Jump to content

Portatīvais tādām spēlēm kā Stronghold un Civ5


Dru
 Share

Recommended Posts

Labdien,

 

No datoriem saprotu maz, bet vēlos iegādāties portatīvo, bet lai varētu uz tā spēlēt tādas spēles kā Stronghold, Civ5. Kā noprotu, tad pirmā problēma jau ir ar OS, jo uz jaunajiem Win8 vai Win7 man Stronghold neies. Vai tā ir? Vai šajā gadījumā labāk iegādāties FreeDOS un tad nopirkt iekš amazon.de Win XP? Kā arī ko nozīmē No OS un Free DOS, ko labāk ņemt, lai pēc tam ieinstelētu savu OS? Varbūt varat ieteikt arī kādus konkrētus modeļus? Budžets no 300-400Ls

 

Paldies!

 

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Jaunam laptopam var nebūt draiveri priekš WinXP un , kas tev liek domāt , ka tās abas spēles neies uz W7 ?

Link to comment
Share on other sites

Freedos nozīmē to ka pc uzlikta freedos os, No os ka pc nav nekāda os (vienkārši tukša kaste) P.s orģinālu xp varu pārdot.

Link to comment
Share on other sites

zaļais robots

Man gan likās ka man uz win7 32 bit gāja stronghold crushader ,bet kuru tu tieši daļu domā, vecos vai arī stronghold 3 ?

Link to comment
Share on other sites

Es domāju arī vecos Stronghold, mani ir Stronghold Crusader kur nav norādīts Win7 un veikalā man arī gudri paskaidroja, ka tur kur neesot norādīts Win7, tas tad arī neiešot uz Win7 vai Win8. Bet nu kā es noprotu no Jūsu teiktā, tad tomēr varu mēgināt pirkt ar Win7, jo labāk pašai nečakarēties ar instalēšanām? Kādu modeli un kam vēl pievērts uzmanību?

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

Tuuliit atnaaks tas tur no Apvienotaas karalistes un aizklapees sho teemu ciet.

Link to comment
Share on other sites

stronhold crusader iet uz win7 64bitu(jo tads win ir man) tas ka tur nav rakstīts ir vienalga...bet portatīvais par 400ls tev sanāks tads ka varēsi arī jaunākās spēles spēlēt

Link to comment
Share on other sites

Uz exe faila spiežam virsū ar labo un propertijs. Tad meklējam augšā compability modi un uzliekam xp sp3 un aidāā :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...