Jump to content

Mobilais Internets! Kuru nemt?


la_lelde
 Share

Recommended Posts

Kadu laiku jau sezu uz Okartes mobila interneta (Nedela) bet ir biezi kad tas nikojas un atrums tik tiesam  ir lens,gribetu dzirdet jusu domas par labako mobilo internetu un kadi varetu but ieteikumi pareizai izvelei!

Lietoju Okarte mobilai internets cena 3.98Ls uz nedelu (168h) Ierobezojums 50GB

Atrums pa dienu videji 5mb/s

Faili videji nak ar 500KB/s

Telefons HTC Wildfire (tiek izmantots ka WIFI routers)

post-96513-0-45133500-1379425120_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Normāls ātrums priekš LMT tīkla. Varbūt arī kāds speciāls modems/rūteris varētu līdzēt.

nez vai LMT savu 4G vēl arī dod uz testiem, un tipa rūteri pa velti, ja paņem? Kā arī paņem taču uz testu tos citus operatorus. Un tad jau sapratīsi, kurš labāks.

Link to comment
Share on other sites

 

 

nez vai LMT savu 4G vēl arī dod uz testiem

Dod, dod vēl. Pats nedēļas nogalē paņēmu 4G testu uz 2nedēļām un neparko nav jāmaksā..

Link to comment
Share on other sites

Nēnu nudien autors ķirbis, tak ņem testa modemus visiem pakalpojuma sniedzējiem un skaties SAVĀ vietā, kas labāks.

Что русскому хорошо, то немцу – смерть
Link to comment
Share on other sites

zaļais robots

var paskatīties 4g bet nu tas jau daudz kur vienkārši Latvijā nav.

vēl var paskatīties bites piedāvātos tarifus piem neirobežotais limits bet  pēc 15 gb ātruma ierobežojums. pa 10ls mēnesī bet nu minimālais ātrums itkā 6mb/s .Man jau liekas 15 gb pietiekami.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nēnu nudien autors ķirbis, tak ņem testa modemus visiem pakalpojuma sniedzējiem un skaties SAVĀ vietā, kas labāks.

Izvelamies izteicienus, ja viss butu tik vienkarshi tad ari sen to butu izdarijis... Nevaru parlekt pari dzelonstieples zogam, aiziet uz lmt un vel citiem kantoriem un nakt atpakal uz cietumu :D un tik testet kas bus labaks. Tapec ari prasu padomu kas labaks!

P.S nets vairak vai mazak ir domats prieksh download :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nevaru parlekt pari dzelonstieples zogam

Vai tad tik slikts neta ātrums?

Man ar okarte ir , par tādu ātrumu varu tikai sapņot, ko tad saka Tele2?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man ar okarte ir , par tādu ātrumu varu tikai sapņot, ko tad saka Tele2?

Tele2 vispar salidzinajuma ar okarte gurst nost.. tur ir atruma ierobezojumi un ari parklajums diezgan slikts, vismaz kur atrodos es...

Link to comment
Share on other sites

 

 

vismaz kur atrodos es...

Mna loģika saka ka vari paskatītes Bite ātrumu bet jebkurā gadijumā es sāku apskaust neta ātrumu pilsētās, vai tad tik slikts ir?, man te reāls mēsls ir, kauns pat teikt.

Jas Bite neiet cauri, tad pieturies pie tā paša bet nu tava lemšana.

Link to comment
Share on other sites

Ja pieejams LMT 4G, tad ņem nedomājot!

Es lietoju un esmu ļoti apmierināts! Viņš man iet ar ap 20Mb/s ātrumu,kaut pēc LMT kartes man nav vispār 4G jābūt!

Antena gan ir uz jumta pareizi noregulēta! :)

15Ls mēnesī un neierobežots datu apjoms!

Labots - Sandriss
Link to comment
Share on other sites

LMT ne tikai dod testēt 4G, bet pat bez maksas mājās pieved un notestē.

 

 

 

Viņš man iet ar ap 20MB/s ! :) 15Ls mēnesī un neierobežots datu apjoms!

Nestāsti pasakas. Par 15 Ls nekādi 20 Mbit/s neies. Par to summu pēc testa perioda beigām LMT piedāvā vidēji 10 Mbit/s . Man reāli ir ap 12 Mbit/s. Protams testa laikā bija 26 Mbit/s, bet precīzi pēc 14 dienām ātrums tika ierobežots.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nestāsti pasakas.

 

Tagad mājās neesmu bijis 3 nedēļas, pēc nedēļas atgriezīšos un paskatīšos!

Kad testa laiks bija beidzies,man joprojām gāja vidēji 16Mb/s pa dienu.Jeb nebija nekādas atšķirības no testa perioda dienām! Naktī faili nāca ar ap 3MB/s ātrumu!

 

Identitāti neatklāšu,lai nenogriež priekus, ja nu gadījumā piemirsuši! Jo pieslēgumu mainīju no 3G ar pārnesšanu un citām lietām.Moška paši saputrojās! Bet mani tas apmierina! :)  Ja tēma nebūs slēgta, pārbaudīšu un pateikšu rezultātus. :)



Saproti mani pareizi- man nav nekādas vajadzības te LMT reklamēt vai melot - es pats no šiem aizgāju uz Biti(balss sakariem)! Dēļ šo attieksmes! Personīgi man LMT vairs nepatīk( ne dēļ viņu tīklu kvalitātes), bet internets,uzskatu, ka viņiem ir ātrākais!

Link to comment
Share on other sites

 

 

zeeni iesaka zekam, mhhhh

Mēs, žēslirdīgi :)

""""' piedod mums mūsu parādu kā arī mēs piedodam saviem parādniekiem'''''

:)

Link to comment
Share on other sites

Nu ko isuma skaidrs :) nemsim LMT pieslegumu ar 4G internetu 18ls menesi +  4G telefoninju un aiziet  :)

Jo shis ir mazliet par iisu...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mums zonās neliek tīklu bloķierus? :<
Likt bija meginajushi, bet nekas pratigs no ta neiznaca, gala rezultata tikai izmesta naudina :D

Jo bloke tiklu tikai tiem kam nav 3G visi tel kam 3G stradaja nevainojami, un par laimi aparatura izradijas tik jaudiga ka tie kas dzivo blakus cietumam ari palika bez sakariem... Un suudziibu bija looti daudz... Ta ari blokieri tika atslegti uz visiem laikiem...

Bet sarunu noklausisanas cietumos rit uz pilniem spariem... Tas daudz letak un efektivak neka bloket tiklu !

Link to comment
Share on other sites

Šādas tēmas vajag likt sadaļā: "Tiem, kas nav ar mums".

Link to comment
Share on other sites

Kas mūsu valsktī ir jāizdara, lai dabūtu 12 gadus?? Jāpiekauj par sevi 2x resnāks grupiņas audzēknis? Slinkums meklēt avotos, bet tiesas pricesi ar šādiem iznākumiem parasti paliek atmiņā.

Manuprāt, feiks.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau esi bīstams sabiedrībai, ja 12 gadi.

Link to comment
Share on other sites

wersa, liecies mierā, lai jau raksta. Tepat nesen viens, ja nemaldos, twītoja par dzīvi, ēdamo un t.t., tik neatceros ar ko beidzās, ar karceri vai kā savādāk, bet jā, sim un telefons tika noņemts, bet tos jau regulāri dabū atpakaļ, protams, ka citus..

 

Interesants bija komentārs bija arī no deriksx, puses, kad citēja tēvreizi.. neatminos nevienu forumieti, kas to darītu.. 

 

labi, pietiek par beztēmu: autoram: tikai un vienīgi lmt tavā pusē, iesaku g4 pārnēsājamo modēmu ar iebūvētu hotspotu, ar vienu uzlādi padosi netu pāris stundas, pietiks i pašam i kaimiņam. Papīros rakstīts,ka tur 10h pie aktīvas noslodzes- protams, ka netur tik daudz.., bet savas 5 stundas izvelk, tiesa, tākā antena viņam nav ārējā, tad ar to uztveršanu ir kā ir, bet piemest ārējo antenu nav problēmu- ir paredzēta vieta. Pats modems pasmags, bet mazāks par telefonu, aptuveni htc wildfire izmērā, tik ~2x biezāks.

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

HTC,

 

GTA V uz PC nav, bet gan uz PS3 un XBOX360. Cik saprotu viņš ir Linux'su uzlicis uz PS3. Tātad viņš velk PS3 domāto GTA V un spēlēs. Vienīgi kā viņam tā sistēma ir saštellēta. Uz PS3 dual boot?

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

kļūdijos. spēlēm līdzi nesekoju, bet palasot arhīvu, tagad skaidrs kāpēc linux un gta5. 

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

 

 

GTA V uz PC nav, bet gan uz PS3 un XBOX360. Cik saprotu viņš ir Linux'su uzlicis uz PS3. Tātad viņš velk PS3 domāto GTA V un spēlēs. Vienīgi kā viņam tā sistēma ir saštellēta. Uz PS3 dual boot?

Ja, man stav linux uz ps3 :) tur nav ipashi nekas sarezgits lai vinju uzliktu, paskaties UNIX sadala, tur kaut kur ir jabut manis veidotai temai ka to izdarit :)

 

HTC, paldies par padomu!

 

 

 

Būtu zk, nekad forumos nerakstītu ka sēd.

Esmu mazliet savadaks "zk" neka tu doma! Man cilveki pajautaja es atbildeju...

 

Slinkums meklēt avotos, bet tiesas pricesi ar šādiem iznākumiem parasti paliek atmiņā. Manuprāt, feiks.

 

Varu pateikt ka avotos var atrast info, tiesa gan aptuveni 5-6 gadus vecos...

Kad kads bija "terorizejis" latvijas internetu :D

Link to comment
Share on other sites

Sandriss, nezinu vai pareizi atminēji, kas viņš ir vai nav - jo nav vēlēšanās pašam interesēties un meklēt, bet tāpēc cilvēkam jātaisa problēmas? Nosaucot niku, tu tās jau sāc radīt.. 

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

No cita boot topica autors uzrakstīja šo:

 

 

 

Atbilde bus iisa... boot, datuve, draugiem etc!! ...ql DB

 

Tad ir tikai jāatrod, kas pirms ~5 gadiem nozaga datubāzes.

 

https://www.google.lv/search?q=draugie+lv+nozagta+datub%C4%81ze&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:en-GB:official&client=firefox-a&gws_rd=cr&ei=aUQ7UpP4JYaC4gSu0IH4Cw#q=boot.lv+nozagta+datub%C4%81ze&rls=org.mozilla:en-GB%3Aofficial&safe=off

 

Varbūt te ir tā mīkla.

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

Es vispar nesaprotu kada jega skaitlot kasir kas...Shi tema vispar tika izveidota lai rastu jautajumu sakara ar mobilo internetu. Paldies, atbildes ir atrastas! Lugums administracijai slegt temu ciet!

P.S Dazkart labak ir nezinat to ko nav verts nemaz zinat...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...