Jump to content

BITE + 4g


Ronalds
 Share

Recommended Posts

Jāiet uz bites salonu un jānomaina SIM karte.

Man uzreiz neaizgāja, bet ar atbalsta dienesta palīdzību viss atrisinājās

Link to comment
Share on other sites

 

 

kā aktivizēt 4g manam Galaxy S5

sāc ar USIM ielikšanu

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Kur Jūs tādus ciparus izrokat....

 

LMT šobrīd - 6.8 Down / 1.9 UP

Link to comment
Share on other sites

 

 

LMT šobrīd - 6.8 Down / 1.9 UP

Šobrīd man ir 27/20. Teika.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tele2 ir 4g komercrežīmā, tomēr pārklājuma zona ir tik niecīga, ka viņi kaunās savā mājas lapā pārklājumu karti ievietot.... 

Nu bet loģiski, ja ar 1.07. varēs laist vaļā visas antenas, kas jau ir uzstādītas, bet vēl nedrīkst viņas palaist, tad šobrīd ir KAC jāpajautā kurā adresē un vai tur ir pieejams.Liepājā centrs un divi guļamrajoni ir ar 3 antenām noklāti un ātrums ir labs. Rīgā centrā man arī bija labs ātrums. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

, ja ar 1.07. varēs laist vaļā visas antenas, kas jau ir uzstādītas, bet vēl nedrīkst viņas palaist,

 

LTE800 ir šāds ierobežojums.

Link to comment
Share on other sites

 

 

LTE800 ir šāds ierobežojums.

Es zinu. Bet cik zinu, tad kad tiek uzstādītas ne 800Mhz antenas un palaistas uzreiz. Piemēram, Liepājā nesen uzlika centrā un tagad centram un pusei Jaunliepājas ir 4G, bet Tele2 mājaslapā tas neparādās.

Link to comment
Share on other sites

Vienu vārdu sakot pagaidām jādzīvo uz pārslogotajām LMT 4g stacijām un jāgaida konkurentu piedāvājums! 

Loti ceru ka konkurenti neatkārtos LMt kļūdas un nepiedāvās bezlimita trafiku - nav jau optika, bāzes staciju nosēdināt - tik laika jautājums! 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Loti ceru ka konkurenti neatkārtos LMt kļūdas un nepiedāvās bezlimita trafiku - nav jau optika, bāzes staciju nosēdināt - tik laika jautājums! 

Tele 2 ir bezlimits un ātruma ierobežojums uz to tarifu.

 

 

 

Varbūt testa režīms? Varbūt webmasters atvaļinājumā?

Kāds stabils mēnesis jau ir, taka šaubos. 

Link to comment
Share on other sites

microlink

Šodien sāku testēt Bites 4G, arī kā testētājs. iPhone 5, Sarkandaugava šis mērījums. Oficiāli laidīs klientiem gaisā 1.Jūnijā.

 

qjv9ahylkqu0a0qlrsa.png

Labots - microlink
Link to comment
Share on other sites

kā tad citādi konkurenti paņems nost LMT klientus, nepiedāvājot bezlimitu?

Link to comment
Share on other sites

Nu es ar prieku pārietu pie operatora, kuram nav bezlimita pieslēguma.

Link to comment
Share on other sites

Šodien LMT atkal rāda ātruma rekordus down 0,2 mbit/s !!!!!! Tas ir kaut kāds vāks - ar šādu ātrumu nevar pastrādāt..... Parasti pa dienu bija normāli.

 

Labā ziņa - Bite oficiāli ir paziņojusi ka no 5 maija būs 4g palaists. Man pastāv cerība ka no Ogres varēšu noķert.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Šodien LMT atkal rāda ātruma rekordus down 0,2 mbit/s !!!!!!

Kur atrodas Tavs rūteris? Ko rāda 3G tīkls?

Link to comment
Share on other sites

Vakar izņēmu Bites 4G sim karti. Mērijumi veikti divās dažādas vietās, pēc laika redzēsiet.

29uy8i0.jpg

Link to comment
Share on other sites

ronalds_,

tikai neceri, ka kāds cits, īstenībā jebkurš, mobīlais tīkls varēs piedāvāt stabilu netu! Vajag stabilu netu - meklē citus risinājumsu, kaut vai radiolinkus no normāliem ISP. Tu tā kā esi tehniskas dabas cilvēks un tik daudz jau nu vajadzētu saprast :)

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

 

 

Šodien LMT atkal rāda ātruma rekordus down 0,2 mbit/s

Vakara 17:50 bija  33/17 (Down/Up) Nav par ko sūdzēties - pa gadu situācija tikai uzlabojusies.

Link to comment
Share on other sites

Ja man būtu kāds cits interneta pieslēgums iespējams es nekādi nesēdētu uz mobilā neta.

 

Signāls man ideāls - tornis tiešajā redzamībā un 4g puļķis atrodas paraboliskās antenas fokusā. Šāds setups ir saglabājies no laika kad ķēru 4g no Ikšķiles torņa.

 

Sazvanījos ar paziņu no LMT - Tīnūžu tornī notiek rekonstrukcija - tiek liktas klāt papildus frekvences - tātad torņa kapacitāte stipri pieaugs un cerams ka ātrums būs normāls. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Signāls man ideāls - tornis tiešajā redzamībā un 4g puļķis atrodas paraboliskās antenas fokusā.

Kādreiz ar ārējiem puļķiem vienam kolēģim ātrums un stabilitāte pavisam sakritās. Zāles bija jauna puļķa paņemšana. Vecajam kaut kas laika gaitā, mētājoties pa somu, bija noticis.

 

Lai izslēgtu no aizdomu loka hardwari, kā minimums jāuzslēdz 3G only mode, bet ideālā gadījumā jāparovē cita operatora sim karte.  Ja kāds no šiem paņēmieniem rāda megabitus, tad ar puļķi viss ir kārtībā.

Link to comment
Share on other sites

Šovasar būs pamatīgi japarevidē mobilo operatoru piedāvājumi.. visi līgumi beidzas.. būšu brīvs cilvēks.. iespējams jākratās no LMT prom.. redzēs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lai izslēgtu no aizdomu loka hardwari, kā minimums jāuzslēdz 3G only mode

 

Nedomāju ka ar dzelžiem manā galā ir problēma. Uz doto momentu viss ir normāli - down ap 7 mbit.

Šorīt domājams ka  tika kaut kādi darbi tornī veikti, jo internets pilnīgi uz kādu pusstundu pazuda.

Paziņa stāstīja, ka tīnūžu tornis ir viens no noslogotākajiem - tāpēc jau modernizācija notiekas. Var jau saprasts māju apkārtnē ir daudz, bet internetam pilnīgi nekādas citas sakarīgas alternatīvas nav. 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Tu ,āzi ,vispār lasi, kas šis ir par pavedienu?

Bet Tu, āzi, proti lietot funkciju "citēt", lai ir saprotams, kam šis ir domāts? 

Link to comment
Share on other sites

Tu, āzi, izlasi noteikumus. Tas, ka tu nesaproti, tad tā ir tava problēma.

 

 

 

Aizliegts citēt pilnu pēdējo tēmas postu. Izņēmuma gadījumā, ja vēlies atbildēt uz kādu pēdējā posta frāzi, drīkst citēt šo frāzi, bet ne visu postu. Ja vēlies atbildēt uz vairākiem postiem, izdali precīzu frāzi, ko paskaidro, turpini vai kam oponē. Skaidrības labad garu citātu vai vairākas domas tajā atdali katru ar savu [quote] tagu.

 

 

Bišku sasāpēja, ka pavedienā par Biti met iekšā kaut kādus LMT rādījumus.

 

Tagad tik japavērtē kā 4G atsauksies uz telefona bateriju.

Labots - Fruzz
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

@@Fruzz, BITE svētā govs? :)

 

nevajag jau pārpostēt pilno postu.. var tāču iekopēt tikai niku un viss, tad cilvēki sapratīs kas un kam.

Link to comment
Share on other sites

Nesaku , ka svētā, bet ir interese, kas tieši Bitei ar 4G notiek. Pašam šobrīd ir Bite, jo LMT tagad tur ir knaps, knaps 2G.

 

Pāriet uz to kā mājas primāro būs pa traku.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

4G ir tas pats, kas LTE?

4G (tipa, ceturtā paaudze) ir pie mums - visā pārējā planētā to sauc par LTE (Long Term Evolution)

Pie viena, piemērs biedram Fruzz, kā būtu jācitē, lai nav blāķis un ir redzams, kam un uz ko atbildam. ;)

Link to comment
Share on other sites

Meichukka8

Pagaidām nav jēgas no bites 4G, ja pat ātrums būs labs.

Pie viņiem ir datu ierobežojums 25Gb menēsi kamēr nebūs bezlimitu variants ar vismaz 10 Mbps uz abiem galiem tāmēr nafig tā bite nav vajadzīga.

Tele 2 ar ir sviests iet tikai knapi 4 mbps, upload vispār gliemezis 1Mbps - bezlimitu variantā. 

 LMT man piedāvā bezlimitu un iet kā zvērs

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...