Jump to content

Tele2 3G softi


maiss
 Share

Recommended Posts

Labvakar.

 

Vai nu meklētājs ir nokāries šeit forumā. Vai atkal pie vainas būs manas līkās rokas. Meklēju gan vienkārši 3g gan tele2 3g un neatrod pilnīgi neko.

Palasiju dažas tēmas te. Bet tā arī netradu atbildi.

Man ir 3g modems (huawei) ar tele2 internetu un āra virziena anntena. Gribu noregulēt viņu precīzi uz torni( jo mazākā novirze rada būtiskus zaudējumus signālā). Agrāk lasiju daudz par šo tēmu šeit, biju redzējis programmu kurā var redzēt decibelus , traucējumus , torni kam pieslēdzies u.t.t. Kāds varētu nosaukt programmas vai programmu nosaukumus (ideāli būtu linki), lai varētu uzkāpt uz jumta un paregulēt to anntenu no viena torņa uz citu un paskatīties ātrumus. Jā būtu labi ja programma parādītu arī kuram tornim šobrīd esmu pieslēdzies. Lai zinu ka tas ir cits tornis, Nevis tikai neprecīzi noregulēta anntena :)

 

Paldies. (ēdiet bez sāls)

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Tele2 Mobile Partner softā - rīki- diagnostika - tīkla statuss  - var redzēt dB līmeni un cell ID.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par softiem.

 

Man to Tele2 softu būs pagrūti dabūt. Viņs noteikt ka ir iekšā tajā 3g fleškā, a es viņu neizmantoju. Jo man ir palicis pāri no iepriekšējā līguma ar lmt tas huawei rūteris/3g uztvērējs. Un es lietoju to. Man ir yagi anntena kas ir pieslēgta pie viņa. Un viņā esmu norubijis nost rūtera opciju. Un pielicies klāt viņam Tp-Link rūteri. Cik saprotu, lai tie softi detektētu manu 3g internetu man vajag pa taisno pie huaweja piejūgt kompi nevis vel caur rūteri. 

 

Kad ieliku savu tele2 simkarti tajā lmt huawejā, tad tikai nomainiju no internet.lmt.lv uz internet.tele2.lv  un viss aizgāja. Bet tur vel palika user lmt un kautkāds #99. Kāds varētu iepostot kas man vel tur jāraksta. Vai vienalga?

Link to comment
Share on other sites

Tad ko vēl ķīmiķo - pieslēdzies tam huawei rūterim un skaties signāla līmeni. 

Neesi gan pateicis rūtera modeli. bet cik zinu, visiem lmt rūteriem bija iespēja redzēt signāla līmeni, uz arī cell id, tiesa, tur bija nianses.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

tumsasgars

 

 

Kad ieliku savu tele2 simkarti tajā lmt huawejā, tad tikai nomainiju no internet.lmt.lv uz internet.tele2.lv un viss aizgāja. Bet tur vel palika user lmt un kautkāds #99. Kāds varētu iepostot kas man vel tur jāraksta. Vai vienalga?

Kādam internetam? Testēju visus.
ZZ balss karte - internet.tele2.lv parole/lietotājs wap/wap
ZZ datu karte - data.tele2.lv paole/lietotājs wap/wap
Tele2 pieslēgums - Internet.tele2.lv ---''---
Tele2 mob nets - mobileinternet.tele2.lv lirtotājs/parole taspats.

Varu uzreiz pateikt,ka Maksimālais ātrums un noslodze ir sadalīta. Turbo parasti būs ātrāks visur,bet pārējiem var ieslēgties limits līdz 4mb/s,ja tornis tiek noslogots. Tas ir pārbaudīts,man te dienā vidēji noslogots tornis,zz 3.6-5mb/s,turbo rāva visus 10. Labots - tumsasgars
Link to comment
Share on other sites

mafij. Ja nemaldos modelis b260. Interesantākais ir tas ka anntena man jau sen ir noregulēta uz lmt torni. Huaweis rādija pilnu stabiņu ar lmt simkarti. Ieliekot Tele2 karti stabiņš joprojām pilns nepāregulējot anntenu. Kas tie raidītāji vienā tornī?

 

tumsassarg. Par tiem iestatījumiem būs vel jānoskaidro. Bet par ātrumiem. Tagat neregulējot anntenu joprojām rāda pilnu stabiņu. Testēju ātrumu ap 5 vai 6 vakarā un down bija 4 ar astīti, bet internets tāpat bija bremzīgs.Youtube dažbrīd iekārās un populāras lapas slinki vērās vaļā.

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Bet par ātrumiem. Tagat neregulējot anntenu joprojām rāda pilnu stabiņu. Testēju ātrumu ap 5 vai 6 vakarā un down bija 4 ar astīti, bet internets tāpat bija bremzīgs.

 

Stabiņš ir bāzes stacijas signāla stipruma indikators, nevis b stac noslodzes rādītājs.

Lieto daudzi, būs lēnu, lieto maz klientu, ātrāk.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kniploks

 

 

Man to Tele2 softu būs pagrūti dabūt. Viņs noteikt ka ir iekšā tajā 3g fleškā, a es viņu neizmantoju. Jo man ir palicis pāri no iepriekšējā līguma ar lmt tas huawei rūteris/3g uztvērējs. Un es lietoju to.

Varbūt ar to arī vajadzēja sākt? Kāda jēga no modēma softa ja nelieto modēmu?

 

 

Man ir yagi anntena kas ir pieslēgta pie viņa.

Yagi antena derēja pirms 25+ gadiem televīzijai, nevis intenetam, kas ir divvirzienu sakari! :thumbdown:

 

 

 

Un viņā esmu norubijis nost rūtera opciju. Un pielicies klāt viņam Tp-Link rūteri.
Un ar ko tas ir labāks? Uzlabo sakarus? :D

 

 

 

Cik saprotu, lai tie softi detektētu manu 3g internetu man vajag pa taisno pie huaweja piejūgt kompi nevis vel caur rūteri.
Necik tu nesaproti. Kādi vel softi?!? :dornis: 

 

 

 

Kad ieliku savu tele2 simkarti tajā lmt huawejā, tad tikai nomainiju no internet.lmt.lv uz internet.tele2.lv un viss aizgāja. Bet tur vel palika user lmt un kautkāds #99. Kāds varētu iepostot kas man vel tur jāraksta. Vai vienalga?

Nekas tur nav jāraksta!

Ielogojies routerī un skaties signālu!

 

P.S. Nākošais jautājums būs - kapēc nevaru atvērt routera 192.168.0.1 :superstition:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Yagi antena derēja pirms 25+ gadiem televīzijai, nevis intenetam, kas ir divvirzienu sakari!
 

 

Kā šito saprast?

Link to comment
Share on other sites

Modēmu nelietoju jo man jau ir huawei kastīte kurai JAU ir pieslēgta anntena. Kad pirku Yagi visi teica ka būs OK.

Es jau ielogojos caur to ip un redzu ka tur stabiņs ir pilns.(zona). Gribēju pagriest uz kādu citu tālāku torni kur iespējams ir vājāks signāls, bet iespējams arī mazāk downloaderi! Tapēc vajag to softu lai tos decibelus redzētu un pēc iespējas labāk noregulētu.

 

Ja es būtu tikai ielogojies routerī tad neietu internets. Ierakstiju apn vietā internet.tele2.lv un aizgāja.

 

Kapēc huawejam esmu norubijis wifi? Tapēc ka tas iebūvētais pa privātmāju nefiga nevilka un ar klusu cerību ka izslēdzot wifi palielināsies uztveršanas jauda (nedeļās citāts).

Link to comment
Share on other sites

@@ggg97, pievienojos. Ka tik Didzis neierauga šos glupības.

 

Betonētājs varētu pastāstīt par saviem glupajiem apgalvojumiem kaut ko vairāk...

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars
@ggg97, pievienojos. Ka tik Didzis neierauga šos glupības.   Betonētājs varētu pastāstīt par saviem glupajiem apgalvojumiem kaut ko vairāk...

 

 

Es arī sāku kko neizprast. Pirmkārt ja tev ir HW260,tam ir parasts lan ports,kādā sakarā te pa vidu ir TPLINK???

 

Uzliec,novelc kabeli un skaties ko softs rāda,un grozi savu antēnu. (vai tad HW260 firmawārē "programistiski" nebija iekodēti visi tie cell id un citi parametri?) Man uz b683 viss smuki parādās piemēram.(RSCP,RSSI un ecio) /atvainojos par leksiku/

Labots - tumsasgars
Link to comment
Share on other sites

@@tumsasgars, tas ka cilvēks rūteri nevar uzkonfigurēt un izmanto otru rūteri (TP-Link), tas vēl tā. Mani vārāk uzbudina jautājums par antenām. Redziet. YAGI tas ir vēsture. Raidīšanai neder. Da bļin, jebanišejaukenkrutet! Kā tāds ragulos betona izskatā var te bāzt batonus ausīs par YAGI antenām ja neko nesajēdz no RF. Tieši RF un pļūtīšana par YAGi man uzdzen cemmi, nevis līks risnājums ar rūteru savēršanu. Tas arī liekas dīvani, bet nu lai paliek citiem.

 

McBeton, tu esi seksīgs, bļad!

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars
Telei var redzēt Cell ID - kopš kuriem laikiem? o_0

 Kādēļ tāds izbrīns? post-95003-0-47947900-1381355178_thumb.jpg Tas protams ir ar zz(parasti limits līdz 4mb/s),bet CID var redzēt. 

 

 

Redziet. YAGI tas ir vēsture. Raidīšanai neder. Da bļin, jebanišejaukenkrutet! Kā tāds ragulos betona izskatā var te bāzt batonus ausīs par YAGI antenām ja neko nesajēdz no RF. Tieši RF un pļūtīšana par YAGi man uzdzen cemmi, nevis līks risnājums ar rūteru savēršanu. Tas arī liekas dīvani, bet nu lai paliek citiem.

  Es sapratu tavu domu. Te viss ir dīvains,īstenībā man tādi cilvēki kuriem palīdzu diendienā gadās - es zinu man ir problēmas ar atmiņu un ne visu var attcerēties,bet ... labāk neteiksim ka cilvēks 30min nemāk cmd atvērt un elementāras lietas izdarīt,bet viņš mācās telekomunikācijās...

Labots - tumsasgars
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Rutera opcija huawejā ir norubīta jo viņs nevilka pa visu prīvātmāju. TP-Link ar 3 anntenām velk pa visu privātmāju un vel bišķī pa āru arī :) Nekas tur nav samudrīts :) Huaweis veic uztvērēja funkciju, un links veic wifi funkciju.

 

Par Yagi anntenām. Man nopērkot Yagi un uzliekot zona palielinājās no 1 stabiņa un 5 (pilns). Vienīgi ātrumu un stabilitāti tas diezko neuzlaboja, jo laikam tas tornis baigi pārgruzīts.

 

 

3023532038.png

 

Kapēc ar šādu ātrumu pārsvarā vienmēr youtube nespaspēj ielādēties un raustās? Arī jebkurš links piemēram uz dinamo spēles tiešraidi.

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

tumsasgars

 

 

Kapēc ar šādu ātrumu pārsvarā vienmēr youtube nespaspēj ielādēties un raustās? Arī jebkurš links piemēram uz dinamo spēles tiešraidi.
 

Bet konkrēti cik RSSI tev ir tu vari pateikt?:) Man piemēram youtubs stāv uz 1080px un nebremzē. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

,bet CID var redzēt.

Šitas nav pareizs Cel ID, šos konkrētos cipariņus tu redzēsi pie jebkuras BS.

Tas pats kas LMT tīklā 2407  vai kā tur bija pareizi, vairs neatceros.

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars
Šitas nav pareizs Cel ID, šos konkrētos cipariņus tu redzēsi pie jebkuras BS. Tas pats kas LMT tīklā 2407  vai kā tur bija pareizi, vairs neatceros.

 

Ok..  Zvans uz teli. E: jums šūna ar 30062 ir? /-- /

                              T: Jā,šajā vietā ir divas bāzes stacijas,konkrētā bāzes stacija 30060 šūnas id attiecīgi 1/2 .

                              E: paldies!. :)

Noteikti domā par LAC.

Labots - tumsasgars
Link to comment
Share on other sites

Pieslēdzu pie huawejam caur vadu savu datoru. Palaidu to Mobile Data Aplication. Un viņš neko nerāda. Nekas nevienā ailītē nemainās. Tikai apakša rāda detecting device. Pagaidiju 5 min un joprojām detecting device. Ilgām laikam nebija jēgas gaidīt?

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars
Pieslēdzu pie huawejam caur vadu savu datoru. Palaidu to Mobile Data Aplication. Un viņš neko nerāda. Nekas nevienā ailītē nemainās. Tikai apakša rāda detecting device. Pagaidiju 5 min un joprojām detecting device. Ilgām laikam nebija jēgas gaidīt?

Principā pāris min. Es nezinu kā tavs rūteris konfigurējas. Manam ir 4lan porti,tāpēc varu tā savienot. Tu piekļūsti 192.168.1.1 ar savu tplink - hw260 konfigurāciju,no huawei puses? Jo viņiem vismaz manā rūterī tiešām visu var atregulēt un ļoti palīdz iekšējā ierīces diagnostika - izvelne.

post-95003-0-37527500-1381516138_thumb.png;post-95003-0-30362500-1381516139_thumb.png;post-95003-0-34743100-1381516140_thumb.png ātrumi ar nostabilizētu datu plānu klasiskais - tas pats ierobežojums,kas attiecas uz zz mobilo netu,ja noslogots līdz 4mb/s.

Un post-95003-0-20645100-1381516179_thumb.jpg tīkla uztveršana. ar 80 un uz leju skaitās ļoti laba uztveršana.

 

Orientējos pēc šiem parametriem bildē post-95003-0-51695800-1381516525_thumb.jpg,ar strīpiņām neko īsti nevar pateikt,man ar parasto modēmu pilnu zonu rāda arī ar -90dbm,bet tas jau ir viduvējs internets.

 

Varu ieteikt tev uzlīst bēniņos,vai arī kur tu liec savu rūteri. Uzlikt parasto wifi,paņemt telefonu vai datoru - lai tiktu uzstādījumu lapā,grozīt antēnu un atrast ideālu punktu,kuru nofiksēt un tad savienot kaut vai ar to pašu TP-LINK - huawei. Būs tev stabils ātrums un miers.

Labots - tumsasgars
Link to comment
Share on other sites

ar šo 192.168.1.1 piekļūstu tp-linkam

ar šõ 192.168.0.1 huawejam

varbūt arī otrādi.

 

Pag tu saki tad vienkāŗši ilgāk jāpagaida kad pielieku caur vadu to savu huawei router/3g uztvērēju un vienkārši ieslēdzu to mobile data aplication? 

Link to comment
Share on other sites

tumsasgars
Pag tu saki tad vienkāŗši ilgāk jāpagaida kad pielieku caur vadu to savu huawei router/3g uztvērēju un vienkārši ieslēdzu to mobile data aplication? 

Es jau teicu,es nezinu kam tas lan ports tev domāts. Man nav instrukcijas. Tu tiec ar vadu 192.168.0.1? tur kabelim noteikti jasavada iestatījumi rūterī/iespējams/,lai tu varētu pārraidīt visu caur lan nevis WIFI. 

Kabelis tev paštaisītais vai pirktais? /vai visas dzīslas pinos kārtīgi salikti,jo tad arī nekāda neta nemaz nevar būt/

Labots - tumsasgars
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...