Jump to content

Auto eļļas.


maiss
 Share

Recommended Posts

Nebraucu ar saab'u. Man auto ir specifisks dzinējs, ikdienā ne tikai pārvietojos no punkta A-B, bet arī daru šo to kam ir slodze uz motoru.

 

Kā jau minēju savā postā (kuru šķiet pat puse nav izlasījusi līdz galam) momentāli nekas nelūzt.

Ja brauc opja stilā tad arī sētsmalas šrotam nekas nemainās jo viņam drošvien tā vai tā gredzeni ir pusizpuvuši.

 

Pēc dažu heitotāju attieksmes spama atbildēm tipa "da nu" vai no "ko jūs dir*at" stilā, varam priecāties par to, ka vienmēr būs pieejamas mašīnas, kuras kā minēja biedris aoma:"pirmstam būs lietojis lopuhs."

Link to comment
Share on other sites

 

 

Šito gan esmu novērojis pie bojātas galvas blīves vai mikro plaisas galvā. Un nekas pats no sevis nav pazudis pirms remonta.

 

Tu vispār līdz galam izlasīji, ko es rakstīju? :)

Link to comment
Share on other sites

Izlasīju.Bet dēļ tā saucamā kondensāta par ko te daudzi satraucās, viss maz man nekad nekāda putra uz vārsta vāka korķa nav novērot.Kad kas tāds parādās,tad jau nopiets remonts.

Link to comment
Share on other sites

Ja motoram viss čikiniekā,tad nekāda balta putra, ja autiņš nostāvējis ziemu, nerodas. Tiešām nesaprotu, ko dēļ tām eļļām uztraukties. Ar autiņu vajag braukt, nevis pus gadu turēt pie mājas stūra un tad par kautkādiem mistiskiem kondensatiem uztraukties. Autiņš ir tikai dzelzis,kuram jākalpo cilvēkam, nevis autobraucējam jāpaliek par autiņa vergu. Nu nosprāgs vecakam autiņam motors, tad cik tur darba citu iekraut vietā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

PizģeC - pasaule iet bojā. Man bija slinkums visu lasīt. Pietika ar pirmo lapu. Da bleģ ielej oriģinālo pankūku eļļu un brauc. Jēzīt kāda tev starpība kur to eļļu sapilda  - polijā, latvijā, botsvānā vai paragvajā. Skolā vajag mācīties, hrenova biznesmeņi.

 

Itanium un didzim kā parsti cepums

Labots - Amazons
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

pārbaudes jautājums gudrīšiem:

dīzeļmotoram pastiprināta dūmošana pa ventilācijas trubu, eļļas zudumi, kādi iemesli? ko tas norāda par dzinēja stāvokli?

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

sadilis motors.

lauzti vai iededzināti gredzeni.

Labots - Arnis2002
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

kas tieši sadilis?

 

gribēju piebilst, ka dzinējs nav vecs

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

cilindru-virzuļu grupa.

cik ir- "nav vecs" ?

5 gadu mašīnai var būt 600k noskrējiens.

eļļas zudumi varētu būt arī dēļ vārstu blīvējumiem,bet ne liels spiediens karterī.

 

starp citu- dīzelim motoru var sadeldēt lupatās nepilnos 10k ar bojātu ieplūdes traktu.(putekļi)

Labots - Arnis2002
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

turbīna nav



 

 

iededzināti gredzeni.
 

tieši tā, iededzināti eļļas gredzeni, 

iemesli , - ilgstoši braukts ar zemiem motora apgriezieniem (vecis taupīja degvielu)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
erikonkulis

Nodarbošos ar nekrofiliju.

 

Ko sakat par LIQUI-MOLY eļļām?

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
Pirms 36 minūtēm , erikonkulis teica:

Nodarbošos ar nekrofiliju.

 

Ko sakat par LIQUI-MOLY eļļām?

 

Bl*t, atkal savilcies pilns forums ar nekrofīliem. Balstoties uz atsauksmēm tor tīklā, priekš nekrofīlijas vazelīns un GunOil strādā vislabāk.. Tikai šie ieteikumi ir spēkā, kamēr vel sadalīšanās process nav sācies. Bet par LiquiMolly attiecīgā kontingenta cilvēki vēl neko nav sprieduši - vainu nekas īpašs ka nav apspriešanas vērts, vai arī paši nokaunējās par savu izvēli..

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Kam vajag pieghdiehnu, ja ir pilnmēness?

Link to comment
Share on other sites

Vienmēr esmu gribējis ieliet šādu eļļu, bet dārga un tā nemaz katrā vietā nenopirksi...  Tajās retajās reizēs, kad ir bijis pilnīgi nopiets nodoms šo vēlmi realizēt dzīvē, konkrēti vajadzīgais veids nebija nopērkams ne uz reiz, ne pārskatāmā nākotnē. Tad nu šai markai ir atmests ar roku pilnībā - neinteresē un nevajag!

Link to comment
Share on other sites

Neredzu jēgu saspringt par tādām lietām ikdienas auto. Man viss vienkārši - aizbraucu uz servisu un pasaku ka vajaag eļļu nomainīt. Viss. Pieļauju, ka tur cilvēki  šajā jautājumā "izjaucas" labāk kā es.

Link to comment
Share on other sites

Ja mauc sportā, vai bieži griež motoru augstos apgriezienos, tad ir gan nianses, bet ikdienai vienkāršāk jāpieiet. 

Link to comment
Share on other sites

Nu, ņemot vērā mūsdienu auto motorus un reizēm ļoti interesantās eļļu specifikācijas (0w20 un līdzīgie ūdeņi), ir vērts dažreiz apdomāt, kas tiek liets.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ar eļļām vispār ir vienkārši... ņemam atbilstoši specenei(ne jau tur 0w30 utt, bet tie pārējie cipari specenē), un probzas nebūs. Nujā, vēl svarīgi ir neuzrauties uz eļļu viltojumiem... Tāpēc - desojam uz lielu/uzticamu kantori un viss būs OK.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...