Jump to content

Autovadītāja medicīniskā izziņa


 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Cerams trāpiju īstajā sadaļā.

Beigusies autovadītāja medicīniskā izziņa.

Vai policija kasās par to?

Kur var lētāk, labāk dabūt izziņu? Dažas stundas nokavēju - gudriem.lv bija kupons pa 10 Ls :beee:  

Link to comment
Share on other sites

Ja apstādina, tad var piekasīties (nav garantēts, ka vispār dokumentus tev pārbaudīs), pats gan vairāk kā gadu nobraukāju bez derīgas izziņas (nebiju pamanījis, ka nav).

Pēc tam nopirku tajos pašos kuponos to izziņu. Jā, tieši tā, varētu teikt, ka nopirku izziņu - "pārbaude" ilga ~1 minūti - pajautāja vai varu izlasīt divus burtus un vai esmu dzērājs. 

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Es njeemu pie gjimenes aarsta. Maksaaja 20ls. Lieki piebilst ka mediciiniski neko neskatiijaas, tikai pajautaaja vai nav suudziibu, bet aarstei ir zinaami senchi, drosh ka uz taa pamata. Njeemu lai vareetu likt jau naakamo kategoriju.

Policija ne reizi nav piemineejusi neko par mediciinisko. It kaa jau vinji uzreiz visu redz, bet tik taalu lai sodus par to liktu mliekas muusu valsts nav. Varbuut kljuudos.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

man pirms gada beidzās , un atnāca uz telefona īzziņa (hvz kādā veidā), ka jāiziet med. pārbaude

Link to comment
Share on other sites

martinno

20Ls + ģimenes ārsts = medicīniskā izziņa

 

IMHO, oficiālais ceļš ir gana ilgs, lai par to nemaz nedomātu.

Link to comment
Share on other sites

Personīgi man medicīniskās izziņas nav jau ~ 2 gadus, nesen tik to uzzināju, kad ielogojos csdd, pa šiem 2 gadiem ne reizi netika paprasīts papīrs, tiesa arī noteikumi arī nav tikuši    pārkāpti, lai būtu iemesls apstādināt (reidi neskaitās). Jebkurā gadījumā, ja pārkāp noteikumus tad naudas sods tāpat būs lielāks nekā sods par to, ka nav medicīniskās (ja nekas nav mainījies noteikumos) un jāmaksā būs lielākais sods. Tiesa, ja tiec avārijā, tad lielāka iespējamība, ka apdrošinātājs uztaisīs regresu, vismaz tā man šķiet. 

 

Laikam pašam vajadzēs ielīst kuponos un pavaktēt medicīniskās, jo aizbraukt pie ģimenes ārsta - degvielā vairāk naudiņas aizies nekā pati apliecība maksā :D

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

It kaa jau vinji uzreiz visu redz, bet tik taalu lai sodus par to liktu mliekas muusu valsts nav. Varbuut kljuudos.

Kļūdies. Sodus liek un soda apmērs pirms pāris gadiem bija 30 ls

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Jā, sodus liek, bet, kā es iepriekš minēju, man nav sanācis uz to uzķerties, lai arī vidēji dienā nobraucu ~100km pa pilsētu. Jebkurā gadījumā medicīniskā ir vajadzīga. Tikai es tagad sēžu un domāju - kādā veidā man medicīniskā beidzās 2gadus pirms tiesību atjaunošanas, a tiesības būs jāatjauno jūnijā. Jo šamām šķiet, ka termiņi bija 5 un 10 gadi , pag, error

Link to comment
Share on other sites

Ir bijuši vairāki gadījumi, kad poliči salīdzina papīrus datu bāzē (savā auto) un redzot, ka nav med.izziņa izliek no mašīnas, kā vadītāju bez tiesībām, bet auto uz stāvvietu. Rezultatā iznāk diezgan padārgi.

Link to comment
Share on other sites

versatile

medicīniskās izziņas neesamība nozīmē autvadīšanas tiesību darbošanās beigas. Attiecīgi, sk. Tārps komentu.

Link to comment
Share on other sites

Mans ģimenes ārsts sūta pie narkologa, kas darba dienas laikā atrodas tālu no manas atrašanās vietas. Tāpēc šopavasar gāju tajā Pļavnieku (laikam tā saucas) veselības centrā. Tur savas minūtes 20 vismaz man aizgāja, kopā ar pārdevējām pie dažādiem komisijas ārstiem, narkologu ieskaitot. Varētu kāds padalīties, kur tad bez ģimenes ārsta Rīgā var tā pa fikso uztaisīt, nestāvot rindās pie katra ārsta. Man gan tas tagad tikai pēc 5 gadiem aktuāli būs.

 

p.s.

Šito procedūru gāju, jo arī saņēmu SMS, ka tiesības bez med.izziņas ir nederīgas. Iespējamās sekas iztēlojos pats.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

tu vismaz sms saņēmi, es par to uzzināju, tikai tad, kad ielogojos norakstīt veco moci :) , nu neko, jāiet vien nokārtot būs. Vienīgais- lai nav jātaisa liekas "brīvdienas", var atjaunot tiesības, neskatoties, ka to termiņš beigsies tikai pēc deviņiem mēnešiem? Ja darīt tad darīt visu kopā

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pag, vai tad med.izziņas termiņš nav vienāds ar vad.apliec. derīguma termiņu?

Link to comment
Share on other sites

Nav, jo med. izziņu iegūst kad uzsāk iet autoskolā, tātad ja tās ir pirmās tiesības, tad izziņa beigsies vismaz pāris mēnešus (cik nu ātri kurš nokārto braukšanas eksāmenu) pirms tiesību beigšanās termiņa.

Labots - andza
Link to comment
Share on other sites

andza, arī tas, + vēl iet klāt tas vai tu nākotnē plāno likt nākamo kategoriju, piem. uz busiem, ja nemaldos. Es, dunduks, tā arī pateicu, ka nākamo mācīšos un man vienīgajam iešķieba 5 gadus, pārējiem, kas kopā ar mani mācījās- 10 (cik atminos) , vai kaut kā tā, un protams, par to es aizmirsu...

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@@andza, velns, šito nebiju piefiksējis. Paldies, ka apgaismoji. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...