Jump to content

Padiskutēsim par waze


ivo
 Share

Recommended Posts

Man jautājums, vai tie waze līmeņi arī reāli ko dod? Vai tikai tā - man vairāk punkti par draugiem?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • maize

    13

  • binary

    8

  • Pirkss

    24

  • Bruketajs

    10

Top Posters In This Topic

Posted Images

+20 hp pie jaudas un +1.2s pie paātrinājuma. Degvielu arī tērē mazāk, vismaz subjektīvi tā šķiet.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Tas ko minēja Smii + atlaide degvielai, tikai kurā DUS visi slēpj.

Protams, ka realitātē neko nedod un pat ne virtuālajā pasaulē, ja neskaita kronīti virs galvas un to, ka esi aktīvākais braucējs starp draugiem vai pat visā LV.

Ir cilvēku, kam virtuālais reitings ir svarīgs un tas palīdz Waze, jo vairāk brauc un vairāk ziņo, jo vairāk informācijas.

 

Cits stāsts ir par kartes rediģētāju komūnu. Iesākumā karti var rediģēt tikai jūdzi ap realitātē nobrauktiem maršrutiem. Kad veicis noteiktu skaitu labojumu, tad divas jūdzes, utt. Kamēr nav sasniegts noteikts līmenis, nevar piekļūt lielo ceļu labošanai. Paši izturīgākie, sasniedzot pusmiljonu labojumu nonāk citā līmeni kur var komunicēt pa tiešo ar izstrādātājiem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mazs piemērs-Ulbrokas aplis.Lielajiem karšu izdevējiem aplis būs pēc pusgada,gada,bet Waze to piedāvā jau šodien

 

Tikko paskatījos iekš HERE kartes - versijā, kas pieejama datorā caur maps.here.com ir jau iezīmēts aplis, bet telefonā ar visiem pieejamajiem karšu atjauninājumiem nav.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

atljautaa aatruma ziime naff diez cik salasaama arii uz 5.7" laapstinjas

post-69487-0-48891900-1456818680_thumb.png


<add>

 

reklaama:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Verneris

Vismaz zoom ar diviem pirktiem beidzot normaali straadaa un manzaak lago pasha karte!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jaunā waze versija ir pieejama uz Android.

Pirmais iespaids ne pārāk,cik izbakstījos,tā arī neatradu sadaļu visi ziņojumi,kas vecajai bija pieejama pašā apakšā nospiežot labās puses lāses ikonu.

Link to comment
Share on other sites

Strādā forši, tik cerēju ieraudzīt ātruma ierobežojumus.. Tie laikam vēl nav? Vai jāieslēdz kaut kur?

Link to comment
Share on other sites

Neredzēju. Man ir aizdomas, ka karšu redaktoriem jāsamarķē kartēs attiecīgie posmi.

Link to comment
Share on other sites

Kur ir ziņojumi apskatāmi atjauninātajā versijā? Neatradu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pārsteigums, ka Lietuvā vaze praktiski neviens nelieto. 

 

arī ar to saskāros,maršruts Bauska -Kauņa, padomāju pat ka WAZE varbūt pārstāja darboties :) 

Link to comment
Share on other sites

Kas tur ir ar tiem ziņojumiem? Nobakstījos, bet tā arī neatradu. Rokas līkas, vai piegriezta iespēja iepriekš aplūkot kur ir menti, radari, negadījumi utt?

 

Mnjā, izskatās, ka būs jāliek atpakaļ vecā versija, jo šajā ziņojumi nespīd. :(

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

riebeklis2012

 

 

tā arī neatradu. Rokas līkas

 

kaut kaadu infu paraada 'Routes' opcijā 

Link to comment
Share on other sites

 

 

kaut kaadu infu paraada 'Routes' opcijā 

 

Ļoti skaisti, tas der Indigo © Ķirzaka. Es palieku pie 3.9X versijas. :D 

Link to comment
Share on other sites

Update 4.0 pagaidām vismaz man arī ir pilnīgi garām,pirmo ko izmantoju ieejot Waze ,ir visa tuvumā aktuālā info pārskats,ar 4 versiju ar šo ir nošauts pa specīgo garām.

Jācer uz brīnumu ar kādu no nākamajiem update...

Link to comment
Share on other sites

Uzliku pēdējo versiju (4.0.0.2). Ar ziņojumiem viss ir kārtībā, arī ar kartes browsēšanu, pat navigēšana +/- pa Rīgu ved. BET, kādā vēzī, un kur, ir iespējojams konkrētā ceļa posma maksimālais atļautais ātruma attēlojums?!

Link to comment
Share on other sites

Es jau teicu - visticamāk, karšu redaktori nav samarķējuši attiecīgos posmus. Waze jau pati no sevis neizpīpēs cik ir atļautais ātrums tai vai citā ceļa posmā.

Katrs var rediģēt karti.


Paskatījos wazes karšu redaktorā - ir atzīmēti ātrumi posmos, tiesa maita uzrāda mph...

Pie Ādažiem ir 56mph, kas atbilst 90km/st, tai posmā bija jābūt 70.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

uz andriishiem atljauto aatrumu raada tikai tad, kad paarsniedz aatrumu(protams ja iegraamatots)

 

es meegjinaaju iebilst, bet h*iPsteri zin labaak kaa vajag

ja ieskataas caur lupu, tad var ieveerot kaa peleeks oriols piepildaas ap spidometru liidz sasniedz atljauto

 

MartiniB wrote:

current speed and speed limit displaying method isn't optimal for real life usage,
maybe perfect for commercial video

problems:
1. when speed exceeds speedometer numbers became red and can't be read on dark grey background
2. speed limit info becomes visible only when exceeded speed
3. speed limit icon size is in readable size only first few seconds, later it is too small even on 5.7"

just ideas about better method:
1. don't change speedometer, return to previously used simple day and night displaying mode
2. display speed limit  always "big" (as currently on first few sec)
3. change ring color only of speed limit icon depending on speed
a) gray = unknown
b) green for + - 10%
c) blue for lower than -10%
d) red for higher than +20%
e) orange for +11% to +20%
 

Note 4 Android 5.1.1

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Uzliku pēdējo versiju (4.0.0.2). Ar ziņojumiem viss ir kārtībā

 

Kas tur kārtībā?Ja ar šiem var tikai noziņot un kaut kādu info rāda tikai sastādot maršrutu.

 

Screenshot-2016-03-18-13-47-18.sized.png

 

Šādi būtu kārtībā! Uzzinot kas notiek tuvākajā apkārtnē un nestādot nekādus maršrutus.

 

Screenshot-2016-03-18-13-56-06.sized.png

Link to comment
Share on other sites

uz andriishiem atljauto aatrumu raada tikai tad, kad paarsniedz aatrumu(protams ja iegraamatots)  

 

 

Nekad to neesmu redzējis.Varbūt tā ir.Varbūt ir runa par balss norādi,kas brīdina par radaru,ja tiek pārsniegts atļautais ātrums?Attiecīgi-ja ātrumu nepārsniedz,tad balss par radaru klusē,ja fiksē ,ka min par ātru,tad balss norāde par radaru ir?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sievas telefonā waze šodien sāka rādīt ātruma ierobežojumus, manā vēl ne. Nekādu jauninājumu waze abos telefonos pēdējās dienās nav saņēmusi.

Link to comment
Share on other sites

Tad skaties vai 3 gudrie neparādās no Austrumu puses... ;)

Link to comment
Share on other sites

Stipri šaubos. Jau sen esmu sapratis, ka visi gudri tai notikumā bija no boot foruma. 

Link to comment
Share on other sites

Biju Jelgavā, Rīgā - nez vizuāli liekas mazliet pārāk "piepūsts", bet tā itkā gļukus nenovēroju.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man arī vakar sāka rādīt bez nekādiem atjauninājumiem.

Analoģiski. Mans šorīt. Arī bez jauninājumiem. Acīmredzot waze ieslēdz šo fīču pakāpeniski, nevis visiem uzreiz.

Link to comment
Share on other sites

dzeikabsons

Mēģināju nomainīt limitu, bet ievēroju, ka max ir 15%, ja limits 90, tad pieskaita procentus un sanāk 103.5 un tātad parasti ripinot uz 110 sanāk, ka visu laiku pārkāpju noteikumus  :shok:

Labots - dzeikabsons
Link to comment
Share on other sites

Brīdinājums par ātrumu parādījās, jo kartes editori bija cītīgi strādājuši un savadījuši visām galvenajām ielām un ceļiem atļautos ātrumus. LĪdz ar to vakar Waze savā pusē iespējoja ātruma brīdinājuma funkciju vairākās valstīs.

 

 

 

bet parasti ripinot uz 110 visu laiku pārkāpju noteikumus
Atdosi 20Eur? Cik saprotu tev nauda sākas no 50nieka.

 

 

Vēlreiz un vēlreiz, neviens no ārpuses karti nelabo, ja pamanāt kādu nepilnību, neprecizitāti, vai kliedzošu kļūdu kartē, tad spiediet ziņot par kļūdu un pēc brauciena veltiet pāris minūtes aprakstot sīkāk. Pat pa visiem kopā kartes redaktori nav izbraukši visus ceļus kuros ir salikti ātruma ierobežojumi tāpēc, ziņojam aktīvi par neprecizitātēm.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Tikai wazes lapā, tam kartes redaktoram ātrumi spītīgi rādās jūdzēs, neņemot vērā to, ka settingos lapai ir ielikti km/st

Karti esmu labojis. Mana iela ir vienvirziena, wazē bija divvirzienu. Pats izlaboju.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Mēģināju nomainīt limitu, bet ievēroju, ka max ir 15%, ja limits 90, tad pieskaita procentus un sanāk 103.5, bet parasti ripinot uz 110 visu laiku pārkāpju noteikumus 

Nu tad jānovēl tev iespējami ātrāk sakrāt CSDD uzlīmes un laimēt galveno balvu - drošas vadīšanas kursus... par savu naudu...  


 

 

Atdosi 20Eur? Cik saprotu tev nauda sākas no 50nieka.

Takš nē - parasts tīnis - krāna staipītājs. 

Link to comment
Share on other sites

dzeikabsons

Laikam nepareizi uzrakstīju un divi attapīgie jau paspēja iekost.

 

Es domāju, ka waze bļauj, ka braucu pārāk ātri,

 

Kurš reāli stādina ja brauc uz 110 vai mazliet zem?

Link to comment
Share on other sites

man vienīgajam pēc jaunā apdeita kartes rādās melni-dzeltenas?? kur opcijās var atslēgt atpakaļ vecās krāsas??

 

post-59407-0-47687900-1459328841_thumb.jpg

Labots - j@nis
Link to comment
Share on other sites

neņemot vērā to, ka settingos lapai ir ielikti km/st

Tāda iestatījuma tur nav, ir metric / imperial :) ja baigi tas traucē un gribas piedalīties, aižcāpo uz waze foruma latviešu sadaļu vai kartes redaktora čatiņā sagaidi kādu zinošāku un pajautā.

kur opcijās var atslēgt atpakaļ vecās krāsas??

  Nekur, pasaki visu ko domā par jauno versiju izstrādātājam, un tikmēr lieto kaut ko tādu https://play.google.com/store/apps/details?id=de.toggeli.we

Labots - maize
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tāda iestatījuma tur nav, ir metric / imperial

Nevajag piesieties pie sīkumiem. Settings tieši tā nesaucas jā, bet viņa sekas ir km/h vai mph kartē. Taču kā jau teicu - neiespaido neko. Karte spītīgi rāda mph.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Kurš reāli stādina ja brauc uz 110 vai mazliet zem?

Ir tāda iestāde, kā VP un viņu inspektori tad arī stādina. 


 

 

Es domāju, ka waze bļauj, ka braucu pārāk ātri,

Domā? Interesants koncepts.

Waze tikai brīdina par ātruma pārsniegšanu tāpat kā to dara tavs spidometrs, kura esamību iespējams esi vai neesi ievērojis. Pēc tā un zīmēm ir jāvadās, vadot auto.

Nestādina līdz 100km/h (ne visas ekipāžas - dažas jau pie >96km/h "liek malā") 

Pateikšu vienkāršāk - huļi, likumi ir kautkā jāievēro!


Nu un galu ta galā, jāsāk jau pierast pie fotoradaru skaita pieauguma, ja reiz tie nes normālu peļņu... 

Link to comment
Share on other sites

deMarco

Atraduši par ko cepties... Es arī braucu +15 - +20 un ne reizi ar to neesmu čakarets. Problēma nav ātrumā, bet debīlos manevros.

Link to comment
Share on other sites

Neaizejam beztēma, pietiekami daudz tematu ir par braukšanas kultūru un paradumiem.

Esam mēs īpaši nevar noliegt, citur pietiek ar 15%, mums vispār tādu ātrumu nevajag ziņot, jo visi brauc +20 +radara kļūda.

Ja atmiņa neviļ, tad Waze esot stāstījuši, ka tieši mums un pārējiem austrumeiropā ļoti "sāp" policija un ātrums.

Tā kā taisam augšā modificētu navigāciju, piemērotu tieši mums, karstgalvjiem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...