Jump to content

Apple jaunie devaisi - prezentācija 10.09.2013


martinno
 Share

Recommended Posts

@@CAP, pats toreiz paņēmu 4S tikai dēļ tā, ka baigi iepatikās korpusa kvalitāte. Šobrīd 5 un 5S nesaista dēļ sava alumīnja korpusa - nav vairs tas.

Bet par zamaročkām - imho, vienīgā lieta, kas nav normāla, ir sync'ošana ar iTunes, pārējais ir elementārs un viegli lietojams. iTunes problēma arī ir vienkārši risināma, jo tagad jau pietiek softu, kas normāli visu dara.

Un pats galvenais, imho, salīdzinājumā ar Androīdiem - iOS ir ĻOTI stabils un uzticams.

Link to comment
Share on other sites

@, katrai OS ir savi +/- Pagaidām tādu vidus variantu starpt iOS un Android esmu sev atradis Windows Phone 8 :)

Link to comment
Share on other sites

Noskatiijos visu keynote, nekaa innovatiiva nav. iOS minimaalisms no WP. IPhone 5C atgadina Lumia 620. Un iPhone 5s, odzinja jaunais cpu un touch id. Nekas vairaak. Cena kaa jau kosmoss. DAFAQ neapbizho zaljos, citaadi nonaaksi melnajaa listee. Tevi tuuliit noliks ka rokas aug no peecpuses. Un nemaki lietot zaljo ja nestabils. Visiem paareejiem stabils, taatad ar tevi kaut kas nav kaartiibaa nevis ar zaljo.

Labots - ProBook
Link to comment
Share on other sites

@, tik nesāc raudāt. Es tak lietoju Androīdu šobrīd - nestabils. 

 

P.S.

Šito tēmu te nevajag celt gaisā - pieturamies pie pareizā satura!

Link to comment
Share on other sites

Noskatiijos visu keynote, nekaa innovatiiva nav. iOS minimaalisms no WP. IPhone 5C atgadina Lumia 620. Un iPhone 5s, odzinja jaunais cpu un touch id. Nekas vairaak. Cena kaa jau kosmoss. DAFAQ neapbizho zaljos, citaadi nonaaksi melnajaa listee. Tevi tuuliit noliks ka rokas aug no peecpuses. Un nemaki lietot zaljo ja nestabils. Visiem paareejiem stabils, taatad ar tevi kaut kas nav kaartiibaa nevis ar zaljo.

 

Oskar, neķer zivis, ķer mani! :D Ar atgriešanos.

 

 Palasīju ko spičkājuši tajā iphone 5s un 5c. Andrim tas viss jau divus modeļus atpakaļ bija sabāzts :) Dizainu vismaz pamainīt varēja. 

Labots - Fruzz
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai ābolu kā flešku arī var lietot?

Var jebkuru - tikai jādžeilbreiko

Ja nemaldos, tad appstorā arī ir aplikācijas, kas to spēj izdarīt tīram telefonam.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet par zamaročkām - imho, vienīgā lieta, kas nav normāla, ir sync'ošana ar iTunes, pārējais ir elementārs un viegli lietojams. iTunes problēma arī ir vienkārši risināma, jo tagad jau pietiek softu, kas normāli visu dara.
 

Vari, lūdzu, padalīties par kādu softu ir runa? Man no tā itunes ir alerģija kā arī tā slimība, kad iznāk jauna versija, caur auto apdeitu nevar neko apdeitot un viss jākačā/jāinstalē manuāli....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Nezinīts

Sveiki es vēlos pirkt iphone5 no apple mājaslapas. Mans jautājums ir vai es varēšu sazvanīties ar citiem ja nopirkšu to ar at&t un likšu iekšā LMT simkarti? lūdzu palīdziet!

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt tu nenopirksi, jo tiek dots līgums ar at&t uz diviem gadiem. Tā pat no Apple.com mājaslapas nopirkt tev neko nebūs iespējams, jo tā ir paredzēta tiem, kas dzīvo US teritorijā. Tas pats attiecās arī uz šo kontraktu. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...