Jump to content

Sony Bravia W8 sērija vai variet lūdzu nokomentēt kam ir


canes
 Share

Recommended Posts

Labu vakar, ir liels 'iekāriens' iegādāties Jaunu TV

Laiki iet uz priekšu un LED Tv ir kā ikdiena, līdz šim lietoju SONY LCD Tv no labā gala un biju ļoti apmierināts ar piedāvāto.

 

Varbūt variet pakomentēt lūdzu ar piemēriem un detaļās vai ir vērts par 650 -  750 Ls iegādāties 46 collīgo 805 sērijas SONY TV

 

http://www.sony.lv/product/tv-119-47-lcd/kdl-47w805a

  vai tomēr pārmaksājam tikai par brendu?

 

SONY LCD bija tiešām ļoti laba skaņa,

LED TV tas ir viens no klupšanas akmeņiem jaunajās tehnoloģijās, ir ļoti žēlīga skaņa, neskatoties uz cenu.

 

Ar cerību, ka kādam ir ko pastāstīt, lai atvieglotu izvēli.

 

saturs kam pērku ir SAT TV (HD)   un Matrjošku kino + iespēja irakstīt pa tasino uz ārējo disku!

 

paldies!

Link to comment
Share on other sites

vai tad b'utu j'astreso par audio ja var piesl'egt 'ar'ejo sist'emu ? :)

w805 vai 804 'isti neatceros kur's modelis apskatos tika min'ets k'a diez gan  "blatns" :)

Labots - rokijs
Link to comment
Share on other sites

 

 

vai tomēr pārmaksājam tikai par brendu?
Principā protams,par jebkuru preci ar populāru vārdu pārmaksā.Par skaņu gan vevajadzētu satraukties un es arī kā brendu piekritējs ņemtu.Kaut gan samsungs pa to cenu būs augstākas klases.

Savu veco Sony,jau lietoju gadus 4-5.Un nedomāju pagaidām mainīt.Nevajag man to 3d ne pārējās neta fīčas.Priekštam pilnībā apmierina andrioda puļķis :) .

Link to comment
Share on other sites

okey, par 3d un smaaartu protams, ka var rast alternatīvu. Arī man iepriekšējais Sony irap 5gadu vecs, pretenziju nav! Galvenais kāpēc gribu jaunu ir Tv izmērs bija 32collas, tagad vēlos lielāku 47-50 jo skatos HDTV satelītu uz 32nieku jau arī SD signāls normāls ,bet HD bikdi izbaudīt īsti nevar!

 

nu varbūt varies samsungu vai lg ietekt līdz 750ls

 

paldies!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...