Jump to content

Pastiprinātājs priekš Radiotehnikas S30 tumbām


Potato
 Share

Recommended Posts

kas tieši viņam izskatās super?

esmu redzējis pietiekami tos eksemplārus ar nonākušu kloķu pārklājumu "pod aļumiņij" pēc neilgas lietošanas, nemaz neizteikšos par tehnisko izpildījumu...

Link to comment
Share on other sites

Tā jau ir cita lieta, runāju par perfekti saglabātiem eksemplāriem. Patīk man, un viss.

Link to comment
Share on other sites

nevis ar attēlā redzamajām, neglītajām S-30A

shis jau izklausas pec gaismas tunela gala :) Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

 

 

Dzīvē tas komplekts izskatās super, tiesa gan, nevis ar attēlā redzamajām, neglītajām S-30A, bet ar S-30B.

 

Tevis iepostētajā bildē ir redzamas S-30,

S-30A bija sliktākā no 30-nieču sērijas modifikācijām - viņai priekšā nav fāz-invertora.

Link to comment
Share on other sites

BLACK ALIGATOR

varu piedāvāt NAD 304 ampu pa 75 LS

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
BLACK ALIGATOR

a ko par tadu stiprekli man prasīt 20 ls, nelīdzini kaut kādu y7111 un y101 ar nadu

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

ja runājam par modeli, tad cena jau ir ok, ja stāvoklis ir izcils, bet tur tajās bildēs izskatās pēc labota, tā termo pasta kaut kā ne no rūpnīcas :D Pa to tavu kādi 40ls būtu godīgi, ne vairāk, tomēr tās pašdarbības nav cenu veicinājušas!



 

 

pēc 30 minūšu skanēšanas uz pilno sāk karst un pastūža releijs automātiski atrubījās 
 
Link to comment
Share on other sites

Piedošanu par oftopu, esmu jauns lietotājs un nevaru uzsākt jaunu tēmu.

 

Ko jūs teiksiet par CAMBRIDGE AUDIO AZUR 351A un CAMBRIDGE AUDIO Sirocco S30 lai atskaņot mūziku no datora?

Link to comment
Share on other sites

tur tak rakstīts:

"Cambridge makes fine, affordable outboard units if you need one"

 

ar np-30 esmu apmierināts. neko citu neesmu testējis.

Link to comment
Share on other sites

dovjatinsh

Man pietiek ar veco labo Vef 101 stereo, visā godībā 6 x S-30 rāda savu augsto skanējumu :)

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

 

 

Vef 101 stereo, visā godībā 6 x S-30 rāda savu augsto skanējumu
 

 

Kārtīgs audio mīļa komplekts, lai tikai kādā labā dienā tur neiemetas liesma!

Link to comment
Share on other sites

 

 

ar veco labo Vef 101 stereo, visā godībā 6 x S-30

 

Sešas S-30 pie tā pastiprinātāja ??? Nu Tu esi mazohists !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
GReady112

Taatad esmu jauninais shajaa saitaa... Piedodiet.

Šajā rakstā un komentāros līdz galam pie secinājuma nenonācu, bet jā, mana situācija.

 

-Blakus stāv 2 S30-b tumbas, es vēlētos atrast kādu labu pastiprinātāju, lai tagad šīs paklausītos, bet vasarā jau dačā iegriestu 2 s-90... Varbūt kāds man var ieteikt ko tādu, kas būtu labi piemērots, lai vēlāk nenožēlotu un par ne pārāk lielām naudiņām, bet nu var piedāvāt tāpatās. ;)

 

Paldies par atsaucību un ceru uz palīdzību starp lietpratējiem un RRR patriotiem. :)

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Būtu konkrētāk minējis, cik tev daudz tās naudas priekš pastiprinātāja un cik labu kvalitāti gribi sagaidīt. Pēc pašreizējām prasībām der jebkāds pastiprinātājs un vienīgais kritērijs - zemākā cena.

Link to comment
Share on other sites

GReady112

Taatad tagad un arii ar s-90 veleetos sagadiit labaako iespeejamo.. Naudinas vareetu ap kaadi 40-50, bet redzeeju, ka ir daudz arii ap 30... Nu jaa 30-50 Ls.

 

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/reseivers/jflhb.html

Shodien biju aizbraucis pie krustteva kuram nerunaasim cik daudz visaadu skanas iekaartu un tumbu ir... Parunaajos par sho pastiprinaataaju, vinam ari ir taads tikai vecaaks- bez 5.1 surround... Teica, ka ar sho sisteemu buus sudiiga skana, vajag vairaak tumbas un bus kaa kinozaale.. Ko juus sakaat??

 

Un protams iesakat saveejos variantus.. :)



Gribeetos, lai vasaraa shis pastuuzis iegriezh S-90 kaa naakas, varbuut pat 4 starp citu, ja kaads pasaakums... Un veelams lidz tam laikam nenokuup vai vel nez kas ar S-30B, un protams arii ar S-90

 

Tas pastuuzis mauca 4 S-90 kaa naakas, bet dzesejaas pa virsu, jo bija nedaudz cietis... Gandriiz gribeeju to panemt ko ieprieksh mineeju, labi ka pajautaaju par to 5.1... Tas mani sabiedeeja, nebiju par to sisteemu jaunajiem vel dzirdeejis, saaku intreseeties..

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tajā ss.lv linkā ir resīvers, kas domāts mājas kinozālēm. Tev vajag meklēt tieši 2 kanālu pastiprinātāju.

 

Protams, vēlams turēties tālāk no RRR pastiprinātājiem (piemēram, U-7111 vai U-101), jo tiem fons ir krimināls salīdzinot ar jebkuru citu ražojumu. Vēl vēlams pirms pirkšanas paklausīties vai nav dūkoša skaņa fonā, kas raksturīgs stipri palietotajiem minētā cenu kategorijā.  Tas nozīmē, ka kondensatori iet uz beigām un nāksies patērēties to nomaiņai, ja pašam nav iemaņu lodāmura lietošanā.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

GReady112

Lab, no 5.1 jaa sapratu. :)

Un kapeec gan tie RRR 2 varianti nevareetu kvalitatiivi skaneet ar shim tumbaam, ja ir viens razhojums??? Un man vajag 4 kanaalus tomeer visiem gadijumiem... Taaatad ja taa, tad varbuutaas vari ko labu piedavaat?? Varbuut kaads cits ari??

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Tev nevajag 4 kanālus, jo tam nav nekāda loģiska pamatojuma. Tas ka RRR ražo ciešamus skaļruņus, nenozīmē, ka tādi var būt pastiprinātāji, turklāt runa par aparātiem, kuru attīstība beidzās pirms 15-20 gadiem. 

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Visstulbākais, ko var izdarīt, sakrāmēt visus mājās esošos skaļruņus pie viena pastiprinātāja, it sevišķi ja tumbu parametri un jaudas atšķiras. Pamatā vienam parastam pastiprinātājam var būt tikai 2 vienādas tumbas un punkts, pārējie varianti ir izvirtības, kur tiek iegūta nebaudāma skaņa un/vai tiek nobeigtas tumbas un/vai pastiprinātājs dēļ pārslodzes/pretestībām.

 

Jā, minētais aparāts arī ir priekš 5.1.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

GReady112

Skaidrs.. Taatad 2 S-30B pusgadu, un pēc tam 2 S-90 patstāvīgi.. Lūdzu iesakām savus konkrētus variantus pa konkrētām summām, lai beidzot es varētu nonākt pie savas izvēles.. :)

Link to comment
Share on other sites

Long John

 

 

Lūdzu iesakām savus konkrētus variantus pa konkrētām summām, lai beidzot es varētu nonākt pie savas izvēles..

 

Skat. PM.

Link to comment
Share on other sites

Manā sarakstā (skat. parakstu) arī var sameklēt kaut ko piemērotu, piemēram Hitachi pa 45 Ls.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...