Jump to content

Meklēju labu galdnieku.


hyk
 Share

Recommended Posts

Pasīvi meklēju kādu spējīgu galdnieku kuram varētu piespēlēt individuālus mazu apjomu pasūtījumus - augstas kvalitātes masīvkoka mēbeles.

Ir pamēģināti vairāki "latviešu uzņēmēji"... lieli un mazi... neviens līdz šim nav spējis izgatavot kaut vienu dēli kvalitatīvu.

 

 

Vabūt te vazājās apkārt kāds kurš ir, vai pazīst kādu kas neuzskata sevi par baigo meistaru bet vienkārši primitīvi māk izdarīt to ko prasa piemēram uztaisīt pēc izmēriem rasējumā mēbeli... vai kaut kā tā...

Varbūt kāds nelecīgs students kam ir patika uz koku un ir vēlme kaut ko pa brīvo laiku pasākt un pamēģināt pašam...

 

Ņemot vērā ka liela daļa kas LV darbojas šitajās štelēs jau ir blacklistā vēlams ieteikt vai atrakstīt neslēpjoties jo tiks pārbaudīts pēc iespējas kas tas par zvēru...

 

Šis vairāk tiek rakstīts ar domu ka varbūt kaut kur meža biezokņos slēpjas kāds kuram civilizācija un globalizācija apnikusi un nav slinkums un nav sakāpis galvā un kurš arī spēj patiešām kaut ko izdarīt vai arī kāds študents kas mīl šito lietu un kam vienkārši nav ko darīt vai gribētos kaut ko darīt bet nav kam sākt kaut ko darīt pašam...

 

Piebilde 1. : Tas nav "baigais biznesa projekts", drīzāk hobijs, paziņu un kontaktu veidā, bet ar iespējamām pieklājīgām summām...
Piebilde 2. : Šeit nevienu neinteresē vai tu esi mežā dzīvojošs, vai bijušais cietumnieks, vai ar vienu kāju, roku utt, vai bez dajebkādas izglītības - galvenais ka tiešām māk kaut ko un izdara kā nākas...

Labots - hyk
Link to comment
Share on other sites

Maksāsi ar, gudriniek? Ir redzēti visādi pasūtītāji... Daži vēl  tagad pa kaktiem slapstās...

 

mazu apjomu pasūtījumus - augstas kvalitātes masīvkoka mēbeles.

 

 

Vabūt te vazājās apkārt kāds kurš ir, vai pazīst kādu kas neuzskata sevi par baigo meistaru bet vienkārši primitīvi māk izdarīt to ko prasa piemēram uztaisīt pēc izmēriem rasējumā mēbeli... vai kaut kā tā... Varbūt kāds nelecīgs students kam ir patika uz koku un ir vēlme kaut ko pa brīvo laiku pasākt un pamēģināt pašam...

 

Nez kā tas iet kopā?

Ja gribi kvalitāti un atbildīgu darbu -tad piķo. 

Ja gribi studenteli kas šķībi-greizi uztaisa pa lēto un pēc tam nozūd, tad nečīksti. 

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nē, nu točna... Cilvēkam ambīcijas pāri malām, neviens nav gana labs un te ar mieru uz studentiem, kas gribētu roku izmēģināt...

 

Un ir smaga aizdoma, ka ar tādām prasībām vienkārši tiek meklēts dunduks, kurš par kapeikām izdarīs to, par ko būtu jāsaņem pieklājīgs atalgojums!

 

lūdzu, kvalitātes medniek, tik šaubos vai spēsi samaksāt, jo tie kas dara, tie savu cenu zin... http://www.stradinsh.com/

 

Link to comment
Share on other sites

Tu tādu mēbeli atļauties nespētu tā kā paklusē, šitādi jau ir atklausīti dod naudu cik gribi viss šķībi, nekas nav laikā tik blato un lielās - uz mieta uzdurt Rīgas centrā šitādus...

 

 

Kuricadorus - par šitā ieteikšanu vajadzētu ar mietu pa ...

Labots - hyk
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu tādu mēbeli atļauties nespētu tā kā paklusē, šitādi jau ir atklausīti dod naudu cik gribi viss šķībi, nekas nav laikā tik blato un lielās - uz mieta uzdurt Rīgas centrā šitādus...

Es zinu meistaru...   bet tevi jau tas laikam neinteresē... 

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Esi bijis? Kas nepatika? Zinot šo kungu, diez vai es ticēšu tavām glupībām par sliktu kvalitāti... Termiņi, tā ir cita lieta, visiem sava aroda meistariem ar to ir problēmas.

 

Bet varbūt problēma ir tevī...?

Link to comment
Share on other sites

Redzot tavas spējas šajā forumā ilgtermiņā mani nekas tevī neinteresē...

 

Ja kāds vēlēsies un būs interese viņš atrakstīs.

 

Un ja kas - es no šī visa neko nepelnu...

 

Kuricador.... es ar viņu esmu runājis pa telefonu un man ar to pietika - pilnīgi pretīgi palika no tādas radības..., nejau visiem cilvēkiem ejot pa ielu ir jāiekāpj visos suņu mēslos un atkritumos lai saprastu ka no tiem ir jāizvairās...

Labots - hyk
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu tādu mēbeli atļauties nespētu

 

no šitādiem pasūtītāja tekstiem vien gribas tādus sūtīt labi tālu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

meklēju kādu spējīgu galdnieku kuram varētu piespēlēt individuālus mazu apjomu pasūtījumus

un

 

 

es no šī visa neko nepelnu...

 

Manā prātā tas neiet kopā.

Bez tam - ja ar to cilvēku runāji tāpat kā te forumā izsakies par mietiem un dēļiem - nav brīnums ka tevi atšuva tieši tādā pašā stilā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu tad labu veiksmi. Katram ir savas dīvainības, it sevišķi tiem, kas uz savu štelli nopietni pavilkušies. Bet nejau telefonsaruna tev pēctam viesistabā būs jāliek, bet uzteisītā mēbele. Ja ar meistariem sarunāt neprot, tad nevar visu pasauli vainot, varbūt vajag uz sevi vispirms paskatīties...

 

Es te ne ar kādu reklāmu nenodarbojos un man ir dziļi pie vienas vietas, ir pasūtijumi vai nav, bet tā cilvēciski interesanti palika, kapēc ar citiem, kas ir ne mazums, šamais vienoties var, bet ar augsti godājamo hyk nevar... Interesanti kādas prasības tika uzstādītas un par kādu cenu? Nu pastāsti mums, padalies... Lai nav tikai akmeņi citu dārzos...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Manā prātā tas neiet kopā.
 

 

Pašattīsties - sapratīsi.

 

 

 

Bez tam - ja ar to cilvēku runāji tāpat kā te forumā izsakies par mietiem un dēļiem - nav brīnums ka tevi atšuva tieši tādā pašā stilā.

 

 

Mani neatšuva, es atšuvu.
Par mietiem un dēļiem... sorry, ja man stāsta muļķības es atbildēšu kā vēlēšos, ja teiks patiesību arī pretī dabūs normālu dialogu.

Link to comment
Share on other sites

Veiksmi meklēt - un iesaku pašam paaugties attīstīties!

 

Klapējat ciet šo topiku. Te nekā laba vairāk nebūs.

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

pievienojos Mafijsam, nav brīnums ka ar šitādiem taisno pirkstu īpašniekiem neviens tolkam negrib neko organizēt, it īpaši ja ir normāli pasūtītāji. You get what you give...

Link to comment
Share on other sites

Zinu vairākus  labus galdniekus, viena darbus pat var uz Mālpils  Muižu(viesnīcu) aizbraukt paskatīties, bet diezvai viņi padzirdot  tādus dīvainus texstus gribēs tālāk  runāt........ 

Ja kāds runā par īsiem termiņiem, var droši  nesākt meklēt, kvalitāte un īsi termiņi neiet kopā nu ne kā

Link to comment
Share on other sites

kvalitāte un īsi termiņi neiet kopā nu ne kā

 

Es neminēju teminu "īsi termiņi" es minēju vispārīgi par spēju izpildīt solīto noteiktajā laikā.

Pie katra pasūtījuma tiek salīgts laiks un to nosaka tas kurš taisa.

 

 

 

You get what you give...

Pieminēsim kad kaut ko ierakstīsi par kādu problēmu ar Ķīniešiem vai citiem lētajiem iegādātajiem priekšmetiem... :)

Labots - hyk
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ļoti labi pazīstami vairāki galdnieki, kas specializējas uz dažādiem produktiem. Bet ar masīvkoku ir problēma, ka tur vajag vietu un instrumentus. Gluži dzīvoklī vai kojās nevarēs izdrāzt 2m garu dēli, tāpēc man nav saprotama tā studentu ideja. 

 

neviens līdz šim nav spējis izgatavot kaut vienu dēli kvalitatīvu.

 

Šeit gan ļoti svarīga maksātspēja, jo izmaksas visparastākām masīvkoka kāpnēm ir simtos un tūkstošos latu, jo tas viss aizņem kaudzi laika un materiālu cenas arī palielas salīdzinot ar skaideni vai saplāksni, kas arī nav lēts mūsdienās. Ja grib lēti un kvalitatīvi, tad atliek vien pašam nopirkt ēveli un darboties, jo visi normālie (kas prot vairāk par skaideni salikt kopā) galdnieki nesūrojas par pasūtījumu un haltūru trūkumu.

Labots - Mežavecis
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

interesē varu iedot vienas galdniecības numuru, pats kādu laiku tur pastrādāju, taisa praktiski visus nestandarta pasūtījumus no izvēlētā materiāla. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Gluži dzīvoklī vai kojās nevarēs izdrāzt 2m garu dēli, tāpēc man nav saprotama tā studentu ideja.

 

Neviens te par dzīvokli nerunā...
Ir daudzi studenti kas mācās galdniecību - tie nav aristokrātu bērni... kursadarbus uztaisa, kaut kas neaiziet, aizbrauc kaut ko ārzemēs padarīt vai uz laukiem pie vecākiem aizbrauc dzīvot un darīt ko citu, bet koks patīk... daudz tādu... dzīves dažādas... garāža, instrumenti, vecāku mājas, blakus pamatdarbam... varianti ir nebeidzami...

 

 

 

masīvkoka kāpnēm
 

 

Tad tu saki ka kāpnes ir mēbele, ja?

Nu ja tā tad varbūt pieteiksies palīdzēt pārnest no viena majas gala uz vidu vai uz otru...?

 

interesē varu iedot vienas galdniecības numuru, pats kādu laiku tur pastrādāju, taisa praktiski visus nestandarta pasūtījumus no izvēlētā materiāla. 

 

Nu par to ka atrakstīsi privāti numurus vai ko tur neviens jau nesitīs ne tā...?

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Cik masīvs tev tas masīvkoks ir vajadzīgs? Visādiem plauktiņiem un soliņiem, spoguļiem man vienmēr ir pieticis ar Mežmaļi, viņi gan parsvarā taisa koka durvis eksportam, taču ja aizbrauc un sarunā uztaisīs da jebko ja vien tur nav tik biezs koks vajadzīgs, kas durvīm jau vairs neder

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tad tu saki ka kāpnes ir mēbele, ja?

Ne jau par to ir stāsts... bet biedram hyjaks vai kā viņu tur, ieteiktu pamācīties manieres. 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

hyk,

 

Tu kaut ko laikam līdz galam nesaproti. Nu nevar kaut kur garažā ar kaut kādiem instrumentiem kaut ko normālu uztaisīt. Pat kokgriezējam vajag savu instrumentu komplektu, bet spriežot pēc apraksta, nevarēsi viņiem samaksāt par mēbeli, kur 100% rokdarbs. Bet tiem, kas specializējas uz masīvkoku, vajag īpašu vietu un instrumentus. Pat lai visvienkāršākiem instrumentiem - ar kaltu, ēveli un vīli varētu darboties, vajag ēvelgaldu. Man laukos ir mājās ēvelgalds, kas mantots no senčiem, bet vai visiem tiem studentiem ir tāds pieejams? Vispār saproti kā top mēbele? 

 

Ja vajag kaut ko krutāku, piemēram, viļņotus reliņus izgatavot, vajag biezumēveli, frēzi, zāģi, vietu, kur lakot, apstrādēt utt. Niknākos gadījumos vajag 3D frēzi. Nu nevar kaut kādā šķūnī ar to nodarboties un ar kaut kādiem sūdiem nevar neko izgatavot. Tāpēc ir kantori, kas uz to specializējas un pie tiem arī jāgriežas. Apaļām detaļām atkal vajag virpu, kas arī gluži katrās mājās nav.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators
taču ja aizbrauc un sarunā

 

Lūk, te arī būs galvenā problēma, jo tas ir jāmāk un rupji nomesta naudas čupa un davaj tu man te daudziem sevi cienošiem meistariem izraisa pretreakciju...

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

 

 

Lūk, te arī būs galvenā problēma, jo tas ir jāmāk...

tieši tā un tādiem, kuriem "paļci vejerom" parasti ar to ir problēmas

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Ooo jāāā. Nu attiecībā uz Mežmaļiem meistaru tu neredzēsi nemaz, tur ir menedžeris kas nonkretize ko un kādu vajag, no kādas zortes koka, ar kādu beici kādu toni dabūt, lakai ir jābūt spīdīgai vai matētai, pielabo konstrukciju ja vajag, a manā gadījumā uzzīmē visu pats no maniem vārdiem un kontrolizmēriem. Ceņņiks tam visam bija parsteidzoši zems, vienā gadījumā par ap 5x mazāks nekā es biju prātojis

Link to comment
Share on other sites

Reizēm paķeru kādu haltūru arī galdniecības lauciņā, tāpēc, ja interesē, atraksties privāti. Ideja, nosacījumi, cenas un tā.

Brīdinu gan - neesmu no Rīgas.

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Cik mākslinieciski vērtīgi izstrādājumi tad ir nepieciešami?

 

Vispār apbrīnoju topika autoru, viss ir slikti, visi ir slikti, tik negatīva attieksme pret līdzcilvēkiem un pasauli.

 

Kokgriezēji, jā, ļoti daudzi nav galdnieki. Forši kokgriezēji bijuši un ir arī pensionēti vetārsti, elektriķi utml. Vieni no labākajiem kokgriezējiem bijuši arī agrāko laiku mācītāji un mākslinieki.

 

Instrumentu vajag daudz, tie nav lēti. Viņu kopšanai un uzturēšanai nepieciešams daudz laika un dārgas iekārtas.

Baidos, ka reāli 3D frēzi nopirkt ar visiem pribambasiem nemaz nebūs dārgāk.

Mākslinieciskā vērtība ar roku taisītam būs krietni lielāka, tāpat, jo mazāk detaļu, jo augstāka. Respektīvi, puķe no viena koka gabala maksās vairāk, kā 30 plastmasas puķes izcilā kvalitātē.

Tas tā, piemēram.

 

Visvairāk patīk, ka cilvēki kādreiz aiziet uz izstādi, pēc tam pieprasa tādu pašu no darbnīcas. Izstādēm gatavojas ilgi, vairumam darbiņu velta simtiem cilvēkstundu ilgā laika posmā. Lūdzu.

Kā man patīk, ka paskatās tos superdarbu foto un pieprasa to pašu - superdarbu kādreiz taisīja ķēniņienei, pusgadu strādāja 14 amata lielmeistari, viņiem maksāja algu, izmitināja, bija palīgi - zeļļi un mācekļi.

Vai, kāda smuka servīze, cik forša bufete, kāpēc mūsdienās tāda nav? Toreiz tie bija augstmaņu galma meistari, kuri saņēma ļoti labu algu, ērtus dzīvokļus, ēdināšanu utt. Strādāja mēnešiem, gadiem ilgi pie pasūtījuma.Par nokļūšanu darbā, rēķinu nomaksu, rijamā pirkšanu viņiem nebija jālauza galva, jātērē laiks. Amata lielmeistaru sievas nestrādāja vispār, ja nu mājā amatniecības darbus. Motivācija arī bija - meistars spēja ar savu darbu uzturēt lielu ģimeni.



http://lv.wikipedia.org/wiki/Kokgrie%C5%A1ana

 

Tas tā, ieskatam. Tātad, aptuveni redzams it kā pilna komplekta kaltu skaits.Atliek tikai parēķināt.

Protams, nav ierakstīti atsūcējs, kurš nepieciešams darbā ar rokas frēzi, visādi lokanie pievadi, pašas frēzītes utt. Nav arī instrumentu kopšanas un asināšanas rīki ( arī ne lēti).

Papildus šim, mākslinieki arī paši izgatavo nepieciešamos papildus rīkus darbam.

Kādreiz viduslaiku aprakstā minēts amata meistara rokas rīku skaits - 700 – 1500 rīki. Kokgriešanai.

Nemēbeļu mērogiem mazāk. Kādreiz runāju ar vienu mākslinieku, kura darbi ir izstādēs - neskatoties uz to, ka viņam no vecākiem ir tikuši daudz instrumentu, tāpat kādus 100 nācās nopirkt, ap 50 it uztaisīja pats un tikpat pasūtīja speciāli izgatavot. Tātad, ieguldījumi vajadzīgi ne pa jokam.

 

Pareizi, vajag ēveļgaldu, visādas spīles, arī līmspīles utt. Presi, žāvētavu, stendu salikšanai utt. Notiek lāgošana utml.

Bieži nepieciešami nestandarta ēveļgaldi -lielāki kā skolas darbamācības kabinetā redzētie - garāki un platāki.

 

Ko nozīmē ātri? Masīvu lāgo, atšķirībā no koksnes izstrādājumiem, tas ir dzīvs, elpo, katram koka gabalam ir savs raksturs. Lāgošana notiek 2–5 reizes, pirms savieno 2 koka dēlīšus. Kāds ātrums?

Jo masīva dēlis biezāks un platāks, garāks, jo dārgāks.

Ozolkoka dēlim, bez defektiem, 10cm*7,5cm*200 cm  vienā gabalā, nelīmētam  ir tāda cena, ka OMG.

 

Tā jau sen iegājies, ka masīva mēbeles, īpaši mākslinieciskas ir pieejamas tikai turīgiem cilvēkiem, kuri var maksāt un gaidīt. Viņi zina, ka arī viņu bērni varēs lietot, ja vajadzēs, normāli arī pārdot. Grib unikālu, ne sērijas izstrādājumu un maksā. Atšķirībā no jauna auto, tām mēbelēm pēc 30 gadiem arī būs laba cena, ja labi kops un saudzēs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Tā, neesi arī minējis, kurš taisīs dizainu un rasējumus tām mēbelēm? Tu, kāds cits vai galdniecības meistars?

Materiālus gādāsi pats? Pirksi, atvedīsi, vai tas būs jādara galdniecības meistaram par savu personīgo naudu?

 

Visi blacklistoti utt, neviens nav bijis spējīgs uztaisīt kvalitatīvu dēli.

 

Tu veici darba tehnisko ekspertīzi pie sertificētiem ekspertiem vai vienkārši mutiski izsaki savu viedokli par kvalitāti?

 

Ja reiz krīzi tās darbnīcas pārdzīvojušas, tātad pieredze ir ilggadīga, attiecīgi klientūra utt. Bez kvalitātes tas nenotiek. Pat kvalitatīvi, bet bez ilggadīgām saiknēm sfērā ir aizklapējuši ciet.

Kur tāds negatīvisms?

 

Tiešām nezinu, vai te lasošie galdnieki gribētu iesaistīties, jo jārēķinās ar iespējamu neslavas celšanu. Kā nekā visi mēģinātie nav bijuši spējīgi.....

Attiecīgi izdarām secinājumus, kādu atsauksmi autors dos par nākamo meistaru. Ilūzijas nelolot. :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Būtu labāk pateicis, ko konkrēti vajag taisīt - drēbju skapi, virtuves iekārtu utt. Masīvkoks ir plašs jēdziens. 

 

Man gan liekas, ka šis projekts velk uz stabilu neveiksmi, jo parasti, kur kaut kas tiek "ķipa nekvalitatīvi uztaisīts"  patiesībā nozīmē "nekvalitatīvi samaksāts" vai "uztaisi kaut ko nezin ko". 

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Piekrītu mežavecim. Nereti  tipa nekvalitatīvi uztaisīts = nozīmē - negribu maksāt un dodu mājienus par neslavas celšanas draudiem, sak atlaid cenu, citādi es....

 

Galdniecības amata meistara reputācija un pamats ir tieši kvalitāte :) . Kaut kā neticas, ka cilvēks, kura maize ir amats, laidīs lažu, drīzāk taisīs ilgāk, ka tik labāk.

Tāpēc viņiem ir kaut kāda klientūra, ka viņi taisa kvalitatīvi. :)  Dibilis no masīva vispār neko neuztaisīs :yahoo: .

Link to comment
Share on other sites

interesē varu iedot vienas galdniecības numuru, pats kādu laiku tur pastrādāju, taisa praktiski visus nestandarta pasūtījumus no izvēlētā materiāla.

 

Nu par to ka atrakstīsi privāti numurus vai ko tur neviens jau nesitīs ne tā...?

A vienkārši pateikt?

 

Ir daudzi studenti kas mācās galdniecību, kaut kas neaiziet

Tu tak Kvalitāti meklē!

 

uz laukiem pie vecākiem aizbrauc dzīvot un darīt ko citu, bet koks patīk... daudz tādu...

Bet tu saki, ka nevari atrast.

 

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Nē, nu dusmas parāva... Topicstartera tonis ir fantastisks. Pisnesmenis kas lohus meklē :D Un kur vēl šitā pats sev pirkstus pret vēju izstiepis. Blaclistus sastādījis, foruma biedriem ar vēl uzbrauc... Tev tiešām liekas ka uztaisīt kvalitatīvu masīvkoka mēbeli ir tik vienkārši, ka to students ar ēveli un ēvelsolu vien paveiks? Vai vari iedomāties cik laika, darba un talanta nepieciešams lai par tiešām labu meistaru kļūtu, cik līdzekļu jāiegulda lai sakarību darbnīcu uztaisītu?

Pirmskrīzes laikā liela daļa no mana biznesa bija saistīta ar Maskavu. Sieva (nu jau gan ex :) ) arhitekte dizainere, arī "izklaidējās" tamējā varžu dīķī. Nu tad bija mums projekti (klubi, bāri, privātmājas u.c.) kur autoruzraudzības ietvaros varējām arī mēbeles piedāvāt. Lielu daļu taisījām iekš Lv. Ir mums meistari, kuri spēj to izdarīt vislabākajā līmenī, nevajag ...irst! Un kā vēl var! Jautājums gan par cenu. "Nedārga" masīvkoka gulta taisīta pēc dizainera skicēm sākot no 5000 Ls un uz augšu. Cik klienti par to bija gatavi maksāt labāk nemaz neteikšu ... Labi laiki bija. Bet ne jau par to ir stāsts. Joprojām uzturam kontaktus ar šīm meistardarbnīcām. Viss viņiem notiek, klientu netrūkst, rindas garas, cenas uz leju ar nav nolaiduši. Ja tavi projekti nopietni, nauda ir, tad atradīsi labus meistarus. Tikai neceri, ka viņi uz tevi kā uz dievu un glābēju no bada nāves skatīsies, pat ja esi pietiekoši maksātspējīgs. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Uzskatam, kāda izskatās dārga mēbele

http://www.mosans.lv/pages/4_kabineti_lv.html

 

Nepatīk Latvijas meistari, lūdzu, piemēram, ir Japānas un U.K meistaru brālības, vari pasūtīt tur. :) Lēti.

 

Nepatīk jaunie, ir antikvariāts.

http://en.wikipedia.org/wiki/Cabinetry

Pirmā bilde tajā lapā – analogs no tā laikmeta maksā miljonu- trīs milj, apmēram.

 

Kokgriezumi.

 Last Supper from Tilman Riemenschneider's Altar of the Holy Blood, 1501-05, Rothenburg ob der Tauber, Bavaria

 

Uzskatāms piemērs, kas ir dārgs kokgriezums. Varbūt interesē.

 

 

 


 

 

 


 

 

 

 



 

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Lasu un brīnos, kā autors vēl nav pasūtīts diriģēt un tēma nav aizklapēta. Lai gan, izlaižot autora rakstīto, tīri daudz noderīgas informācijas sakrājies.

Link to comment
Share on other sites

...temas autors sakuma metaja kruto,bet kad apzina apskaidrojas un saprata,ka te bus runa par vairakiem tukstoshiem Ls,iezhmiedza asti kajstarpe un klusi notinas...

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Varbūt kāds nelecīgs students kam ir patika uz koku un ir vēlme kaut ko pa brīvo laiku pasākt un pamēģināt pašam...

 

Viņiem parasti ir vēlme, bet nav ar ko un kur taisīt.

Link to comment
Share on other sites

Slinkums aiziet līdz garāžai un nofočīt īsta meistara darba atlieku gan kokgriezums, gan visād citādi perfekts cēlkoka izstrādājums. Runa ir par individuāli veiktu pasūtījumu nezināmam lietpratējam, (rakstāmgalds un krēsls), ko mans senču sencis veica savām darba vajadzībām (pirms kara bija vietējās lauku skoliņas pārzinis).
Diemžēl krēsls vairs nav saglabājies, bet tiešais sencis (īsts žiguļu fanāts), uzskatīja, ka tai galdā var lieliski glabāt skrūves, uzgriežņus un citas finķikļuškas...

Bet autors dedzina...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...