Jump to content

Izdevīgākais lāzera printeris/kārtridžs


Touareg
 Share

Recommended Posts

vai samaksās 20Ls par Teamviewer sesiju uz biroja 3 datoriem

 

Ar Teamvieweri nesabāzīsi nepareizi saspraustus portus un LPT utt pārejas + bieži vien tie kompji ir tā sačakarēti ka tur reti kuram viss strādā tā lai varētu saslēgt kā vajag - jāpārštepselē vienalga būs kaut kas. Bez tam ofisa lietotājam vulgaris bieži vien ir grūtām iestāstīt ko un kā kur štepselēt ja viņš nezin kas ir LPT Serial vai USB Ethernet...

 

Tu visu dienu sēdēsi pie Teamviewera un pa tel ar govi runāsi vai tomēr labāk sūtīsi tehniķi kaut vai pa premium cenu lai pats spraudelē visu viņiem...? 

 

nnoname - es šeit nerakstu no usera skatu punkta, ja tu saki ka vari to izdarīt no problem - atsūti kontaktus, un cenu izsaukumam uz Zilupes pusi piemēram purva vidū un nākamreiz kad zvanīs un teiks ka printeris noleca no galda un iekoda kājā došu tavu numuru un uz priekšu - būs kur piepelnīties tev un man mazāk problēmu...? :D

Labots - hyk
Link to comment
Share on other sites

 

es nesaku ka pa piecīti... es jau iepriekš rakstīju ka pa min 150Eur to dara citās rietumvalstīs, ja vēl precīzāk pagūglējot vari atrast kantori UK kas piedāvā UK coverage par 140GBP par izsaukumu cik par pārējo prasa un h nezinu...

Latvijā pastāvošās cenas, cik man zināms, ir 0.2Ls/km un pēc ierašanās 20-30Ls/h atkarībā no veselas tonnas apstākļu - pie standarta lietu risināšanas. Protams, ir tādi, kas ņem vairāk un kas ņem mazāk, bet nu videusmērs kautkur tāds turās.

 

nav obligāti, bet būtu interesanti

lai gan ja tev lj10xx fūzeris ir identisks ar 1320, tad nepūlies velti

http://www.ebay.com/itm/Fuser-Film-Sleeve-HP-LaserJet-1000-1010-1012-1015-1020-1050-1022-1150-1160-1320-/261222939265

Ar to, ka identisks, gan pārspīlēju, bet ar vienādu vājo punktu. 

 

 

Tu visu dienu sēdēsi pie Teamviewera un pa tel ar govi runāsi vai tomēr labāk sūtīsi tehniķi kaut vai pa premium cenu lai pats spraudelē visu viņiem...? 

Nav gadījies, kad galā ir tik bēdīgi, ka govs, bet katram individuālajam gadījumam ir savs risinājums - kam servisa tehniķis, kam attālinātā sesija, kam, iekārtas sūtīšana uz remontu. 

 

 

Tu visu dienu sēdēsi pie Teamviewera un pa tel ar govi runāsi vai tomēr labāk sūtīsi tehniķi kaut vai pa premium cenu lai pats spraudelē visu viņiem...? 

Variants II 

Jā, sēdēšu, ja pēc šīs dienas manā kontā būs par 50-100Ls vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Attālināta sesija atrisinās tikai tīri softiskas problēmas.

Sūtīšana aizņem min. 3 darba dienas, ja klienti ir uzņēmēji viņi ir gatavi maksāt vairāk par vizītēm kā arī grib lai viss ir ātrāk.

 

+ vēl tas risks ka ja nav klātienē un piemēram problēma ir radīta dēļ kaut kā nemākulīgas pašrocīgas maiņas neklātienē to nevar konstatēt jo govs ta vienmēr teiks ka visu izdarīja pareizi un ko tu pa tel tur pierādīt taisies...?

Vai kaut vai govs ar krēsla ratiņiem pārbrauca pāri Ethernet kabelim - sabojāja bet saka ka nē nē viss ir perfekti...

 

Vienkārši ir reizes kad vienkārši ir jābrauc... bet braukt neviens negrib + tas ko vieglāk piespiest braukt parasti mazāk zin un var nesalabot. :D

Labots - hyk
Link to comment
Share on other sites

Labi, podā šo visu karsto diskusiju - kam vajadzēja, tas ko sev jaunu uzzināja, bet pārējie papļāpāja.

Pieturos pie sava viedokļa, ka HP 3xxx sērijas printeris ir labāks kā HP 1xxx pat ja tam priekšā mistisku P pieraksta. Un par LJ 1020 pēcteci nemaksāšu to pašu naudu, ko par normālu biroja darba zirgu.

Un mājās es drukāju ar HP CLJ 4700dn, par ko nenožēloju, jo ir vienkārši labs, kaut arī ne tuvu nav jauns.

Link to comment
Share on other sites

tad kāpēc izvairies no atbildes? p30xx atšķrībā no lj10xx spēj uzdrukāt uz vairāk kā 1 vai 2 metāla priekšmetiem, bet tur arī viņa pārākums izbeidzas

Link to comment
Share on other sites

Vai kaut vai govs ar krēsla ratiņiem pārbrauca pāri Ethernet kabelim - sabojāja bet saka ka nē nē viss ir perfekti...

Tā nav govs problēma, ja datoriķim rokas aug no "dē" un kabeļi mētājas pa grīdu.

nesapratu vājo punktu, tu domā to, ka nav iespējams drukāt uz saspraudēm un skavām?

 

nav gan iespējams...

un drukājot lielos daudzumos vienā piegājienā, specenēs rakstītā 10kppm (labotam ticēt)izturība pavelk pirmo mēnesi. un katru mēnesi izjaukt 1320 ir katru mēnesi izjaukt 1320 - katrai iekārtai ir savas spējas un iespējas un labāk ir, ja ir rezerve, nekā iztrūkums.

 

tad kāpēc izvairies no atbildes? p30xx atšķrībā no lj10xx spēj uzdrukāt uz vairāk kā 1 vai 2 metāla priekšmetiem, bet tur arī viņa pārākums izbeidzas

 

Ja godīgi, neesmu mēģinājis apdrukāt saskavotus dokumentus - tīri nebija nepieciešamības.

Lj 1020, 1018, 1000,1300,1005 printeriem bija klienti, kas kautko sameta uz papīra tā tīri nejauši. Bet tā jau ir viņu pašu vaina.

Labots - Bruketajs
Link to comment
Share on other sites

un tagad pārlasi autora pirmo postu...

100k mēnesī ar 1320, padalīsies ar sēņu plantācijas adresi?

Lūk, redzi, kad gribās pakasīties, tad saprāta hormons neizdalās. ;) Ar 100k pārrakstījos 10k - labotam ticēt

10k mēnesī ir teorētiskās 300 lapas dienā, taču kaut nedaudz tuvojoties tādam ciparam, minētais printeris neiztur - tas pirmkārt.

Otrkārt - posta autos neminēja, cik lapas izdrukā katru mēnesi, dienu vai pat stundu - viņš tikai minēja tonera izmaksas savam pašreizējam printerim. Mēs savukārt sākām bezjēdzīgu "specu" diskusiju par kvantu teorijām. To tad arī nevajag.

Link to comment
Share on other sites

tad es vienalga apšaubu tavu pieredzi ar pietiekamu skaitu eksemplāru- man apkalpošanā ir daži p2015, kuri ir pārsnieguši jebkuru saprāta robežu un drukā vēl ar oriģinālo plēvi pie noskrējiena 200k+, ak jā, ir arī pārītis p3015, kuri neizrāda nekādas smērējumu pazīmes pie 400k+

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

 

 

nemāku to atrast.

Lasam šo te
Ja nesaprotam, tad start-run - //xp.datora.ip.adrese  un enter

vajadzētu izlekt logam ar xp datora šārēm. 

Ja neizlec - varbūt fw kko bloķē utt.

Link to comment
Share on other sites

dzincha To visu jau man lietotājs Kams rādīja un teica, bet man tik un tā neizdevās, abi PC bija saslēgti vienā tīklā, bet ar otru datoru, kas speciāli bija paņemts ar XP es nevarēju atrast to nošārēto printeri, jo it kā rakstīju nepareizu tā nosaukumu un vēl visādas nesakritības, to izlabojot tik un tā nesanāca.

 

Man jau ieteoca tomēr riskēt ar LPT to USB kabeļa iegādi un, ja tas nesanāk, tad vienkārši saukt datorspecu uz mājām.

Link to comment
Share on other sites

Bonifacijs

Khmm, kāds nezinātājam varētu paskaidrot par cik Ls menesī ekonomijas šeit iet tāda cīņa???? 0.5 Ls, vai 2.00 Ls???? Tas vispār ir tā vērts? Personīgi man ģaģa Vaņa reizi gadā uzpilda Samsung lāzerniekam kārtdrizu par 5 Ls uz ķepas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Man nobeidzies vecais daudzfunkciju Samsung lāzer printeris. Kādu labāk pirkt? Kam var normāli uzpildīt kātridžu? Kam nav tie stulbie čipsi?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kam nav tie stulbie čipsi?

 

tādu praktiski vairs nav, tā ka var gadīties, ka savest kārtībā to veco samsungu varētu būt pat ekonomiski izdevīgāk

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Vai tad jaunajam kompim LPT PCI/PCI-E karti nevar iestūķēt??? Draiveri, kā šeit minēja tam printerim ir iekš Windows update!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...