Jump to content

Boot.lv Foruma akcija


Grisha
 Share

Recommended Posts

Visi, kas veidos jaunas tēmas, sakarā ar kaut kādām komplektācijām, postēšanas liegums uz mēnesi bez brīdinājuma.

 

 Ir pārāk daudz sūdzības dzirdētas. Attiecās uz jebko. Sadaļas netiks bloķētas, jo tad līdīsiet citās sadaļās.

 

 No manis un , noteikti no Drunk_Lizard dabūsiet pa degunu par bardaka veidošanu.

 

 Ja negribat lai jūsu tēmu slēdz momentā, vai tiklīdz pamana, ievērojat foruma noteikumus. 

 

 No manis, no shī brīža, visi " man kaut kas nestrādā" lidos uz mēnesi vismaz, atkarībā no autora.

 Ja autors īsti nezin ko vēl vajag pateikt, tad tas arī jāpiemin. Piem.: "Izsatāsīju ko zinu, ja vajag vairāk info, droši prasat".

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

tad ir jāuzliek popup logs pie jauna topika postēšanas - tas ir vajadzīgs priekš tādiem kā es, kas šajā forumā iegriežas reizi pusgadā, jo šādu topiku forumos normāli neviens nemeklē.

No adminu puses ļoti bieži individuāli lietotāji var saplūst vienā, katru reizi publicējot vienu un to pašu brīdinājumu desmito, divdesmito vai pat simto reizi, kas simtu pirmajā reizē radīs pārspīlētu reakciju pret šajā jautājumā pilnīgi nepieredzējušu lietotāju.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

varēja jau pirmajā postā tepat ielikt linku uz veco tēmu, kurā tad lāmes tās savas komplektēšanas lietas var apspriest

Link to comment
Share on other sites

Žēl, ka biedrs TaPaKaH forumā vairs neiegriežas un nekopj savu pavedienu ar aktuālajām komplektācijām.

Iemesls, mandomāt, ir pavisam banāls - uz pāris konstruktīviem ieteikumiem par to, kā uzlabot komplektāciju apspriešanu boot.lv, viņš saņēma pilnīgi nekādu reakciju no moderatoru/adminu puses. Meklēt pierādījumus šim minējumam man slinkums

.

Labots - Xirx
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izlasīju noteikumus. Pamēģināju sākt jaunu tēmu pie datora komplektācijas apspriešanas, man par šo "AKCIJU" paziņojumu nerāda. Tātad bans uz mēnesi par noteikumu IZLASĪŠANU?

Labots - Zuxters
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

tumsasgars

Tā nav akcija. :/ 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc tā jāmocās ar draudiem un sodiem? Varbūt jaunās tēmas jāļauj rādīt tikai pēc moderatora apstiprinājuma un tad ar garantiju VISS, kas parādīsies, būs skaists un pareizs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Da nevar moderatori zināt visu, līdz ar to var caur "filtru" izskriet arī nekvalitatīvs topiks. Plus jau tā paiet zināmas stundas (brīvdienās dienas) līdz apstiprina tos dažus Tirgus topikus. Ja būs jāstiprina viss saturs, mēs te nojūgsimies un jūs sen būsiet jautājumu atrisinājuši citur.

Link to comment
Share on other sites

Леший

Sen jau vajadzēja izveidot dažus tofikus tajā sadaļā, kuros katrs poke mestu savu komplektāciju, un aizliegt veidot tēmas tajā sadaļā. Un ja kāds veido tādu tēmu citur, tad vienkārši merdžot, jo banus tauta nesaprot ;)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tad atrodiet speciālu moderātoru kas šos topikus šķiro...Man šie topiki kurus slēzat liekas viss interesantākie, jo tur tiek diskutēts utt. :)

Labots - HeHe112
Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Kāds grib nākt par moderatoru klāt? Borja, fest, e=d, Grossmeister, usver, VIL, Gesatapo varbūt var?

Vēl kādi, visus neuzrakstīju. Derētu.

Labots - wersa
Link to comment
Share on other sites

drukaa atklaatas mulkjiibas!

 

Vot tu totālas muļķības drukā. Un vel moderators skaitās :grin:

Riktīgs latviešu valodas kropļotājs.

Visvairāk mani fascinē tas ka mani uz 3 dienām var atslēgt moderators par viņa aizskaršanu, bet pats aizskart citus un saukāt par idiotiem var?

 

Vēršu jūsu uzmanību uz to, ka D_L foruma noteikumus ir entās reizes pārkāpis vaitad moderatoriem nav vieni un tie paši noteikumi?

Labots - HeHe112
Link to comment
Share on other sites

Jau vienreiz izteicos par šo tēmu, bet varu vēlreiz. Sadaļa ir vajadzīga un forumam atbilstoša. problēmas rada pāris "kolēģi", kuriem pa lielam visiem ir čaku birka piekabināta, vai tiešam nevar limitēt viņiem pieejas tiesības šai sadaļai? Kā arī limitēt tēmas veidošanu komplektācijas sadaļā jaunbiedriem (tipa, lai nebūtu variantu, ka piereģistrējas un bliež pirmo topiku vaļā ar tēmu, help - muča uz zs dāvinās jaunu kompi, kādu ņemt?)?

Pats esmu tur rakstījis, licis salīdzinājumus, tāpat arī lasījis un uzzinājis ko jaunu no citiem biedriem. Ja neielien neviens tukšpauris (pārsvarā čaki), tad arī tādi topiki mēdz būt sakarīgi un normāli.

Saku vēlreiz, ka Jūs sākat problēmu risināt no nepareizā gala.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Da nevar moderatori zināt visu, līdz ar to var caur "filtru" izskriet arī nekvalitatīvs topiks. Plus jau tā paiet zināmas stundas (brīvdienās dienas) līdz apstiprina tos dažus Tirgus topikus. Ja būs jāstiprina viss saturs, mēs te nojūgsimies un jūs sen būsiet jautājumu atrisinājuši citur.
 

Cik tad bootā dienā parādās jaunas tēmas? Un cik vārdi kopā ir šo jauno tēmu pirmajos postos?

Link to comment
Share on other sites

Atļaušos biku oftopā aizbraukt...

XDA forumā tādā ziņā man patika - bez 10 postiem vari spamot tikai konkrētās vispārējās sadaļās.

Tikai problēma pēc būtības - būtā visas sadaļas, izņemot Tērzētavu ir, teiksim tā - nopietnas un konkrētas sadaļas.

OK, piegriezīs jaunajiem komplektēšanas sadaļu - tie tak pļūtīs pirmajā iespējamajā.... bez liekas domāšanas...

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Piemēram programmēšanas foruma sadaļā. Piekrītu, rakstīs visur, kur tiek klāt.

Gribu spēlēm. Nezinu kādām spēlēm utt.  Kad normāli uzraksta, kam lietos kompi, cilvēki palīdz :) . Paliek termopastas maiņas entuziasti u.c. Ikvienai problēmai pasta jāmaina, vispār pasta, pasta un pasta. Vienam patīk viena firma, citam cita. Sāk kā bērnu dārzā kašķēties.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kļūdos, bet tur ir pilnīgi viss jaunais saturs ieskaitot atbildes. Es runāju tikai par jaunajām tēmām.

 

EDIT Vai tu domāji recent topics sleju? Arī tur nevar uzreiz saprast cik jaunas tēmas dienā tiek izveidotas.

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

Izskatās, ka kādam nav īsti saprašanas, ka "akcija" ir konkrēts pasākums kāda definēta mērķa sasniegšanai - šis ir vienkāršs paziņojums, piedevām jau tak vairākas reizes izmalts. No otras puses - izklausās tak stilīgi...

 

P.S. man liekas ironiski tas, ka acīmredzami griša nedzīvo tajā pašā pasaulē, kur pārējie foruma regulatori, jo izskatās, ka nekādas konsekvences jamo domās par tēmu īsti nav. Administrācija varētu beigt zīmēties ar atkārtotiem pompoziem paziņojumiem par vienu un to pašu, un vienkārši klusītēm darīt savu darbu, kā tas ir citos normālos forumos, citādi sanāk bērnišķīgi.

Labots - Arnolds Piepe
Link to comment
Share on other sites

Ģriša ja soli sadot pa degunu tad vismaz uzraksti adresi kur piebraukt, man jau baigi ģīmis niez no tevis kādu pliķi dabūt. Un mēģinājums veidot simbiozi ar ķirzaku ir vienkārši smieklīgs.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Mjā slēgtajā tēmā moderators grisha, viens no moderātoriem izteica frāzi vis ir galīgā pakaļā ,risinājumi tiek meklēti.

Rodas iespaids ka boot forums domāts tikai veciem biedriem, lai noskaidrotu kādu īpašu nestandarta situāciju.Pārejiem labāk neko nerakstīt, jo tēma būs slēgta, rakstītājs muļķis vai stulba tēma.

Cien admini, moderātori palabojiet ja kļūdos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mja.

Es varbūt orientējos fototehnikā un jautājumos, bet datoru komplektācijas mainās strauji. Jaunākas paaudzes i3 vs vecākas i5, saderība savā starpā, utt - un tādi jautājumi arī man ir aktuāli, neskatoties uz lietpratēja statusu.

Būs kā fotoblogs, kur tagad lielākā daļa topiku ir utenis.

Problēma, protams, pastāv, bet to risināt varētu provēt savādāk. Diemžēl, jebkurš risinājums ietver saturu no kāda, kas tajās komplektācijās orientējas.

Link to comment
Share on other sites

Paši jau zāģē zaru, uz kura sēž. Tik lielu tuvredzību sen neesmu redzējis. Ir bijuši vairāki labi priekšlikumi, kā noregulēt šo problēmu, bet, kā jau iepriekš rakstīju, šeit mērķis nav kaut ko risināt, bet gan atnākt izgāzt žulti un parādīt varu.

 

Jautājums Grišam - tā godīgi, turot roku uz sirds, cik forumos esi lasījis noteikumus? Normāls cilvēks, redzot, ka problēma neatrisinās, meklētu citus risinājumus, bet te, šķiet, tiek gūta bauda no skaļiem dusmīgiem saukļiem un banānu dalīšanas, tādēļ arī neviens no ieteikumiem nav ieviests dzīvē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Matu skaldīšana. Kamēr darīs ļer, ļer paši moderi un admini, tikmēr neviens nemainīs savu attieksmi, jo piemēru jau rāda paši drunki un griši ar savu visatļautību.....moderēt - jūs vispār zināt šī vārda nozīmi? Tas nav sinonīms vārdu savienojumam "klapēt ciet" neskatoties ne uz kādiem citiem faktoriem, kā tikai pašu izvirzītos, tēma jau ir 100 reizes skatīta, autors ir slims cilvēks vai jaunpienācējs, ir čaka birka klāt, datora kmplektācijām vispār ir defaultais iestatījums - nacherizēt pat neizlasot...utt. ja šitā uz aklo rīkojas un moderē, tad nekas labs tur tāpat galā neiznāks. Pareizi jau teica kāds -ne no tā gala māju grib uzcelt...

Link to comment
Share on other sites

interneta_cinitajs

Kur var pieteikties moderatora amatam? Cik noprotu pēc Grisha tekstiem, elementāra gramatika, interpunkcija, deduktīvā domāšana un komunikācija ar proletariātu nav nepieciešama...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mja. Es varbūt orientējos fototehnikā un jautājumos, bet datoru komplektācijas mainās strauji. Jaunākas paaudzes i3 vs vecākas i5, saderība savā starpā, utt - un tādi jautājumi arī man ir aktuāli, neskatoties uz lietpratēja statusu.

 

 

Tieši tā ja Grisha un vai D_L nesajēdz no datortehnikas tamdeļ jaklapē ciet ? Kas ka ir raksts bijis uz teiksim 400ls cenas taču strauji mainās datortehnikai un arī produkti mainās...Piemērs jau ir pašām ka pirms 1 mēneša pirktā mātesplate tagad ir nopērkama par 5-7ls lētāk

 

 

Matu skaldīšana. Kamēr darīs ļer, ļer paši moderi un admini, tikmēr neviens nemainīs savu attieksmi, jo piemēru jau rāda paši drunki un griši ar savu visatļautību.....moderēt - jūs vispār zināt šī vārda nozīmi? Tas nav sinonīms vārdu savienojumam "klapēt ciet" neskatoties ne uz kādiem citiem faktoriem, kā tikai pašu izvirzītos, tēma jau ir 100 reizes skatīta, autors ir slims cilvēks vai jaunpienācējs, ir čaka birka klāt, datora kmplektācijām vispār ir defaultais iestatījums - nacherizēt pat neizlasot...utt. ja šitā uz aklo rīkojas un moderē, tad nekas labs tur tāpat galā neiznāks. Pareizi jau teica kāds -ne no tā gala māju grib uzcelt...

 

Nu tiešām šeit atrodas daži tādi moderātori kas tiešām nesaprot ko nozīmē vārds moderators 

Labots - HeHe112
Link to comment
Share on other sites

Kā vienīgo risinājumu redzu šīm moderu iecienītajām tēmām-ka šajā sadaļā var rakstīt,piemēram,ja tavs postu skaits ir vismaz 200/300.

Sadaļai jābūt,tikai jādomā,kā to noturēt "līmenī",izņemot biedru nozākāšanu,banu daiļāšanu.

offtopic:gāž gar zemi tas,ka te viens,divi indivīds/i atļaujas citus nozākāt par tirliņiem,idiotiem etc.,tajā pašā laikā dalot banānus par sevis aizskaršanu?Kas tas par bullshitu?

Pats labi saprotu,ka uz šo jautājumu "no augšas" neviens nespēs argumentēti atbildēt!



 

 

Tieši tā ja Grisha un vai D_L nesajēdz no datortehnikas tamdeļ jaklapē ciet ?

Nu,nepļūtī,lai D_L pašam ne īpaši patīk,tomēr jāatzīst,viņš ir viens no zinošākajiem,advancētākajiem jūzeriem šajā forumā.

"pirkstu(mutes) palaišana" tas jau ir cits stāsts.

Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Izveidot problemātisko (admina acij netīkamo) tēmu lielos topikus, kurā attiecīgi tad prasam viedokļus par komplektāciju xxx LS vērtībā. Tas lieliski samazinās jaunu topiku ģenerēšanu, jo būs viens liels, vienots topiks, un būs iespējams jau atrodams sev līdzīgi interesējošs datora komplekts par tādu pašu cenu.

Labots - Domugrauds
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Tieši tā ja Grisha un vai D_L nesajēdz no datortehnikas tamdeļ jaklapē ciet ? Kas ka ir raksts bijis uz teiksim 400ls cenas taču strauji mainās datortehnikai un arī produkti mainās...

Ja es būtu moderators, tad par šādu valodas kropļošanu un necieņas izrādīšanu pārējiem, arī būtu bans. Cilvēki šeit nāk diskutēt un lasīt diskusijas, bet kādēļ viņiem būtu jādekriptē trulo analfabētu sadētie hieroglifi?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ko ta visi tik nepamatoti apceltie var sastāties rindā un liekot roku uz sirds teikt, ka paši nav sapostojuši nevienu nepārbaudītu viedokli par kādu tēmu? Toč nav gadījies kaut kur pagrābtu un nepārbaudītu domu kronēt par aksiomu???

 

Vai tik te nav jāceļ gaismā konkrētais topiks/posts par ko indivīdam gadījies brīdinājums un attiecīgi arī jūtas aizskartas...

 

Vispār šaušalīgi jūtīga publika nolasījusies. Apmēram kā ne tā paskatīties uz trenniņbikšaini Maskavas forštatē.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Tos modernos tīnīš-pokemon-analfabēt-gejus vajag beidzot vienkārši kastrēt, nevis dejot pēc viņu mīkstās stabulītes!

Link to comment
Share on other sites

Reiz iznāks tā ,ka kāds no apbižotajiem zinošajiem lietotājiem izveidos jaunu forumu,apziņos pārējos te caur PM vai kā sāvādāk..un viens pa vienam no šīs lepnās vietas aizies...

Ir,kur moderatoriem taisnība, bet ir vietas, reizes, kad šķiet, ka tā jau ir visatļautība, kur tā vien prasītos dzīve satikt to gudrinieku(bezbailīgo virtuālajā vidē) un aprunāties dabā!!! Vai arī iesaistīt tiesībsargus ar civillikuma 2352.pantiņu!!!

 

Pats personīgi neesmu cietis pret sevi neko...;)   tik izsaku to, ko no malas redzu! Un, cik atceros, gadus atpakaļ moderatori bija sitpri pieklājīgāki... Ok,iekšējā viņu komunikācija ir cita lieta!:)



 

 

vienkārši kastrēt

 

Kastrēt vajag pedofīlus!!! Kā piemēram, vakar aizturēto 55.gadus veco kretīnu!!! Tādus ir jākastrē!  pokemonus un citus EMO vajag ārstēt un vest uz ceļa,mierīgiem līdzekļiem - nevis ar agresiju!!! tik pat labi kādam var neptik D_L rakstīšanas maniere!Varbūt derētu viņu satikt un izkastrēt,jo jau pietiekami pieaudzis,bet joprojām rakstīt un publiskā vidē uzvesties neprot?!?!? Kāpēc ne? :)

Domā,ka ar agresiju ko panāksi??? To agresiju,ko viņi saņems no Tevis - nodos nākamajai paaudzei divtik!!!

Glupjš piemērs! Kāpēc armijā jauniņie tika vienmēr apbižoti ar iesvētībām,zeķīšu mazgāsanām un citām preteklībām?Kāpēc tas nebeidzas un joprojām notiek(no Krievijas ik pa laikam ziņas par nelaimes gadījumiem raksta)??? Tāpēc,ka tas iet no paaudzes paaudzē!!! Es tiku pazemots un iesvētīts??? Tātad nākošais jauniņais dabūs man to pašu un ne švakāk!!!

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Sandriss, "jaukajās" rietumu armijās tas nenotiek tikai viena iemesla dēļ - jo tās ir algotņu armijas un tas (terorizēt un iznīcināt citas valstis) cilvēkiem ir maizes darbs.

 

Par D_L runājot - es vairāk ticu, ka viņš sāks normāli rakstīt, kā tam, ka jaunie idioti sāks domāt. Un te var attiecināt to pašu domu par paaudzēm - jau viņu vecāki ir auguši kapitālismā (90-ajos), kur nespēja domāt skaitās norma, un tad nu viņu atvases ir totāli mentālie impotenti.

Link to comment
Share on other sites

Pietiek raudāt...

Kā mazi bērni... Internetā, redz, abižojuši...

Toč nav svarīgākas lietas dzīvē par virtuālo vidi?!

 

P.S.

Ja kāds saka, ka NAV - nu tad pie ārsta.

 

P.S.S.

Baigi izbrīna tie, kuri 3462834 reizi sūdzās par kaut ko... Nu ja reiz nepatīk, tad nenāc uz šo vietni...

Link to comment
Share on other sites

Cap, D_L es pieminēju, jo pirmais man nāca prātā, viņa vietā varēju pieminēt jebkuru! :) Bet,ja rez par viņu uzrakstīji - es atceros,dažas nedēļas atpakaļ-āp to laiku,kad viņš kļuva moderators - D_L teica,ka netaisās mainīt rakstīšanas valodu. :) bet tas tā,jokam.

 

D_L, dzirdējis,par Tevis pieminētajiem,esmu, bet iegājis nekad neesmu... :) un ar nākamo var izdoties...galvenais,censties! :)

 

Dafuq, nezinu par citiem, bet es forumā šajā sēžu tikai,kad esmu darbā! :) Savādāk zoli draugos spēlēt apnīk 24h diennaktī. Vismaz te kāda smieklu deva tiek,palasot rakstus! :)

 

Varbūt,eksperimenta pēc, jums vajag paņemt par moderatoru kādu no tiem,kas visvairāk čikst par moderatoriem nepieklājīgajiem!?!?!? Un lai tas cilvēks pamēģina padarīt savu darāmo tajās, nervus kutinošākajās, vietās! ;)

Vakar,šķiet bija jauns topiks,kur sūdzējās viens par D_L!

Un,ja eksperiments veiksmīgs,lai arī tas cilvēks ar dzelzs nerviem tur apgrozās un ravē topikus! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest wersa

Nu ko, latviski forumu neatmaksātos cept, angliski, krieviski - vrb ar laiku pat nopelnīt varētu. Komplektācijai - datuve :yahoo: .

Kg, izskatās ka zāģē zaru, uz kā sēd. Kamēr forums dod klikus, ciešamu statistiku, visiem p... Būs tik maz kā datuvē, tad sāks domāt.

notepads jau tīri neko bija, vink tur moderators par iecietīgu. php lv - normālāk, tāpat melnstrādnieku sludekli neizdzēsa.

Ja dod daudz klikus, useru skaitu, lai ir tie topiki. Palielina moderatoru skaitu, nejēdzības del un okei. Nedod - tad ciet.

Link to comment
Share on other sites

Runājot par komplektācijām pastāv kāds pie mums ne līdz galam novērtēts saits: http://www.logicalin...rtantInfoToggle

 

Neesi pamanījis ka mēs atrodamies Latvijā? Cenas tur ir savādākas, šeit cilvēki grib saņemt ieteikumus no pašu pieredzes, tieši latviešu atsauksmes, tieši preču cenas no Latvijas internetveikaliem.Tāpēc šis saits neder :book:

Labots - HeHe112
Link to comment
Share on other sites

 

 

šeit cilvēki grib saņemt ieteikumus no pašu pieredzes, tieši latviešu atsauksmes

Štatos i5 procis savādāks kā pie mums?! 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...