Jump to content

kalnaini apgabali pierīgā?


vienais
 Share

Recommended Posts

Ieej Rīgā kādā 9-stāvenē un nūjo uz 9. stāvu un pēc tam atpakaļ lejā. Un tā visos podjezdos. Ja pa īsu liekas, tad dod uz nākamo 9-stāveni :D

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Kāpēc jābrauc uz pierīgu, ja tepat Rīga pilna ar kalniem - Bastejkalns, Āgenskalns, Grīziņkalns, Dzegužkalns, Čiekurkalns, Torņkalns.

Link to comment
Share on other sites

Jezus, es zinu vairākud  - moskačka, berģi, āgenskalns, čiekurkalns, dzeguužkalns, himalaji...

 

pollitra na troix. malo. \

Labots - aoma
Link to comment
Share on other sites

Rīgā tak nu jau ir gaismas pils, stikla kalns. Neviens, bez celtniekiem, nav vēl mēģinājis tajā uzrāpties?

Link to comment
Share on other sites

Nez tai nūjošanai vaig līdzenu vietu vai der arī meža takas? Citādi zinu vienu trasīti. :shok:

Tā skatos, kā cilvēki mokas ar tām nujām, man jau skrienot ir grūši- kur nu vēl nūjas staipīt līdzi...

Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

Tā skatos, kā cilvēki mokas ar tām nujām, man jau skrienot ir grūši
Tu zin, es ziemā MMežaparkā trāpīju uz vienu nūjotāju pasācienu - joka pec ar draudzeni pagājām šiem līdzi. Temps, teikšu godīgi, nevājš, ar visu to, ka neizskatījās, ka tie nūjotāji baigi sportiskie būtu. Draudzene ir fitnesa trenere, teica, ka eost labums diezgan jūtams tieši tajā, ka noņem slodzi no kājām.

Balto kāpu var paprovēt, tik uz daunhillistiem neuzrauties...

Link to comment
Share on other sites

Biķernieku mežā pie trases ir gan kalniņi gan līdzenumi, ja tas liekas par līdzenu, tad mežā starp Biķeru baznīcu un Papīrfabrika Jugla ciematu atradīsi daudz paugurus. 

Starp Garkalni Garkalnes novadā un Garkalni Ādažu novadā uz grants ceļa, ir vecs smilšu karjers, tur daudzi ziemā slēpot brauc. Šeit: https://www.google.com/maps/preview#!q=Garkalne%2C+Garkalnes+novads%2C+Latvijas+Republika&data=!1m8!1m3!1d3!2d24.416612!3d57.057608!2m2!1f290.87!2f79.67!4f75!2m7!1e1!2m2!1soLw8lk39PvgtgSKsRi4DSg!2e0!5m2!1soLw8lk39PvgtgSKsRi4DSg!2e0!4m15!2m14!1m13!1s0x46eecba9d5a4af2b%3A0x8988b4c61bed1476!3m8!1m3!1d33043490!2d-95.677068!3d37.0625!3m2!1i1656!2i973!4f13.1!4m2!3d57.0468859!4d24.42933&fid=5

 

Labots - andza
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kroskantrī meklē aiz Berģiem uz apvedceļa pusi. Auto nomet Depo stāvvietā un dodies iekšā mežā. 

 

http://goo.gl/maps/Es4j3

Link to comment
Share on other sites

Bumbukalniņš ceļā uz Bolderāju un tad uz jūras pusi.... pa kāpu uz augšu uz leju... uz augšu.... pa ceļam vēl šeni :p Bet nu jā man viens tantuks gar logu katru rītu nūjo... no malas diezgan bezspēcīgi, bet runā, ka esot labs... nu nez...

Labots - burvis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...