Jump to content

Gembird SATA to USB nestrādā uz Linux


Леший
 Share

Recommended Posts

Nopirku Gembird AUSI01 SATA to USB adapteru, pieslēdzu disku, var dzirdēt, ka tas strādā. Pieslēdzu pie datora, bet nekā, disks neparādās starp devaisiem. Neparādās arī biosā.

Kas varētu būt par problēmu? Cietais disks ir Samsung HD753LJ, pieslēdzot pie datora SATA, viss strādā.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Man ir kkāds Hama ražojuma 2.5 un 3.5 SATA + 3.5 ATA adapteris uz USB, kas man šķiet cimperlīgāks kā asiņojoša dāma. Tad strādā, tad nestrādā. Pilnīgā randomā izdomā uzrādīties, vai neuzrādīties. Šī parādība ir novērota uz vairākiem kompjiem. Ar šo gribu teikt, ka lielākā daļa to adapteru ir mēsli.

 

Šitāds man ir:

 

https://de.hama.com/00049219/hama-usb-ide-sata-hard-disk-adapter-aa25

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tad strādā, tad nestrādā. Pilnīgā randomā izdomā uzrādīties, vai neuzrādīties.

 

Man kaut kas līdzīgs, tikai stallis cits. Manējo ir jāpievieno noteiktā secībā, kā manuālī norādīts, tad vienmēr aiziet. Manam nāk līdzi arī baroklis, kuru vienmēr izmantoju.

Link to comment
Share on other sites

Леший

 

 

Manējo ir jāpievieno noteiktā secībā, kā manuālī norādīts
 

Provēju visādās secībās, nekā.

Paprovēju uz cita datora ar win7, arī neredz. Cietais dzīvs, dati ir. Gan jau ka būs jānes mainīt pēc garantijas.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Nu, no Gembird es pat pliku vadu nepirktu :) Firma - baisais Ķīniešu lētucis.

A šitās pārejas kā tādas ir niķīgas - kādreiz riktīgi biežā slāni esmu lietojis visādas, jo esmu disku maniaks, ta mūžīgi uz dēļa pietrūkst konektori (beigās nospļāvos, izsviedu viņus laukā, un un paņēmu atbilstošu dēli un kaudzi ar 8x SATA portu kontrolieriem :) A šitām pārejām - dažreiz ar konkrētu dēli/čipsetu problēmas, dažreiz ar OS. Biosā redz/neredz - ar nav rādītājs. Var bios neredzēt, a windows, piemēram, redz. Vārdu sakot - laimes spēle. Un, kā jau kolēga iepriekš ieminējās - gadās arī, ka vienu brīdi strādā, otrā dienā ieslēdz kompi - skuju, diska nav, kauč pakaries. Ta visus diskus raustot iekšā/ārā dažādā kārtībā - izdodas palaist. Vai neizdodas... :)

 

Vislabākie un stabīlākie bija tādi mazi trīsstūrveida, tipa, šitādi - http://dx.com/p/mini-usb-2-0-to-sata-dongle-8110 - bet ar savas problēmas bija - karsa, un gada laikā kādas 3-4 nodega (tās bij 24/7 pieslēgtas), nu, vienlaicīgi visas lietojot, nebij tā, ka vienu pāreju 4x mainīju :).

Visbriesmīgākie - kakraz pēc skata, kā Tavējais - SATA un IDE (vai abas IDEs - arī nošupadu) tādā plakanā kārbā un garais USB vads.

Labots - Baigais Janka
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...