Jump to content

Pastiprinātājs priekš Radiotehnikas S30 tumbām


Potato
 Share

Recommended Posts

Labdien!

Jau iepriekš atvainojos par muļķīgiem jautājumiem, audio/pastiprinātāju ziņā daudz ko nezinu.

 

Tātad, ir 2 Radiotehnikas S30 tumbas ļoti labā stāvoklī. Es vēlos viņas piedarbināt, bet pirkt lietotu pastiprinātāju par 50Ls šīm tumbām īsti rokas neceļas.

Prasības vienkāršas - lai var ar 3.5mm jack pieslēgt datoru, retu reizi - telefonu vai planšeti, nekas cits nav vajadzīgs.

Tāpēc jautājums tāds - vai ir kāds lētāks variants/pastiprinātājs, ko varētu iegādāties un kas spētu izmantot visu tumbu potenciālu?

 

Jau iepriekš paldies visiem par palīdzību! :)

Labots - Potato
Link to comment
Share on other sites

Bet jautājums ir, vai šis pastiprinātājs spēs atsegt pilnībā visu šo skandu potenciālu?

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

no otras puses, kāpēc tagad nenopirkt nedaudz labāku pastiprinātāju, jo man ir aizdomas, ka jau pēc laika vēlēsies uzlaboties uz s-50 vai s-90 vai ko vēl savādāku. Tad arī tev nebūs jādomā par esošā pastprinātājā nopārdošanu un cita meklēšanu, jo jau busi ieguvis labu mantu.

Link to comment
Share on other sites

Vēlme pēc upgrade nebūs, ir otrs pāris ar s70 tumbām, bet ir nepieciešamas 2 tumbas, kuras var nodrošināt sakarīgu skaņas kvalitāti un neaizņem tik daudz vietas(tiks novietotas abās pusēs monitoram).

Tā kā tumbas ir pieejamas, kāpēc tās neizmantot?

Nepastāv kādi small-size-factor pastiprinātāji? :D

Link to comment
Share on other sites

savulaik no nnoname tika iepirkts laikam Technics su-4 ar mazizmēra tumbām - skan ļoti pat pieņemami. Vai pietiks s-30 nezinu,bet varētu būt ka derēs. Izmērs manuprāt ļoti ok.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Kādi viedokļi par Long John piedāvāto

ideāls tavām vajadzībām 



 

 

spētu izmantot visu tumbu potenciālu?

nekāds baigais potenciāls tur nav 

Link to comment
Share on other sites

Es jau nesaku, ka šīs tumbas ir labākais, kas ir pieejams un ka tām ir milzīgs potenciāls, bet es uzskatu, ka šāds salikums būs labāks par skaļruņiem, ko var nopirkt veikalā 30Ls robežās.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

ka šāds salikums būs labāks par skaļruņiem, ko var nopirkt veikalā 30Ls robežās.

būs gan labāks 

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet es uzskatu, ka šāds salikums būs labāks par skaļruņiem, ko var nopirkt veikalā 30Ls robežās.
 

es taču to arī teicu :D

Link to comment
Share on other sites

augstākminēto tehniķa modeli autors diezgan droši ka nesameklēs, un patiesības labad Toļiks varēja piebilst, ka tumbas bija mazās rigondas ar vācu skaļruņiem, kas imho varētu būt pārākas par tām esenēm

tāpat man šķiet, ka tas Ogres Jāņa hitači būs ar atliektiem galiem priekš trīsdesmitniecēm, neko labāku viņām nav vērts iebarot

Link to comment
Share on other sites

labāku par hitači nevajag, varbūt tieši sliktāku? 

Kā jau teicu, eksperts šajā jomā noteikti neesmu, tāpēc vēlos uzzināt no jums - kas ir lētākais, ar ko varētu sapārot šīs tumbas, lai tiktu izmantots viss tumbu potenciāls?

Link to comment
Share on other sites

lētākais - kāds diy čipamps tipa šāds, bet tad tev jāmāk paņemt lodāmuru pie pareizā gala un klāt būs jāpieliek vēl barošana, ieejas komutators un korpuss

Link to comment
Share on other sites

sliktakas skandas gruti atrast

Tu šo nopietni? Kas tad ir, piemēram, ir 9999W PMPO SQNY PUNAISONAC mūzikas centri un Logiteč 9.3 UltraSuperŪberBass sistēmas? 

 

Starp citu, kad INXS skaņuplate būs Ventspilī?

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

Starp citu, kad INXS skaņuplate būs Ventspilī?

Plate ir jau devusies celaa uz Ventspili,nakamnedel bus klat...
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Tātad, ir 2 Radiotehnikas S30 tumbas ļoti labā stāvoklī.

ja džekam mājās ir šādas tumbas,

pēc ''kaķcilvja'' domām aiznest uz miskasti... 

es neuzskatu, ka tas būtu prāta darbs,

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

s-30B bija versija no visām s-30, kas man visvairāk ir patikusi.

 

Autor neklausi Partyman, ar kaut ko jāsāk un S-30 ir labs sākums :)

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

mazliet par tēmu - kā lētāk...

 

Nesen atradu mājās S-30A, uzreiz sagribējās virtuvē neatkarīgu skaņu sistēmu (UPnP caur planšeti). Pastiprinošās daļas jautājums atrisinājās vienkārši - Facebook grupā Atbrīvojies no lietām Rīgā atradu pusejošu (tipa skan tikai radio) mūzikas centru ar AUX ieeju, nu i piekabināju tās S30, un uzreiz cits prieks cept kotletes! Oriģinālajām mūzikas centra tumbelēm izravēju iekšas, sanāca tieši divi disku plauktiņi skaisti blakus. Izmaksas - 2 trolejbusa biļetes, plus pusstunda neaizmirstamas ekskursijas pa Purčiku. Protams, estēta daba gribētu VEF-101 tur redzēt, bet pagaidām skan, kā ir, pat pārsit trauku mazgāšanas skaņu fonu.

Link to comment
Share on other sites

Teorētiski jā, praktiski slēdzot vienas pašas s30 pie viņa nekas nenotiks, biški vairāk pasils un tas arī viss

Link to comment
Share on other sites

nnoname - es labprāt piebilstu,bet to sistēmu nelietoju es pats, so vairs neatceros precīzus nosaukumus.

Link to comment
Share on other sites

Bet, vai tad labāk nav smuks pastiprinātājs / resīveris, nevis plastmasīgs centrs? Pārdod centru, nopērc pastiprinātāju.

 

post-83492-0-52349700-1381776689_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzīvē tas komplekts izskatās super, tiesa gan, nevis ar attēlā redzamajām, neglītajām S-30A, bet ar S-30B.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...