Jump to content

Apple jaunie devaisi - prezentācija 10.09.2013


martinno
 Share

Recommended Posts

Šodien ir tā diena, kad Āboļkompānija prezentēs jaunos šī gada devaisus.

Ja kādam ir info kur tos skatīties online vai vismaz kāds resurs, kurš atspoguļos notiekošo konferencē, tad dodiet linkus.

 

Topiks atvērts sarunai par jaunajiem devaisiem, u.t.t.

Āboļriebēji arī droši izsakās... 

 

Tiem, kurus interesē tikai koncentrāts:

1) iOS7 būs pieejams no 18. septembra

2) Jauniem devaisiem, pirmo reizi tos iestartējot, bez maksas būs iespējams lejuplādēt iWork aplikācijas un iPhoto un iMovie.

3) iPhone 5C apstiprināts. Specene kā iPhone 5, lielāka baterija. 5 krāsas, aizmugure no plastmasas, bet viengabalainas.

4) iPhone 5S apstiprināts. Trīs krāsa - balts, melns, zeltīts. Jauns A7 64-bit procis. 5x ātrāks video procis. 8Mpix kamera ar lielāku matricu. Pirkstu nospiedumu lasītājs Home pogā.

Labots - DAFUQ
Link to comment
Share on other sites

Gizmodo, imore.com, iclarified un veel citos saitos ir iespeeja sekot live prezentaacijai. Nekas jau unikaals nebuus, jo apple dizaina zinjaa neko nav mainiijusi. Un arii shoreiz nekas nemainiisies. Tehniski kaa jau vienmeer jaunaakie cpu, varbuut nedaudz vairaak ram. Buus lielai dalai liela vilsanaas. Nu ja nenjem veeraa ka pokemongalvas gaida leeto versiju ja taada vispaar buus.

Link to comment
Share on other sites

Nu, cik lasīju pirms kāda laika rumorus par lēto versiju, tad nemaz lēta viņa nebūs, ja vispār būs. Tur kaut kas par tikai 100$ starpību bija minēts.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu man nav noziimes kaads buus un vai buus jaunais iphone. Jo taa originaalitaate, inovatiivs no apple ir pazudis. pat ios dizaina grupa ir pamatiigi nolaidusi, panjemot minimaalisma veidolu no wp.

Labots - ProBook
Link to comment
Share on other sites

Es atkal gaidu infu par jauno ipad 5 un nexus 10, izskatās, ka kāds no šitiem varētu interesēt. jaunā Note 10.1 jau apskatos nolīdzināta līdz ar zemi.

Sākumā skatījos uz 7" variantiem, bet tad sapratu, ka telefons jau man ir :D

Link to comment
Share on other sites

gan jau, ka tas 5c - '' lētais variants būs 4s spec ar krāsainiem vāciņiem un cena tikpat tupa kā s4 mini, htc one mini.

Vienīgais, kas man interesē, kā tieši ieviesīs fingerprint, pārējais ir overpriced shit. 

Link to comment
Share on other sites

Nu tjipa bija solīts, ka iP5 specene tam C būs, bet nu... drīz redzēs :D



Cik saprotu, tad pēc mūsu laika sanāk 22:00. Precizējiet, ja kļūdos.

Link to comment
Share on other sites

Tiem, kam tas interesē - šeit ir skatāms pasākuma live stream.

Labots: tas tomēr nedarbojas. Varat izdzēst manu postu. :)

Labots - xxaxx
Link to comment
Share on other sites

Prognozēts, ka jaunais iPhone 5S būs ar 128GB versiju un jaunais iPhone 5C būs praktiski tehniski identisks ar iPhone 5, redzēsim vai baumas piepildīsies.

 

P.S. Žēl, ka nevaru redzēt video tiešraidi, bet tikai ''live blogus''

Link to comment
Share on other sites

Var, bet negrib :)

 

P.S.

Centīšos autjaunot pirmo postu ar vērtīgākajiem jaunumiem, lai nav jābrien cauri visam topikam.

Link to comment
Share on other sites

Nu re iPhone 5C tāds pats kā jau baumoja - dizains un tehniskā specifikācija kā solīts + labāks akumulators, priekšējā kamera un LTE salīdzinot ar iPhone 5. :)

Link to comment
Share on other sites

faktiski nekā jauna. piešpaktelētas un uzpucētas tās pašas vecās drazas un tikai. izskatās, ka ābols pūst ar nevaldāmu jaudu

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

 

 

tie paši 8Mpix tikai lielāka matrica?!

Lielāka matrica - labāka bilžu kvalitāte . 

Link to comment
Share on other sites

<p>Tas pats nu jau mūsdienu standartiem neatbilstošais mazais 4'' ekrāns un vecā/uzlabotā 8Mpix kamera, izskatās, ka Apple kuģis sāks lēnām grimt. Pilnīgi bail paliek iedomājoties, ko Apple darīs ar visiem jauno iPhone 5S īpašnieku pirkstu nospiedumiem - varena datubāze - Ok, okIt's never available to other software." It's never uploaded to Apple's servers or backed up to iCloud.''

Labots - Touareg
Link to comment
Share on other sites

 

 

It's never uploaded to Apple's servers or backed up to iCloud
 

 

NSA droši vien par šito domā savādāk ...

Link to comment
Share on other sites

Tas pats nu jau mūsdienu standartiem neatbilstošais mazais 4'' ekrāns un vecā/uzlabotā 8Mpix kamera...

 

Man ir vidēja izmēra plauksta, un kā ilglaicīgs iPhone 5 lietotājs varu teikt, ka man tas 4 collu ekrāns ir bišk par lielu - ja tur telefonu vienā rokā, tad augšējā rindā esošās pogas ar īksķi (kurš manā gadījumā nav punduriski īss) ir ļoti grūti aizsniegt. IMHO, ja vajag lielāku ekrānu, tad jādomā par planšetdatoru, nevis mobilo telefonu. Nav itin nekādas vēlmes staipīt kabatā kaut kādu gaļas dēli. Esmu redzējis tādus Samsungus (nezinu modeļa nosaukumu), kurus kabatā var ielikt tikai XXXL izmēra biksēm.

 

Un vispār, esmu vīlies, ka šis pasākums tika veltīts tikai iPhone prezentācijai. Jau sen gaidu jaunumus par jauno Mac Pro u.c. Mac datoriem, jo ir akūti aktuāla vajadzība upgreidot dzelžus.

 

 

P.S.

 

 

Pilnīgi bail paliek iedomājoties, ko Apple darīs ar visiem jauno iPhone 5S īpašnieku pirkstu nospiedumiem

 

 

 

Kādam šeit laikam ir paranoja  :sarkasms:

Iesaku iet pa ielu ar melnu masku, aizsegt mašīnai numurzīmi, un, Dieva dēļ, nelietot internetu. Pie ārstiem arī neej, jo viņi taču var tavu DNS nospert, ka nemetas.

Labots - Krishius
Link to comment
Share on other sites

600 € par "lēto" iphone? :D un "dārgais" tikai maksā 100 € vairāk.. hahaha :D

 

Nopērc normālu Nokia Lumia par 150-300 € un sniegs to pašu gandarījumu par 3-4x mazāku cenu..

 

4" ekrāns ir ok, no sākuma likās par lielu, bet nu jau pats personīgi varētu lietot varbūt vēl 4,3(7)", vakar gan paturēju rokās Samsung S4.. 5" pirmais iespaids bija milzenis, bet gan jau arī pie tāda izmēra var ātri pierast..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

tas C burts nenozīmē "cheap", bet gan laikam vienkārši "coloured/color" :D

 

Atzīšos, arī es esmu kādreiz domājis par iPhone iegādi, bet.. bet.. bet.. tas vienmēr licies tāds svešs man.. un ne jau cenas dēļ, bet gan visādu "zamaročku" dēļ. Ar Apple ir tas pats, kas ar BMW auto :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...