Jump to content

Vai ir kāda programma, kas rāda cik dators patērē watus?


HeHe112
 Share

Recommended Posts

Inspektors Caps

Es arī tieši par to! Latvenergo piestāda kWh, kas ir tie paši J tikai savādāk izteikti. Tur viss ir skaidrs - patērētā elektroenerģija. To, cik kāda iekārta tērē elektroenerģiju laika vienībā, savukārt norāda ar jaudu, ko mēra vatos.

 

Ko piesējies filozofijai un eksistencei? Tev jautā elementāru lietu - ko velns ar ārā mēra Tavi izdomātie kW/h un kāds tam sakars ar mājas elektroniku? Es jau vienu piemēru Tev iedevu, ko tas varētu izteikt, bet man tāpat nepielec kuru mājas elektronikai interesē kaut kādas jaudas izmaiņas laikā.

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zux

    12

  • Inspektors Caps

    13

  • Bonifacijs

    13

  • HeHe112

    17

Top Posters In This Topic

Es arī tieši par to! Latvenergo piestāda kWh, kas ir tie paši J tikai savādāk izteikti.

Bet vajadzēja entos rakstus lai pierādītu savējo.

 

ko velns ar ārā mēra Tavi izdomātie kW/h

Es neko nemēru.

 

Es jau vienu piemēru Tev iedevu, ko tas varētu izteikt, bet man tāpat nepielec kuru mājas elektronikai interesē kaut kādas jaudas izmaiņas laikā.

Beidz filozofēt pārgudri, bet šis teiciens jau tikai eļļa ugunī.

 

Inspektor Cap, visu cieņu tavām zināšanām, bet tu nebūsi pasaules naba un arī nespēsi pierādīt savu pareizumu, dažiem jā, bet ne visiem, lai kā tev to gribētos.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Tu te kaut ko smagi jauc - ja Tu izgudro ko jaunu un citiem nezināmu, tad Tu esi tas, kuram kaut kas ir jāpierāda! Es Tev tikai saku - nebāz patērētajā elektroenerģijā un jaudā kaut kādus savus jaunus izgudrotus, bet nevienam nesaprotamus un nevajadzīgus parametrus un mērvienības.

 

 

 

kilovatus/h
 

Tātad atzīsti, ka šis ir kaut kāds sēņu ēšanas murgojumu rezultāts, kam ar tēmu un mājas elektroniku vispār nav nekāda sakara. Citiem vārdiem sakot, tā vietā, lai paskaidrotu par elektroenerģiju, karināji autoram uz ausīm kaut kādus savus izfantazētus makaronus. Tad tas bija apzināti vai vienkārši pats neko nesaproti no tēmas bet vienalga gvelz?

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Īsa atmiņa, laikam...

kompis kilovatus/h neēd

Tātad kas ir tas, ko kompis neēd/netērē?

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

Paga, tu kaut kur blakus atbildes meklē. Bet paskatīties savā skaitītājā, ceru ka nav jāstāsta kas tas ir.

Ceru ka pie kaut kāda kopsaucēja nonāksim.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Nu jau ievilcies OFFTOPIC man pofig ko jūs te strīdaties, bet Zuxter Caps tev saka, ka tādas mērvienības kW/h(kilovati dalīts ar stundu) nav ir tikai kWh(kilovati reiz stunda).

Zuxter principā šī zīme ir tava kļūda >>> / <<<

Labots - HeHe112
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Zuxter, paskatījos - tur ir kWh jeb kW*h. Tādēļ arī jautājums vēl ar vien aktuāls - kas pie velna ir kW/h un ko tajos mēra?

 

HeHe112, jā viena nieka reizināšana vai dalīšana - tak kāda starpība, vai ne? ;)

Link to comment
Share on other sites

HeHe112, jā viena nieka reizināšana vai dalīšana - tak kāda starpība, vai ne?

 

 

Pilnīgi pieļaujama kļūda kurš tad īsti vairs atceras fiziku no skolas laikiem?

Labots - HeHe112
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tādēļ arī jautājums vēl ar vien aktuāls - kas pie velna ir kW/h un ko tajos mēra?
Eij, tak vēl visu neesi sapratis. Nu beidz.
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Nē, vecīt, es saprotu ļoti labi: kW - jauda, h - laiks, kWh - enerģija.

Tātad - kas ir Tavs izdomātais kW/h murgs?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pilnīgi pieļaujama kļūda kurš tad īsti vairs atceras fiziku no skolas laikiem?

 

Nu vecīt, mužikam šito jāzin paģirainā naktī pamīst ejot. Kāda fizika? Dzīve. Da labi, reizināšanas zīme ar dalīšanas zīmi sajaukta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...