Jump to content

Problēma ar okartes sim karti ASUS planšetdatorā


Dundurs
 Share

Recommended Posts

Laba diena forumieši. Tā kā Tele 2 nesen nomainīja esošos tarifus, tad nolēmu pāriet uz okarti, lai lietotu viņu piedāvāto mobilo internetu. Līdz šim planšetdatorā (ASUS Fonepad) atradās tele2 ZZ sim karte, kas nāca komplektā ar modemu. Šodien nopirku parasto okartes atjaunošas karti pa 3ls. Taču neilgi pēc pirkuma atklāju, ka okarte ne par kādu cenu negrib darboties. Ieliekot sim karti planšetdatorā, parādās LMT. Zonas indikators uz brīdi parāda zonu (pelēku) un momentāli izlec paziņojums ka diemžēl process com.anroid.phone ir apturēts un tā uz riņķi. Iepriekšējo sim arti (zz) vēl neesmu ielicis, jo pagaidām netieku pie viņas. Izlasīju ārzemju forumos, ka tā varot gadīties, ka jātaisa esot factory reset, uztaisīju, taču bez izmaiņām. Nesaprotu, kā tā var būt, kur ir problēma. Varbūt ir kāda atšķirība starp datu sim karti, kas nāk modemiem un parasto?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Noņem SIM kartei PIN un pamēģini.

Link to comment
Share on other sites

SIM kartei pin noņēmu, bet kā lai ieslēdz to datu režīmu? Tā jau ir parastā NEdatu simkarte. Respektīvi bija doma izmantot onedēļu, tipa sms + web

Link to comment
Share on other sites

Man kaut kā liekas, ka vaina arī varētu būt kur citur. Principā šitais planšetdators skaitās pustelefons ( ir zvanīšanas funkcija) tā kā it kā vajadzētu darboties jebkurai sim kartei. Pie tam cik saprotu okartei jau sākumā ir aktivizēts tur kaut kāds ovienādais vai kas tamlīdzīgs.

Link to comment
Share on other sites

nē, atcerējos kur ir fiška. tu pirmo zvanu veici uz instrukcijā norādīto numuru? no Okartes kamēr neizdara zvanu, tā karte nav aktīva.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Līdzīga problēma man bija ar Okartes neta simkarti HP Probook datorā - iebūvētais Qualcomm modēms restartējās un tā arī sakarus nedabūju - kautkāda sim kartes īpatnība. 



Karte tika aktivizēta pirms tam telefonā, no kā mēģināju pāris lapas atvērt - veiksmīgi.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu labi, paprovēšu, lai gan man samsung telefonā (galaxy ace) nekāds tamlīdzīgs gļuks ar minēto sim karti nav. Bruktetajs, tev bija parastā sim karte, vai tā tipa mobilā interneta? Piezvanīju no telefona uz to nummuru, bet planšetdatorā bez izmaiņām  joprojām nestrādā.

Labots - Dundurs
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Tev APN ir korekti norādīts?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Man nemaz nerāda tādu APN nav tādas opcijas. Kaut kā līdz tam APN tiku, ņemot vērā, ka tas parādās tikai uz brīdi un atkal atslēdzas. Nometu iestatījumus uztaisīju jaunu APN konfigurāciju un nekā. Visu laiku met to, ka com.android.phone ir apturēts.

 

PS. Problēma atrisināta, aizejot uz LMT centru, izklāstot problēmu un nomainto sim karti.

Labots - Dundurs
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Bruktetajs, tev bija parastā sim karte, vai tā tipa mobilā interneta?

Man bija tā, kas no mobīlā neta - microsim, iekš mini-sim, iekš pilnizmēra...

Iespējams, kautkāda nianse ar simkarti kautkādā konkrētajā gadījumā 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...