Jump to content

Vai objektīvs der fotoaparātam?


aagent
 Share

Recommended Posts

Kaspars12

jā!

 

Svarīgākā lieta, lai objektīvam ir iekšā motors, citādi būs tikai manual focus, jo D3200 body ir bez motora.

 

Tēma slēdzama :D

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Kaspar - liels paldies par atbildi. Saki lūdzu - kā to var noteikt? un ja nav apgrūtinoši - summā līdz 120ls šis būtu labākais variants? Paldies Tev



pēdējais - šim ir tas motors?



piedošanu - nepareizi uzrakstiju... šim ir tas motors iekšā?

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Izlasot specifikāciju, citu pārdabisku spēju man nav.

 

Par to cik labs, man grūti teikt, pats mazāk kā gadu uz spoguļa, viss jauns un procesā. Varu teikt tikai, ka no 200mm no rokas būs grūti bildēt, vari sākt iekrāt labam statīvam, arī par telpām jāaizmirst ar šo objektīvu, dēļ gaišuma un lielā pietuvinājuma.

 

Šis būs kā papildinājums 18-55mm bāzes objektīvam ?

 

Par pārējām lietām lai runā foruma foto gurū.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt visiem jauanjiem stikliem nāk motoriņi iekšā, Ja neuzticies, nav jau neviens aizliedzis apskatīt detalizētu speceni ražotāja mājas lapā. Par to cik viņš labs - paklusēšu...

Link to comment
Share on other sites

paldies :) diemžēl pāri pa 200ls atļauties nevaru un izskatās ka šis variants laikam man derēs... 120ls ir budžets kas sakrāts :) ja jau auto fokuss ir... 



ivo

labāk jau saki par to labumu ko domā - es taisos iztērēt krāto naudiņu :)



tad varbūt labāk šo? http://www.1a.lv/foto_video_tehnika/objektivi/tamron_af_18200f3563_xr_di_ii_ld_macro_nikon

Link to comment
Share on other sites

 Nu varu jau pateikt ivo vietā - par Sigmām, vismaz lētajiem zoomiem (un zoomiem vispār) reti kurš ir sajūsmā. Bija man viens 18 - 200 - paldies Dievam, ātri tiku vaļā. Fokusējas lēni un neprecīzi, bilde pamīksta, īpaši garajā galā un - viena ļoti jauka īpašība - pagriežot kameru ar objektīvu uz leju, tas arī pats izbīdīsies visā garumā.  Tiesa gan - esmu Canonists, bet nedomāju, ka Nikonam domātie ir savādāki.

Link to comment
Share on other sites

Neko lietotu labāku no tā paša ebay nevar dabūt, par Nikon stikliem neko nezinu, bet šis būs lietojams tikai ļoti labi apgaismotās vietās.

Link to comment
Share on other sites

Vari palasīties par šo objektīvu:

http://www.photozone.de/Reviews/326-sigma-af-70-300mm-f4-56-apo-dg-macro-test-report--review

 

Ok, aprakstā ir drusku drusku krutāks dēļ apohromatiskā elementa, bet ideja tā pati +/-...

 

Lētā Sigma nav nekas super. Ja  vajag kādreiz kaut ko tālāku nobildēt, tad jau der, bet tā nekas spožs nebūs, bet pamēģināšanai manuprāt tīri ok.

Link to comment
Share on other sites

Pentax kā Bite  :yahoo: . Mums nepatīk čakarēt klientus. Spēks ir mamuāļos fiksos.

Link to comment
Share on other sites

Derēt jau laikam derēs ... bet Tu vari paskaidrot , kam Tev uz krop matricas vajag tik tumšu un ar tik lielu zoom stiklu? Ko Tu ar viņu darīsi? plauktā turēsi?
Par sigmām kā tādām un viņu sūnainumu , nepiekritīšu . par lētumu gan , bet lētais gals visiem brandiem ir ..... ar ļoti retiem izņēmumiem . Un pat dārgais http://www.photozone.de/nikon_ff/578-nikkorafs28300vrff
Cik zinu , ka viņu pat nevar nopirkt , ja nepasūta .... Bija tā ,,laime ,,ar tādu padarboties .. mans secinājums - maigi sakot ... sū .....
Man tomēr patīk darboties ar gaišākiem ... un vai nu fiksiem , vai ne tik lieliem zoomiem . Ja Tev ir tik vien kā doma , ka šis būs visiem dzīves gadījumiem , tad garām - praktiski nevienam dzīves gadījumam nebūs .


Un par cik dzīvniekus nebildēju , neesmu manījis situāciju , kad zoomu manas divas kājelītes nespētu kompensēt . Ja Tev ir svarīga dzīvnieciņu ķeršana , tad - šo budžetu pareizini vismaz ar 15 , jo  arī tur ar šo stiklu  nekas nebūs ..



http://www.photozone.de/nikon_ff/621-sigma70300f456osfx?start=2

šķiet šis ir tas pats ...

Labots - Peleecis
Link to comment
Share on other sites

Ņem to Tamronuko tev piedāvāja (pats lietoju, zinu, ka ļoti labs ir) vai arī ņem šo http://www.bm.lv/?l=lat&s=product&id=4074 . lētā gala Sigmas, bez stabilizācijas nekas labs nebūs, it īpaši uz D3200. Nikon arī nav izcils stikls, bet labāks par to Sigmu būs.

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

versatile

Nopērc 35/1.8 - iespējams, sapratīsi, kam spogulenes vispār paredzētas.

Visi tie tumšie 70-300 nekam neder, izņēmums ir nikona Af-s VRII versija, ja nemaldos. 18-200 nikonam arī esot relatīvi labs. Bet fiziku neapmānīt un 35/1.8 varētu būt labs pirkums. Ja nepatiks, diezgan ātri pārdosi ar nelieliem zaudējumiem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nopērc 35/1.8 - iespējams, sapratīsi, kam spogulenes vispār paredzētas.

+1

 

Visi zoomi uzreiz tika pārdoti... Tagad tik jākrāj garākiem eksemplāriem un kādam macro. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...