Jump to content

Vai kāds zina šādu dziesmu?


midix
 Share

Recommended Posts

Man te viens cilvēks izmisīgi pūlas atrast kādu dziesmu, taču nezina ne nosaukumu, ne izpildītāju.

Dziesma esot no kādiem 90-ajiem gadiem. Izpildot vīrietis, tādā mazliet samtainā balsī. Tas neesot gluži šļāģeris, bet vairāk uz pop pusi. Vienīgais, ko atceras no dziesmas vārdiem, ir kaut kas tāds:
 
tev labrīt, man labrīt...
nakts tavā pilsētā, nakts manā pilsētā
 
Šo dziesmu atcerējās arī vēl kāds cits cilvēks, taču tāpat nespēja pateikt izpildītāju vai nosaukumu.
 
Varbūt kādam ir idejas, kas tā varētu būt par dziesmu?
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Paldies par ideju. Bet viņam tāda veida e-pasti nenāk bariem? Varbūt jau apnikuši  :mrgreen:

Būtu kāds pazīstams dīdžejs, toč uzrakstītu, taču diez vai kāds tā uz sitienu atcerēsies 20 gadus vecu dziesmu...

Labots - midix
Link to comment
Share on other sites

Otra puse - Nakts vai rīts? 2008. gan tai dziesmai remeiku uztaisīja.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks jau atrada. Tiesa, smagi nokļūdījās ar gadu, dziesma ir daudz jaunāka, un arī mazliet šlāģeriskāka nekā pops. Bet vārdi tiešām izklausās pēc "tev labrīt, man labrīt" (kvalitāte skaņai pašvaka, nevar īsti saprast, vai tiešām tā ir):

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

 

 

2008. gan tai dziesmai remeiku uztaisīja.

 

Šis ir jautājums?

 

Nē, cik atceros un kā vēsta vikipeģija, 2009. gadā viņi šito gabalu izdeva kā pilnīgu jaunumu. Nu nez, moška tiešām kaut kāda man nezināma izpildītāja dziesmas remix's, bet apšaubu...

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Ak tā jau agrākā 100. debija...labas dziesmas viņiem, arī pašam Agrim  :)

 

Šitā konkrētā gan piemirsusies bija, bet kaut kur vēl jābūt kasetei...

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...