Jump to content

80-to gadu Fisher cc3000 + ba3000 komplekts


kurmis
 Share

Recommended Posts

leta "gala"vintage audioaparatiem skana nav labaka par musdienu muzikas centru...diemzel...piem.shis bus krietni labaks '80 hlamiem...

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/musical-centres/cliek.html

P.S. saksim ar budzetu, labs '80gadu pastiprinatajs maksa ap 250-300 Ls,kuram vajag klat labas skandas(nekada gadijuma "vintage")kas bus vel aptuveni 300-500ls...

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tornis

    24

  • nnoname

    33

  • kurmis

    45

  • Partyman

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

mūzikas centri ar savām H kalses un jaunie ar D klases mikrenēm vispār nav klausāmi. protams , ka Fishers būs labāks. (tiešām Teac te neder īsti) .

Link to comment
Share on other sites

 

 

stulbs vai izliecies teac 500 salīdzināt ar mūzikas centru?

stulbs vai izliecies,filolog,runa nav par audioiekartas apzimejumu,bet skanejumu,es saku,ka  "musdieninu "leta gala SKANU SISTEMA skanes labak,neka lidzigas klases 80'vintage...

Link to comment
Share on other sites

nevaru savos doķos vairs atrast konkrētu modeli, bet man šķiet ka tas bija cr-h700, kurš no aipōda skanēja neticami labi (vismaz ar aiff), katrā ziņā iebūvētais cd špieleris nobālēja pret viņu

pāķīman, kur tu teac 500 komplektā saskati lēto galu? tajā, ka eseskā kāds ir ielicis par limonādi tādu ar slēptajiem defektiem?

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

nnoname, on 13 Sept 2013 - 21:38, said: pāķīman

P.S. ebay'a Teac 500 komplektu var "savakt" par aptuveni 200-200 Ls...

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Biju iedomājies, ka 80' sākumā visa stacionārā tehnika bija līmenī, neražojot lēto galu kā tagad, kas tikai piesmej stacionāro tehniku un kalpo tikai kā dizaina priekšmets, bet skaņa nekāda.

Labots - kurmis
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Topiku pārskrēju, bet šķiet, ka afftars tā arī nekur nav definājis viņa saprāta robežu naudas, ko būtu gatavs nolikt par šo... Ja tie ir 50LS, tad šai diskusijai vispār nav nekādas jēgas, par to naudu nesanāks vienlīdz izskatīgs, ar vu indikatriem aprīkots, labskanīgs brenda vintage aparāts. Ja tie ir 100 uz augšu, tad jau ir jēga skatīt. Ja tie ir 300LS, tad vienkārši vajag skatīties uz niknajiem brendiem, kur nošaut greizi būs pagrūti. Nu kaut vai tas pats Luxman. Pieļauju, ka šamā (relatīvi) lētākais gals enīvejs skan labāk par daža laba širpotreba ražotāja (piem. Technics) vidējiem/augstajiem plauktiem...

 

 

technics%20sac1000.jpg

 

Nu rekur tie Technics, PP ar galu kopā, nu izskatās jau pačotna, bet iekšā esot tās pat visu lamātās mikrenes un ar to skaņu ir kā ir. Ja 1ajā pozīcijā ir dizains, un skaņa ir sekundāra, tad būs kruti, bet ja otrādies, tad laikam vien jāver maks plāāāši vaļā un jāpērk Accuphase, būs i dizains, VU metri un skaņa, jāā, nu tā arī būs... :)

Link to comment
Share on other sites

interesents

Pie 200Ls par šādu vintage komplektu, manuprāt, neko jēdzīgu nopirkt nevar.

Link to comment
Share on other sites

 

 

kur tu teac 500 komplektā saskati lēto galu? tajā, ka eseskā kāds ir ielicis par limonādi tādu ar slēptajiem defektiem?

Vai tad tiešām limonāde un ar defektiem? Skatos, ka angļu ebay pilns ar tās sērijas aparātiem.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

 

 

200Ls par pp+jp+tuners

 

Nu labi, cik atvēlēts, tik atvēlēts. Tad nu jāizvēlas vai nu smalks dizains ar bultām un skaņa so so, vai dizains kāds nu pagadīsies, bet skaņa augstākā līmenī. Par 200 tiešām visi labumi reizē nesanāks. Turklāt ja vēl grib iekļaut šajā summā stand-alone tuneri, tad kas tur vairs paliek uz tehnikas vienību...

 

Resīveris, starp citu būtu tīri OK alternatīva, nav ko varbūt iespringt uz PP+JP atsevišķi, ja reiz budžets tāds. Te vismaz iegūsi normālu skaņu. Teiksim kāds no MaranC vecajiem zēniem, nu izskatās šamie vienkārši super tač vai ne, ko a? :)

 

Teiksim itāds: Tādu tak viesistabā kauns likt nebūtu? http://www.ebay.de/itm/Marantz-2230-B-/190898624879?pt=DE_TV_Video_Audio_Einzelteile&hash=item2c7271d96f

 

$%28KGrHqEOKooFIMwBIwrkBSLNK9Ejl!~~60_12

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai tad tiešām limonāde un ar defektiem?

...ipashi uz nnoname tekstiem nevajadzetu iespringt;vins vairak tads galejibu dzeks,bez konkretikas...

Link to comment
Share on other sites

labs '80gadu pastiprinatajs maksa ap 250-300 Ls,kuram vajag klat labas skandas(nekada gadijuma "vintage"ap 300-500ls) 

 

KAS TIE PAR MURGIEM ?

Link to comment
Share on other sites

es , ja gribētu labu skaņu, un labu izskatu, tiesa, bez ceijeriem, meklētu Luxman R-1050, laikam, ja modeli pareizi atceros. Shēma jaudas pastiprinātājam nav pārmudrīta, klasiska duo-Beta, bet korpuss ir par rubli :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

es , ja gribētu labu skaņu, un labu izskatu, tiesa, bez ceijeriem, meklētu Luxman R-1050, laikam, ja modeli pareizi atceros. Shēma jaudas pastiprinātājam nav pārmudrīta, klasiska duo-Beta, bet korpuss ir par rubli

 

Cena gan nav pa rubli... :yahoo:

 

    http://www.ebay.de/itm/Luxman-R-1050-Receiver-/130908793307?pt=DE_Elektronik_Computer_Audio_Hi_Fi_Receiver&hash=item1e7ac5a9db

Link to comment
Share on other sites

S TIE PAR MURGIEM ?

sorry,drukas kluda ...viss izlabots! Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

 

 

Cena gan nav pa rubli...

 

pie tā pana tak neko pirkt nevar. Reāli ap 100-150 eur var dabūt ejošu, neejošu i to lētāk. Es 1040 savulaik nocēlu pa 22 eur. Melno versiju. 

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

@@Konstatators, nu, nez, tīri skatot uz parametriem, nešķiet, ka no tā Marantz var gaidīt labu skaņu. Drīzāk to pašu daudzkārt pieminēto finieri ;) Bet Torņa ieteiktais jā, varētu būt dikti jauks. Un skats vienkārši apburošs :D

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

kaktus

Nu dies' pasarg, es tak tur vienu no lētākajiem iemetu tīri kā alternatīvu autora idejai par PP+JP. Ir tak tur resīveri MaranCam, par ko savus 5 vai pat 8 simtus grib, tie jau nu būs līmenī. Vai Torņa Luxmans, vai vēl desmitiem variantu. Vienkārši doma bija prasta, pērkot resīveri autors tiktu lētāk cauri, un ievēloties pareizu ražotāju/modeli arī neko nezaudētu no vizuālā. Viss no naudām atkarīgs.

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

 

 

vajag klat labas skandas(nekada gadijuma "vintage")

To nu gan tu veltīgi. Vintage skandas gadās izcili labas, kurām tādā cenā mūsdienu izstrādājumus pat tuvu pielasīt nevar. Vienīgais, ka ar vintāge skandām ir risks iegrābties defektos, bet tas jau ar visu vintage tehniku ir :)

Link to comment
Share on other sites

Vintage skandas gadās izcili labas

nu nepatik man "papira"skalruni,man lai butu "driv's"vajag "gumijas"...
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs ir tas, ka skaidrs nav nekas. Jāizvairās no STK un verķi jāmeklē tepat LV, lai

pirms iegādes tos var paklausīties. Būs jārod kompromiss starp izskatu un skanējumu, kaut gan domāju, ka nebūs tik grūti, ņemot vērā manis aprakstīto pieredzi un izpratni par labs/slikts.

Piemēram, ja man piedāvātu iegādāties Konstatatora pieminēto Technics, ilgi nedomātu.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Pat gadījumā, ja tev pa to pat Tehniķu naudu būtu iespēja iehavot šādu te Luxman, par kura pārākumu skaņas ziņā pār visiem tiem STK Tehniķiem neviens nešaubās? Un galu galā, tur tikai ceijeru trūkst, tas tāpat principā ir uzskatāms vintage.

 

http://www.ebay.de/itm/Luxman-Verstarker-L-410-erstklassiger-Stereo-Verstarker-nach-wie-vor-/321200634506?pt=DE_Elektronik_Computer_TV_Video_Elektronik_Verst%C3%A4rker&hash=item4ac90cba8a

 

$T2eC16hHJF0E9nmFTMCpBQti-kv%28rQ~~60_58

 

Ja tā, tad vai tik autors nebūs hipsters ar lielām brillēm, kam galvenais ir izskats, fīlings un piederība un primārais skaņu tehnikas uzdevums - izdvest skaņu, tik pēdējā vietā? :mrgreen:

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Piemēram, ja man piedāvātu iegādāties Konstatatora pieminēto Technics, ilgi nedomātu.

Man ir šāds (paša lietošanā):

 

7cf504a0496c29b392ff492525b415ca.JPG

 

Pēc nedēļas saņemšu no Ebay vienu smuku veco Aiwas resīti un, ja dikti patiks un piestāvēs esošajiem LP un kasetniekam, varbūt apsvēršu domu par šamā tirgošanu.

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Ja tā, tad vai tik autors nebūs hipsters ar lielām brillēm

ja tas Luxmen's butu pieejams black color,tad vel varetu padomat...
Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

Nu, nezinu, nezinu, @@Partyman, izskatās, ka tev skaņa nav primārā audio aparatūrā ;) Par L410 Luxman galīgi nav ko domāt, un, ja ir tik daudz naudiņas, jāgrābj ciet. Gan reizēm var arī lētāk dabūt.

Link to comment
Share on other sites

Nu, nezinu, nezinu, @Partyman, izskatās, ka tev skaņa nav primārā audio aparatūrā

Labi,pabeigshu teikumu lidz galam...

un tatad:ja tas Luxmen's butu pieejams black color,tad vel varetu padomat... :))) :))) :)))

Labots - Partyman
Link to comment
Share on other sites

Nu nevajag uzreiz jau mesties krāgā! Ja skaņa būtu vienaldzīga, tad šeit diskusiju neierosinātu. Pirms kļuvu par "laimīgo" pioneer reša īpašnieku, nezināju, ka stacionārā tehnika var izdvest tik nožēlojamu skaņu, tāpēc izdarot savu nākamo pirkumu esmu uzmanīgs. Pieminēto Technics esmu klausījies pirms gadiem 10 un sarūgtinājums nav palicis atmiņā.

Nu gribu es tos ceijerus un pastūzi, kurš ir kombo, lai acij prieks, bet ausu prieku novārtā neatstājot.

Link to comment
Share on other sites

Tie Technics aparāti šad tad parādās ebay, jāvaktē. Man ar tādi patīk, kādu laiku atpakaļ pavaktēju tur, Cenas bija kaut kur 200-300 mārciņu robežās, man tas likās par daudz un metu mieru.

Vienīgi man ir piezīme. Ja tas ir arī domāts, kā vizuāls interjera elements, tad signala avotam arī vajadzētu būt vizuālā saskaņā. Labi, radio droši vien derētu vēl no tā laika, bet viss pārējais tad ir jāslēpj zem skapja.

Link to comment
Share on other sites

Nu gribu es tos ceijerus un pastūzi, kurš ir kombo, lai acij prieks, bet ausu prieku novārtā neatstājot

 

Šamie būs gan cmuki un "bultaini", gan krutti (nebūs kaunā zem skapja jāslēpj)!!! :yahoo:

 

  marantz_SC_SM_11_2.jpg

 

http://www.ebay.de/itm/Marantz-SC-11-Preamplifier-SM-11-Power-Amplifier/130690052787?_trksid=p2047675.m1986&_trkparms=aid%3D555001%26algo%3DPW.CURRENT%26ao%3D1%26asc%3D29%26meid%3D1307094480640531664%26pid%3D100013%26prg%3D1013%26rk%3D2%26rkt%3D15%26sd%3D161102979276%26

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

bišķu offtofikā, bet nu ģela nopietna

 

ohooo hooo oh ooo

 

Apsveicam mūsu biedru audioguru Partyman ar tūkstošo rakstu šajā forumā! Hip hip urā! Tā turpināt! :)

 

P.S. Kāds varētu apskaidrot, kas tur ir ar tiem Čak Norissa kartupeļiem Partyman profilā, kuri esot stiprā...? :mrgreen:

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...