Jump to content

windows 8 startēšanas brīdī liela noslodze tīklam


zajis
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Esmu novērojis tādu problēmu, lokālajā tīklā ir 7 windows 8 portatīvie, kas pieslēdzas pie lokālā tīkla caur wifi, ir liela noslodze tīklam, nevar piekļūt pie tīkla resursiem, kā arī internets ir ļoti lēns, vai arī negrib strādāt. Pēc kādām 5 min, viss sāk strādāt normāli. Pirms tam bija datori winxp, viss strādāja čikeniekā, Antivīrus ir mēģināts atslēgt, bet problēma vienalga ir palikusi tādi pati. Wifi rūteris TL-WR941ND

Link to comment
Share on other sites

Nu uzliec routerim normālu firmware un paskaties pie kā tas mēsls konektē.

 

P.S. Ja jau ar XP viss strādāja, tad kāda velna pēc tu gribi palikt par putnkopi?

Labots - Ukaduks
Link to comment
Share on other sites

 

 

P.S. Ja jau ar XP viss strādāja, tad kāda velna pēc tu gribi palikt par putnkopi?

 

Kas par fermera ieteikumiem? 

Link to comment
Share on other sites

Neko konkrēti nezinot varbūt var pamēģināt tīkla adapterim atstāt tikai tcp/ip protokolu un atslēgt visus pārējos servisus un tad paskatīties, kas notiek.Man šķiet, ka Win7/8 ir vairāki papildus tīkla infrastruktūras protokoli, kuri XP nebija.

Link to comment
Share on other sites

 

 

P.S. Ja jau ar XP viss strādāja, tad kāda velna pēc tu gribi palikt par putnkopi?
Vai tikai man vienīgajam liekas, ka šis rakstības stils kaut kur jau ir redzēts?  :diablo: .
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...