Jump to content

80-to gadu Fisher cc3000 + ba3000 komplekts


kurmis
 Share

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tornis

    24

  • nnoname

    33

  • kurmis

    45

  • Partyman

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

Konstatators

Izlasīju nosaukumu, asumā nevarēju atcerēties modeļus un padomāju, ka kāds atvēzējies uz smalkajiem vintage lampu Fisheriem, nu iz sērijas http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/amplifiers/cjelx.html vai

fisher400c-3.jpg

 

 

diemžēl fail no manas puses! :<

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Pieredze nav. Vizuāli smuki. Iekšā - hibrīd STK kluči. Tātad skaņa būs atbilstoša. Tas ir, neatbilstoša - mūsdienu prasībām. Neviens no "smukajiem" aparātiem neskan adekvāti mūsdienām. Nu, ja nu kādi vecie Esprit SONY, Sansui , protams Accuphase un Luxman. Bet tie maksā dārgi.

Link to comment
Share on other sites

Katram sava atbilstība. NU, sūdīgi skan tie vecie. Šņāc, burbuļo, plakana skaņa, smiltis čerkst, nezinu. Man nepatīk.

Link to comment
Share on other sites

Ir smuks Fisher CA-7000 ar indikatoriem, ja kādam interesē.

Link to comment
Share on other sites

Būtībā meklēju komplektu. Programma minimums ir pastiprinātājs (var būt pre amp.+amp.) + tuneris, bet ideālā variantā būtu vēl deka un turntable no vienas sērijas.

Link to comment
Share on other sites

Man ar tiem komplektiem pilni plaukti, visi skan kā kakas. Ja grib izskatu un kvalitāti - liec kopā sistēmu no Luxman (tiem gan indikatoru gandrīz nebija), bet uz 1000 Ls par pilnu komplektu rēķinies.

Link to comment
Share on other sites

tiem C03/M02 AFAIR lāga nebija atbilstoša tunera un dekas, savukārt labā stāvoklī esošs PD-375 vispār ir kozomozz. Dekas - K-04 jau ir Alpine produkts. Nav sliktas, bet...

Link to comment
Share on other sites

Nu nevajag jau galejības! Ja gribētu iztērēt 1000+ Ls, gan jau tomēr nosvērtos par labu mūsdienu kvalitatīvam ražojumam.

Domāju, ka viss ir atkarīgs no tā, kas ar ko tiek salīdzināts.

Mana pēdējo 20 gadu pieredze ir sākot no RRR Y-101, RRR Y7111, kā arī ar estonia 001 komplektu (priekšpastipr.+jaudas pastr.). Skandas S-90F, D, pēc tam Monitor Audio (modeli neatceros). Tālāk sekoja Kenwood resīveris, kas, manuprāt, nebija ne labāks, ne sliktāks skaņas ziņā par iepriekšminētajiem PSRS ražojumiem, bet, protams, programmēšana, pults utt bija lietas, kas atbilda laikmetam. Pēdējais mans pirkums ir Pioneer VSX 821, kas skaņas ziņā ir mēsls pēdējais un manai ausij nesniedz tik daudz prieka kā y7111, kurš, protams, ir štrunts, par ko nemaz nestrīdos. Bet sanāk, ka mūsdienu pārkruķītais labi zināmas firmas ražojums ir nespējīgāks Stereo skaņas atskaņošanā kā Y7111 štrunts.

Balstoties uz šo pieredzi esmu pieņēmis, ka 80to gadu labas rietumu firmas komplekts noteikti nebūs slikāks par manis pieminētajiem PSRS ražojumiem, tātad labāks par 300Ls vērtu mūsdienu resīveri. Papildus bonuss būtu šis patīkamais vizuālais izskats un sajūta, ka šim visam ir vēsturiska pieskaņa.

Vai es esmu kļūdijies savā domu gājienā?

Link to comment
Share on other sites

Dīvaini, ka no tavas pieredzes vislabākais tev šķita 7111, nevis estonia kombo.

Ar tiem 80-to kapitālistu ražojumiem ir diezgan slideni, liels vārds automātiski nenozīmē lielu skaņu, bet nu tas ir attiecināms uz praktiski visu laiku dzelžiem, varbūt apgaismo, kas tev tagad par tumbām, lai vismaz aptuveni var norādīt virzienus?

Link to comment
Share on other sites

 

 

kā tas varētu ietekmēt izvēli??

pirmkart,butu skaidriba,ko autors mekle(pastiprinataju?deku?tjuneri?)

Link to comment
Share on other sites

 

 

grūtības ar lasīšanu un lōģisko domāšanu?

ar atminu,kamer izlasiju lidz beigam,biju jau aizmirsis ar ko viss sakas,bet vispar tapat vienalga,tapat diezvai ko nopirks un pat ja nopirks,tad tapat neuzrakstis ko nopircis...

Link to comment
Share on other sites

Nu komplektus past + tuneris jau var pielasīt gan no Technics gan Wega u.c. Dažāda "biezuma" un cenu kategorijās.  Man pat viens Mitsubishi komplekts stāv. Ja interesē jaudas pastūzis + priekšpast, ir telefunken STP-1 un STM-1. Tuneri var ebajā pielasīt gan jau ka deku arī. Par LP nezinu.

Link to comment
Share on other sites

ir mājās šāds aparāts fisher ca-271 + fisher radio modeli neatceros, skan manām ausīm ok, parcik pats esmu pargajis uz yamaha resīveri, šo varu nodot kāda īpašumā, ja ir interese PM

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nnoname taisnība, ka estonija bija lābākā no tiem trim, Y7111 pieminēju piemēra pēc, lai kontrasts būtu skaidrs, ka manas ausis šodienas pioneer nicina salīdzinājumā pat ar Y7111, kā arī, lai Tornim aprakstītu savu pieredzi par labs/slikts.

Komplekta pielietojums būs atskaņojot vinilu un kasetes, kas ir krājumā no 90to beigām, kur tika ierakstīti CD, kas bija dabūjami (aizņemti), bet ne nopērkami. LP ir gan no krājumiem, gan tiek pirkti jauni. Nekādas disenes un bērnu pirkstu nospiedumi! Tā teikt, tikai savam priekam, atsevišķā telpā un ar labu vīnu. Ir doma arī piepirkt atbilstošu 80to gadu akustiku.

 

Saprotu, ka komplekta dārgākā komponente ir amps.+preamps ar ko arī ir jāsāk.

 

ivo Mitsubishi redzēju, bet neticu, ka varēs pievākt deku un turntable. Jāskatās uz kaut ko populārāku.

Labots - kurmis
Link to comment
Share on other sites

 

 

ivo Mitsubishi redzēju, bet neticu, ka varēs pievākt deku un turntable. Jāskatās uz kaut ko populārāku.

Nu... wega točno varēs, Telefunkenam arī. Technics arī varēs, pie tam tur izvēle plaša. 

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, kā tad ar tiem tekstiem, ka agrāk taisīja mantas, bet tagad viss esot sagrūsts vienā mikrenē utt. Tagad, kad vairāk interesējos par 80to gadu sākuma vizuāli patīkamo tehniku, saņemu neviennozīmīgu vērtējumu. Vai ir kādi tipiski ciparu izteiksmē lasāmi raksturlielumi, kas neļautu kļūdīties un neiepirkt plakanas skaņas aparatūru.

Varbūt ir klasiski labi komplekti, bet kuriem cena ir saprāta robežās?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai ir kādi tipiski ciparu izteiksmē lasāmi raksturlielumi, kas neļautu kļūdīties un neiepirkt plakanas skaņas aparatūru.

 

Svars. 

Link to comment
Share on other sites

diemžēl raksturlielumi neko daudz par skaņas plašumu, dziļumu etc nepateiks, ir jāklausās irl'ā un savā telpā un ar savām citām komponentēm

konkrēti kaut ko ieteikt ir gandrīz neiespējami, vari protams aiziet uz bruņinieku ielas kopeikinu šopu paklausīties, bet tur man aizdomas cenas kodīgas

Link to comment
Share on other sites

Vai ir kādi tipiski ciparu izteiksmē lasāmi raksturlielumi

Protams ir - frekvenču josla, harmonisko kropļojumu koeficiens, dempfēšanas  koeficients u.c. Daudz ko izsaka arī aparāta cena tajos laikos, kad zāle bija zaļāka, kā arī aparāta ebaja cenas tagad. Te jau minēja arī svaru, kas protams ir rādītājs, var pieminēt vēl koka paneļu esamību sānos un visādas citas lietas.

Patiesībā jau ir daudz aparātu uz ko skatīties - ņem kaut vai čeko vācu ebaju kas kādās cenās ir dabonams. Tajā laikā daudzi ražoja labus aparātus, tomēr katram ražotājam bija arī lētais gals, izņemot varbūt Accuphase.

Piemēram Kenwood biezais gals kotējās ļoti labi, Luxman, Sony ES sērijas aparāti ir labi, jau minēju Technics, piemēram, SU-8080 vai 90xx. Vajag tik rakt. Latvijā būs grūti nopirkt tādu komplektu kā vēlies, ebajā izredzes daudz lielākas.

 

 

 

klasiski labi komplekti, bet kuriem cena ir saprāta robežās?

Te uzreiz jautājums - kas ir "saprāta robežas"? Piemēram, vienam 200 Ls par aparātu liekas OK cena, citam tas skaitās pamatīgs kocmoc. 

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

 

 

Tā teikt, tikai savam priekam, atsevišķā telpā un ar labu vīnu. Ir doma arī piepirkt atbilstošu 80to gadu akustiku.

 

Nu bet vai šie nav pietiekami argumenti arī sagādāt gan tehniski gan vizuāli sakoptu aparātu no tiem Kopeikin bros? Vaig iet uz turieni un apčolēt cenas & sortimentu  un arī paklausīt iespējams. Jo cik saprotu te nav variants "ka tik lētāk, mums dzerstiņiem kojās". Es gan nekādā ziņā šito kantori nereklamēju, bet tas ir drošāk nekā ss'ā uz dullo iegrābties kaut kādā verķī, kas atlieksies pēc 2 nedēļām vai arī būs tādā vizuālajā, ka pat vīns vairs negaršos... :)

Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

Nu, hz, pie kopeikina, imho, neko skanošu iegādāt nevar :) Viņi pievērš vairāk uzmanību vizuālajam paskatam, bet par skaņu viņiem ir visai attāla nojausma. Vismaz man palika tāds iespaids pēc viņu bodītes apmeklējuma. Un cenas ir neadekvātas, pilnīgi noteikti.

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Nav tur bijis tai Kopeikin bodē, tur tač tās mantas bišķi paklausīt ar var ne, ko a? Jo citādi kā gan lai mirstīgais topikstarteris, kam arī tāpat kā Kapeikiniem laikam ir visai švaka saprašana par to, kas uzskatāma par labu skaņu, lai saprotn cik augtsos plauktos jālien, lai savas ausis tiktu pietiekami labi apmierinātas? Jebšu citiem vārdiem sakot - kur var puslīdz pieņemamos apstākļos oldschool tehniku paklausīt?

 

Nav jau obligatoriski tur kaut kas jāpērk...

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

Huan Kaktus

Paklausīties, protams, tur var. Teikt gan, ka būtu kādi pieņemami apstākļi klausīšanai, imho, būtu stipri pārspīlēts :) Bet tik daudz, kā paklausīt, ka vispār skan, un, ja ir trenēta auss, saprast, vai normālos apstākļos ir cerība uz normālu skaņu, jau var.

 

@@nnoname, nu, varbūt man acīs netrāpījās tie interesantie eksemplāri, vai tajā reizē nekā interesanta vienkārši nebija. Kā nedzīvojošs Latvijā, esmu tur tik reizi bijis :)

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu Tornim - dzelži tam pastūzim labi, bet tās stk visu "maļinu" piedarvo....

Link to comment
Share on other sites

Kaktus, es jau tikai pēc viņu mājaslapas spriežu, tur neesmu bijis un nav kaut kā arī motivācijas dažu iemeslu dēļ

Link to comment
Share on other sites

Ko nozīmē "stk" visu sabojā? Kas tas ir, kam ir jābūt tā vietā, kā to identificēt?

p.s. nezināt nav kauns, negribēt zināt gan!

Link to comment
Share on other sites

stk ir gala pakāpes mikrenes (varumā gadījumu, par ko visi spļaudās, atsevišķos variantos ir darlington tranzistoru kombinācija, kas nebūt nav slikti), kuras parasti nav nopērkamas, ja tam tavam antikvariātam ir nosvilinātas

Link to comment
Share on other sites

kaut gan šim iekšā esošais stk 0070 nav tas sliktākais variants no visa STK klāsta. kā jau minēja - ja nodeg grūti atrast analogu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...