Jump to content

Nexus 5 apspriešana


martinno
 Share

Recommended Posts

Pāršūt par jaunu ar ADB un Fastboot. Ja nepatīk ledene, tad var tāpat iepūst 4.4.4. 

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • andza

    17

  • martinno

    49

  • Fruzz

    24

  • kicker

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tūlīt jau būs 5.0.1 apdeits pieejams, "bugiem" jābūt izlabotiem. Man gan nekādu problēmu nav.

Link to comment
Share on other sites

Man gan ik pa bridim kaut kas iekeras, cerams bus kaut kas labots un pazudis vilsanas sajuta, ka tika apdeitots uz to 5.to

Link to comment
Share on other sites

Man kolēģis ar 5.0 dzīvo kā ellē - viss ir slikti, kaut gan tajā pašā brīdī man - viss kā nākas!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu spiedi virsū pats to ledeni vai gaidīji OTA

Nezinu kas ir tas OTA, lai vai kā, kad garantija iedeva jaunu neksusu, no sākuma bija virsū tas pats vecais 4.4.4 vai kurš un tad vienu dienu piedāvāja apdeitu, līdz tam poats neko neinstalēju... vismaz man tā :) 

Link to comment
Share on other sites

Nojājos kādu stundu, kamēr uz sava Linux dabūju "adb" 1.0.32 (kā man bija zināt, ka Android SDK ir 32-bit), lai beigās secinātu, ka uz rūtotas trubas OTA uzlikt nevar. Pilno 5.0.1 imādži negribās šodien krāmēt virsū.

 

Tie kas, grib 5.0.1 jau šodien, var šeit nolādēt OTA zip failu un ar adb iepūst telefonā. http://www.androidcentral.com/android-501-ota-links-are-starting-surface-heres-how-use-them 

Link to comment
Share on other sites

nevertell

OTA ir over-the-air, jebšu apdeits, kas notiek autonomi uz telefona. Tik cik jāpasaka, ka gribi atjaunoties. 

Un ar tīriem imedžiem sanāk pašu imedžu vilkt no gūgles ar datoru un pēc tam flešot virsū telefonam- rezultātā visi iepriekšējie dati tiek dzēsti no telefona, līdz ar to līko rociņu konfigurācijas arī tiek nacherizētas.

Andža, normālas distribūcijas piedāvā adb kā standalone paku, un AndroidSDK nav nepieciešams. Un jā, OTA vispār vairāk par interneta pieeju telefonam nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Nojājos kādu stundu, kamēr uz sava Linux dabūju "adb" 1.0.32 (kā man bija zināt, ka Android SDK ir 32-bit)

XDA puikas ir parūpējušies lai šis process aizņem 20 sekundes. :) Radīts maziņs utilis, kas to visu paveic.

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

iRaichijs

Sveiki. Tā kā Nexus 5 ir tikai 1 dienu, tad nekādu sūdzību nav pagaidām. Protams ka pietrūkst tas ka nav silikona apvalks, kas pasargātu tālruni. Salīdzinot ar manu veco tālruni  AnTuTu benchmark punkti ir 3 reizes vairāk nekā Samsung Galaxy Core (10490) bet Nexus 5 (35589). Telefons pat uz diezgan prasīgā spēlēm nelago, kā tas bija uz Samsung Galaxy Core. iesaku visiem izvēlēties Nexus 5.

 

Informācija par Nexus 6 ko daudzi no jums apspriež: http://www.google.com/nexus/6/

Labots - iRaichijs
Link to comment
Share on other sites

 

 

normālas distribūcijas piedāvā adb kā standalone paku

 

Iekš (b)Ubuntu adb, kas atbalsta 5.0 vēl nav salikts pakās, tur vajag 1.0.32.

 

martinno, tieši recovery meta kļūdu par neatbilstošiem failiem. 

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Nu gudraas galvas, ir divas ieriices. Kaa uztaisiit un vai vispaar ir iespeejams Playstore kontu uztaisiit kaa Family kontu. Ko var uz WP, gan IOS izdarit paris solos. Bet mekleju kur zaljajam nu ne suuda nav taada iespeeja vai arii ne taa daru. Divreiz pirkt programmas negribu un ka otraa telefonaa buutu pieejams pasts negribu. Nu raadiet cik juus zinoshi esat. Es iespaidojies esmu un panjeemu divus droidtelefonus, tad ievediet tajaa kaa tikt galaa.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Nah man cherez zhopu. Muah... Kaa jau teicu uz WP ieriiceem to var, kaa arii uz iOS ieriiceem. Zaljais tach visu varot???!!!

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Neviens nesaka, ka visu varot.

Bet var tādas lietas, bez kurām es lietot viņu negribētu. Nu tādas, kā ļenuks atbalsts. 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

Nah man cherez zhopu

 

Ir kaut kas jēdzīgs sakāms vai tikai vēlme pateikt cik iOS ir dievīgs? 

Link to comment
Share on other sites

Uztaisi kontu, atslēdz visus gmailus un citu šņagu un lieto... Vai arī pārdod tos telefonus.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vari piemest mani bariņā...  vismaz mocos ap kerneliem lai tagad dabutu draudzīgāku ilguma iespēju izmantojot telefonu.

tagad vismaz uzsūtiju ''ebay'' universālo otg flashu lai varētu nolikt visus rom un arī dumpot kernelus kā arī atbrīvoties no nevajadzīgiem selfijiem, jeb kad janofotogrāfē kaut kas.

laba fīča, cepuri nost. Mazs labi izskatas un ir ok. pa kabatai jābūt ja nobrūk... piesprauž un smuki recovery uzmet virsu iekš TWR vai CWM

http://www.ebay.com/itm/SanDisk-32GB-Ultra-Dual-OTG-Micro-USB-20-Flash-Drive-for-tablets-Mobile-Phones-/291196197352?pt=UK_Computing_FlashDrives_SM&hash=item43cca559e8

mazliet pasalīts ir bet nu noderīgs ir :)

Labots - kasharis
Link to comment
Share on other sites

Sveiki! Paņēmu Nexus 5, bet tagad jautājums, kā no Samsung Galaxy S2 uz Nexus 5 var dabūt visas īsziņas (sms) un zvanu arhīvu. Ar pārējo visu daudz maz ok - app, kontaktus, bildes un ko tur vēl caur google kontu vai PC jau pārcēlu.

Link to comment
Share on other sites

Ieliku Franco kerneli. Uzlicis appam cenu 3,99eur, pavisam nedraudzīgi... Lai gan pat bez pieregulēšanas, baterija par kādiem20-30% būs dzīvotspējīgāka.

 

Ja chromi, instagramu, ut.t mazos appus varu darbināt  parasti 3-4h (ieslēgts ekrāns), tad vakar testējot 6h ar astīti sanāca. Toties novēroju nelielu aizturi (lagu).. Tas diezgan nepatīk, nezinu, kas to izraisa.

Link to comment
Share on other sites

Launcheris strādā bez problēmām, lagu novēroju chrome aplikācijā vairāk (taisi scroll, bet šis maita uz sekundēm iesalst). Man stāv uzlikts #69 franco. Pēc tam norūtoju telefonu lai uzliktu Franco appu, bet cena nav salda šobrīd, tāpēc iet kā iet.

 

šobrīd arī uztrauc kā uzvedīsies google music, jo tas man bieži krešo (pārāk ātri strādāju)

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

 

 

#69 franco.

r69 man arī kaut ko gļukoja - brīžiem tāda bremze ieslēdzās, ka maz nelikās... Paliku pie r68... Varbūt tur arī tā problēma? 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Sms - Sms Backup & Restore Zvanu arhīvs - Call Logs Backup & Restore Tiek izveidots fails ar infu, pārkopē uz jauno telefonu, uzinstalē šos pašus appus un restorē.

 

Paldies par info! Mēģināšu un ceru, ka viss izdosies.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Chrome man uz OnePlus One ar ielagoja. Firefox nav probleemu. Bet Firefox ir problema no defaulta iestatiijumiem atskanjot Youtube, bet tas ir labojams.

Link to comment
Share on other sites

@@martinno, - chrome uz android nekad nav bijis draudzigs .. nu man vismaz configurets elementalx stāv virsū un darbojas normāli nezinu kad ir bijuši kādi gļuki.....

žēl ka čips neatbalsta turbochage .... :( man telefonam uzstādījums ir tā kā qoya ... masīvi killerē aplikācijas kas ir backgroundā

 

P.s pametat aci uz blackberry ladetajiem .. apsveru vienu ņemt lai varētu mazlietiņ labāk pielādēt visu bateriju

http://forum.xda-developers.com/google-nexus-5/accessories/hands-best-fastest-cheapest-nexus-5-t2729066

Labots - kasharis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...