieslēgta 24/7 un laicīgi zin ko gribēs skatīties rītvakar. Sastāda sarakstiņu un nakts laikā, kad noslodze vismazākā viss saturs atnāk nevienam netraucējot.

Torrentu noriets sākās pirms gadiem 5, varbūt ne noriets, % attiecība pret pārējo trafiku neaug. Bij interesants grafiks ar sadalījumu starp dažādiem satura veidiem un protokoliem, interneta pirmsākumos, kad multimediju satura WEBā praktiski nebija, lielāka daļa bija FTP (kāds atceras kāda laime bija tikt pie laba FTP servera?), kas interesantākais, internets bija tik "pliks",  ka DNS pieprasījumi esot veidojuši 10% no kopējā datu apjoma un tas viss notika pirms mazāk kā 20 gadiem.

 

Cisco prognozes kas notiks  līdz 2019. http://www.cisco.com/c/en/us/solutions/collateral/service-provider/ip-ngn-ip-next-generation-network/white_paper_c11-481360.pdfvienā vārda video visur un visiem.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Tagad jau praktiski viss saturs ir pieejams online, pietam dažādās valodās utt. Vienīgais, kad es grēkoju ar torrentiem - kad sīkais apslimis, tad kaut kādas multenes latviski savelku - pārējais online!

 

Bet bite vaitad neierobežo arī tos, kas sasniedz bites "iedomāto limitu" skatoties online video,strīmus,seriālus - neko nevelkot?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Paeksperimentēju ar mobilo netu (ne bite), torrenta izmantotāji lika just, nabaga youtube gāja ar ķeršanos, kā patstāvīgs risinājums, būtu diezgan nepateicīgs. Runa iet tieši pa vakaru, pa dienu viss bumbās.

Skatoties, vai tas bija 3g, vai 4g. Arī bez p2p uz 3g youtube lago, tad uz 4g ar p2p loģiski ka lagos.

Esmu gan sev laukos, gan citās vietās testējis bite, lmt, tele2. Par cenām nerunāšu, bet, lai arī negribas atzīt, daudz kur bija labāks tele2, bet tas vairāk lokāciju dēļ, kur lmt un bite nepiedāvā 4g. Izvēlos maksāt vairāk par pakalpojumu, tomēr nevi veseli.

Pšlaik, ja kārto pa plauktiem, izmaksu ziņā, tele2 būs dārgākais, tad nāk lmt, un lētākais būs bite, bet bitei vēl jāaug torņu aprīkošanā ar 4g.

Artūr, vai zini, ka ļoti bieži izmanto vārdu ''tiesa'' ? Nekas traks, bet ļoti iekrīt acīs. Tiesnesis ibio :sarkasms::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Pamanīju, ka Youtube(Google) piedāvā pārskatu par to kad un kādā kvalitātē visvairāk skatās video no dažādiem ISP https://www.google.com/get/videoqualityreport/

sadalījumus visiem līdzīgs arī citās valstīs.

8849728891.png

Diemžēl, par nevienu mūsu mobilo operatoru dati nav pieejami. Skatoties kaimiņu mobilo operatoru datus, YT noslodze ir nemainīgi augsta teju visu dienu, kas varētu nozīmēt, ka tur tīkls tiek izmantots mobilajām ierīcēm, ne tikai vakarā pieslēgts datoram.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Skatoties, vai tas bija 3g, vai 4g.

 

LMT 4G+ pakalpojums, pilsētas centrā, kur teorētiski apkārt optika, bet tāpat klemme jutās tīklā ap 20:00-22:00 vakarā. 

 

 

 

Artūr, vai zini, ka ļoti bieži izmanto vārdu ''tiesa'' ?

 

Prieks, ka esi vērīgs, laikam daudz brīvā laika :yahoo:  

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...