Jump to content

PIONEER TS-W2501D4


GERINIEKS
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Tātad man ir tāda problēma, ka nopirku šo subvuferi prieks mašīnas PIONEER TS-W2501D4, nopirku oriģinālo kasti, bet skaņa nekāda priekš 2,5kw. 
Tad uztaisīju pats kasti ar 80L tilpumu, skaņa palika labāka, bet tomēr nebija skaņa kādai vajadzētu būt.
Ko jūs varētu ieteikt šeit?
Varbūt kādam ir tāds subvuferis un kāda kaste jums ir? 

   

post-96880-0-37118700-1379018109_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā problēma, ka tur vajag kādu 1 reālu kW, lai puskilo Mms iekustinātu. Jutība tikai 80dB/m. Reālāis difuzora laukums ar nekāds. Tur notiekti kāda portētā kaste jātaisa, lai kaut cik paceltu sistēmas jutību.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

bet tomēr nebija skaņa kādai vajadzētu būt.

 

pastsaasti, kaadai tai skanjai tavupraat buutu jaabuut. saliidzinaajumus uz kautkurieni, piem chomam ir tas un tas, skan taa un taa.......

Link to comment
Share on other sites

 

 

http://www.pioneer.e...01D4/specs.html saka, ka 90dB/m, tā kā tas ir normāli,manuprāt!

 

juutibu nosaka prasts TS parametru apreekjins, nevis maarketinga daljas sekretaares, lai smukaak izskataas/ vairaak peerk. Ja Ju saka ka ir 80dB, tad taa arii ir, un es arii piekriitu, taa IR.

Cita lieta, ka basa kopeejo performanci [ nodaliitu no paareejaa diapazona ] nosaka nevis vienkārši juutiiba, bet izstarotaaja laukums x gaajiens, pashaa basa diapazonaa taa juutiiba uz 1w varbuut nav tik ljoti svariiga , bet nu tas jau cits staasts ...... un ne sheit

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja Ju saka ka ir 80dB, tad taa arii ir, un es arii piekriitu, taa IR.

Es jau pat to nesaku, es to tikai nocitēju no tā avtozvuk testa.

Link to comment
Share on other sites

Fjū... :D

Savādāk man galva jau sasāpējās no Kevina sarakstītā teksta lasīšanas un saprast mēģināšanas... :)

Link to comment
Share on other sites

Tas ir 800w nevis 2,5kw subis, saaksim ar to...

Kāda mašīna?

Kā šis sabs ir pieslēgts?

Kāds tieši pioneer pastiprinātājs?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...