Jump to content

Parunāsim par labu skaņu


Tornis
 Share

Recommended Posts

Lūk, kādu bildi ieraudzīju pa logu, klimstot pa jauko Holandes pilsētas Leidenes vecpilsētu. Skatos - skaisti linu vai kokvilnas, nezinu, bet gan jau ka audums austs, kā minimums Ommmm dūcot, - tātad, skaisti apaļi deķīši, salvetītes, paliktnīši, izvietoti uz lampu ampa un uz tiem - krāsani kristāli.

 

Tur apakšā, to manā bildē nevar lāga redzēt, vēl plauktā ir CD pastiprinātājs, tam vāka vidū novietots lielāks deķītis, uz kura precīzi pozicionēts, kā man likās, ar akvareli izkrāsots kulaka izmēra kvarca gabals.

 

Domāju, ka skaņa kļūs samtaini ahu..īga, ne?

 

post-81709-0-52735400-1379185692_thumb.jpg

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Man nepatīk, atgādina 50to gadu Padomju izstrādājumu nolīmētu ar uzlīmēm no vietējā veikala pa 20 santīmiem.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Va vellos, ka tik šitas nepanesās par vienu asiņainu tofiku... Atnāks kristālu aizstāvji, vadu sildītāji un zemvadu klucīšu krāmētāji un pateiks, ka tu (maigi izsakoties) neko nesaproti... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

klimstot pa jauko Holandes pilsētas Leidenes vecpilsētu

Marihuana?Vai kas cits... Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Vai tad bildē neredzat, cik jauki resni un dārgi vadi tur sasprausti? Starp citu, tur blakus plauktā vēl bija citi smuki koka klucīši un linu paladziņi. Ja rīt būs vaļā veicis, iešu interesēties. Daudz naudas nav , bet moš kāds mazs kristāliņš sanāks...

Aizmirsu pieminēt - vadi uz zemes neguļ, uz koka dēlīšiem, tā ka salona saimnieks ar Čardaša daiļradi ir pazīstams arīgh.

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Ko, pļatt, uzreiz dzēst? Es pirmo reizi mūžā IRLā (ne internetā) klucīšus zem vadiem ieraudzīju, te uzreiz - dzēst. Rīt iešu tos klucīšus un sedziņas klausīties, ja protams, iekš De Wallen neaizkavēšos, Het Gulden Vlies arī interesantas lietas tirgo.

Link to comment
Share on other sites

ak tas ir veikals...sorry,es sapratu,ka Tu luri dzivoklu logos...a tie moderatori galigi agresivi palikushi,itka kads viniem maizi nemtu nost...vai varbut problemas ar meitenem?Vajadzes tadu temu uztaisit...

Link to comment
Share on other sites

Nevajag dzēst... Tornis tač tiešām Nīderlandē :)

Vīri, nav nekādi gļuki te.

Un Tornis arī praktiski netroļo.

 

Calm down.

Link to comment
Share on other sites

tātad, skaisti apaļi deķīši, salvetītes, paliktnīši, izvietoti uz lampu ampa un uz tiem - krāsani kristāli

...un jaa,shaja gadijuma vienigas,kas trukst, ir kartigi puku podi uz skandam.
Link to comment
Share on other sites

Torni, kad dabūsi kristālus, šos no ss.lv arī vajadzēs, bet kāpēc tik "lēti" tirgojas ?

 

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/dynamics/becbij.html

 

P.S. es vienīgais redzu apakšējā skaļruņa gumijai divās vietās defektu(pēdējā bilde) ?

Prāts saka, ka tas nevar būt, domājams kāds atspīdums :)

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Kāds izņemot JJP var paskaidrot, ko dod tie loriņi uz CD aparāta un uz augšējā verķa, lai kas tas nebūtu? Es vēl saprast, ka minimizē vibrācijas kaut kam, kas griežas, smagi korpusi, spices (CD, LP, skandas), bet pārējais? Es saprast, sistēma ir uhh ahh, bet reālais pienesums tiem riņķīšiem, magnētiņiem un galu galā kristāliņiem uz sedziņām (šis pieļauju ir augstākais plaukts, lieliem soļiem plānprātības virzienā)...

 

Tik lūdzu komentējot kristālu un magnētiņu pienesumu nevajag demagoģiju, ka pie pārsimt štuku sistēmas viss ir labi dzirdams. Drīzāk tur vajag 2 litri šnab un tad tiešām varētu likties, ka kristāli sāk bekvokālu piedziedāt...

 

9633475272_323bd9a500_b.jpg

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Es vienmēr palikšu pie tā, ka hifilītikā sasniedzot zināmu līmeni par sistēmas sniegtās patikas vājāko posmu kļūst klausītāja psihe un to var ārstēt ar tīri reliģiskiem līdzekļiem. Izmantojot dažādus talismanus un piekopjot rituālus, kas atdarina sakrālus procesus.

 

vienkārši es pats zinu, kā skanējums galvā uzlabojas pēc tam, kad kārtējo reizi miera strāvas pārregulētas par 3mA.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

galvenais, ka vadu deeliisji no sarkankoka!

troļļosi?ak jaa,Tu esi moderators un Caks Noriss Tev nedraud...
Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

galvenais, ka vadu deeliisji no sarkankoka!

Nu, nē, tas nav tik viennozīmīgi. Sarkankoks dod nedaudz vienkāršotu skaņu. Daudz izteiksmīgāka, siltāka un niansētāka skaņa ir hondurasas mahogona dēlīšiem. Bet tās varētu būt tik vispārējas rekomendācijas, jo dēlīšu koksne ir atkarīga arī no izmantotajiem vadiem. Piemēram, Van den Hul vadi vislabāk skan uz japānas ķiršukoka dēlīšiem ;)

Labots - Huan Kaktus
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nu kas vēl varētu būt... Pieļauju, ja nometās ceļos sistēmas priekšā un nododās pusstundu garai mantriskajai lūgšanai, tad arī skaņas dievs ir pateicīgs un dod zaļo gaismu klausītājam sadzirdēt skanējumā dievišķas nianses. Ja vēl akmentiņi pieskrūvēti uz vadiem, vispār ekstāze...

 

kaut gan, kā jau minēju, līdzīgu efektu un daudz, daudz lētāk var iegūt arī ar vien' polšu ribās!

Link to comment
Share on other sites

Runājot par polšu ribās - man tas efekts nepatīk. Es iedzerot vairs nespēju tvert detalizāciju. Koncertā stāvot - tur viss kārtībā, bet ne mājās, kad gribās dzirdēt visu!

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

Nu, no visām skaņās uzlabošanas ezotēriskajām teorijām, man vislabāk patīk nu jau mūžībā aizgājušā Krievijas skaņu guru Ļihņicka teorija. Viņš uzskatīja, ka 3. reihā firma Telefunken bija atradusi/iemācījusies lietot "gudro" matēriju, kuras izmantošana tā laika Telefunken radiouztvērējos izskaidro to neticami labo skaņu. Tad lūk, šai "gudrajai matērijai" piemīt spēja "apmācīt" parasto dumjo matēriju, no kuras izgatavo radiokomponentes mūsdienās, un tās sāk strādāt ievērojami labāk. Tāpēc katrā audioiekārtā vajag ielodēt mazu gabaliņu 30to gadu Telefunken vadu, un pēc kāda laika, kad tas vada gabaliņš būs apmācījis visas citas komponentes, iekārtas skaņa kļūs daudz labāka.

 

P.S. Telefunken rezistora ielodēšana ir vēl labāka, jo tas ir krietni gudrāks par parastu vadu :)

Labots - Huan Kaktus
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ģeniāla lasāmviela vientuļai svētdienas priekšpusdienai. Sarauj!

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

Ak, tik tagad palūrēju - tur pat, kur tos kristālu maisiņus vadiem piedāvā, var dabūt arī zaļo flomīti cd disku krāsošanai. Tas arī ievērojami uzlabo skaņu :)

Link to comment
Share on other sites

Šaize. Salons šodien ciet, un rīt vaļā nāk tikai 10:00, bet man jau uz 10:00 nolikta pirmā Svarīgā Tikšanās iekš to IBC, kas atrodas 30 km uz ziemeļiem (Amsterdamā) no tejienes. Laikam akmentiņus šoreiz palikšu nedzirdējis.  Patiesi žēl. JA NU...?

Link to comment
Share on other sites

Sabāz tos akmentiņus ausīs, lai visu laiku dzirdes kanāls tiktu koriģēts!

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

A , ja no Pokaiņiem atvestu pāris laukakmeņus un saliktu uz tumbām ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

A , ja no Pokaiņiem atvestu pāris laukakmeņus un saliktu uz tumbām ?

Varu tev iedot 5kg  smagus akmeņus varēsi uzreiz uzmest uz  tumbām skaņa 99% uzlabosies... :D :D

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

 

 

Samazina rezonanses, palielina svaru.

Cik jauki, ka cilvēki rūpējas par svara palielināšanu skandām :) Es te mēģinu pabeigt savas vasaras projektiņa skandas, un sapņoju, kaut vieglākas šamās būtu, jo vienatā grozīt dikti jau nu pasmagi :D

Link to comment
Share on other sites

Arnolds Piepe

 

 

sie cilveecinji tacju ir trakaaki par applistiem un new age...
Sūds ar tiem akmeņiem pie vadiem - lūk šis ir meistardarbs... Tā vien sāku domāt, ka vajadzētu paklausīties, mož arī manam vecajam autoatbildētājam ir kāds maģisks efekts attiecībā uz audio aparatūras skanējumu telpā.
Link to comment
Share on other sites

http://www.innoworkspc.com/en/product/ae300

 

IPC’s proprietary Euphoria TechnologyTM is implemented in all IPC products to generate a prescribed and stable PVA Field (Proton Vibration Alignment Field).
 
An atom has three major particles, namely Protons, Electrons and Neutrons. The PVA Field created by Euphoria TechnologyTM aligns the vibration and movement of protons and electrons in all matter so that their physical properties are fundamentally enhanced.
 
Euphoria TechnologyTM is based on quantum mechanics operating on the scale of picometers, i.e., picotechnology. Picotechnology refers to the manipulation of matter on the scale of trillionths of a meter (10-12 m), and is much more advanced than traditional nanotechnology. 
 
Euphoria TechnologyTM was invented by IPC and has been successfully applied to products in different industries.

 

 

Nanotehnoloģijas ir vakardienas zinātne! Lai dzīvo pikotehnoloģijas!

Link to comment
Share on other sites

Nanotehnoloģijas ir vakardienas zinātne! Lai dzīvo pikotehnoloģijas!

 

Nekā nebij' !!! Klasika rullē vienmēr!!!   :yahoo:

 

mhomeleft.jpg

 

:resent:  :yahoo:  :mda:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Atvainojos autoram, ka es te ieperos ar savu jautājumu, bet tēmas nosaukums likās ļoti atbilstošs, lai netaisītu citu, jaunu. Par to pašu labu skaņu vien ir runa.

Visi zinam, ka jauno televizora skaļrunīšu varēšana ir ļoti ierobežota. Labi, pieliekam klāt normalu pastiprinātāju un tumbiņas, un ... skaidri dzirdam, cik vēl lielāks craps ir skaņa, kas ceļo pa gaisu. It īpaši tas attiecas uz virszemes tv raidījumos, kur notiek latviskā teksta runāšana pa virsu oriģinālajam. Pamazām skatos, ko varētu no moderniem variantiem - soundbar, centrs ar optisko ieeju vai kād plānais resīvers. Pēdējo gadījumā ir funkcionalitāte ir vislielākā, kaut vai hdmi ar arc un tad ikdienā pietiek ar vienu tv pulti. Kā arī resīveriem ir kāds no kompresētās skaņas (mp3, utt) uzlabotājiem.

Tātad jautājums tads - vai kādam ir iznācis izmēģināt šos uzlabojumus attiecībā uz televīzijas skaņu. Varbūt kāds, kuram šāds aparāts jau ir pie tv, varētu pamēģināt?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...