Jump to content

Izdevīgākais lāzera printeris/kārtridžs


Touareg
 Share

Recommended Posts

Labdien!

 

 

Šobrīd tiek lietots HP LaserJet 1100 printeris, kurš ir pasaulē lētākais uzturēšanas izmaksu ziņā - par ~16Ls varu iegādāties pilnīgi jaunu kārtridžu, kura resurss ir ~3000 melnbaltas lpp. Bet ir problēma, kad lietoju šo printeri tad ikreiz man vajag atvienot jauno stacionāro datoru un pievienot veco stacionāro, jo jaunajam nav LPT paralēlā porta un ''draiveri'' (OS W8), tas, protams, ir ļoti neērti.

Milzīgs paldies lietotājiem Kams un Volters par dažādiem ieteikumiem printera servera izveidē, diemžēl mani mācīt ir tas pats kas mironi ārstēt, proti,  visu darīju pēc pamācības, bet nepratu savienot jauno datoru ar veco. :(

 

Tagad esmu neizpratnē par jaunajiem printeriem nebūtu žēl arī visi 100Ls jauna printera iegādē, ja jaunais spētu par 15Ls izdrukāt ~3000 lpp, bet tādu diemžēl nav vai arī es kļūdos, nesaprotu kā 2000. gadā pirkts HP LaserJet 1100 var izgriezt pogas ekspluatācijas izmaksu ziņā pilnīgi visiem jaunajiem lāzerprinteriem par tintes nemaz nerunājot.

Link to comment
Share on other sites

Jā, par to LPT to UB biju jau domājis tā bija pirmā ideja, bet vietējie datorspeci teica, ka tā esot laimes spēle 50/50, bet nu būs jāmēģina, ieteica pirkt vismaz Logilink firmas LPT to USB, jo ''noname'' neejot.

 

 

 

Neesi apsvēris domu algot datorspecu?

Tagad esmu nobriedis tam, jāņem 2 stacionārie PC un printeris un jāved uz datorservisu.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet domāt vajadzēja PIRMS nevis PĒC visādu Vistu pirkšanas.

Un jebkurā normālā datorkantorī tev to pāreju pieliks un notestēs. Ja neies - nebūs jāpērk.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu bet domāt vajadzēja PIRMS nevis PĒC visādu Vistu pirkšanas.

Replika nevietā, es jau domāju pirms pirkuma un zināju, ka neies tas printeris, lūdzu, parādi man kādu jaunu datoru ar LPT portu.

 

Man ir 4 gadus vecs portatīvais un tam arī nav LPT.

Link to comment
Share on other sites

Par portatīvo ta skaidrs, tie ar LTP (un pat COM) portiem ir nenormāli dārgi, bet stacionāro ar LPT portu gan var dabūt. Vai arī ielikt LPT portu uz PCI, ja jau tas printeris ir tik ekonomisks.

Un nav nekādu problēmu nopirkt kasti ar XP uzlīmi, kurā ielikt jaunas iekšas. Viss legāli un vienkārši. Tapēc jau es teu saku - tev vajag datorspecu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai arī ielikt LPT portu uz PCI, ja jau tas printeris ir tik ekonomisks.

Tad nosauc, man kādu ekonomiskāku printeri par HP LaserJet1100, mana atbilde tādu šobrīd nav vairs pārdošanā.

Link to comment
Share on other sites

Es Tevi citēju, ok no konteksta, bet Tu liki saprast ar zemtekstu, ka mans printeris nav ekonomiskākais no visiem nopērkamajiem.

 

Ok, nav ko te strīdēties, būs vien jāmeklē datorspeciālists, kurš manā vietā visu sakonfigurēs.

 

P.S. Varētu kāds tēmas turpinājumā tomēr ieteikt kādu ekspluatācijas ziņā lētāko lāzerprinteri. :)

Link to comment
Share on other sites

Tev neizdodas tīklā savienot xp kasti ar w8 kasti? Nav īsti skaidrs, kāpēc Tu nevari nošārēt to printeri. Ja par lāzerprinteri, tad saprotu, runa ir par melnbalto? Viens korišs nopirka Samsungu un bodē viņam uzčipoja, lai var gāzt pulveri kasetē. Ja šito dabū gatavu, tad riktīgi lēti sanāk. Ja tevi interesē detaļas, tad darba dienā varu mēģināt noskaidrot.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tev neizdodas tīklā savienot xp kasti ar w8 kasti? Nav īsti skaidrs, kāpēc Tu nevari nošārēt to printeri. Ja par lāzerprinteri, tad saprotu, runa ir par melnbalto?

Tieši tā, XP es jau nošārēju to printeri tik pēc tam ar W8 nemāku to atrast.

Link to comment
Share on other sites

lielākais trūkums tam 1102 ir kārtridža ietilpība, kas ir teju 2x mazāka, turklāt starta kārtridžs viņam nāk ar vēl 2x mazāk tonera un normāli nav uzpildāms, kas nozīmē ka jāpērk printeris + normālās ietilpības kārtridžs

Link to comment
Share on other sites

1. Arī tam 1100 kādreiz beigsies dzīvīte.

2. Sarežģītākais variants - nopērkam Labajāsmantās Wyse plāno klientu pa 12Ls, uzstādam openwrt ar p9100nd un lietojam to printeri, kā tīkla printeri - tam vajag datorspecu.

3. Vienkāršākais - no http://tl.teh.lv/index.php?Language=2&id=1&cat_id=7&scat_id=7 izvēlamies P3005N, nopērkam un maucam - kopijas izmaksas uzpildot toneri, būs mazākas kā 1100 un ir iebūvētais tīkls - win8 pats atradīs un pieliks visu ko vajag un daudz ātrāks kā lēnais divplāksnis 1100 arī tas būs.

4. Prastākais - iegādājamies usb-lpt un lietojam to pašu lūzni. 



P.S. Jaunu HP lāzernieku lai nopirktu, ir jābūt pilnīgi aptaurētam.

Link to comment
Share on other sites

Jaunu HP lāzernieku lai nopirktu, ir jābūt pilnīgi aptaurētam.

 

jo?

būšu saudzīgs, pat nekomentēšu ieteikumu mājas vajadzībām pirkt vidējās klases ofisnieku :mrgreen:

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

 

 

jo?
 

Jo jauno HP lāzernieku mehānika ir izgājusi skopuma evolūcijas posmu, tēlaini izsakoties. Īsāk sakot - pārcenots šrots smukās kastēs.

 

 

būšu saudzīgs, pat nekomentēšu ieteikumu mājas vajadzībām pirkt vidējās klases ofisnieku
 

Ja vidējas klases ofisnieks maksā tik pat, kā jauns mazlūznis, ir vērts padomāt. Būšu saudzīgs un nepieminēšu čipus uz kartridžiem.

Katrs izvēlas to, kas viņaprāt tam strādā labāk un iesaka citiem to, ar ko pašam ir paveicies.

Jā, lielāks un mazliet skaļāks, bet ātrāks un ar ilgāku kalpošanas laiku.

Link to comment
Share on other sites

 

 

2. Sarežģītākais variants - nopērkam Labajāsmantās Wyse plāno klientu pa 12Ls, uzstādam openwrt ar p9100nd un lietojam to printeri, kā tīkla printeri - tam vajag datorspecu.

 

Pēdējo gadu laikā daudziem uzņēmumiem tieši šis posms ir ļoti problemātiski izpildāms. Nopērk internetveikalā printeri un tad vai nu domā kur ko un kā saslēgt un neizdomā vai nu meklē kur kādu atrast kas atbrauks un sataisīs.

 

Varbūt ir kāds kantoris Latvijā kas piedāvā šādu servisu - "aizbraukt pie uzņēmēja kas savu lietu varbūt pārzin, bet printeri pieslēgt ar portu un printserveru konfigurāciju nemāk" ?

 

Rietumeiropā ir redzēti šādi pakalpojumu sniedzēji parasti cenas sākas no 150 Eur par vizīti, Latvijā nav redzēti ne pašnodarbinātie ne juridiskas personas kas ko šādu piedāvātu, bet daudziem internetveikaliem šāds apakšpakalpojums/papildus pakalpojums būtu ļoti interesants kad ja kāds pērk neklātienē kādu biroja printeri pie reizes paņemt pakalpojumu ka atbrauc un sakonfigurē. Dīleriem savi tehniķi ir, bet ne visu šāda veida tehniku tirgo dīleri un liela tirgus daļa iet caur internetveikaliem un internetveikaliem kas šādu lietu nepiedāvā.

 

Ja kādam ir zināms kāds brīvmākslinieks vai firma kas šādu pakalpojumu piedāvā būtu interesanti uzzināt kontaktus...

Par pilnīgu konfigurāciju ar portiem un printserveriem priekš uzņēmuma samaksa kas būtu no 150 Eur uz augšu būtu tīri adekvāti ja visu patiešām māk saslēgt.

Link to comment
Share on other sites

Ja cilvēks piemin sākumā kartridža cenu, vai nevajadzētu padomāt ka viņš drukā daudz? Un ja drukā daudz, tad jāņem vērā iekārtas resurss. Protams, iespējams ka nedrukā neko un ietaupīšana ir tikai principa lieta... bet nu katram savs mazohisms.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Īsāk sakot - pārcenots šrots smukās kastēs.

 

šis komentārs tieši par Yodas modeli vai vispār kopumā? ar kādiem modeļiem un kādos apjomos tev ir bijusi pieredze?

konkrēto vidējās klases ofisnieka kārtridžu mājas lūzeris vēl nebūs izpumpējis līdz 50%, kad pārējās daļas viņam būs izbeigušās dēļ vecuma

Link to comment
Share on other sites

Varbūt ir kāds kantoris Latvijā kas piedāvā šādu servisu - "aizbraukt pie uzņēmēja kas savu lietu varbūt pārzin, bet printeri pieslēgt ar portu un printserveru konfigurāciju nemāk" ?

Tādu servisu piedāvā daudzi - vai tad Rīgā IT uzņēmumu trūkst?

bet daudziem internetveikaliem šāds apakšpakalpojums/papildus pakalpojums būtu ļoti interesants...   

 

Internetveikali pat vienu forumu negrib īsti uzlabot savam biznesam, nerunājot par papildpakalpojumu sniegšanu - paķer no vairumnieka, nomet klientam, saņem naudu un paliek tev 3% "varka" - dzīve izdevusies... tāda tā filosofija.

IT speci vai nu vairs negrib strādāt vai negrib to darīt visu dienu pa 30Ls - pa 100 jau sen vairs nav runa - "uzņēmēji" tādu naudu vairs nav spējīgi maksāt.

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Latvijā nav redzēti ne pašnodarbinātie ne juridiskas personas kas ko šādu piedāvātu

 

ir pilns ar tādiem, kaut vai paņem lokālos autorizētos servisus, tikai salīdzini.lv pircējiem tādi nav aktuāli

Link to comment
Share on other sites

 

 

konkrēto vidējās klases ofisnieka kārtridžu mājas lūzeris vēl nebūs izpumpējis līdz 50%, kad pārējās daļas viņam būs izbeigušās dēļ vecuma

Minam šo te detaļu piemērus, lūdzu!

Gumijas neskaitās - tās maksā 5Ls par visu komplektu manis pieminētajai iekārtai.

HP LASERJET PRO P1102w nav slikts, bet nav arī nekas labs.

Link to comment
Share on other sites

Tādu servisu piedāvā daudzi - vai tad Rīgā IT uzņēmumu trūkst?

 

Rīgā tā nav problēma - jampampiņu kas ar riteni aizmīsies un mēģinās kaut ko salabot atrast var ātri, nepieslēgs pirmais, atmīsies nākamais.

Tiesa gan problēma ir cita - tie ko viegli atrast reti kad māk izdarīt to ko sola.

Apakšpakalpojums kurā tu aizsūti kādu kaut ko labot, bet uzrodas jampampiņš kas nočakarējas un nesalabo neder. Ja uzņēmums pats meklē un aicina tad jā, bet ne ja to piedāvā kā papildpakalpojumu caur apakšuzņēmēju - tur vajag tādu kas lai arī prasa vairāk bet izdara ko vajag.

 

Problēma ir kad jāatrod kādu - vienalga brīvmākslinieku vai juridisku servisa sniedzēju kas ņems un brauks uz turieni labot/pieslēgt un konfigurēt biroja/uzņēmuma printeri ko vietējie nemāk pieslēgt

Labots - hyk
Link to comment
Share on other sites

 

ir pilns ar tādiem, kaut vai paņem lokālos autorizētos servisus, tikai salīdzini.lv pircējiem tādi nav aktuāli

Gribās jau gan zivtiņu apēst, gan ... pa lēto tikt cauri.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Minam šo te detaļu piemērus, lūdzu! Gumijas neskaitās - tās maksā 5Ls par visu komplektu manis pieminētajai iekārtai.

 

runa bija par kārtridžu doh, tad kāda ir tava pieredze ar pārcenotajiem hp šrotiem?

hyk - ja tev rūgta pieredze ar jampampiņiem, tad kāpēc neizmanto autorizētos?



melnbaltajam lāzerniekam sanis par a4 ir padārgi, normāli būtu 2x mazāk, bet nu tas no apjoma arī atkarīgs

Link to comment
Share on other sites

ir pilns ar tādiem, kaut vai paņem lokālos autorizētos servisus, tikai salīdzini.lv pircējiem tādi nav aktuāli

Pēc paraksta spriežot pats ar ko līdzīgu nodarbojies... tad nu jautājums:

Vai tu vai tava kantora darbinieks brauktu pieslēgt un sakonfigurēt biroja iekārtu uzņēmējam piemēram uz reģionu lielākajām pilsētām pie nosacījuma ka tas nav tavs - dīlera brends bet apakšpakalpojums piemēram internetveikalam un pa cik?

 

Ja mēs pieņemam ka printeris ir jauns - pirkts internetveikalā, bet nav jūsu brends - tātad mazāk pazīstams, bet pāris dienas pirms braukšanas ir pieejami visi manuāļi Angļu valodā?

Labots - hyk
Link to comment
Share on other sites

 

Ja uzņēmums pats meklē un aicina tad jā, bet ne ja to piedāvā kā papildpakalpojumu caur apakšuzņēmēju - tur vajag tādu kas lai arī prasa vairāk bet izdara ko vajag.

Ja sākas apakšuzņēmēju, starpnieku un pārējo liekēžu sviests, tad par 30Ls/stundā Jūs saņemat kārtējo velosipēdistu, kas neko pēc idejas neprot. Lielāko daļu izmaksu sastāda bosi, sekretāres un birojs rīgas centrā un pāri paliek velosipēdists...

Firmas jau nav spējīgas samaksāt skaidrā naudā cilvēkam, kas bez čakara visu var sataisīt. 

Nu un nedrīkst aizmirst tos, kas "pa savu naudu" grib pilnu servisu un IT specam jāspēj "pārliecināt" melnbalto printeri drukāt krāsās, jo viens gudrs specs tam vecim teica, ka "tā varot izdarīt"

Sava uzņēmuma tehniskie resursi ir jāprot godīgi novērtēt, apjēgt un attiecīgi uzturēt - ja vajag 10k lapas nedēļā, tad nav ko muļļāties ar mazprinteri, kam pat tīkla serveris nav iebūvēts. 

Link to comment
Share on other sites

atkarīgs no brenda, bet ja tas nav kāds šujmašīnu ražotājs vai tamlīdzīga minoritāte, tad mierīgi



brūķētāj, par 30Ls stundā apsolos godīgi savest tavus dzelžus kārtībā, vienīgi tev laikam nepatiks, ka es arī mēdzu pārvietoties ar velosipēdu

Link to comment
Share on other sites

runa bija par kārtridžu doh, tad kāda ir tava pieredze ar pārcenotajiem hp šrotiem?

 

Es tos šrotus remontēju... kartridžiem nekas katastrofāls nenotiek, ja vien nestāv garažā, mitrumā. 

HP P2015 ir identisks 1320, kas tehniski (augstās temperatūras mezgla ziņā) ir identisks lētajiem 1020, 1015, savukārt 3 un 4 sērija, bija domāti lielām slodzēm.

Jautājums kā par darba instrumentiem - pirkt jaunu poli (un palikt bez pirksta) vai lietotu Makita?

Link to comment
Share on other sites

Un cik tu par vizīti uz reģiona lielākajām pilsētām/to rajoniem gribi? Un cik par vizīti piemēram uz Zilupi? :D

 

Brends nav no Ķīniešiem vai "Poļiem" - normāls/labs, bet ne tavs.

 

Klienti tipiskie ir piemēram gateris kur direktors neko nezin, birojs sastāv no mau... , cehs sastāv no dzērājiem, ciems/pilsēta sastāv no dzērājiem un pensionāriem, vietējo supportu nav, tu esi izbraucis 6 no rīta, ceļā pavadījis ap 4h, tev ir ne vairāk kā 3 - 4 h lai tiktu galā ar problēmu un tev jābrauc atpakaļ uz Rīgu - savu biroju jo tur viesnīcu nav un tas atkal palielina izmaksas, līdz ar to uzdevums ir tikt galā 1 dienas ietvaros ar ceļu.

 

Suņa darbs ne? :D

Neviens šitādus neuzņemas darīt, bet gatera īpašnieks piemēram kaut kādu kruto ofisnieku nopircis kaut kur par pāris simtiem un jādabūj lai lietotājs vulgaris var printēt to ko priekšniekam un grāmatvedei vajag. :D

Labots - hyk
Link to comment
Share on other sites

 

brūķētāj, par 30Ls stundā apsolos godīgi savest tavus dzelžus kārtībā, vienīgi tev laikam nepatiks, ka es arī mēdzu pārvietoties ar velosipēdu

Mani dzelži vienmēr ir kārtība - visi drukā ko vien vajag un kur vien vajag un viss notiek... Vajag jau citiem, ne man. 

Ar velosipēdu braucu tikai izklaides pēc - darbam tas neder - pa lēnu.

Link to comment
Share on other sites

HP P2015 ir identisks 1320, kas tehniski (augstās temperatūras mezgla ziņā) ir identisks lētajiem 1020, 1015

 

ja tā ir visa tava pieredze, tad man vairs nav komentāru...

hyk, ir 4 filiāles perifērijā, bet nevajag cerēt, ka par 100km turp un atpakaļ pietiks ar piecīti

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

Suņa darbs ne?  :D

 

Mana pieredze rāda, ka gaterī, kautkur Latvijas kloākā var visu labāk sataisīt un godīgāku samaksu saņemt, kā Rīgas centrā, jo gatera šefs ieklausīsies ieteikumoe, kādu printeri pirkt un kad būs nopircis, pasauks uzstādīt, vai samaksās 20Ls par Teamviewer sesiju uz biroja 3 datoriem, lai visi var printerēt bez bēdām. Rīgas centra direktorelis sāks filosofēt, kā ietaupīt 30-60Ls Grieķijas braucienām ar bābām no grāmatvedības un kā strādās kopieris vai printeris tam vispār pofig.

Link to comment
Share on other sites

es nesaku ka pa piecīti... es jau iepriekš rakstīju ka pa min 150Eur to dara citās rietumvalstīs, ja vēl precīzāk pagūglējot vari atrast kantori UK kas piedāvā UK coverage par 140GBP par izsaukumu cik par pārējo prasa un h nezinu...

 

problēma ir bieži vien nevis naudā bet tajā ka:

1. neviens uz tādu hardcore tripu nav gatavs un

2. reti kurš ir spējīgs palaist nesavu iekārtu pat ja 3 dienas iepriekš iedod 100+lpp pamācību

 

Bruketajs - zinu, tas tikai kā piemērs, ja nepatīk var pārfrāzēt uz kādu citu negatera firmeli derevņā...

Labots - hyk
Link to comment
Share on other sites

ja tā ir visa tava pieredze, tad man vairs nav komentāru...

 

Man vajadzēja sarakstīt visu HP, Canon lāzernieku vēsturisko salīdzinājumu, lai cienītais nnoname nevarētu piekasīties? Minēju tikai pāris iekārtas, kas tika lielā vairumā iegādātas birojos un mājās. Nu un galvenais - manis pieminētie printeru modeļi tika pieminēti, jo bija tehniski mazāk atšķirīgi, kā to cena tajā laikā, jauniem esot. 

 

 

problēma ir bieži vien nevis naudā bet tajā ka 1 neviens uz tādu hardcore tripu nav gatavs un 2 reti kurš ir spējīgs palaist nesavu iekārtu pat ja 3 dienas iepriekš iedod 100+lpp pamācību

Kurš tad to pamācību lasīs?...

Es tādus "hardcore" tripus veicu šadtad, bet nu pēdējā laikā vairāk atmaksājas attālinātā administrēšana - ātrāk, ērtāk un nav pēcpuse sēdeklī nosēdēta pa 2-4h katrā virzienā.

Protams, no biroja Einšteiniem, kas fiziski mīl nobeigt iekārtu, tas viss neglābj, bet tādos gadījumos palīdz izdevumu novirzīšana uz vainīgo.

Link to comment
Share on other sites

hyk, man aizdomas, ka tev pieredze ar pāris izreklamētajiem kantoriem, nevis tiem, kuri tiešām cērt zivi un kuru netrūkst, starp citu

 

 

 

Man vajadzēja sarakstīt visu HP, Canon lāzernieku vēsturisko salīdzinājumu

 

nav obligāti, bet būtu interesanti

lai gan ja tev lj10xx fūzeris ir identisks ar 1320, tad nepūlies velti

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...